Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بازی داره رو کنسول نصب میشه ! دو ساعت دیگه میام نظرمو راجع به گیم پلی ( که واسه گیمر های واقعی مهم هستش ) رو میدم ! بحث درست حسابی هم نعمتیه !

من امروز بازی به دستم رسید. اولا بگم که اونایی که هنوز بازی نکردن نه تنها نصف عمرشون بلکه همه عمرشون بر فناست:d
یعنی تمام تریلرهای رسمی و غیر رسمی و عکس هایی که تو نت هست رو بی خیال شید برید بازی رو تو تی وی انجام بدید. بافتهای بازی به طرز شگفت آوری طبیعی هستند و نورپردازی و رنگ بندی ها کاملا زنده و طبیعی هستش. اگر دیالوگ ها رو متوجه بشید انگار که یک فیلم تماشا می کنید و نه یک بازی. صرف نظر از روند داستانی بازی که مثل همه ac ها خوب هستش، جو و محیط بازی آدم رو کاملا تحت تاثیر قرار میده. جوری بود که من آخرش دیگه داستان رو بی خیال شدم واسه خودم تو بوستون چرخ میزدم. محیط بازی واقعا پویا هستش و هر کس مشغول انجام کاریه. جالبه که حیوانات هم واسه خودشون بین مردم وول میخورن!!!!!!!
کلا حرف این دوستانی که از گرافیک و تکسچر ایراد میگیرن رو بی خیال شید. برید خودتون بازی رو انجام بدید و لذت ببرید.

من امروز بازی به دستم رسید. اولا بگم که اونایی که هنوز بازی نکردن نه تنها نصف عمرشون بلکه همه عمرشون بر فناست:d
یعنی تمام تریلرهای رسمی و غیر رسمی و عکس هایی که تو نت هست رو بی خیال شید برید بازی رو تو تی وی انجام بدید. بافتهای بازی به طرز شگفت آوری طبیعی هستند و نورپردازی و رنگ بندی ها کاملا زنده و طبیعی هستش. اگر دیالوگ ها رو متوجه بشید انگار که یک فیلم تماشا می کنید و نه یک بازی. صرف نظر از روند داستانی بازی که مثل همه ac ها خوب هستش، جو و محیط بازی آدم رو کاملا تحت تاثیر قرار میده. جوری بود که من آخرش دیگه داستان رو بی خیال شدم واسه خودم تو بوستون چرخ میزدم. محیط بازی واقعا پویا هستش و هر کس مشغول انجام کاریه. جالبه که حیوانات هم واسه خودشون بین مردم وول میخورن!!!!!!!
کلا حرف این دوستانی که از گرافیک و تکسچر ایراد میگیرن رو بی خیال شید. برید خودتون بازی رو انجام بدید و لذت ببرید.

دمت گرم امیدوارمون کردی...>:d

که من آخرش دیگه داستان رو بی خیال شدم واسه خودم تو بوستون چرخ میزدم. محیط بازی واقعا پویا هستش و هر کس مشغول انجام کاریه. جالبه که حیوانات هم واسه خودشون بین مردم وول میخورن!!!!!!!
دقیقا، خیلی شهر ها زنده درست شدن واسم جالب بود.
راستی ایده شکار در بازی مال عهد بوقه ، اون آقایی که ادعای تخصص داره واقعا فک میکنه شکار تو بازی از RDR اومده؟!

براي نوب پسندا باحاله...:-$
ميتونم ازت بپرسم ايده شكار در بازي از كجا اومده؟دقت نكردي محيط هاي بازي و جنگلاش شباهت زيادي به RED DEAD داره.
خواهشا دوستاني كه از گرافيك سر در نميارن نگن گرافيك خيلي باحاله چون با نگاه اول ميشه به مقوايي بودن گرافيك تكنيكي بازي پي برد.

دوست عزیز شما پرو باش واسه ما کافیه من پرسیدم red dead یا رولیشن؟(اینکه بازی شبیه به red dead بشه بده؟red deadبازی بدی بود؟)بعدشم شما که از گرافیک بازی سر در میاری از یه قسمت بازی عکس بگیر بزار ببینیم کجا رو میگی؟(اینهمه برا مدال تبلیغ کردن که گرافیک داره و فراست بایت 2 و.... ولی زیر آب که میری هیچی نیست از اون باید ایراد گرفت نه اینکه بگی بازی AA نداره و گرافیکش خوب نیست)امیدوارم به روحیه گیمری شما بر نخورده باشه و بازم شما رو تو تاپیک یه همچین بازی نوب پسندی بازم ببینیم (در ضمن همه چیز گرافیک نیست)

سلام ببخشین میخواستم بپرسم میگن این نسخه ای که الان موجود هست اگه بخریم بعد وصل شیم به لایو بن میشیم
میشه یکم توضیح بدین منم هیرونم چیکار کنم بخرم نخرم؟

من هم اول از بازی خوشم نيومد چون خیلی کند به کانر رسید اما الان دارم حال می کنم چون اون موقع برام گنگ بود و نمی دونستم چی به چیه از طرفی از هیتم هم خوشم نیومده بود

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or