Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من طبق مطلبهایی که قبلا خوندم مثل اینکه این pieces of eden یه ارتباطی با لذتهای بهشتی دارن.
اگه دقت کرده باشین تو AC1 الطایر موقعی که از المعلم درباره apple سوال میکنه المعلم میگه :
it is temptation.
یعنی این اغوا میکنه.

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
چند وقت پیش یک چیزی مثل همین pieces of eden پیدا کردن که کل کره ی زمین روش حکاکی شده بود ( تو مکزیک بود فکرکنم ) همین pieces of eden نبوده ؟!

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
میشه یکم در مورد قطعه های بهشتی توضیح بدین ؟ من فقط سیب رو میشناسم !
جایی در بازی بهش اشاره شده؟به جز سیب فکر کنم انار هم باشه

چند وقت پیش یک چیزی مثل همین pieces of eden پیدا کردن که کل کره ی زمین روش حکاکی شده بود ( تو مکزیک بود فکرکنم ) همین pieces of eden نبوده ؟!
خبر ندارم یه آدرس میتونی بدی؟ من فکر میکنم pieces of eden یه تمثیلی چیزی باشه حالا اینکه تو مکزیک پیدا کردند؟ عجیبه!

حالا بحث این pieces of eden اومد یه چیز جالب یادم اومد که بگم:
توی CODEX MAP و نقشه ای که از کره زمین نشون میده 50 تا از اینpieces of eden در سرتاسر دنیا پخش
اما 16 میگه که از قطعه ی 66 محافظت میشه و جالبتر اینکه توی نسخه ی فرانسوی و آلمانی 36 رو اسم میبره که شاید قصدش اصلاح 66 بوده یا چیز دیگری!
در ضمن توی نقشه ی دنیا pieces of eden روی ایران و شهر شیراز قرار داره
میتونم بپرسم دقیقا منظور از ایجاده این تاپیک چی بوده؟
والا توی صفحه ی اول توضیح دادم اگه مشکلی خوب بگید یا به مدیران اطلاع بدید اون بهتر میدونند که چه کار کنند

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
واییییییییییی عجب داستانیه این اساسین!!! یعنی همه ی اینا واقعیته؟
یه چی تو نسخه ی شماره 2 بود و اون معما ها بود. تو معما ها عکسای عجیبی بود.مثلا یه سیب تو یه جنگ پیدا میشد یه سیب تو یه تابلو نقاشی!
من عکس واقعی یکی از اون تابلو ها رو دیدم. عکس اون پیرمرده. یه چیزی مثل همون سیبه رو لباسش بود!!!! فکم افتاد پایین. کانلا معلوم نبود ولی میشد تشخیص داد. شاید هم من اشتباه کردم ولی دوستم هم وقتی دید بلافاصله گفت که این همون عکسه تو اساسین 2 ه و یه ذره که نگاه کرد اونم دید اونن سیبه رو!!! جریان چیه؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
از کاری که کردی به شدت استقبال میکنم.
فقط به نظر من نسخه اول انگار میخواست گوشه ی از ناگفته های تاریخ رو افشا بکنه اما تو نسخه دوم زد تو کارخیال پردازی و فلسفه خلقت و خدا و پیامبر و از این حرفا که ممکنه این تاپیک رو بکشه به بحث (جنگ) های مذهبی! پس توی پست اولت این مورد رو تذکر بده!
کلآ کلاس داستانی نسخه اول به مراتب بالا تر از نسخه دوم قرار میگیره که به نظرم بهتره روی اون بحت بشه!

در مورد شماره 2:
چیزهایی که از شماره 2یادم میاد:
در مورد The Truthبه نظراونجا که داشتن جوشکاری میکردن جهنم میومد دوربینی هم که داشت دنبالشون میکرد خدا بود اون کوه هم نماد زمین بود !
تو قسمت معماهای بازی شماره 2 هم چند بار هابیل و قابیل رو نشون میداد که سر سیب با هم جنگ کردن! البته این رو مطمئن نیستم!
البته لازمه ی فهمیدن راز معما ها داشتن اطلاعات کاملی از نقاشی های ایتالیاییه و همینجوری نمیشه نظر داد !
یادم میاد وقتی معماهای آخر رو داشتم حل میکردم SUB16 از دختری حرف میزد که باهاش تنها بوده و گریه میکرده بقیش رو اونایی که رفتن میدونن چی میگفت!
و آخرین معما رو که حل کردم افشا کرد که SUB16رو لوسی کشته! یه همچین چیزایی ! کاش همون موقع این تاپیک رو میزدید چون خیلی چیز ها رو فهمیدم اما الان یادم رفته.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در ضمن توی نقشه ی دنیا pieces of eden روی ایران و شهر شیراز قرار داره
:d:d:d:d
شهرمون به ذره ای از حقش رسید بالاخره تو یه بازی حضور داشت :d

دوستان من هر چه قدر فک میکنم میبینم این الطیر مگه مقطوع النسل نبود ؟ پس چطوری جد دزموند و اتزیو هست ؟!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
:d:d:d:d
شهرمون به ذره ای از حقش رسید بالاخره تو یه بازی حضور داشت :d

دوستان من هر چه قدر فک میکنم میبینم این الطیر مگه مقطوع النسل نبود ؟ پس چطوری جد دزموند و اتزیو هست ؟!
تو AC2 یه جا بود که با یه دختره(ماریا) بالای برج....:d

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
والا توی صفحه ی اول توضیح دادم اگه مشکلی خوب بگید یا به مدیران اطلاع بدید اون بهتر میدونند که چه کار کنند

فکر میکنم سوء تفاهم شده دوسته عزیز ، من که مشکلی نمیبینم! مدیرا هم مطمئنا حواسشون هست و اگر مشگلی باشه رسیدگی خواهند کرد
فقط چون برام مبهم بود سوال کردم شاید من خوب دقت نکردم ، وگرنه منظوره خاصی نداشتم ، توقع داشتم برام توضیح بدید نه اینکه سوء برداشت کنید;)
فکر میکنم معلوم باشه. اگر هم مشکلی دارید مجبور نیستید از تاپیک بازدید کنید.

میشه تایپک رو دنبال کنید بعد حرف بزنید ؟ :|

اساتید ، سواله من از ایجاد کننده تاپیک بود ، شما زیاد خودتون رو نا راحت نکنید:-*

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
از کاری که کردی به شدت استقبال میکنم.
فقط به نظر من نسخه اول انگار میخواست گوشه ی از ناگفته های تاریخ رو افشا بکنه اما تو نسخه دوم زد تو کارخیال پردازی و فلسفه خلقت و خدا و پیامبر و از این حرفا که ممکنه این تاپیک رو بکشه به بحث (جنگ) های مذهبی! پس توی پست اولت این مورد رو تذکر بده!
کلآ کلاس داستانی نسخه اول به مراتب بالا تر از نسخه دوم قرار میگیره که به نظرم بهتره روی اون بحت بشه!

در مورد شماره 2:
چیزهایی که از شماره 2یادم میاد:
در مورد The Truthبه نظراونجا که داشتن جوشکاری میکردن جهنم میومد دوربینی هم که داشت دنبالشون میکرد خدا بود اون کوه هم نماد زمین بود !
تو قسمت معماهای بازی شماره 2 هم چند بار هابیل و قابیل رو نشون میداد که سر سیب با هم جنگ کردن! البته این رو مطمئن نیستم!
البته لازمه ی فهمیدن راز معما ها داشتن اطلاعات کاملی از نقاشی های ایتالیاییه و همینجوری نمیشه نظر داد !
یادم میاد وقتی معماهای آخر رو داشتم حل میکردم SUB16 از دختری حرف میزد که باهاش تنها بوده و گریه میکرده بقیش رو اونایی که رفتن میدونن چی میگفت!
و آخرین معما رو که حل کردم افشا کرد که SUB16رو لوسی کشته! یه همچین چیزایی ! کاش همون موقع این تاپیک رو میزدید چون خیلی چیز ها رو فهمیدم اما الان یادم رفته.

در مورد The Truth پست های قبلی رو یه مرور کن چیزای بهتری به دست میرسه

اون کوه کلیمانجارو (در جنوب غرب کنیا و در مرز تانزانیا ) هستش .

هر چند که نظره شما هم محترمه . . .

بحث جنگ های مذهبی . . . !

دقیقا یه تاپیک بود که در مورد همین بحث میکردن اخرش دعوا شد قفل شد ! :|

" hustler داداش منظورتو گرفتم ;) . . . شما هم مطالب رو بخونی خیلی جالب میشه "

اطلاعات . معما ها و داستانی های تو این بازی بوده که ما خبر نداشتیم . . . و در سعی هستم

بیشتر در مورد این اطلاعات . معما ها و داستانی ها . بدانیم . . .

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
مطالبی که دیدم مبهم هست برام
برخی صحبتها به تاریخها و پیشگوی هایی اشاره میکنه که مثلا مایا ها برای آحر الزمان بهش اشاره کردن
یا پیشگویی های نوستراداموس که به همین موضوع مربوط میشه
بعضی صحبتها مذهبی هستن و بعضیها تاریخی
- فقط خدا کنه سیاسی توش وارد نشه:d
در کل بازی که خیلی جالب بود و لذت بردیم ( البته از شماره یکش در زمانه خودش بیشتر )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر