Assassin’s Creed: Unity (انقلاب فرانسه) رسما تایید شد

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
شرکت Ubisoftرسما قسمت جدید این سری با نام Assassin’s Creed: Unity برای پلتفرم های PC ، PS4 و Xbox One معرفی نمود تاریخ انتشار اواخر 2014 اعلام نمود .همچنین بیان کرد برای این پروژه 3 سال زمان صرف شده هست

جریان بازی مربوط به قرن هجدهم میلادی هست که در پاریس و در طول انقلاب فرانسه افتاده .اطلاعات بیشتر در ماه بعد منتشر خواهد شد

بازی برای PC, PlayStation 4 and Xbox One. منتشر خواهد شد

لینک تریلر

منبع

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی واقعا موندم چجوری میرسن اینهمه بازی رو هر سال عرضه کنن و واسه هر کودوم هم دو سه سال زمان صرف میکنن . همه Assassin ها رو یه شعبه از UBI میسازه ؟ اگه آره اون شعبه چند تا تیم دارن مگه ، چند نفرن ؟!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
No Pirate No Buy
ولی امیدوارم بازی خوبی بشه :D
این ACــه نه PC :| :D
امیدوارم برا شماها یه بازی به اسم PC بزنن کلاً شر این پایرت مایرت ها کنده بشه بره پی کارش 8-|
================
زمان و محیط بازی که خیلی خوبه امیدوارم بالاخره بعد از مدتی یک فقره AC خوب و درست حسابی ببینیم :D فقط امیدوارم داستان بازی دیگه یه چیز آبدوغ خیاری نباشه :|

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
از وقتی که فهمیدم تیزر بازی بسیاز شبیه تیزر نسخه اول سری هستش(که البته خودم بعد دو تا رو مقایسه کردم و به یقین رسیدم!) عاشقش شدم اصن اون صدای ناقوس(؟) آدمو دیوونه میکنه گرافیک هم که خیلی عالی بود جو محیط هم که خیلی سنگین بود:X
امیدوارم عناصر مخفی کاری در بازی بسیار بیشتر بشه و مثل نسخه های اول بازی بشه

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
یکسری اطلاعات که قبل از تایید شدن بازی اومده بود :
- Unity در شهر پاریس اتفاق می افتد.
- Unity برای کنسول های نسل فعلی منتشر می شود.
- نسخه دوم برای X360/PS3 منتشر می شود و احتمالا نام او Comet خواهد بود.
- احتمالا هر دو بازی برای PC منتشر می شوند.
- هیچ چیزی درباره Wii U گفته نشده است.
- Unity در طول انقلاب فرانسه است.
- شخصیت اصلی این بازی Arno نام دارد.
- تصاویر منتشر شده از بازی ناقص هستند.
- بافت ها بهبود خواهد یافت.
- Unity در پاییز امسال منتشر می شود.
- هیچ دکمه ای برای "پارکور" بالا و پایین وجود ندارد.
- این بازی نمونه یک مکانیزم ناوبری جدید است.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
الآن من خعلی مجووو[!] شدم...رفتم تو گوگل هر چی عکس پیداییدم، تماشاییدم...
اون Opening سری الطائر رو هم رفتم واچیدم[!] مجدد و با این یکی ک مقایسه‌ کردم خعلی حال داد...
جاتون خالی دارم AC II رو مجدد شروع میکنم در راستای هایپ اضافی:D...

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
کلا نکست جن شده ، انتظار یه تغییرات گرافیکی اساسی دارم دیگه !
یا خدا یعنی ACIV گرافیک Next Gen نداشت؟ :D
گرافیک این تریلر که عالی بود اما واقعا اگه در حد همون AC IV هم باشه بازم قابل ستایشه! گرافیک این سری همیشه فوق العاده بوده!

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
ایتالیا / اورشلیم / رنسانس/ انقلاب فرانسه / آمریکا/ ...خدایی اینا چه ربطی بهم دارن؟! :| میدونم نبایدم داشته باشن ولی یه هدف گذاری بکنن مثه 1 و 2 اقلا , حداقلش یه نقطه تلاقی داشته باشه ... همینجوری هی کات میزنن به اینو اونور که چی بشه آخه!؟
شماره 4 از نظر گیم پلی خیلی غنی و جالب بود ولی یاز نظر داستانی به گرد پای 2 و شخصیت اتزیو نمیرسید ... مشکل بزرگشون ام اینه که داستان ول شده , مثکه ام نمیخوان جمش کنن ... ته 1 از 2012 و گایان دنیا حرف زدن تو 3 به یه جایی رسوندن , هرچند که خوب نبود ولی بعد از 1 دیگه مشخص نکردن پیرنگ داستان قرار چی باشه ... هی 2 تا گروه تمپلار و اساسین میفتن به جون هم سر سیب و اینجور چیزا ... مسخرش کردن جدی :|

- - -ویرایش - - -

یا خدا یعنی ACIV گرافیک Next Gen نداشت؟ :D
گرافیک این تریلر که عالی بود اما واقعا اگه در حد همون AC IV هم باشه بازم قابل ستایشه! گرافیک این سری همیشه فوق العاده بوده!

3ش تو درو دیوار بود بابا :)) بوستونش رو ها اندِ 9 تومنی لگ میداد :-j ولی خدایی 4 اش رو خوب درآورده بودن

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
گویا چیزی که عمو کلیف خالق Gears Of War میخواست داره اتفاق میوفته و بازیسازها دارن تنها بر روی نسل نو و کنسولهاش تمرکز می کنن این یعنی جذب شدن خیلی از کسانی که هنوز به نسل نو کوچ نکردند

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
رفلکشنا بدجور پیشرفت کردن نسبت به نسخه های قبل! رفلکشنایی که توی شیشه میوفتن فوق العاده ـن! اول تریلر که توی فضای بستس فوق العاده عالی و طبیعی کار شده! و رفلکشنا هم مشخصه چقدر عالیه! نور پردازی هم فوق العادس و بنظرم پیشرفت کرده و جلوه های بصری بازی هم خیلی زیاد تر شده از جمله همون مهی دیده میشه و همینطور اون برگا که روی هوا معلقن خیلی خوبه که توی نسخه های قبلی نبود اصلا!
فقط تنها ایرادی که میتونم از گرافیک بازی بگیرم تکسچراشه که بعضی جاها میشه ضعفایی توش دید از جمله وقتی آرنو رو از نزدیک نشون داد کیفیت تکسچرا خیلی پایین بود گرچه یوبی سافت گفته نسخه نهایی تکسچراش بهتر میشه!

در کل از نظر گرافیکی مشکل خاصی نداره و خیلی خوب کار شده ( اگه مثل Watch Dogs اونقدر روی کنسولا افت نکنه )

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
بازی هنوز روی نسخه‌ی آلفا هستش بعد این مجید یه جوری نشسته بررسی کرده ک خود بروبچ مونتریل‌هم عمراً بتونند اونطور نظر بدن...
یه چیز دیگه ک روند تاپیک ب هم نخوره:WD هنوز گلدهم نشده بعد برا چی راجع‌بش نظر[در مواردی مشاهده شده فکت!] میدین؟؟؟!!!:Dبابا بزارید بیاد بعد حمله کنید...
اینم باز مثل بقیه‌ی ACها میاد و ماهم مثل خوره‌ها و ب عنوان پنکه این سری، باز اینم ۱۰۰٪ میکنیم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فقط من برام الان یه سؤال ایجاد شده! چرا خبری از V نیست! حالا BH و R رو میگیم ادامه ی داستان اتزیو بودن و شماره دار نبودن،ولی این که کلا دنیا و کاراکترش جدیده! :d یعنی امسال 2تا نسخه فرعی داریم؟ :-"
اینم که انقلاب فرانسه میباشد به سلامتی،اون یکی هم روسیه باشه(گرچه احتمالا اون یه چیزی مثل AC III : L میشه) دیگه از شر شایعه های این زمان ها راحت بشیم و آماده ی ژاپن و یا حداقل مصر بشیم:bighug:

M.Ho3ein

کاربر سایت
Mar 17, 2014
136
نام
محمدحسین
اگه همین روند پیشرفت گیم پلی در Ac4 رو پیش بگیرن برای من کافیه !!
از لحاظ گرافیک که دیگه میشه به یوبی مطمئن بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر