Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم امروز بازی رو خریدم تا سکانس 3 هم رفتم هنوز با اون پدر سگ مصبشه:D
کی کانر میشیم په؟از کدوم سکانس؟کلا بازی چند سکانسه؟کسی سکانس 3 رو رفته تا آخر؟من اونجا موندم که اون زن سرخپوسته میگه برو اون تو بع دباید به دو نفر گوش بدم اون جارو نمیتون مبرم کسی بلده؟

دوست عزیز لطفا بحث در مورد بازی رو داخل اسپویلر قرار بدید، الان مدیریت بهتون اخطار می ده:d

شما فقط بلدی بازی رو بکوبی و نظر Fan های بازی رو مسخره کنی؟!:-/
هر کی هر چی می‌گه شما می‌گی "ما رو نخندون"، "خوب شد گفتی نمی‌دونستم" و...
بعد هم می‌گی AC Fan هستی!
من نمی‌دونم یعنی واقعا خودبازی از نظر شما نکته مثبت نداره و نظر طرفداراش هم هیچ ارزشی نداره؟!
واقعا بازی چه گرافیک پایینی داره:
game-ac3-carousel--frontier-gameplay_videotcm1954133.jpg

به نظر بنده دوستان دارن بازی رو با واقعیت مقایسه میکنن که باید گفت بله در اون حالت گرافیک از یک مستند 1080p حیات وحش پایین هست.

ميتونم ازت بپرسم ايده شكار در بازي از كجا اومده؟دقت نكردي محيط هاي بازي و جنگلاش شباهت زيادي به RED DEAD داره.
داداش شما به همه تیکه میندازی اما از خودت خبر نداری...
ایده که کاملا واسه خود Ubisoft بوده و در این شکی نیست.حالا چون تو بازی میشه شکار کرد یعنی اینکه از روی Red Dead Redemption تقلید کرده؟چون اولین بار توی اون میشد شکار کرد؟
اصلا شما برو نحوه شکار کردن توی این دوتا بازی رو ببین بعدا خودت پی به تفاوت های عظیمشون میبری.
بعد شما برو به تاریخ ساخت جفت بازیها یه نگاهی بکن بعدا بگو کی تقلید کرده.Red Dead تاریخ ساختش مال سال 2006 هستش اما AC III مال سال 2007 یا اصلا گیریم 2008 هست.
و اینکه بازیسازهایی که دو تا بازی این چنینی میسازند 2 سال اول رو روی داستان،شخصیت پردازی و ... میپردازند و 2 سال بقیه رو عملی شروع به ساخت بازی میکنند.(گرافیک و...)
چهارم اینکه سازنده AC III یوبیسافت مونترئال بوده و Red Dead هم راکستار سن دیگو.اصلا میدونی اینا چقدر با هم فاصله دارند؟هیچ راهی نداشتند که از کار همدیگه سر دربیارند.
و مسئله آخر اینکه;داداش شما اصل رو ول کردی چسبیدی به فرعش؟ از نظر باگ خوب من هم قبول دارم.اما من فقط تو برف دیدم که اونم طبیعی بود بخاطر اینهمه تکسچر و دیتیل های فراوان و چشم نواز بازی.و مهم ترین نکته اینه که سری اساسین همیشه توی تریلراش گرافیکش پایینه اما وقتی که میاد خیلی قشنگه و انگار یه بازی دیگست.مثل رولوشن که من تریلرا رو دیدم ناامید شدم اما وقتی بازی رسید دستم نتیجه فرق داشت اصلا.
از دوستان هم عذر میخوام که زیاد شد.امیدوارم حرف هام مفید واقع بشه.

دوست عزیز تکسچرهای بازی انصافا خوب هستند. بازم میگم ممکنه توی یک جا یا دو جا تکسچر خوبی نبینی ولی در مجموع تکسچرها و بافت بازی خوب هستش. ضمن این که همون طور که یکی از دوستان گفتند تاکید سری AC از اول روی گیم پلی و داستان بوده.
تسكچرهاي بازي خوب هستن؟تكسچرهاي بازي افتضاحه...تكسچرها بيشتر شبيه آب رنگ هستن.منو ياد PS2 ميندازه!:d
يعني تا حالا تكسچر با كيفيت تو بازي ها نديدين؟

به نظر بنده دوستان دارن بازی رو با واقعیت مقایسه میکنن که باید گفت بله در اون حالت گرافیک از یک مستند 1080p حیات وحش پایین هست.

دوست عزیز اشتباه نکن!!!

دوستان بازی رو با واقعیت مقایسه نمی کنند. دوستان یه ذره بین برداشتند و فقط دارن از بازی ایراد می گیرند. در ضمن بحث مستند حیات وحش نیست توی همون عکس اگر دقت کنید مشخصه که سایه های روی زمین، چاله چوله های روی برف ها، بدن گرگ و حتی اون بوته پشت گرگ با چه دقتی طراحی شدند.

دوست عزیز

لطفا ایراد غیر منطقی و الکی از بازی نگیرید.

---------- نوشته در 11:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

تسكچرهاي بازي خوب هستن؟تكسچرهاي بازي افتضاحه...تكسچرها بيشتر شبيه آب رنگ هستن.منو ياد PS2 ميندازه!:d

والا ما که هر چی دقت کردیم مشکلی تو تکسچرهای بازی ندیدیم!!!!!!!
اتفاقا این حرف های شما باعث شده که من بیشتر از همیشه به بافت ها و تکسچرهای بازی نگاه کنم(من بیشتر به داستان و گیم پلی بازی کار دارم) ولی تا اینجا با وجود این همه صحنه های وسیع و المان ها مختلف مشکلی توی بافت و تکسچرها ندیدم.:|

داداش شما به همه تیکه میندازی اما از خودت خبر نداری...
ایده که کاملا واسه خود Ubisoft بوده و در این شکی نیست.حالا چون تو بازی میشه شکار کرد یعنی اینکه از روی Red Dead Redemption تقلید کرده؟چون اولین بار توی اون میشد شکار کرد؟
اصلا شما برو نحوه شکار کردن توی این دوتا بازی رو ببین بعدا خودت پی به تفاوت های عظیمشون میبری.
بعد شما برو به تاریخ ساخت جفت بازیها یه نگاهی بکن بعدا بگو کی تقلید کرده.Red Dead تاریخ ساختش مال سال 2006 هستش اما AC III مال سال 2007 یا اصلا گیریم 2008 هست.
و اینکه بازیسازهایی که دو تا بازی این چنینی میسازند 2 سال اول رو روی داستان،شخصیت پردازی و ... میپردازند و 2 سال بقیه رو عملی شروع به ساخت بازی میکنند.(گرافیک و...)
چهارم اینکه سازنده AC III یوبیسافت مونترئال بوده و Red Dead هم راکستار سن دیگو.اصلا میدونی اینا چقدر با هم فاصله دارند؟هیچ راهی نداشتند که از کار همدیگه سر دربیارند.
و مسئله آخر اینکه;داداش شما اصل رو ول کردی چسبیدی به فرعش؟ از نظر باگ خوب من هم قبول دارم.اما من فقط تو برف دیدم که اونم طبیعی بود بخاطر اینهمه تکسچر و دیتیل های فراوان و چشم نواز بازی.و مهم ترین نکته اینه که سری اساسین همیشه توی تریلراش گرافیکش پایینه اما وقتی که میاد خیلی قشنگه و انگار یه بازی دیگست.مثل رولوشن که من تریلرا رو دیدم ناامید شدم اما وقتی بازی رسید دستم نتیجه فرق داشت اصلا.
از دوستان هم عذر میخوام که زیاد شد.امیدوارم حرف هام مفید واقع بشه.
من به كسي تيكه ننداختم و اگرم دوستي از من ناراحت شده من همين جا ازش معذرت ميخوام.ولي خوب شما بايد تاريخ عرضه اين دو تا بازي رو هم در نظر بگيري RED DEAD سال 2010 شد.ASSASSINS3 هم 2012 خوب كاملا هم از گرافيك هم از گيم پلي بازي مشخصه كه اساسين 3 از اين بازي الهامات زيادي گرفته حتي بازي هاي ديگه از قبيل تام رايدرو...هم از ايده شكار در بازي RED DEAD الهام گرفتن.به همين سادگي.

بیخیال رضا. داری الکی گیر میدی. تکسچر های بازی در بدترین حالت میشه بهشون گفت خوب. بعد میگی تکسچر ها افتضاحه؟ حتی AC 1 هم تکسچر هاش از خیلی از بازی های همین امسال و پارسال هم بهتره دیگه چه برسه به این.
بعد میای بازی رو از نظر گرافیک با اسکایریم مقایسه میکنی و گرافیک اسکایریم رو هم بهتر میدونی! اسکایریم محیطش بزرگ بود قبول ولی از نظر کیفیت و تنوع تکسچر، تکنیک های مختلف گرافیکی، نورپردازی، AA ، مدلینگ، انیمیشن و هر مورد دیگه ای بخوای حساب کنی اصلا در حدی نیست که بخواد با AC 3 مقایسه بشه! نه تنها با AC، با هر بازی ای مقایسه کنی از نظر گرافیک بازندست. کسی هم به گرافیکش اهمیت نمیده چون بازی RPG هست.
بگی 2 Witcher حالا یه چیزی، ولی اسکایریم؟ عمرا.
بعد از نظر باگ و گلیچ کل سری AC رو بذاری رو هم به اسکایریم نمیرسه :دی جان بهنام بیخیال :دی دقیقا رو مواردی دست گذاشتی که هیچ جوره راه نداره ازش ایراد بگیری :دی باگ هم تو همه ی بازی های Open World هست. GTA IV با همه ی عظمتش و میانگین 98 خدای باگ بود! از AC دیگه چه انتظاری داری؟ :دی

نمیدونستم برا اینم لازمه آخه کجای داستان رو گفتم؟گوش دادن مگه داستانه؟
درسته دوست عزیز شاید یکی نخواد بدونه تعداد سکانس های بازی چندتاست یا از کدوم سکانس تا کدوم، کنترل چه کاراکتری دست بازیکنه! این ها با اینکه خیلی جزئی هستن اما باز میتونن از لذت تجربه بازی کم کنند.

کسی که 10 20 ساعت از بازی رو رفته باشه این حرفارو نمیزنه. حرفم میزنیم.
من نميتونم به خودم تلقين كنم بگم بازي عالي گرافيك عالي اصلا محشره.
دارم ميبينم نه ذره بين برداشتم نه دارم ترول ميكنم از اول حرف من اينه تكسچر افتضاحه...افت فريم زياده...رزوليشن زير خط فقر...نورپردازي يه نسل عقب مونده از سال 2012...گيم پلي خيلي كند پيش ميره...جو واتمسفر اساسين بودن در بازي وجود نداره بيشتر بازي شبيه به بازي هاي ACTION- ADVENTURE شده تا يك ASSASSINS CREED.

من به كسي تيكه ننداختم و اگرم دوستي از من ناراحت شده من همين جا ازش معذرت ميخوام.ولي خوب شما بايد تاريخ عرضه اين دو تا بازي رو هم در نظر بگيري RED DEAD سال 2010 شد.ASSASSINS3 هم 2012 خوب كاملا هم از گرافيك هم از گيم پلي بازي مشخصه كه اساسين 3 از اين بازي الهامات زيادي گرفته حتي بازي هاي ديگه از قبيل تام رايدرو...هم از ايده شكار در بازي RED DEAD الهام گرفتن.به همين سادگي.
داداش باز شما داری حرف خودتو میزنی که.
یعنی با این عقیده شما،پس چون GTA اولین بازی اپن ورلد بوده یعنی هیچکس،دیگه نمیتونه بازیشو تو اون سبک بسازه؟! و تقلیده؟یعنی این همه بازیهای خوب که اپن ورلد هستند همشون تقلید اند و هیچوقت نباید ساخته میشدند؟Sleeping Dogs,Saint Row و...
خوب شکار کردن هم جریانش همینه،یعنی یه چیزه جدیده.حالا ممکنه 10 تا بازی دیگه ساخته بشه که توش بشه شکار کرد.آیا همشون تقلید اند؟!

من نميتونم به خودم تلقين كنم بگم بازي عالي گرافيك عالي اصلا محشره.
دارم ميبينم نه ذره بين برداشتم نه دارم ترول ميكنم از اول حرف من اينه تكسچر افتضاحه...افت فريم زياده...رزوليشن زير خط فقر...نورپردازي يه نسل عقب مونده از سال 2012...گيم پلي خيلي كند پيش ميره...جو واتمسفر اساسين بودن در بازي وجود نداره بيشتر بازي شبيه به بازي هاي ACTION- ADVENTURE شده تا يك ASSASSINS CREED.

عزیز من شما همه جوره داری به بازی خیلی خیلی سخت میگیری و زیادی داری به موضوعات بازی پیچ میشی !!

گیر دادن به هر بازی کار همه هست و حتی اگه صلاح میدونی من برات بهترین بازی های عمرت رو در حد کلم هم میتونم بیارم پایین و هزاران هزار ایراد تخیلی بگیرم ولی مهم اینه که ادم بازی نمیکنه که ایراد های غیر معقول و زورکی بگیره وگرنه این روند رو بخوای طی کنی GTA IV که سهل هست برات میشه Deus Ex رو هم در حد میرمهنا بیاری پایین !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or