Assassin’s Creed IV: Black Flag | PS3

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سلام عزیزان ...

آقا توروخدا یکی ب من یاد بده من اسیر اون 2 یا 3 تا نقشه ی گنج توی Kenways Fleet هستم ... من چطوری باید برگ و شکر و شراب رو توی این مینی گیم بدست بیارم؟؟ fire barell چطوری بدست بیارم برا battle ها ؟؟
آخه بعضی از ماموریتهاش ازین 3 تا میخواد ... جیگرم خونه خون شده بابت این نقشه هایی که توی این کنویز فیلیت هستش برا آپگرید کشتیم

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام عزیزان ...

آقا توروخدا یکی ب من یاد بده من اسیر اون 2 یا 3 تا نقشه ی گنج توی Kenways Fleet هستم ... من چطوری باید برگ و شکر و شراب رو توی این مینی گیم بدست بیارم؟؟ fire barell چطوری بدست بیارم برا battle ها ؟؟
آخه بعضی از ماموریتهاش ازین 3 تا میخواد ... جیگرم خونه خون شده بابت این نقشه هایی که توی این کنویز فیلیت هستش برا آپگرید کشتیم

برای کامل کردن کشتی اصلا نیازی نیست Kenways Fleet رو بازی کنی. اون بخش برای پول در آوردن هست که هم دردسر داره هم حوصله میخواد
بهترین راه پول در اوردن هم ارتقا کشتی اصلی و حمله به کشتی های دیگه و فروختن منابعی که بدست میاریه
من که 1 ساعتم از اون بخش استفاده نکردم و خیلی راحتم پلات کردم :d
کامل کردن کشتی یه سری دست نوشته میخواد که اونا رو بگیری اپدیت قسمت های بعدی کشتی باز میشه همون نوشته های قرمز رنگی که میگه نمیتونی ارتقا بدی
این دست نوشته ها کجا هستن ؟ تو اون قسمت هایی که کشتی ها غرق شدن. شما باید به کمک ناقوس بری زیر دریا و اون دست نوشته ها رو بدست بیاری
هر کدوم از این نوشته ها تو یه مختصات هست که مختصاتش رو میزارم طبق این پیداش میکنی:
Elite Round Shot Strength:

• Map Coordinates: 769, 145

Elite Hull Armor:

• Map Coordinates: 379, 770

Elite Swivel Guns:

• Map Coordinates: 487, 357

Elite Harpoon Strength:

• Requires: Treasure Map – Mariguana Island (880. 544) – Look on the rocks west-of-center.
  • Location: Andreas Island – Dig on a tiny island with three palm trees on the very southern edge of the area.
  • Map Coordinates: 579, 720

Elite Broadside Cannons Set:

• Map Coordinates: 471, 170

Elite Heavy Shot Storage:

• Requires: Treasure Map – Cayman Sound (327, 334) – Look on the northeastern beach, near a chest.
  • Map Coordinates: 901, 263

Elite Heavy Shot Strength:

• Requires: Treasure Map – Ambergris Key (55, 178)
  • Map Coordinates: 307, 195

Elite Fire Barrel Strength:

• Requires: Treasure Map – Santanillas (217, 250) – Found on the tiny island in the northeast corner.
  • Map Coordinates: 479, 487

Elite Fire Barrel Storage:

• Requires: Treasure Map – Kenway’s Fleet Mission – 3 Missions Unlock Treasure Maps, Empty Cellar (Eastern British Colonies), Scarlatina (Eastern Canada), and Great Reputation II (Mediterranean Sea)
  • Location: Isla Providencia – Dig on the beach near an old shipwreck in the water, between three palm trees.
  • Map Coordinates: 502, 44

Elite Ram:

• Map Coordinates: 181, 296

Elite Mortars:

• Map Coordinates: 630, 660

Elite Mortars Storage:

• Requires: Treasure Map – Tortuga (882, 370) – Walk up the east beach to find.
  • Map Coordinates: 333, 650

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
زحمت کشیدین این راهنمایی دقیق رو گذاشتین کاش یه راهنمایی هم می کردین که این نقشه های گنجی که پیدا میکنیم چطور به گنجش برسیم. دقیقا میرم تو همون نقطه مشخص شده با همون مختصات ولی خبری از گنج نیست. نمیدونم قبلش باید کار خاصی انجام بدم یا نه؟!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
زحمت کشیدین این راهنمایی دقیق رو گذاشتین کاش یه راهنمایی هم می کردین که این نقشه های گنجی که پیدا میکنیم چطور به گنجش برسیم. دقیقا میرم تو همون نقطه مشخص شده با همون مختصات ولی خبری از گنج نیست. نمیدونم قبلش باید کار خاصی انجام بدم یا نه؟!
کار خاصی نیاز نیست ، اما اکثرشون خیلی راحته پیدا کردنشون :d
مختصات هم حالا دقیق دقیق روش حساب باز نکنید:-" بیشتر دنبال اونجایی که رو نقشه علامت خورده بگردید:-"
البته بعضی هاش یکم پیجیده ـست :|

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
چندتا از محلا واقعاً بد قلقن:|
ولی شوما این نقشه‌ها رو گه میاری بالا، برو توی جزیره‌ای که مختصات داده و نقشت رو با نقشه‌ی بازی تطبیق بده، پیداش میکنی:D
من خودم یه پنج ساعتی طول کشید بدون این راهنماها برام که پیداشون کنم:D
یه موقعایی هم بالا سر نقطه‌هم باشه بهت dig رو نمیده:|

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
چند جا به مشکل خوردم، از مجموع 22 تا گنج 19 تاشو درآوردم اما برای 3 تا دیگش گیر کردم البته حدس میزنم باید آنلاین بشم. برای اپگرید آخر fire barrel storage با اینکه تمام کشتی های غرق شده همه چیشون رو گرفتم اما این آپگرید رو نمیشه انجام داد. و اینکه یه تعداد زیادی از jackdaw appearance رو نمیشه خرید. برای اینم باید آنلاین شد؟

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
چند جا به مشکل خوردم، از مجموع 22 تا گنج 19 تاشو درآوردم اما برای 3 تا دیگش گیر کردم البته حدس میزنم باید آنلاین بشم. برای اپگرید آخر fire barrel storage با اینکه تمام کشتی های غرق شده همه چیشون رو گرفتم اما این آپگرید رو نمیشه انجام داد. و اینکه یه تعداد زیادی از jackdaw appearance رو نمیشه خرید. برای اینم باید آنلاین شد؟

اگر درست یادم باشه 2 تا از نقشه های گنج از طریق Kenway’s Fleet بدست میاد و برای کامل کردن آپگرید کشتی باید او نقشه هارو بدست بیاری.
2 تا نقشه رو مطمئن هستم که از طریق Kenway’s Fleet بدست میاد( شاید 3 تا بود)
و یکی از گنج ها که از این طریق بدست میاد حاوی آپگرید هست.( برای استفاده از این بخش باید آنلاین باشی)

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
سلام لطفا جواب بديد من اين بازي رو (به صورت كپي)روي ps3 دارم و خودم بازي رو ريختم و هيچ اشتباهي هم نكردم اما توي بازي روي loading گير ميكنه و هيچ كاري نميشه كرد فقط ميشه از بازي بيرون رفت خواهشا جواب بديد بعد دو سال اين بازي رو گرفتم نميدونم چرا اين طوريه؟مشكل از كجاست؟

ويرايش
مشكلم حل شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر