Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
دوستان من الان دارم همزمان رمان اولیور بودن قسمت اولش یعنی رنسانس که راجبه اتزیو هست و خود ac2 رو همزمان میرم
خیلی خیلی بازیه قشنگیه لامصب از نظر داستانی:دی دلم برای اتزیوی بیچاره خیلی سوخت :(

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:44 PM ارسال شده بود ----------

راستی تو ویلا ادیتوره تو زیر زمین نشون میده 6 اسسین هستند که 6 تا کلید گرد دارند ( که صد در صد همتونم گرفتینشو ارمور الطائر رو باز کردین )
اگه دقت کرده باشین اسم یکی از مجسمه ها داریوش هست ( darius king of persia )
و نوشته او یک اسسین بوده و اولین کسی بود که هیدن بلید رو استفاده کرده
نمیتونم 1 ماه برای بازی کردن نسخه 3 صبر کنم:دی
اامیدوارم داستان کانر هم به جذابیه اتزیو باشه
داستان اتزیوی فلک زده هم ( :دی ) حل شه :دی
ببینیم ویدیک رو چیکار میکنه حالا که یادش اومده اسسینه
و مطمئننا لوسی هم باید زنده بمونه :دی
وسلام نامه تمام :دی
---------------
راجع به انگشت لوسی :
لوسی در نسخه 1 یکجا دیدیم ک 9 انگشت داشت ولی تو 2 هر 10 انگشتو داشت
دلیلشم اینه که تو نسخه 2 فهمیدند که میتونن انگشت اتزیو رو نگه دارند :دی دلیل دیگه ای نداره
پرابلم یوبی :دی ؟

و مطمئننا لوسی هم باید زنده بمونه :دی
وسلام نامه تمام :دی
جکی عزیز اگه توجه نموده باشی تو revelations زمانی که دزموند تو کما هست یه صحبت های بین شاون و ربکا و ویلیام مالیز ردو بدل میشه که تو قسمتی از اونا میگن شاون با یه گروه مسئول شدن و رفتن جنازه لوسی رو اطراف رُم سوزاندن و ربکا و ویلیام داشتن آماده میشدن برای مقدمات برگشت به آمریکا تا زمانی که شاون هم بهشون ملحق بشه ، و یه چیزی چرا انقد از لوسیِ خیانتکار خوشت میاد ؟ تو dlc آخر revelatios یعنی همون lost archive مشخص شد که لوسی خیانت کار بوده یه مطلبی هم خودم درباره خیانتش نوشتم که به دلیل جا به جایی سایتمون تو سایت خودمون نیست ولی یه دوست عزیزی لطف کرده و کپی پیست کرده در اینجا اگه دوستان حال کردن برن بخونن تماماً با سند و مدرک هست.:p این هم نمونه ای متن :

"لوسی ، الان وقتشه که گذشته تو به کار بیاد . اگر آزمایشاتمان با دزموند در آنیموس به خوبی پیش نرفت تو اونو از ابسترگو خارج میکنی . اونو جایی ببر که احساس راحتی بکنه و رازهایش را افشا کند"

"دزموند تو رو به سیب میرسونه و تو اونو برای ما میاری . ما رو تو حساب میکنیم ، لوسی تو به خوبی به محفل تمپلار ها خدمت کردی و ما هیچ وقت وفاداری تو رو فراموش نمیکنیم"

(نمونه ای از سخنان دکتر ویدیک با لوسی در آخر ویدئو شماره ۶ لاست آرشیو)

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:19 AM ارسال شده بود ----------

راستی دوستان به تازگی مطلب بسیار کامل و دقیقی به نام سیب های بهشتی در سایت جدیدمون نوشتم که شاید بتونه جواب سوال های خیلی از اساسین دوست های عزیز رو بده . تقریباً حاصل و نتیجه 2 سال تفکر و مطالعه و تحقیق و refinish کردن های متعدد هر 4 بازی هست . hosein fisher جان عزیز هم اگه حال کردی و مطلب خوب بود توی این تاپیک قرار بده که دوستان حالشو ببرن اینم لینک مطلب .:x

آخرین ویرایش:
منم تازه عضو شدم ;;)
تاپیک خیلی خوبی دارین. مردم از بس خوندم @-)
فقط نزارین بخوابه :(
نمیدونم دوستان قبلا گذاشتن یا نه ولی لینک AC:Lineage رو برا دوستان گذاشتم ;)

9115-0-pic.undertexter.se-filmbild-tt1587390.jpg

قسمت 1:http://s33.uploadbaz.com:8081/files/4/e5uxuuzxdlxwnv/E01-( TakFilm1 ).mkv
قسمت 2:http://s13.uploadbaz.com/files/9/rtwz0tov2mtmdq/E02-( TakFilm1 ).mkv
قسمت 3:http://s44.uploadbaz.com/files/4/jcceaai22sow4u/E03-( TakFilm1 ).mkv

فقط دنبال زیر نویس می گردم :-? اگه شما دوستان دارین بزارین .

آخرین ویرایش:
داستان اتزیوی فلک زده هم ( :biggrin1: ) حل شه :biggrin1:
کودوم قسمتش؟دیگه به کل پرونده اش بسته شد رفت پی کارش.:biggrin1:ملت دیگه حالشون به هم خورد از بس اتزیو دیدن:biggrin1:

راستی دوستان به تازگی مطلب بسیار کامل و دقیقی به نام سیب های بهشتی در سایت جدیدمون نوشتم که شاید بتونه جواب سوال های خیلی از اساسین دوست های عزیز رو بده . تقریباً حاصل و نتیجه 2 سال تفکر و مطالعه و تحقیق و refinish کردن های متعدد هر 4 بازی هست . hosein fisher جان عزیز هم اگه حال کردی و مطلب خوب بود توی این تاپیک قرار بده که دوستان حالشو ببرن اینم لینک مطلب .:x
سلام،بابت سایت جدیدتون بهت تبریک میگم.ولی متاسفانه امکانش نیست.نه اینکه مطلبتون بد باشه.فقط و فقط نوشته های کاربرای این سایت رو فهرست میکنیم.

اما......

12 روز از Assassin's Creed: Initiates گذشت، اما این چی هست؟
Assassin's Creed: Initiates یه سایتی هست که از 1 سپتامبر 2012 راه اندازی شد.تاریخ آشنا نیست؟1 سپتامبر 2012 دزموند مایلز توسط ابسترگو دزدیده شد.این سایت حوادث رو از اون روزی که دزموند دستگیر شد تا موقعی که از کما در اومد رو بازگو میکنه، منتها با یه سری اطلاعات و تصاویر جدید که تا به حال نمایش داده نشدند.دونستنشون تا به حال گره‌ی خاصی رو از داستان اصلی باز نمیکنه، ولی داستان دزموند رو به خوبی بازگویی میکنه.یه سر بهش بزنید.

آخرین ویرایش:
اقا دمت گرم یادم نبود لاست ارکایو حجمش چقدره ؟مجانیه؟

patch 1.04 فکر کنم برای لاست آرشیو هست شاید هم 1.03
ولی ما در سایت قدیمی مون (pdga) ویدئو های لاست آرشیو رو با زیر نویس فارسی ترجمه شده توسط خودمون برای دانلود گذاشته بودیم ، حالا من لینک های مدیا فایرش رو اینجا میذارم هرکی دوست داشت بره دانلود کنه . در 8 پارت هست هر مرحله 1 ویدئو :

ویدئو اول ، ویدئو دوم ، ویدئو سوم ، ویدئو چهارم ، ویدئو پنجم ، ویدئو ششم ، ویدئو هفتم ، ویدئو هشتم

پسوورد : www.pdga.ir ( توجه : حروف کوچک )

---------- نوشته در 12:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کمیک بوکی از داستان های الطایر هم داریم؟

بله یک کمیک بوک مربوط به سال 2007 که 16 صفحه هم بیشتر نیست وجود داره که من کلاً نتونستم پیداش کنم و البته خیلی ها ازش بی خبرند ! اطلاعات مربوط بهش هم در AC wiki در اینجا قرار داره ( برای باز شدن عکس های این سایت به و - ی - پ - ی - ا - ن نیاز خواهید داشت )
البته فقط برای الطائر هم نیست دزموند هم توشه . هرکی پیدا کرد جایزه داره .:d

---------- نوشته در 12:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:18 PM ارسال شده بود ----------

سلام،بابت سایت جدیدتون بهت تبریک میگم.ولی متاسفانه امکانش نیست.نه اینکه مطلبتون بد باشه.فقط و فقط نوشته های کاربرای این سایت رو فهرست میکنیم.

عیبی نداره ، من دیدم خیلی ها تو این تاپیک سوال های تکراری ، درک های نادرست و ... از بازی و اطلاعات مربوط به سیب و داستانش دارن گفتم این جوابی باشه برای سوالات بی پایان تازه اساسین باز ها درباره سیب بهشتی . حالا دیگه قوانین سایت رو نمی دونستم .
فکر کنم تو همین تاپیک بود که یه بنده خدایی نوشته بود " یه سوتی خفن از اساسین افشاگری پیدا کردم ، آخر بازی الطائر تفنگ داشت در صورتی که هنوز اختراع نشده " وقتی با همچین صحنه هایی تو تاپیک ها رو به رو میشم دلم به حال ملت اساسین باز میسوزه ، تو یه مجله معتبر بازی هم نویسنده مطلب نوشته بود سیب بهشتی توسط مسلمانان ساخته شده ! تا سازنده های بازی یه بازی در زمان آدم و حوا نسازن ملت هشیار نخواهند شد.
بازم تشکر بابت زحمات .

چرا من همون کمیکو پیدا کردم b-) البته میشه گفت که صفحه هاشو پیدا کردمو ساختمش ;)

لینکش :) : AC.pdf - 4shared.com - document sharing - download

ممنون از توجه شما>:d

پس جایزه م کو ؟ :>

بابا دمت ایول :d کاری کردی کارستون ، اینم جایزت یه عکس قشنگ از کانر و دوستش :">

ولی راستشو بخوای خودم حتی یه سرچ خالی هم نکردم :-s:">

فقط حیف زبونش آنگولاییه :(

خواهش می کنم >:d<

اونقدر جو گیر کردی که منم یه سره کار کردم و ...

... اینم از این! یه سوپرایز قشنگ ;)

به این می شه گفت Bookestan b-)

ببخشید دیگه هرچی کار کردم نتونستم همشونو با هم اپلود کنم

برا همین لینک تک تکشون رو گذاشتم :|

Assassin's Creed Renascenca :Assassin's Creed - Renascenca - Oliver Bowden.pdf - 4shared.com - document sharing - download

Assassin's Creed Limited Edition Art Book :Assassin's Creed Limited Edition Art Book.pdf - 4shared.com - document sharing - download - Rafael Lemos

Assassin's Creed The Fall 1: Assassin's Creed The Fall #1.pdf

Assassin's Creed The Fall 2 :Assassin's Creed The Fall #2.pdf

Assassin's Creed The Fall 3 : Assassin's Creed The Fall #3.pdf

و هم چنین-vjigsawi- برا اون جایزه ی قشنگت هم این تم 3:AC روحال کن>:d< b-)>:d http://www.mediafire.com/?ava4td4zaxslvkt

آخرین ویرایش:
برادر من دلت برای من نسوزه من اون موقع به حرفای الطائر گوش نکرده بودم + کدکس های نسخه 2 رو هم نخونده بودم که بفهمم جریان تفنگ الطائر چیه
----------------------
شدید منتظر نسخه 3 هستم ببینم دزموند چیکار میکنه ظاهرا بعد از باز شدن در ون اچیومنت بگیریم :دی

یه چیزی پیدا کردم ;)
یه برنامه ای پیدا کردم که شما می تونین با اون ویدئو های گیمارو که پسوندشون (bik.) هست
باز کنین http://www.radgametools.com/down/Bink/RADTools.exe
مثلا ویدئو های خودC:\Program Files\Ubisoft\Assassin's Creed Revelations\videos : AC:R
که همه ی ویدئو های مولتی پلیر و... توش هست :d

دوستان چرا یوبی سافت گفت اینا هیچ رابطه خوانوادگی ندارن؟
تو شماره 1 و 2 و برادر هود قشنگ میگه desmond's ancestor :|
پشت جعبه 1 و 2 هم همینو نوشته بعد اینا چرا عوضش کردند؟
نویسنده داستان بازی هم اولیور باودن هست؟(زمان حال نه اجداد )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or