Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291
خب بالاخره بعد از دو روز از صفحه ی 10 به اینجا رسیدم :دی اوف الان به شدت مخم پخته :دی اول از همه تمام دوستانی که زحمت مطالب رو کشیدن خسته نباشن :دی و در ادامه :
ایشالا در آینده بقیه سکانس ها هم قرار داده میشه ؟
اگه میشه لطف کنید مکالمات بین دزموند و 16 رو هم ترجمه کنید :)
همگی خسته نباشید :دی

خب بالاخره بعد از دو روز از صفحه ی 10 به اینجا رسیدم :دی اوف الان به شدت مخم پخته :دی اول از همه تمام دوستانی که زحمت مطالب رو کشیدن خسته نباشن :دی و در ادامه :
ایشالا در آینده بقیه سکانس ها هم قرار داده میشه ؟
اگه میشه لطف کنید مکالمات بین دزموند و 16 رو هم ترجمه کنید :)
همگی خسته نباشید :دی

خیلی ممنون
بله اگه عمری باقی باشه بعد از تموم شدن امتحانا حتما سکانس های دیگه رو هم میزارم

Revealations گند زد رفت . این چه قیافه ای بود برای الطائر و اتزیو درست کرده بودن ؟!!! بعد که گفته بودن اینا از نسل هم نیستن این اواخر ، کپ ِ هم بودن که :دی این قیافه دزموند رو هم دستکاری کرده بودن گند زده بودن کلن :|

Revealations گند زد رفت . این چه قیافه ای بود برای الطائر و اتزیو درست کرده بودن ؟!!! بعد که گفته بودن اینا از نسل هم نیستن این اواخر ، کپ ِ هم بودن که :دی این قیافه دزموند رو هم دستکاری کرده بودن گند زده بودن کلن :|
اره قیافه ی اتزیو توی Black room خیلی ضایع بود مخصوصا دماغش

واقعا قیافه ها تو رویلیشنز حال به هم زن بود ...
صدای الطائر و قیافش خیلی مزخرف و بی ابهت شده بود و همچنین اتزیو که خدایی با اینکه عاشقشم ولی بدم میومد تو این قسمت نگاش کنم!
اون اتزیو ته ریش دار کجا و این کجا!
کسی میدونه سازنده ها دلیل قانع کننده ای برای این کارشون داشتن یا نه؟!

اره طراح این این نسخه عوض شده یوبیم بهش حال داده گفته اونجوری که حال میکنی بر...ن به قیافه بچه ها:d
طراح که چه عرض کنم از بیخ همرو عوض کردن سره ACR
هرچی بیشتر سازنده هارو با AC2 و BH مقایسه میکنم بیشتر خدا رو شکر میکنم ! ACR میتونست خیلی بدتر از این بشه :d
لطفاًًً داستان کامل این نسخه را هم مانند برادرهود قرار بدید ! الان پست اول تاپیک خیلی قاطی پاتی شده !
نمیخوام بار از شونه خودم یا کسی بردارم ولی دونستن و ندونستن داستان خیلی با هم فرقی نداره :d داستانش خیلی زاغارت تر از اونیه که فکرشو بکنی
مهم ترین قسمت این نسخه از همه نظر همون یه ربع اخرشه بقیش آبه
ولی دزموند خاطراتش رو قشنگ تعریف میکنه ارزش ترجمه داره

سیر تکامل طراحی لباس و قیافه اتزیو در Brotherhood و Revelation

قضاوت باشما

اول صورتاشون در تریلرها.(صورتهایی که در فیلم ها و تریلرهای هر سری اومدند)
BH
Ezio_Auditore_da_Firenze-Brotherhood.jpg

AC:R
old-ezio.jpg

لباس هاشون
BH
Ezio-plainrobes-brotherhood.png

Ezio-plainrobes-revelations.png

حالا به نظرتون کدومشون بهتره؟
BH
picture.php

207890

قطعا AC BH بهتره
اومدم بگم دیروز 11 جانویه روز تولد الطائر بوده یکم دیر شد ولی به همه دوستان اهل فن تبریگ عرض میکنم برای تولد چنین کاراکتر خوفناکی :d
birthday6.gif

کسی میدونه سازنده ها دلیل قانع کننده ای برای این کارشون داشتن یا نه؟!
نه دلیل قانع کننده ای که تا الان نمیشه داشت،فکرشو بکن سه شماره از بازی میسازی،وقت برای مدلینگ کاراکترا میزاری،انیمیشن ها رو حتی شبیه به م میکنی، تا حدودی،حتی یه نشونه مشترک برا هر سه میزاری(زخم روی لب) بعدش بیایم بگیم که نه به هم ربطی نداره!

اومدم بگم دیروز 11 جانویه روز تولد الطائر بوده یکم دیر شد ولی به همه دوستان اهل فن تبریگ عرض میکنم برای تولد چنین کاراکتر خوفناکی :d
واقعا....یکی از سخت ترین دوران الطائر مربوط به ماموریت جام مقدس بود. موقعی که عاشق زنی به Adha شده بود، ولی نتونست برای نجات عشقش بجنگه. در ادامه سخت ترین دورانش هم مثلا همین Revelations بود که خوب درنیومد. ما کشته شدن پسر الطائر رو ندیدیم، کشته شدن مالک دوست صمیمی الطائر رو ندیدیم، بازگشت الطائر به مصیاف و نیرو جمع کردنش و سخنرانی برای اهالی مصیاف رو ندیدیم و واقعا یوبی سافت طلم زیادی به این قسمت کرد.اشتباه یوبی سافت قراردادن اتزیو به عنوان کاراکتر اصلی بود، از اون بدتر انتشار کتاب Secret Crusade قبل از Rev . این شماره باید یه پایان بسیار جاویدانه برای الطائر میبود که متاسفانه به هر دلیلی نشد، بازگشت الطائر خیلی هیجان انگیز بود و چیزی جز لکه دار کردنش نبود(با تغییر صدا، داستان درهم و مدت کوتاه و....)ولی هیچ کودوم از این دلایل هم باعث نشد که از علاقه به AC و شخصیت کاریزماتیک الطائر(حتی اتزیو) کم بشه. من که هنوز خاطرات ACI و دیالوگ های استثناییش با مجدالدین،رابرت،المعلم یادمه.
there is no greater glory than fighting to find the truth."

توی قسمت MP بازی، اسم Daniel Cross رو میشنویم.هیچگونه حضوری نداره.قبلا من یادمه یوبی گفته بود که کمیک های بازی آزاد هستند و ربطی به روند اصلی بازی ندارند.دانیل کراس از کمیک The Fall وارد شده(ترجمه این کمیک از صادق در پست اول). مهمترین نکته ای که باید درباره اش بدونیم این هستش که دانیل در ابتدا اساسین بوده، اما خیانت میکنه و وارد تمپلارها میشه.طوری که ازش به عنوان قهرمان یاد میکنند، اما چرا قهرمان؟به دلیل ترور The Mentor (رهبر اساسینها) در دبی.ماموریت فعلی دانیل کشتن Mentor اساسین ها است، و رهبر فعلی اونا بیل مایلز، پدر دزموند مایلز هست.احتمالا با دانیل در ACIII ملاقات خواهیم کرد....

فایل پنجم Abstergo Files هم اضافه شد(متاسفم بابت تاخیر)

من خودم با جفتشون حال کردم اما خب BH به خاطر محیط زیبایی که داشت حال بیشتری داد . تازه داستانش قشنگ تر و یکمی طولانی تر از R بود.

حالا جالبه، سه یا چهار هفته بوده به عرضه بازی یه تریلر دادن Remix بود بین الطیر وEzio که هردو رو توی محیط های مختلف نشون میداد، خیلی هم خدا بود.
آخرش دزموند رو نشون میده که همون قیافه گذشته اس، نگاش کردم گفتم چقدر خوب بود گند زدن رفت :|.

جالب اینجاست، هم گوشه لب سمت چپ دزموند شیکسته بود هم الطیر هم اتزیو ولی توی آخر بازی که دزموند از خواب بیدار میشه اصلا همچین چیزی وجود نداره و سیبیلش کامله :|.
کلا گند زدن رفت به تمام معنا گند زدن به چهره، باز چهره Ezio قابل قبوله هرچند هیچ ربطی به نسخه های قبل نداره اما میگی پیر شده و شکسته شده ولی دزموند و الطیر . . . باز دزموند رو هم من میتونستم قبول کنم ولی الطیر :|.

نه دلیل قانع کننده ای که تا الان نمیشه داشت،فکرشو بکن سه شماره از بازی میسازی،وقت برای مدلینگ کاراکترا میزاری،انیمیشن ها رو حتی شبیه به م میکنی، تا حدودی،حتی یه نشونه مشترک برا هر سه میزاری(زخم روی لب) بعدش بیایم بگیم که نه به هم ربطی نداره!
همین الان پستت رو دیدم :دی بعد که ارسال کردم.
جالبه حتی تو تریلر ها هم خیلی جاها دزموند شکلش مثل قبله، یعنی احمقانه ترین شکل ممکنه بود این حرکت :|.

ترخدا این بخش های الطیر رو ترجمه کنید :دی.
تو قسمت اول بازی که نبود زیرنویس هیچی نفهمیدم. اینجا هم خیلی دست و پا شکسته.

نمیشه یه جوری زیرنویس بازی رو در آورد ترجمه کرد چپوند تو بازی؟ : دی.

آخرین ویرایش:
دارم یه دست از اول میرم الان سر ای سی 2 هستم
1 واقعا گیم پلیش خسته کننده بود
واقعا به جز 5 تا کار هیچ ماموریتی نداشت
بعد از ماریا که میذاره بره تازه جون میگیره بازی

توی 1 هر وقت تو ماسیاف تو برج المعلم میرم همش چشم به اون دوره سمت راست میفته اونجایی که الطیر توی اون تونل جسدش هست :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or