Assassin’s Creed IV: Black Flag | PS3

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
سلام.
هنوز این قابلیت اپگرید کشتی قفله باید یه مقدار دیگه بازی رو ادامه بدی تا قفلش بازشه
منظورشون رو درست متوجه نشدین.
سلام من میخوامjack dawرا تاتهupgradeکنم اما نمیشه در اخرین خونه گیرکردم همه چیزلازم هم دارم اما قرمز یه چیزی نوشته
اونا در واقع elite upgrade ها هستند که برای انجامشون باید نقشه‌هاشون رو داشته باشید.
نقشه‌هاهم ازتوی کشتیهای غرق شده توی دریا و صندوقچه‌های گنج مدفون[خیلی کمتر] بدست میان.
و در آخرم دوتا از نقشه‌هارو حتما باید انلاین باشید و از طریق keneway's fleet بدست بیارید

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
خیلی قشنگ تر از قبلی ها هستش، کلا به نظرم:
AC: خوب
AC II: نه چندان دلچسب (:d)
AC II Brotherhood: افتضاح
AC II Revelation: خیلی خوب
AC III: معمولی
AC IV Black Flag: عالی (بهترین تو سری تا الان :d)

فقط تنها مشکلش اینه که انگار هیچ کس آنلاینشو بازی نمیکنه، خواستم یه دست بازی کنم نشد که نشد :|

mab_altair

کاربر سایت
Oct 22, 2011
27
نام
امین
بچه ها یه مشکلی پیش امد برام این نهنگ سفیدWhite Whale چه طوری میاد رو Map ؟

White Whale فقط در طی دوره های Community-Event روی نقشه دیده می شه که برای این کار هم باید پاسپورت U-Play داشته باشی و آنلاین بازی کنی. من تا حالا توی حالت آفلاین نهنگ سفید ندیدم. البته چیز زیادی غیر از باحالی صدیش نداره. پوستش 4000 ریال ارزش داره و اگه بتونی سه تا شکار کنی می تونی برای خودت لباس Whaler درست کنی که اونم برتری خاصی نداره

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
White Whale فقط در طی دوره های Community-Event روی نقشه دیده می شه که برای این کار هم باید پاسپورت U-Play داشته باشی و آنلاین بازی کنی. من تا حالا توی حالت آفلاین نهنگ سفید ندیدم. البته چیز زیادی غیر از باحالی صدیش نداره. پوستش 4000 ریال ارزش داره و اگه بتونی سه تا شکار کنی می تونی برای خودت لباس Whaler درست کنی که اونم برتری خاصی نداره

حتما نیاز نیست که کوسه سفید شکار کنید برای گرفتن لباس Whaler میتونید از مغازه پوست کوسه سفید رو بخرید و لباس رو آزاد کنید.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
بازی ارزش خرید داره؟ من با نسخه قبلی خیلی حال کردم

این نسخه تو دریاست اکثرا البته مراحل خشکی هم داره
از نظر گیم پلی خوبه. دشمنان یکم آبکین
مناظر چشم نواز و فوق العاده عالین

اگه از محیط دریایی و جنگ با کشتی بدت نمیاد
حتما بازی کن :d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
این نسخه تو دریاست اکثرا البته مراحل خشکی هم داره
از نظر گیم پلی خوبه. دشمنان یکم آبکین
مناظر چشم نواز و فوق العاده عالین

اگه از محیط دریایی و جنگ با کشتی بدت نمیاد
حتما بازی کن :d

مولتی بازی چطور هست؟

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
دوستان بازی من تو لودینگ گیر کرده بعد از مرحله Everything is permited گیر کرده مرحله To The Less

A Govmer No.More

Like Us On
fb.com/pages/LGN/229815280557503

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
سلام.

منظورشون رو درست متوجه نشدین.

اونا در واقع elite upgrade ها هستند که برای انجامشون باید نقشه‌هاشون رو داشته باشید.
نقشه‌هاهم ازتوی کشتیهای غرق شده توی دریا و صندوقچه‌های گنج مدفون[خیلی کمتر] بدست میان.
و در آخرم دوتا از نقشه‌هارو حتما باید انلاین باشید و از طریق keneway's fleet بدست بیارید

خیلی دلم میخواد تا آخرین حد کشتی رو آپگرید کنم یکم بیشتر توضیح میدین لطفا؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
خیلی دلم میخواد تا آخرین حد کشتی رو آپگرید کنم یکم بیشتر توضیح میدین لطفا؟
توی این لینک کامل لوکیشن هارو گفته برای نقشه های گنج و نقشه های لازم برای Elite upgrade ها:D...
اگر که موشکلی بود بگو کمک میکنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر