Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این همه تکسچر و گرافیک واستون مهمه چرا روی کنسول بازی میکنید؟بعد از این همه پست یه نفر یه پست ساده هم در مورد خود بازی و گیم پلی نداد

دوستان ما که بازیو گرفتیم واقعا دوستان دارن بی انصافی می کنن گرافیک بازی از همه نسخه های قبلیش بهتره بعد من که اصلا اهمیتی به گرافیک نمیدم من عاشق این بازی هستم الانم دارم بازیو انجام میدم ببینم اخر سرنوشت این دزموند چی میشه

بابا ول کنین گرافیکو
من الان همه سربازارو جمه کردم دور خودم فقط میزنمهر بار یه حرکتی میکنه
من عاشق اون حرکتی شدم که دو نفر ب اهم میان یه فن باحال انجام میده به 3 4 نفر هم میرسه

این دوستی که انقد از بازی ایراد میگیره من نمیدونم چجوری خودش نشسته این همه بازی کرده! من یه بازیو باهاش حال نکنم عمرا برم سراغش بقیه رو نمیدونم.
خودم فردا صبح بازیو بگیرم میام بدون جانب داری میگم چطوره بازی!

این الآن باگ ـه یا واقعیه :دی؟!
91531515512588492434.gif

این بحثای مضخرفو ول کنید
اگه کسی با گرافیک مشکل داره مجبورش نکردن بازی کنه.یکم پست مفید
مثلا بپرسید:
بازی صحنه داره یا نه؟؟:d(یکی که بازی کرده جواب بده)

سلام به همه.

خوب منم تا 2-3 ساعت دیگه دانلود میکنم و به جمع دوستان میپیوندم،(PS3)
امیدوارم که یوبی گند نزده باشه و تجربه خوبی رو در کنار هم شاهد باشیم.

در مورد تریویا،حسین جان گفته بودن خیلی مثل قدیم علاقه ای نشون داده نمیشه به مباحث حاشیه ای بازی،که خوب طبیعی هم هست...ولی با این حال تصمیم گرفتم که :

به احتمال زیاد به محضی که بازی رو تموم کردم،بپردازم به تمامی مسائل مربوطه،که باز به تقاضای دوستان و کیفیت بازی از نظر داستانی و غیره بستگی داره.

اگر توافق بر این شد که تاپیک تریویا رو با جدیت پیش ببریم،و از اونجایی که این آخرین فعالیت بنده در این سایت هم محصوب میشه،تمام سعی ام رو میکنم که تمامی موارد (چه جدید،چه مواردی که جا موندن از قبل)پوشش داده بشن و مطالب مفیدی رو تهیه کنیم.

موفق باشید.

این الآن باگ ـه یا واقعیه :biggrin1:؟!
91531515512588492434.gif

قدیمیه عزیز من!:d

این رو خود سازنده ها توی ریباگ مود قرار داده بود که کار تستر های بازی راحت انجام بشه،مثلا اگه یه هو خواستن از یه ور نقشه برن اونور راحت باشن،که جالب اینجاست که این ویژگی رو وقتی داشتن بازی رو توی یه نمایشگاه به عموم نشون میدادن یادشون نبود خاموشش کنن که ملت هم همه ضبطش کردن!احتمال 99 درصد برای DLC ازش استفاده میشه!:|

راستی تو بازی یه جا که کانر خواب میبینه عقاب شده...عقابم شدیم باو:D
آقا من تبر از دستم افتاد و مردم انقدر جنگیدم چکار کنم باز دستم بیاد؟

امیدوارم این بحث های بی فایده درباره گرافیک و تکسچر و غیره تموم بشه و هر کس بیاد این جا در مورد روند بازی و داستان بازی و کلا تجربش از بازی صحبت کنه.

اووووووه، چه گیری دادین به گرافیک بازی !!! اون پستی که توش نوشته بود گرافیک بازی در حد PS2 هستش منو کلی خندوند هر کی بود دستش درد نکنه.
به عنوان کسی که اصلا fan این سری بازی نیست، و فقط تا حالا AC II رو بازی کرده بگم که از گرافیکش راضیم، در حدی که قبلا هم گفتم فقط گشتن تو شهر کلی حال میده :). ولی یه سری detail هست که لذت بازی رو کم میکنه واسم، واقعا واسم عجیبه که یه بازی به این بزرگی چطور این چیز ها رو میتونه داشته باشه...خیلی حیف هست وقتی وفتی تو حس بازی داری با دقت میری جلو یه هو یه باگ تابلو میاد کامل از فضای بازی میکشه بیرون تو رو :) اون هم یه بازی مثل این که جون میده توش غرق بشی! خاهشا باز skyrim رو نکشید وسط، من تا حالا اون رو بازی نکردم، هی هم نگید واسه fan ها مهم نیست، حالا درسته ما واسه بازی پول نمیدیم ولی اینجو که میگید میشه خود خود fanboy بازی!

از صفحه 40 به بعدو نخوندم حالا میخونم جوابتونو میدم :دی
ولی این خیلی رو مخمه :دی :

[FONT=Tahoma, Calibri, Verdana, Geneva, sans-serif]ميتونم ازت بپرسم ايده شكار در بازي از كجا اومده؟دقت نكردي محيط هاي بازي و جنگلاش شباهت زيادي به RED DEAD داره.

[/FONT]
پس نتیجه میگیریم همه بازیایه اول شخص از بازی جان کارمک کپی رفتن
همه سوم شخصا هم از گیرز الی آخر :|
پس هر بازی هم جنگل داشت یعنی از روی rdr کپی رفته بود !
تا یه حدی نظر شما شخصیه از اون به بعد داری به طرفدار و شعورش بی احترامی میکنی :|
و دوستانی هم که هنوز نگرفتن بیخودی بحث نکنن که این بازی گرافیکش از اون بازی بهتره هروقت خریدین نظر بدین !

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

درضمن دهن ادمو باز نکنید دیگه گرافیک اسکایریم واقعا پایین بود ! نمیدونم چرا وقتی بحث گرافیک میشه یه عده که هیچی از گرافیک سر در نمیارن میان بحث میکنن و میخوان مث متخصصا صحبت کنن !
اسکایریم محیطش خیلی وسیع بود درست جک و جونورم زیاد داشت درست ولی دیگه نگو از اسسین بالاتر بوده که خودمو حلق اویز میکنم ! یا اینو بازی نکردی یا اونو !
عظمت ac3 رو با اون مقایسه میکنی ؟
بسه دیگه این بحث احمقانه گرافیکو جمع ـش کنید که حالمون داره بهم میخوره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or