Assassin’s Creed IV: Black Flag | PS3

sahand2012

کاربر سایت
Dec 20, 2012
318
نام
ســهـــنـــد
متاسفانه نسخه 3 اصلا مورد رضایت من و خیلی های دیگه نبود می دونی چرا چون هی از اینور به اونور می رفت خب این که هیچ راه هاش یه 100 کیلومتری می شدند اعصابت خورد می شد نسخه های قبلی جذاب تر بود
افرین.دقیقا.رولیشن از همه بهتره.

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بالاخره اولین نمره این بازی منتشر شد مجله video Magazine بهش 18 از 20 داده

راستی اگر کسی خواست این بازیو شریکی بگیره من هستم
قیمتش هم نفری 97 تومن میشه

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
خيلي وسوسه شدم بگيرمش، به نظر مياد از فاجعه ي نسخه سوم فاصله گرفته و اكشن تر و روون تر شده گيم پليش.
نيازمند ارشاديم!:d

من یه 4 ساعتی دارم بازی میکنم بد نیست ولی مثل همیشه اون باگای احمقش رو داره داستانم جالبه مرموزه:d ولی از نظر گرافیکی به نظر من خیلی دل نشین شده نسخه سوم هم که خوب بود تقریبا کامل بود؟؟!!ولی خوب اینجا یاد گرفته 2شمشیره بجنگه =)) کلا بازی پیشرفت داشته.

Bestboyiran

کاربر سایت
Sep 5, 2012
210
نام
Ali
من یه 4 ساعتی دارم بازی میکنم بد نیست ولی مثل همیشه اون باگای احمقش رو داره داستانم جالبه مرموزه:d ولی از نظر گرافیکی به نظر من خیلی دل نشین شده نسخه سوم هم که خوب بود تقریبا کامل بود؟؟!!ولی خوب اینجا یاد گرفته 2شمشیره بجنگه =)) کلا بازی پیشرفت داشته.
ببین من حالم از نسخه 3 به هم می خورد ولی از این خیلی خوشم اومد . نمی دونم چرا ولی فاز نسخه 2 رو می ده ! شاید سازنده هاش همونن... هنوز این باگ مسخره که شمشیرت از لباست رد می شه رو داره . ولی وقت تلفی هاش خیلی کم شده . ساید میژن هاش هم مناسب تر شده . کلا من خیلی خیلی بیشتر از 3 حال کردم باهاش. هرچی 3 حال به هم زن بود ، این جذابه .

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
ببین من حالم از نسخه 3 به هم می خورد ولی از این خیلی خوشم اومد . نمی دونم چرا ولی فاز نسخه 2 رو می ده ! شاید سازنده هاش همونن... هنوز این باگ مسخره که شمشیرت از لباست رد می شه رو داره . ولی وقت تلفی هاش خیلی کم شده . ساید میژن هاش هم مناسب تر شده . کلا من خیلی خیلی بیشتر از 3 حال کردم باهاش. هرچی 3 حال به هم زن بود ، این جذابه .

نسخه سومش خیلی هم قشنگ بود خیلی هم دلت بخواد:d
در نسخه 3 انعطاف بیشتری نسبت به بقیه نسخه ها وجود داشت

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
این عکسو خودم گرفتم از نسخه PS3. برین حال کنین:d

86250996623335758731.jpg

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
گرافیک اتمسفرش خوب هست ؟

گرافیک هنریش که واقعا عالیه. برای کنسول های این نسل واقعا خوبه. البته بستگی به سلیقه افراد هم داره. چند تا عکس از محیط بازی گرفتم که گرافیک یا به قول شما اتمسفر بازی رو عالی نشون میدن. سعی کردم این چند تصویر از مناطق مختلف بازی با شرایط مختلف باشن تا دقیقا جو بازی رو منتقل کنن. محیط های این بازی شدیدا با روحیه من سازگاره:d :

pouyan78

کاربر سایت
Apr 18, 2013
81
فعلا 20 درصد رفتم تا ببینیم چی میشه مراحل اصلی سر 38 درصد تموم میشه.
خیلی معتاد کننده است اگه کار مار دارین سمتش نرین چون برخلاف نسخه قبلی معتادش میشین شدی نمیتونین ول کنین
خودم تو مدرسه زدم به مریضی اکی اومدم خونه اینو بازی کردم:d

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
گرافیک هنریش که واقعا عالیه. برای کنسول های این نسل واقعا خوبه. البته بستگی به سلیقه افراد هم داره. چند تا عکس از محیط بازی گرفتم که گرافیک یا به قول شما اتمسفر بازی رو عالی نشون میدن. سعی کردم این چند تصویر از مناطق مختلف بازی با شرایط مختلف باشن تا دقیقا جو بازی رو منتقل کنن. محیط های این بازی شدیدا با روحیه من سازگاره:d :

کنار نقشه یک علامت Wi _ Fi هست ... اون برا چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر