Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
جسارته ولی منضورت رو از معماری نفهمیدم!

منظور من از معماری دقیقا گفته ی فریدون عزیز است.

AS1 یک اسطوره ی بزرگ در صنعت گیم در زمینه معماری و نورپردازی ویا حتی به تصویر کشیدن محیط های اروپای قدیم ...

آخرین ویرایش:

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
AMIQ جان از قلط :biggrin1: املایی که گرفتین ممنون.چون سریع مینوشتم متوجه نشدم.

در ضمن چون معماری تنها به معنی ساختمون ساختن و نوع بنا نیست ، من گمان کردم منظور شما که گفتی از نظر معماری منظورتون نوع ساخت و سبکش بود .

ببخشید بی فکر بودم.

از بزرگان بازیسنتر معذرت می خواهم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من از طرف همه عذر میخوام... کشش ندید دیگه :D ببینید چه اسکن های ملت برامون ردیف کردن. حیف واقعا درمورد این چیزهای بحث بشه و یه وقت بخوایم همدیگه رو بتمسخر بگیرم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
حالا تاریخی چیزی اعلام شده ؟ اگرچه من هنوز روی نظرم هستم و فکر می کنم از نظر گرافیک زیاد تغییر نکنه ... :D

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
AC2 تو شب چه حالی بده!اصلاً اصل جرم و جنایت و آدم کشی باید تو شب باشه!
تو نسخه 1 Altair زیادی پررو بود همه رو تو روز روشن میکشت:p

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حالا تاریخی چیزی اعلام شده ؟ اگرچه من هنوز روی نظرم هستم و فکر می کنم از نظر گرافیک زیاد تغییر نکنه ... :D

تو اون اسکن ها نوشته بود Winter 2009:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
احتمالا نوامبر میاد !!!

-گرافیکش 300 سال پیشرفت داشته:biggrin1:(فقط از لحاظ مدل سازی ساختمونا)
انصافا یک کوچولو بهتر شده:blushing::love:

پ.ن:-امیر دعوا نکن بابا-لیورپولی باش:love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
امیر تو که به همه خرده می گیری و میگی مطالب رو با دقت بخونید بهتر بود که در مورد تاریخ انتشار بازی این پست رو هم که تو همین تاپیک 3 صفحه ای در صفحه 2 بود رو می خوندی. در ضمن یکی از قانون های سایت هم هست که کسی را در سورت داشتن قلت املایی نباید اشتباهش رو ذکر کرد. موفق باشی راستی اینم پست انتشار بازی:arrowd::arrowd::arrowd::arrowd:

بازی احتمال داره که در Q4 بازی عرضه بشه یعنی فکر کنم حدود اون 3 ماه آخر سال میلاذی.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این دیگه به طراحی مراحل و ماموریت ها بستگی داره که اگر در اب هم قابلیت پرت کردن چاقو رو داشته باشه دیگه نوراَلانورـه :D.
انصافا یک کوچولو بهتر شده:blushing::love:
درحالت عادی این بازی بسیار زیبا و کم نقص بود و هست. درضمن دو سه نسل نگذشته که این رو میگی!. این بازی احتیاج به پیشرفت انچنانی نداره (فنی). یکم ایرادات و نواقصش رو رفع کنن کافیه :D !!.

پ.ن. ایراد بنی Sـرائیلی میگیریدها!. اونم از روی 4 تا اسکن داغون که مشخص نیست Artـه یا Shot :D.

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
باید قبول کرد که اسیسان یک ضعف هایی در گیم پلی داشت و می تونست خیلی بهتر باشه.اما هرچی باشه یک چیز جدید و یک گام روبه جلو بود و می ارزید به بازی هایی که نمرات فوق العاده گرفتن ولی چیز جدیدی ارائه ندادن.
جو و اتمسفر بازی هم که همچنان فوق العاده است ایتالیای دوره ی رنسانس رو خیلی خوب طراحی کردن.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
در مورد اين انگشت قطع شده كه آيا بهش نيازه يا نه من خودم يك Hidden Blade درست كردم كه خيلي كار آمده و اصلا نياز به يك انگشت اضافي ندارم.

ينم بنده همراه با Hidden Blade دست ساز خودم كه بدون انگشت قطعي به راحتي باهاش آدم ميكشم.:biggrin1:

i1076_HamidCreed.jpg

اينم ويديو بنده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر