Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم بلخره یه ساعتی بازی کردم گفتم بیام نظرمو بگم ... اول گرافیک که خفه مون کردین شماها .... :d

گرافیکش خیلی شبیه به RDR طراحی شده یعنی برای یه open world روی کنسول گرافیک قابل قبولی داره

یه ذره باگ داره ولی بنظرم نسبت به نسخه های قبل خیلی بیشتر نشدن

صدا گذاریش خوبه اما وقتی دارن به زبون محلی حرف میزنن خیلی صداشون ننره (لغت بهتری برای توصیفش گیر نیووردم:d)

داستانش که تا اینجا خوب بود همون سکانس سوم یه سورپریز باحال داره ...

کنترل بازی برای مبارزه ها یکم عوض شده یکم طول میکشه که بهش عادت کنین ولی بنظر من بهتر از قبلا شده

نقش تفنگم پر رنگ تر شده باعث میشه فرار کردن از دست سربازا یکم سخت تر از قبل باشه

خب بسه فعلا ... هر وقتی تمومش کردم میام یه نظر کلی روش میدم

واییییییییییییییییییییییییییییییییییی خدا.عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی شده

خریدم خریدم منم خریدمش بچه ها :دی
اولین و خفن ترین چیزی که بنظر میاد فیزیک فوق دیوونه بازیه :دی
روی سطوح شیب دار هم راه برید پاتون خم میشه روی پله هم همینطور ! روی سقف های مخروطی شکل بازی اگه به هرجهت راه برید با یه جور فیزیک بدن مواجه میشید :دی گرخیدم :دی
انیمیشنا بخصوص دویدن ما عالیه واقعا طبیعیه و دیگه خشکیه اتزیو رو نداره و یه خبر خوب بهتون بدم :دی یادتونه تو نسخه های قبلی 56 تا دکمه رو باید همزمان نگه میداشتیم تا اتزیو بدود؟:دی الان به 2 دکمه کاهش یافته چه برای بالا رفتن چه دویدن ! ( تند )
گرافیکشم کم از شاهکار نداره ! :
در منوی اصلی و بعضی مناطق همچنین در انیموس بازی به فریم 60 میرسه !
کلی ادم و جزئیات تو هر محیط داره که رسما ذوبتون میکنند :دی امان از این باگهای مسخره بازی :| تو شهر راه میرفتم از تو یه شهروند رد شدم :|
طراحی ها و ریزه کاریا هم خیلی بهتره انگار شماره قبلیا توسط یه شرکت دیگه ساخته شده و این توسط یکی دیگه :دی
یه نکته دیگه :
با راه رفتن تو نقشه مکان ها تو مپ ذخیره میشود یعنی لازم نیست همش برید رو view point ها.
برای مخفی شدن یا به اصطلاح همرنگ شدن با مردم کلی راه وجود داره که یکیشو امتحان کردم دهنم وا موندش ! دو تا مرد به دیوار تکیه داده بودند منم رفتم بینشو یهویی به دیوار تکیه دادم :دی باهاشون حرفم میزد ! ( کِنوِی )
برای تعقیب و گوش دادن به حرف تارگت ها هم دیگه مثل قبل تخیلی نیست که اگه مثلا ته استانبول باشید صدای یارو رو در سر استانبول بشنوید :دی باید تویه یه فاصله مشخص قرار بگیرید :دی
شاید باورتون نشه ولی پریدن از وییو چوینت ها هیجانی تر شده :دی
مبارزه ها هم که انقدر متنوعه که ... :| !!!
فقط یه سئوال اونایی که میدونن بگن ( راجبه شخصیت بازیه اگه بازیو جلو نرفتین نگین )
اسم شخصیت ما haythem kenway هست درسته ؟ این پدر کاننر ـه ؟ یا خودشه ؟ میان ساله :دی

اسم شخصیت ما haythem kenway هست درسته ؟ این پدر کاننر ـه ؟ یا خودشه ؟ میان ساله :biggrin1:
فک کنم خوذدش باشه ولی چرا لباسش همچینه؟؟؟
هنوز لباس نگرفته فک کنم
واااااااااااااااااو
همین امروز خریدمش
دیوونه کنندست
فایتینگش اینقد متنوعه که من توی 2 ساعت ولگردی هیچ ضربه ی تکراری ای نزدم
تفنگای دیدبانارم میشه برداشت :دی واقعا شاهکاره
دیگه هم نیازی نیست برای جونتون دارو بخرید خودش اتوماتیک پر میشه
و اسب هم داره
ریولیشنز اسب هارو برداشته بود ولی الان اسبم داره
تازه بچه هم توی جمعیت هست
سگ و خوک و گاو و .... هم داره
بعضی از پنجره هم هم بازه که با یه حرکت اتوماتیک میرید توش (البته اگه بخواید) و یکی - دوتا پشتک میزنید و از اون پنجره ی خونه میاید بیرون
هرچی بگم کمه من که میخوام تا صبح بازی کنم (اگه درسا بزاره :()

فک کنم خوذدش باشه ولی چرا لباسش همچینه؟؟؟
هنوز لباس نگرفته فک کنم
واااااااااااااااااو
همین امروز خریدمش
دیوونه کنندست
فایتینگش اینقد متنوعه که من توی 2 ساعت ولگردی هیچ ضربه ی تکراری ای نزدم
تفنگای دیدبانارم میشه برداشت :دی واقعا شاهکاره
دیگه هم نیازی نیست برای جونتون دارو بخرید خودش اتوماتیک پر میشه
و اسب هم داره
ریولیشنز اسب هارو برداشته بود ولی الان اسبم داره
تازه بچه هم توی جمعیت هست
سگ و خوک و گاو و .... هم داره
بعضی از پنجره هم هم بازه که با یه حرکت اتوماتیک میرید توش (البته اگه بخواید) و یکی - دوتا پشتک میزنید و از اون پنجره ی خونه میاید بیرون
هرچی بگم کمه من که میخوام تا صبح بازی کنم (اگه درسا بزاره :()
آریا جان اول بازی نشون می‌ده دزموند اومده و می‌خواد وارد اون مقبره بشه که یهو یه نفر میاد بهش می‌گه پسرم!
بعد هم یه سری صحبت ها رد و بدل می‌شه که اصلا مهم نیست:دی مهم این که اونی که به دزموند گفت پسرم خیلی شبیه Haythem Kenway ـه!
یعنی از فرم لباس تا صدا و قیافه شباهت زیادی بهش داره!

آریا جان اول بازی نشون می‌ده دزموند اومده و می‌خواد وارد اون مقبره بشه که یهو یه نفر میاد بهش می‌گه پسرم!
بعد هم یه سری صحبت ها رد و بدل می‌شه که اصلا مهم نیست:دی مهم این که اونی که به دزموند گفت پسرم خیلی شبیه Haythem Kenway ـه!
پس باید منتظر یه کارکتر برتر از این باشیم :dancing:

من چند ساعت بازی کردم واقعا عالیه، اولین چیزی که جلب توجه میکنه انیمیشن های فوق العاده شخصیت هاست که خیلی عالی کار شده. بازی هم سعی کرده بخش های جذاب RDR رو پیاده سازی کنه که میشه به انواع مینی گیم ها و ... اشاره کرد. ولی چیزی که من ازش می ترسیدم همون مبارزات آسون بازی بود که تو نسخه های قبلی 10 نفر رو میشد در عرض 30 ثانیه ترکوند، اینجا هم دقیقا همین طوری هست :| البته مبارزات کماکان لذت بخشه و فینیشرها هم خیلی بیشتر شده ولی بازم آسونی مبارزات آدمو اذیت میکنه :دی

خریدم خریدم منم خریدمش بچه ها :دی
اولین و خفن ترین چیزی که بنظر میاد فیزیک فوق دیوونه بازیه :دی
روی سطوح شیب دار هم راه برید پاتون خم میشه روی پله هم همینطور ! روی سقف های مخروطی شکل بازی اگه به هرجهت راه برید با یه جور فیزیک بدن مواجه میشید :دی گرخیدم :دی
انیمیشنا بخصوص دویدن ما عالیه واقعا طبیعیه و دیگه خشکیه اتزیو رو نداره و یه خبر خوب بهتون بدم :دی یادتونه تو نسخه های قبلی 56 تا دکمه رو باید همزمان نگه میداشتیم تا اتزیو بدود؟:دی الان به 2 دکمه کاهش یافته چه برای بالا رفتن چه دویدن ! ( تند )
گرافیکشم کم از شاهکار نداره ! :
در منوی اصلی و بعضی مناطق همچنین در انیموس بازی به فریم 60 میرسه !
کلی ادم و جزئیات تو هر محیط داره که رسما ذوبتون میکنند :دی امان از این باگهای مسخره بازی :| تو شهر راه میرفتم از تو یه شهروند رد شدم :|
طراحی ها و ریزه کاریا هم خیلی بهتره انگار شماره قبلیا توسط یه شرکت دیگه ساخته شده و این توسط یکی دیگه :دی
یه نکته دیگه :
با راه رفتن تو نقشه مکان ها تو مپ ذخیره میشود یعنی لازم نیست همش برید رو view point ها.
برای مخفی شدن یا به اصطلاح همرنگ شدن با مردم کلی راه وجود داره که یکیشو امتحان کردم دهنم وا موندش ! دو تا مرد به دیوار تکیه داده بودند منم رفتم بینشو یهویی به دیوار تکیه دادم :دی باهاشون حرفم میزد ! ( کِنوِی )
برای تعقیب و گوش دادن به حرف تارگت ها هم دیگه مثل قبل تخیلی نیست که اگه مثلا ته استانبول باشید صدای یارو رو در سر استانبول بشنوید :دی باید تویه یه فاصله مشخص قرار بگیرید :دی
شاید باورتون نشه ولی پریدن از وییو چوینت ها هیجانی تر شده :دی
مبارزه ها هم که انقدر متنوعه که ... :| !!!
فقط یه سئوال اونایی که میدونن بگن ( راجبه شخصیت بازیه اگه بازیو جلو نرفتین نگین )
اسم شخصیت ما haythem kenway هست درسته ؟ این پدر کاننر ـه ؟ یا خودشه ؟ میان ساله :دی
اون پدر کانر هستش.
خوشحالم که از بازی خوشت اومده.:D
مراحل بازی هم خیلی جالب هستش برای اینکه هر مرحله رو 100 درصد کنید علاوه بر مرحله اصلی باید ماموریت های جانبی رو هم به طور کامل انجام بدید.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

من نميتونم به خودم تلقين كنم بگم بازي عالي گرافيك عالي اصلا محشره.
دارم ميبينم نه ذره بين برداشتم نه دارم ترول ميكنم از اول حرف من اينه تكسچر افتضاحه...افت فريم زياده...رزوليشن زير خط فقر...نورپردازي يه نسل عقب مونده از سال 2012...گيم پلي خيلي كند پيش ميره...جو واتمسفر اساسين بودن در بازي وجود نداره بيشتر بازي شبيه به بازي هاي ACTION- ADVENTURE شده تا يك ASSASSINS CREED.

من بهترین منتقدارم بیارم و بگن که بازی عالیه بازم شما حرفه خودت رو میزنی. فکر نکنم بدونی تکسچر یعنی چی؟:-/:دی

برادر من اون که ویلیام مایلز بابای دزمونده :| تو رویلیشنزم بود
مث که اینجا مستر اسسینه
ولی دزموند باهاش مشکل داره:دی با بابای خودش :دی
درمورد ماهیت شخصیت :
پدر کاننره چون تازه با ziio همون زنه سرخپوست اشنا شده :دی
اینم کالکشنی که بلاخره کاملش کردم :دی :
e0ne6n88yrjv7gm5lj.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or