Assassin’s Creed Valhalla باکیفیت 4K 30 فریم بر روی Xbox Series X اجرا خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
درود بر همه ای دوستان
یوبی سافت رسما اعلام کرد نسخه Xbox Series X بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Valhalla با بهبود گرافیکی کاهش زمان بارگذاری ها و با کیفیت 4K 30 فریم اجرا خواهد شد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اون موقع که اومدم گفتم ممکنه بازی هایی مثل هورایزن 30 فریم باشه، ملت فکر کردن دارم دمیج کنترل میکنم... البته امیدوارم قید 4k هم بزنن و تمام منابع کنسول رو خرج یه بازی با جزئیات فک بر انداز بکنن

• Like
Reactions: delta05

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
همین 4k رو هم من شک دارم نیتیو باشه، فک نمیکنم حتی سری ایکس بعنوان کنسول قوی تر هم بتونه برای همه بازی ها خروجی 4k واقعی ارائه بده، مگر با قربانی کردن المان های دیگه.

یه درصدی از بازی های AAA مالتی پلتفرم تو نسل بعد نیتیو 4k اجرا میشن که اکثرا شامل شوترها میشه. مابقی یا آپ اسکیل میشن یا قابلیت های گرافیکی رو پایین میارن.

باید واقع بین باشیم، اکشن های ماجراجویی یا نقش آفرینی روز به روز دارن قابلیت اضافه می کنن، از طرف دیگه برای یه سازنده مالتی پلتفرم سخته که بخواد سر مسائل اجرایی تمام توانشو درگیر کنه...
اگر سازنده فرست پارتی باشه، یه تیم فنی از طرف سازنده کنسول بهش کمک میکنه، از طرف دیگه ناشر که همون سازنده کنسول باشه بخاطر کنسول هم که شده اهمیت خیلی بیشتر به بحث فنی میده.

نسل قبل هم من یادمه همه تقصیرها رو گردن سازنده ها مینداختن، درسته بعضی ها واقعا کم کاری می کنن اما در حالت کلی معجزه نمیشه کرد.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
همین 4k رو هم من شک دارم نیتیو باشه، فک نمیکنم حتی سری ایکس بعنوان کنسول قوی تر هم بتونه برای همه بازی ها خروجی 4k واقعی ارائه بده، مگر با قربانی کردن المان های دیگه.

یه درصدی از بازی های AAA مالتی پلتفرم تو نسل بعد نیتیو 4k اجرا میشن که اکثرا شامل شوترها میشه. مابقی یا آپ اسکیل میشن یا قابلیت های گرافیکی رو پایین میارن.

باید واقع بین باشیم، اکشن های ماجراجویی یا نقش آفرینی روز به روز دارن قابلیت اضافه می کنن، از طرف دیگه برای یه سازنده مالتی پلتفرم سخته که بخواد سر مسائل اجرایی تمام توانشو درگیر کنه...
اگر سازنده فرست پارتی باشه، یه تیم فنی از طرف سازنده کنسول بهش کمک میکنه، از طرف دیگه ناشر که همون سازنده کنسول باشه بخاطر کنسول هم که شده اهمیت خیلی بیشتر به بحث فنی میده.

نسل قبل هم من یادمه همه تقصیرها رو گردن سازنده ها مینداختن، درسته بعضی ها واقعا کم کاری می کنن اما در حالت کلی معجزه نمیشه کرد.
نه والا نسل قبل همه تقضیر رو مینداختن گردن کنسولا. منتها الان دیگه یخورده سخت شده با 12 ترافلاپس تقصیرو بندازی گردن کنسول :D اینه که اینبار یوبی سافتو مظلوم گیر آوردن.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
دقت کنید که این بازی تازه بین نسلی هست ! یعنی یه بازی بین نسلی 30 فریم باشه دیگه بازی های کاملا نسل بعدی باید فاتحه رو خوند ! خودم فکر میکردم دیگه لااقل بازی های بین نسلی 4K 60 فریم باشه

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
اینه که اینبار یوبی سافتو مظلوم گیر آوردن.

یوبیسافت مظلوم؟:D قابل هضم نیست احسان:D

کلا از یوبیسافت چه انتظاری دارید؟ برید دعا کنید همین گرافیکی که نشون دادن هم خالی بندی نباشه و موقع ریلیز یه چیز آشغال رو نزارن جلومون بگن همونه، حالا با یکم تغییرات. پر واضحه یوبیسافت مال این حرفا نیست برای یه بازی کراس جن تازه بیاد 4K و 60 فریم بسازه. حالا شاید دو سه سال دیگه برسن به همچین چیزی اما الان شوخیه اصلا. تازه من میگم همینم عین آدم نمیدن بیرون، بعدا یا از سر و تهش حسابی میزنن، یا افت فریم خواهد داشت و خلاصه یه توش کاری انحصاری هم برای بعد ریلیز خواهد داشت که فعلا در موردش حرفی زده نمیشه:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
قول 60 فریم بودن همه بازی های نسل بعدی رو که یوبیسافت شکوند درجا
منتظر باشید قول حجیم تر نشدن بازی ها رو هم اکتیویژن با کال آف بعدی بشکونه و 250، 300 گیگ بکنه تو پاچه تون :>

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یوبیسافت مظلوم؟:D قابل هضم نیست احسان:D

کلا از یوبیسافت چه انتظاری دارید؟ برید دعا کنید همین گرافیکی که نشون دادن هم خالی بندی نباشه و موقع ریلیز یه چیز آشغال رو نزارن جلومون بگن همونه، حالا با یکم تغییرات. پر واضحه یوبیسافت مال این حرفا نیست برای یه بازی کراس جن تازه بیاد 4K و 60 فریم بسازه. حالا شاید دو سه سال دیگه برسن به همچین چیزی اما الان شوخیه اصلا. تازه من میگم همینم عین آدم نمیدن بیرون، بعدا یا از سر و تهش حسابی میزنن، یا افت فریم خواهد داشت و خلاصه یه توش کاری انحصاری هم برای بعد ریلیز خواهد داشت که فعلا در موردش حرفی زده نمیشه:D
ببین من حرفتو کاملا می فهمم. یوبی سافتم یکم دیگه گردنش بو گرفته جای دفاع نداره واقعا :D منتها بحث من کلا تو این تاپیک اینه که اصولا 30 فریم بودن بازی نه تقصیر سخت افزار هست نه لزوما تقصیر بازی ساز. حالا این حالت کلیشه شاید بقول تو بازی بیاد بیرون ببینیم گند اساسی زدن. ولی ازونور باید اینم درک کرد که ریتریسینگ خیلی میتونه سنگیین باشه الان بنچمارکای PC هم هست. باید دید نهایتا چه کردن. من حدسم اینه که شاید 4K واقعی هم نباشه بعید نیست مثلا 1620p باشه یا داینامیک همچین چیزی. اونم بدلیل همون ریتریسینگه. احتمالا مایکرو و یوبی خیلی خواستن روی این قضیه مانور بدن

نکته بعدی اینکه بنظرم ری تریسینگ در حال حاضر یه چیز تبلیغاتی بیشتر نیست سخت افزارها هنوز آماده همچین چیزی نیستن. احتمالا تو این نسل یه شمه هایی ازش میبینیم ولی در نهایت تو بازیای های اند خبر زیادی ازش نباشه. حالا ایشالا نسلای بعدی کنسول و گرافیک کارتهای PC آماده تر که بشن یه چیز استاندارد میشه

حالا جالبه که گفتن Series S هم بصورت محدود ازش پشتیبانی کنه. دیگه خودت بخوان این حدیث مجمل

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
ببین من حرفتو کاملا می فهمم. یوبی سافتم یکم دیگه گردنش بو گرفته جای دفاع نداره واقعا :D منتها بحث من کلا تو این تاپیک اینه که اصولا 30 فریم بودن بازی نه تقصیر سخت افزار هست نه لزوما تقصیر بازی ساز. حالا این حالت کلیشه شاید بقول تو بازی بیاد بیرون ببینیم گند اساسی زدن. ولی ازونور باید اینم درک کرد که ریتریسینگ خیلی میتونه سنگیین باشه الان بنچمارکای PC هم هست. باید دید نهایتا چه کردن. من حدسم اینه که شاید 4K واقعی هم نباشه بعید نیست مثلا 1620p باشه یا داینامیک همچین چیزی. اونم بدلیل همون ریتریسینگه. احتمالا مایکرو و یوبی خیلی خواستن روی این قضیه مانور بدن

نکته بعدی اینکه بنظرم ری تریسینگ در حال حاضر یه چیز تبلیغاتی بیشتر نیست سخت افزارها هنوز آماده همچین چیزی نیستن. احتمالا تو این نسل یه شمه هایی ازش میبینیم ولی در نهایت تو بازیای های اند خبر زیادی ازش نباشه. حالا ایشالا نسلای بعدی کنسول و گرافیک کارتهای PC آماده تر که بشن یه چیز استاندارد میشه
RT نداره
141266

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
این یارو رو ولش کن اینقدر این چند وقته حرف مفت زده دیجیتال فاندری رو هم برده زیر سوال.
همون یارو ادیتور ورج گفته
چنین چیزی نگفته
اون بخش RT در مورد Bright Memory: Infinite گفته

The new trailer isn’t just a first look at Assassin’s Creed Valhalla on the Xbox Series X; it’s the first gameplay reveal for Valhalla, period, coming off of Ubisoft’s earlier cinematic story trailer. As one might expect, there’s a lot of Viking pillaging, with glimpses at raiding an English fortress, leading a band of warriors, and lots of axes

.​

• Like
Reactions: vaan 2

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
چنین چیزی نگفته
اون RT در مورد Bright Memory: Infinite گفته

The new trailer isn’t just a first look at Assassin’s Creed Valhalla on the Xbox Series X; it’s the first gameplay reveal for Valhalla, period, coming off of Ubisoft’s earlier cinematic story trailer. As one might expect, there’s a lot of Viking pillaging, with glimpses at raiding an English fortress, leading a band of warriors, and lots of axes

.​
گیر دادیا حالا چون تو این خطوط نگفته معنیش نیست جای دیگه نگفته خودم امروز تو ریست ارا دیدم تاپیکش خاطرم نیست. دروغ که ندارم بهت بگم مومن :D

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بیخودی روی دیوار یوبی یادگاری ننویسین . :D

از اینها بازی های مثل واچ داگز 1 و دیویژن 1 در امده که دانگرید ترین بازی تاریخ بود تازه بماند که کدوم بازی یوبی بهینه بوده که این یکی بخواد باشه کنسول های همین نسل هم با این CPU و GPU ضعیف دیگه 1080 و 30 میدادن یعنی با 2 برابر شدن کنسول بازم نمیتونه 4k و 60 فریم بده که عمرا بازم یوبی گند زده آب قطع . :-"

• Like
Reactions: Jack cooper

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
خدا وکیلی بازی با توجه به بین نسلی بودنش گرافیکش خوبه. منتها صد در صد بحث ری تریسینگ هست که 30 فریمه. ری تریسینگ خیلی سنگینه. خیلی بعید میدونم تازه ریتریسینگ خیلی خفنی هم باشه وگرنه رزولوشنم 4کی نمیشد
خود ماینکرافت بازی پیکسلی با ریتریسینگ 1080 اجرا شده بود دیگه

بحث ضعف سیریز اکس نیست بحث خالی بندیای مایکروست
ایول احسان خوشم میاد از آب گل آلود ماهی میگیری :D:D:D یوبی باگ رو هم تقدیس کردی رفت ولی نمیدونی هنوز جای یونیتی و سندیکت درد میکنه :))
PlayStation boss confirms that the PS5 will feature 120Hz, 4K support and 'cross-generational' play

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
شما نینتندو فن ها رو چه به 60 فریم و 4k و این حرفا:D
بشینید نینتندو همون 720P بکنه تو پاچه تون:>

با همین فرمون بریم، لقب کسی که نینتندو رو میکنه تو پاچه تاپیک های بی ربط به خودت میرسه :>
زیاد نگران چیزی که نینتدو تو پاچه ما می کنه هم نباش... از همون اول تکلیف مون باهاش روشن بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر