Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
با اينكه من عاشق الطيرم ولي نمي دونم چرا از wzio بيشتر خوشم اومده.
شايد به خاط اشراف زاده بودنش پر ابهت بودنش و داشتن 2 تيغه ي پنهان باشه.
AC1 از نظر شخصيت پردازي فوق العاده بود اميدوارم در شماره هم اين موفقيت تكرار شه.

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
الطایر انگار یه جورایی سفت و محکم تره،Ezio با این لباسش خیلی شل و ول به نظر میاد(ولی مهم نیت کاره)
خوب اشراف زادست ديگه.بچه تو ناز ونعمت بزرگ شده.:biggrin1:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خوب اشراف زادست ديگه.بچه تو ناز ونعمت بزرگ شده.:biggrin1:
کلا این همه چیش عجیب غریب ... اون از اسمش که یک کیلومتره اینم از لباسای چرتش ... سوسولم که دیگه هست ... من که اصلا از Ezio خوشم نمیاد ... :sick:
فقط الطیر ... :love:

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
میگم این یارو چه اسم با حالی داره.
کجاش اشراف زادس؟انگار از تو سطل ماست گرفتنش!
ولی من که از هیچکدوم خوشم نمیاد.چون اصولا از AC متنفرم.

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
البته به غیر از ظاهر،شخصیت پردازی تو بازی معلوم میشه که خیلی مهمه،شاید این هم جاذبه های خاص خودش رو داشته باشه.;)

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
بابا لباساش كه قشنگه نمي تونه لباس هاي الطير رو بپوشه كه چون از اون موقع 300 سال مي گذره.قسمت دوم اسمش Di Firenze معني اهل فلورانس مي ده و به نظر من از الطير فرزند هيچ كس(اون هيچ كس نه ها:biggrin1:)قشنگ تره.سوسول هم كه نيست چون اگه بود دست به انتقام نمي رد.
ولي همه چيز تو تعطيلات امسال معلوم مي شه.
اين ممكنه شايعه باشه
خبر ها حاكي از ان هست كه الطير در نسخه ي دوم در نقش رئيس assassin ها حضور دارد و نقش بسيار مهمي در بازي ايفا مي كند.
همون طور كه مي دونيد هر كدام از piece of eden ها يك كار به خصوص انجام مي دهند ولي در نسخه ي دوم معلوم مي شود اگر شخصي يك piece of eden را داشته باشد به عمر جاويدان دست خواهد يافت و فقط در صورتي مي ميرد كه piece of eden از وي گرفته شود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا الطیر ابهت خاصی داشت که این یکی نداره!!!

یک نمه زیادی شیک پوشه!!!مگه چقدر پیشرفت فرهنگی وجود داشته!!!!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خبر ها حاكي از ان هست كه الطير در نسخه ي دوم در نقش رئيس assassin ها حضور دارد و نقش بسيار مهمي در بازي ايفا مي كند.
همون طور كه مي دونيد هر كدام از piece of eden ها يك كار به خصوص انجام مي دهند ولي در نسخه ي دوم معلوم مي شود اگر شخصي يك piece of eden را داشته باشد به عمر جاويدان دست خواهد يافت و فقط در صورتي مي ميرد كه piece of eden از وي گرفته شود
یعنی الطیر به عمر جاودان دست پیدا کرده ؟ اگه الطیر تو بازی باشه خیلی خوبه چون من از این ازیو بدم میاد ناجور :sick:
مرتیکه سوسول شیک پوش ... :sick:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
اين فقط ممكنه شايعه باشه كه اونو از يكي از دوستانم شنيدم ولي او بسيار معتبره و هميشه تو سايت هاي بازي مي گرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر