Assassin’s Creed: Unity (انقلاب فرانسه) رسما تایید شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
شرکت Ubisoftرسما قسمت جدید این سری با نام Assassin’s Creed: Unity برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One معرفی نمود تاریخ انتشار اواخر 2014 اعلام نمود .همچنین بیان کرد برای این پروژه 3 سال زمان صرف شده هست

جریان بازی مربوط به قرن هجدهم میلادی هست که در پاریس و در طول انقلاب فرانسه افتاده .اطلاعات بیشتر در ماه بعد منتشر خواهد شد

بازی برای PC, PlayStation 4 and Xbox One. منتشر خواهد شد

لینک تریلر

منبع

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
صحنه را دیدم
این که خود اولین تریلر تاریخ اساسین کرید مربوط به الطایر کبیر هست
خدا کنه گیم پلی و داستان هم زیبا شده باشه

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
3 تا نکته رو رعایت کنه دیگه حله :d:
1- گرافیکش رو کنسولا توپ باشه (مخصوصا PS4 :d)
2- گیم پلیش مثل AC IV Black Flag سرگرم کننده باشه
3- داستان دزموند هم ادامه بده (من از داستان دزموند بیشتر از داستان خود assassinها خوشم اومد :d)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
3 تا نکته رو رعایت کنه دیگه حله :d:
1- گرافیکش رو کنسولا توپ باشه (مخصوصا PS4 :d)
2- گیم پلیش مثل AC IV Black Flag سرگرم کننده باشه
3- داستان دزموند هم ادامه بده (من از داستان دزموند بیشتر از داستان خود assassinها خوشم اومد :d)
و اینکه کاراکتر شما الکی و آبکی assassin نشه..!!که نخوان بعدا نقد بشن..!!!!

Diplomat

کاربر سایت
Apr 24, 2013
50
نام
بي نام
اول از همه بايد بگم با طرح و رنگ لباس اين assassin به شدت حال ميكنم :d
مورد دوم اينكه بازي به شدت شبيه AC1 هست منتها يه مقدار از اون هم سنگين تر مي زنه:x
مورد اخر هم چرا دوستان انقدر از AC3 مينالن ؟؟!!بيشترين پيشرفت گيم پلي تو كل سري رو ما تو AC3 شاهد بوديم و واقعا نسبت به نسخه هاي قبليش در ضمينه گيم پلي واسه خودش يه نيمچه انقلاب بود و از اونها در اين ضمينه واقعا بهتر بود . و AC4 هم از لحاظ گيم پلي همون AC3 بود منتها با كركتر عامه پسند تر و روايت داستان بهتر در محيط جديد .

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
خیلی وقت بود منتظر بودم
چون طبق اسناد تاریخی انقلاب فرانسه توسط فراماسونها صورت گرفته بود

فرستاده شده از LG-P768ِ من با Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اول از همه بايد بگم با طرح و رنگ لباس اين assassin به شدت حال ميكنم :d
مورد دوم اينكه بازي به شدت شبيه AC1 هست منتها يه مقدار از اون هم سنگين تر مي زنه:x
مورد اخر هم چرا دوستان انقدر از AC3 مينالن ؟؟!!بيشترين پيشرفت گيم پلي تو كل سري رو ما تو AC3 شاهد بوديم و واقعا نسبت به نسخه هاي قبليش در ضمينه گيم پلي واسه خودش يه نيمچه انقلاب بود و از اونها در اين ضمينه واقعا بهتر بود . و AC4 هم از لحاظ گيم پلي همون AC3 بود منتها با كركتر عامه پسند تر و روايت داستان بهتر در محيط جديد .
اینکه گیم پلی خیلی پیشرفت داشته رو هیچ کس رد نکرده! همه قبول دارن گیم پلی توی نسخه سوم خیلی بهتر شد ولی حالا گیم پلی عالی بشه اما روایت داستان بد باشه و شخصیت پردازی افتضاح باشه و مراحل خسته کننده باشه و محیط خواب آور باشه گیم پلی اون وسط له میشه!
AC IV گیم پلیش تقریبا همون AC III بود اما شخصیت پردازی و محیط و اون دریای به اون وسیعی کاری کرد تا دوباره طرفدارا برگردن به سری! :x اینه که مهمه!
اگه اینم توش انقلاب گیم پلی انجام بشه اما مراحل الکی و خسته کننده ای مثل AC III داشته باشه و آرنو هم شخصیت پردازی خشکی مثل کانر داشته باشه دوباره باید منتظر فحشای طرفدارا و بقیه رو در مورد بازی پیشبینی کرد از جمله خودم :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اینکه گیم پلی خیلی پیشرفت داشته رو هیچ کس رد نکرده! همه قبول دارن گیم پلی توی نسخه سوم خیلی بهتر شد ولی حالا گیم پلی عالی بشه اما روایت داستان بد باشه و شخصیت پردازی افتضاح باشه و مراحل خسته کننده باشه و محیط خواب آور باشه گیم پلی اون وسط له میشه!
AC IV گیم پلیش تقریبا همون AC III بود اما شخصیت پردازی و محیط و اون دریای به اون وسیعی کاری کرد تا دوباره طرفدارا برگردن به سری! :x اینه که مهمه!
اگه اینم توش انقلاب گیم پلی انجام بشه اما مراحل الکی و خسته کننده ای مثل AC III داشته باشه و آرنو هم شخصیت پردازی خشکی مثل کانر داشته باشه دوباره باید منتظر فحشای طرفدارا و بقیه رو در مورد بازی پیشبینی کرد از جمله خودم :D
این شخصیت پردازی حالا اینجور هم افتضاح نبوده ها ، چون دقیقا داشت یک آدم ساده با توجه به فرهنگشون رو نشون می داد ، و اگه اونجور که شما می گین بود دیگه جزو کاندیدای بهترین کارکتر سال نمی شد که!!!

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
چرا فرانسه ؟ پس حتما بخش های مربوط به دریا نوردی و کشف جزایر و این جور چیزا رو حذف کردن . این که خیلی بد شد .

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
Assassins Creed نهایتاً با سرعتی که الان داره با 3 شماره دیگه (عنوان اصلی) تموم میشه. احتمالاً یه دوره انقلاب صنعتی یکی 19 یا 20 و یک هم معاصر به عنوان حسن ختام. و این آخری قرابت بی نهایت نزدیکی با شماره های آتی WD و ارتباطی با اون عرضه میشه. تایید و یا Fact نیست، صرفاً حس من از شکل و ساختار این دوبازی هست.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
امپراطوری روسیه، انقلاب فرانسه، نفوذ انگلیس در هندوستان و کمپانی هند شرقی

پیش‌بینی‌ام برای بار دوم درست دراومد :-"
اول روسیه و حالا هم این

ــــــــــــ

از شباهت تیزر Unity به تریلر ACI و حس نوستالژیش که بگذریم، گفتم یک سری نکات جالب هم اضافه کنم :bighug:

انقلاب فرانسه، حدودا 10 سال طول کشید
همونطور که اشاره شده، در قرن هجدهم، و اگر بخوایم دقیقتر باشیم، از سال 1789 تا 1799 در جریــان بوده
و مهم‌ترین نتیجه‌اش، لغو حکومت پادشاهی فرانسه بود
و قدرت گرفتن ناپلئون بناپارت در ادامه‌ی این اتفاقات

240px-Anonymous_-_Prise_de_la_Bastille.jpg

دلایل متفاوتی برای علت شروع این انقلاب مطرح شده که اکثریت روی "نابرابری اجتماعی و مشکلات اقتصادی " اتفاق نظر دارند
در زمان انقلاب، حکومت در دست لوئی شانزدهم بود و اقدامات نامناسبش باعث شد درگیری‌ها بیشتر بشه و ایشون رو مقصر اصلی می‌دونند

یک داستان عامیانه هم هست از همسر لوئی شانزدهم، ماری آنتوانت:
به ماری آنتوانت خبر میرسه که مردم نان هم برای خوردن ندارند
ماری آنتوانت هم در جواب میگه: خوب اگر نان ندارند، کیک بخورند
:bighug: :d

* البته بگم این فقط در حد یک باور عامیانه است و در کتب تاریخی مستند نیست

230px-Lebr04.jpg

ماری آنتوانت به همراه سه فرزندش

لوئی شانزدهم و ماری آنتوانت هر دو دستگیر میشن
پس از بیش از هزار سال حکومت شاهنشاهی در فرانسه
لوئی شانزدهم اولین پادشاهی بود که محاکمه شد
و در سال 1793 در سن 38 سالگی با گیوتین اعدام شد

بعد از محاکمه‌ی ماری آنتوانت، حکمی مشابه براش صادر شد