Assassin’s Creed: Unity (انقلاب فرانسه) رسما تایید شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
شرکت Ubisoftرسما قسمت جدید این سری با نام Assassin’s Creed: Unity برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One معرفی نمود تاریخ انتشار اواخر 2014 اعلام نمود .همچنین بیان کرد برای این پروژه 3 سال زمان صرف شده هست

جریان بازی مربوط به قرن هجدهم میلادی هست که در پاریس و در طول انقلاب فرانسه افتاده .اطلاعات بیشتر در ماه بعد منتشر خواهد شد

بازی برای PC, PlayStation 4 and Xbox One. منتشر خواهد شد

لینک تریلر

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
من نمی دونم داستان بازی دقیقا چیه ولی یه کتاب هستم به اسم "رازیانه سرخ" که انقلاب فرانسه رو به یه شکل دیگه روایت میکنه. یعنی اینکه آدم خوبا (!) میشن طرفدارهای لوئی شانزدهم و آدم بدا (!) هم انقلابیون :D کتاب جالبی هم هست، امیدوارم داست بازی هم همین مدلی باشه :D

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
نویسنده ی استودیو Jeffrey Yohalem که نویسنده ی FarCry 3 هم بوده در جواب یکی که پرسده بود آیا اون نشانه هایی که تو پایان AC Brotherhood بودن به Unity مربوط بودن گفته:
بله البته هم به Unity و هم به AC III.اون نشانه ها نماد انقلاب فرانسه و آمریکا بودن.
Phrygian Cap نماد انقلاب فرانسه و Eye of Providence نماد انقلاب آمریکا بوده.

اینم نماد ها تو پایان Brotherhood:
16857749905746007745.jpg

آخرین ویرایش:

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
دیشب داشتم Assassins Creed Brotherhood بازی می کردم، واقعا عجب شاهکاری بود.
اصلا هیچ جوره قابل مقایسه نیست با نسخه های بعدی. یه سرو گردن بالاتر از نسخه های بعدیشه.
امیدوارم AC Unity بتونه سری رو به اوج برگردونه. و اون حس آساسین بودن تو نسخه یک و دو و برادری رو دوباره به سری برگردونه.

ntfs

کاربر سایت
Jul 5, 2011
36
من نمی دونم داستان بازی دقیقا چیه ولی یه کتاب هستم به اسم "رازیانه سرخ" که انقلاب فرانسه رو به یه شکل دیگه روایت میکنه. یعنی اینکه آدم خوبا (!) میشن طرفدارهای لوئی شانزدهم و آدم بدا (!) هم انقلابیون :D کتاب جالبی هم هست، امیدوارم داست بازی هم همین مدلی باشه :D
تو کتاب غرش طوفان الکساندر دوما هم داستان تقریبا همین طوریه،یعنی لویی شانزدهم الزاما ادم بدی نبود و علت انقلاب هم بیشتر به خاطر حکومت ظالمانه ی حاکم قبلی،لویی 14 ام بود
اون دسته از طرفدارهای خاندان سلطنتی هم که میخواستن جون لویی شانزدهم و خونواده شو نجات بدن ادمای خوبی بودن

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
“We would be very stupid” to ignore fans’ need for annual Assassin’s Creed, says Ubisoft | VG247
We are able to offer people a new Assassin’s Creed every year because they want Assassin’s Creed every year,” Raynaud said. “As long as this is true we would be very stupid to not satisfy this need, but it puts a lot of pressure on us to create something that will never disappoint. “It needs to keep the series core values and we need to really make sure that we have a good, high level understanding of what it is to be an Assassin. We have to make sure we always deliver a better feel and overall experience every time while still bringing something that they haven’t seen before that’s consistent with being an Assassin in the world we’ve created.”

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
نویسنده ی استودیو Jeffrey Yohalem که نویسنده ی FarCry 3 هم بوده در جواب یکی که پرسده بود آیا اون نشانه هایی که تو پایان AC Brotherhood بودن به Unity مربوط بودن گفته:

Phrygian Cap نماد انقلاب فرانسه و Eye of Providence نماد انقلاب آمریکا بوده.

اینم نماد ها تو پایان Brotherhood:
16857749905746007745.jpg
اوه پس از زمان برادرهود همه چیز مشخص بوده که چی میخوان بسازن باز این سایتا رفتن نظر سنجی گزاشتن که شما دوست دارین نسخه های بعدی AC تو چه جایی اتفاق بیوفته :|
پس اون علامت های دیگه هم ممکنه نماد یک چیزی باشن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اوه پس از زمان برادرهود همه چیز مشخص بوده که چی میخوان بسازن باز این سایتا رفتن نظر سنجی گزاشتن که شما دوست دارین نسخه های بعدی AC تو چه جایی اتفاق بیوفته :|
پس اون علامت های دیگه هم ممکنه نماد یک چیزی باشن؟
توی AC انقدر نشونه هست که راحت هرجایی بخوان میتونند برن!
این نظرسنجی ها هم اکثرش به خاطر همین نشونه هاست!
مثلا فکر کنم توی AC I نشونه هایی از ژاپن بود! که هنوزم که هنوزه ما تو کف ژاپن رفتن ایناییم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر