Assassin’s Creed: Unity (انقلاب فرانسه) رسما تایید شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
شرکت Ubisoftرسما قسمت جدید این سری با نام Assassin’s Creed: Unity برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One معرفی نمود تاریخ انتشار اواخر 2014 اعلام نمود .همچنین بیان کرد برای این پروژه 3 سال زمان صرف شده هست

جریان بازی مربوط به قرن هجدهم میلادی هست که در پاریس و در طول انقلاب فرانسه افتاده .اطلاعات بیشتر در ماه بعد منتشر خواهد شد

بازی برای PC, PlayStation 4 and Xbox One. منتشر خواهد شد

لینک تریلر

منبع

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
وای pro gamer جان مرسی از یادآوری تاریخ :D
من عاشق تاریخ فرانسه ـم اصلا یه چیزی ـیه :D
اونورم گفتم اینجام میگم بازی خیلی شبیه به 1 و 2 ـشه بنظر من :D فقط امیدوارم مثل 3 و 4 زرتی کلاهشو برنداره از رو اون سر ـه واموندش :|
اول تریلر وقتی از محیط بسته میاد بیرون انعکاس عکس محیط رو روی پنجره ها میشه دید ولی در ادامه تریلر پنجره ها همه سیاه هستند . (که یا بخاطر معماری شهره و مثلا چنجره ها همه بسته اند یا بخاطر آلفا بودن طراحی بازیه )
میدون به معنای واقعی شلوغه ! یعنی عبور از میون اون افراد و اسسینیت کردن تارگت یه چیز خوف ناکی میشه که البته اونجا کسیو احتمالا نکشه :|! فقط وایساده تماشا میکنه :D یه چیزی از جیبش در میاره که من میگم قطعه بهشتیه ! اون کلیسای نوتردام هم که احتمالا یه ماموریت فرعیه که باید بریم توش :D
کلا فرانسه بهتر از آمریکا و اسپانیاست :D

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
:crying1::crying1::crying1::crying1::crying1::crying1::crying1:

اشک در چشمان من جمع گشت بعد از خواندن این خبر. آخر چقدر این یوبی (اوبی) سافت به فکر ما گیمر ها هست ؟! روی هر نسخه 3 سال کار می کنند. و امسال 2 نسخه مجزا دارند میسازند ! انشاالله سال بعد به 3 نسخه در سال میرسد . یک نسخه انحصاری کنسول های دستی ! و یا PC

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تو همه ی نسخه ها طرف میره یارو رو از مرگ نجات میده تو این وایساده بود تماشا!!!:|:|

آیا راجب انقلاب کبیر فرانسه و اعدام لویی 16 خبری دارید‌؟‌:) به احتمال زیاد خود شخصیت کمک کرده اعدامش کنن :)‌ شایدم از خاندان سلطنتی باشه .‌( که احتمالش صفره چون خیلی حرفه ای داره به \ایین نگاه میکنه انگار خوشحاله چون یه بیلبیلکیو هم از جیبش در میاره و نگاه میکنه !‌ مث اینکه خانوادش توسط این کشته شده باشن :-" )

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
آیا راجب انقلاب کبیر فرانسه و اعدام لویی 16 خبری دارید‌؟‌:) به احتمال زیاد خود شخصیت کمک کرده اعدامش کنن :)‌ شایدم از خاندان سلطنتی باشه .‌( که احتمالش صفره چون خیلی حرفه ای داره به \ایین نگاه میکنه انگار خوشحاله چون یه بیلبیلکیو هم از جیبش در میاره و نگاه میکنه !‌ مث اینکه خانوادش توسط این کشته شده باشن :-" )
کلا گفتم:|:| چون من که اولین بارم بود تو این سری یه همچین صحنه ای میبینم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
کلا گفتم:|:| چون من که اولین بارم بود تو این سری یه همچین صحنه ای میبینم
آخه یکم زود قضاوت کردی!
کسی اصلا اونجا واسه اعدام حاظر نبود شاید منتظر بوده مثلا اون بیاد بعد دست به کار بشه! از کجا معلوم؟ :D
نسخه اولم تریلرش اینطوری بود که بین مردم منتظر بود بعد اعدام کردن ( یادم نمیاد دار زدن یا میخواستن دار بزنن ) که اومد سربازا رو کشت و در رفت!

اینم یوبی سافت مخصوصا اومده دوباره همون صحنه رو تکرار کرده تا ملتو جوگیر کنه که جو گیرم کرد دیگه همه رفتن تو کف جو تریلر :D
بنظر داستان انقلاب فرانسه بهتر از اون انقلاب زاقارت آمریکا باشه :D و همین که باز زبونش متفاوته خودش خاطره میشه! یاد اون Requescat in Pace میوفتم اصلا یک حس عجیبی بهم دست میده ولی الان یک دیالوگ از دهن کانر یادم نمونده :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آخه یکم زود قضاوت کردی!
کسی اصلا اونجا واسه اعدام حاظر نبود شاید منتظر بوده مثلا اون بیاد بعد دست به کار بشه! از کجا معلوم؟ :D
نسخه اولم تریلرش اینطوری بود که بین مردم منتظر بود بعد اعدام کردن ( یادم نمیاد دار زدن یا میخواستن دار بزنن ) که اومد سربازا رو کشت و در رفت!

اینم یوبی سافت مخصوصا اومده دوباره همون صحنه رو تکرار کرده تا ملتو جوگیر کنه که جو گیرم کرد دیگه همه رفتن تو کف جو تریلر :D
بنظر داستان انقلاب فرانسه بهتر از اون انقلاب زاقارت آمریکا باشه :D و همین که باز زبونش متفاوته خودش خاطره میشه! یاد اون Requescat in Pace میوفتم اصلا یک حس عجیبی بهم دست میده ولی الان یک دیالوگ از دهن کانر یادم نمونده :|

اسپویلر داستانی اسسین 3
تنها چیزی که یادمه اینه که با قاتل مادر و روستاش با علم به اینکه میدونست قاتل ننه و روستاشه نشسته بود سر میز DRINK میل میکرد درحالی که تیرآهن تو شیکم بود و کلاهشم از رو سرش برداشته بود :) :|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
rest in piece به فرانسوی چی میشه؟:-/
امیدوارم تو این نسخه این جمله را بشنویم:crying1:

Repose en paix

یه نکته ای که هست اینه که اون جمله که مرحوم اتزیو :(( در نسخه های 2 و انجمن برادری و مکاشفات میگفت . به زبان ایتالیایی نبود. بلکه به زبان لاتین بود!

به ایتالیایی میشه : Riposa in pace

Dirk

کاربر سایت
Sep 17, 2013
70
نام
Dirk
خدا کنه رو گرافیکو داستانش خوب کار کنند زمانش که خیلی خوبه و خوب چیزی در میاد ازش اما همیشه یوبی کمتر از توقع عمل میکنه :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر