Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
کسی نمی دونه؟ یعنی کسی تا حالا almanac رو جمع نکرده؟ :-/
چرا من بالاخره یه دونش رو جمع کردم باید زود بدویی طرفش هنوز که رو زمینه بگیریش!

---------- نوشته 29-10-2012 در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-10-2012 در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال:اگه بازیرو نصب کنم رو هارد کیفیت بافت ها و لود شدن محیط بهتر میشه یا نه؟اخه الان جوری شده هر 10 دقیقه بازی وایمیسته چند ثانیه تا همه چی لود شه...
درمورد بازی هم بگم که بازی خوبیه ولی انتظار من خیلی بیشتر بود از این نسخه....نقطه قوت بازی گیم پلی کاملا جدید و خیلی نرم اونه که از تم خسته کننده اساسینای قبلی جداش میکنه!!گرافیک هم در حد قابل قبولیه زمانی که محیط شلوغ نباشه خیلی خوبه اما تا یکم درگیری میشه فریم افت میکنه!و اگه بخوایم واقع بین باشیم باگهای بازی بیشتر شده نسبت به قبلیا...امیدوارم یوبی یه اپدیت خوب بده...3 4 تا عکس وحشتناک هم گرفتم از باگها اگه خواستین بزارم:D بخش داستانی بازی و همچنین روایت داستانیش هم عالیه!

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

---------- نوشته 29-10-2012 در 12:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 28-10-2012 در 11:55 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال:اگه بازیرو نصب کنم رو هارد کیفیت بافت ها و لود شدن محیط بهتر میشه یا نه؟اخه الان جوری شده هر 10 دقیقه بازی وایمیسته چند ثانیه تا همه چی لود شه...
درمورد بازی هم بگم که بازی خوبیه ولی انتظار من خیلی بیشتر بود از این نسخه....نقطه قوت بازی گیم پلی کاملا جدید و خیلی نرم اونه که از تم خسته کننده اساسینای قبلی جداش میکنه!!گرافیک هم در حد قابل قبولیه زمانی که محیط شلوغ نباشه خیلی خوبه اما تا یکم درگیری میشه فریم افت میکنه!و اگه بخوایم واقع بین باشیم باگهای بازی بیشتر شده نسبت به قبلیا...امیدوارم یوبی یه اپدیت خوب بده...3 4 تا عکس وحشتناک هم گرفتم از باگها اگه خواستین بزارم:D بخش داستانی بازی و همچنین روایت داستانیش هم عالیه!

من نصب کردم رو هارد همه چیز عالیه.

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255

در مورد لود شدن آره متاسفانه مشکل داره. یعنی تو بعضی صحنه ها یهو آدما ظاهر می شن. البته کم پیش می یاد این جوری بشه، واسه من شاید هر نیم ساعت یا 45 دقیقه یک بار. در مورد باگ، باگ داره ولی تعداد باگ ها زیاد نیست. من تا حالا به یکی دو مورد برخورد کردم.

اگه دقت کرده باشید موقع سقوط از viewpoint ها یه حالت سینمایی داره تصویر که حس خوبی به آدم منتقل می کنه. تو مبارزات هم شمشیر زدنش خیلی باحاله(پدر کانر رو میگم هنوز به خود کانر نرسیدم:d) به خصوص وقتی می خواد نفر آخر رو از پا در بیاره!!!!!!!
یه چیز دیگه که خیلی برام جالبه زمانی که وارد محدوده restricted area می شین موسیقی بازی یه ریتم خاصی پیدا می کنه که حس اضطراب رو به آدم منتقل می کنه. :>

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
در مورد لود شدن آره متاسفانه مشکل داره. یعنی تو بعضی صحنه ها یهو آدما ظاهر می شن. البته کم پیش می یاد این جوری بشه، واسه من شاید هر نیم ساعت یا 45 دقیقه یک بار. در مورد باگ، باگ داره ولی تعداد باگ ها زیاد نیست. من تا حالا به یکی دو مورد برخورد کردم.

اگه دقت کرده باشید موقع سقوط از viewpoint ها یه حالت سینمایی داره تصویر که حس خوبی به آدم منتقل می کنه. تو مبارزات هم شمشیر زدنش خیلی باحاله(پدر کانر رو میگم هنوز به خود کانر نرسیدم:d) به خصوص وقتی می خواد نفر آخر رو از پا در بیاره!!!!!!!
یه چیز دیگه که خیلی برام جالبه زمانی که وارد محدوده restricted area می شین موسیقی بازی یه ریتم خاصی پیدا می کنه که حس اضطراب رو به آدم منتقل می کنه. :>

به نظرم بهتره بازی رو نصب کنید روی هارد.چون من 3 ساعت تمام بازی میکردم و به چنین مشکلاتی بر نخوردم.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,028
نام
رضا
از صفحه 40 به بعدو نخوندم حالا میخونم جوابتونو میدم :D
ولی این خیلی رو مخمه :D :

پس نتیجه میگیریم همه بازیایه اول شخص از بازی جان کارمک کپی رفتن
همه سوم شخصا هم از گیرز الی آخر :|
پس هر بازی هم جنگل داشت یعنی از روی rdr کپی رفته بود !
تا یه حدی نظر شما شخصیه از اون به بعد داری به طرفدار و شعورش بی احترامی میکنی :|
و دوستانی هم که هنوز نگرفتن بیخودی بحث نکنن که این بازی گرافیکش از اون بازی بهتره هروقت خریدین نظر بدین !

---------- نوشته در 12:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

درضمن دهن ادمو باز نکنید دیگه گرافیک اسکایریم واقعا پایین بود ! نمیدونم چرا وقتی بحث گرافیک میشه یه عده که هیچی از گرافیک سر در نمیارن میان بحث میکنن و میخوان مث متخصصا صحبت کنن !
اسکایریم محیطش خیلی وسیع بود درست جک و جونورم زیاد داشت درست ولی دیگه نگو از اسسین بالاتر بوده که خودمو حلق اویز میکنم ! یا اینو بازی نکردی یا اونو !
عظمت ac3 رو با اون مقایسه میکنی ؟
بسه دیگه این بحث احمقانه گرافیکو جمع ـش کنید که حالمون داره بهم میخوره
اصلا شما گرفتي من چي ميگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهشا شمايي كه نه اسكايريمو درست حسابي بازي كردي نه اساسين 3 رو نميخواد براي من متخصص بشي.
مثالايي رو هم كه آوردي به درد خودت ميخوره.
فقط كم مونده بود تو هم منو بخندوني.

---------- نوشته در 01:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

دقیقا، خیلی شهر ها زنده درست شدن واسم جالب بود.
راستی ایده شکار در بازی مال عهد بوقه ، اون آقایی که ادعای تخصص داره واقعا فک میکنه شکار تو بازی از RDR اومده؟!
بر اي اولين بار شكار كردن يك جونور و كندن پوستش وفروختنش از كجا اومده؟نكنه از زمان ماريو وجود داشته.
درسته در متال گير3 شكار وجود داشت ولي بازي اي كه اين اصل رو توسعه داد و به يك المان و ايده در گيم پلي بازي تبديل كرد بازي red dead بود .بنده هم ادعاي تخصص ندارم.

---------- نوشته در 01:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 AM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز شما پرو باش واسه ما کافیه من پرسیدم red dead یا رولیشن؟(اینکه بازی شبیه به red dead بشه بده؟red deadبازی بدی بود؟)بعدشم شما که از گرافیک بازی سر در میاری از یه قسمت بازی عکس بگیر بزار ببینیم کجا رو میگی؟(اینهمه برا مدال تبلیغ کردن که گرافیک داره و فراست بایت 2 و.... ولی زیر آب که میری هیچی نیست از اون باید ایراد گرفت نه اینکه بگی بازی AA نداره و گرافیکش خوب نیست)امیدوارم به روحیه گیمری شما بر نخورده باشه و بازم شما رو تو تاپیک یه همچین بازی نوب پسندی بازم ببینیم (در ضمن همه چیز گرافیک نیست)
درسته دوست عزيز منتظر ميمونيم ببينيم سايتها به گرافيكش چند ميدن اصلا نظر من اهميتي نداره فراموشش كنيد.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خواهشا شمايي كه نه اسكايريمو درست حسابي بازي كردي نه اساسين 3 رو نميخواد براي من متخصص بشي.
مثالايي رو هم كه آوردي به درد خودت ميخوره.
فقط كم مونده بود تو هم منو بخندوني.

---------- نوشته در 01:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

بر اي اولين بار شكار كردن يك جونور و كندن پوستش وفروختنش از كجا اومده؟نكنه از زمان ماريو وجود داشته.
درسته در متال گير3 شكار وجود داشت ولي بازي اي كه اين اصل رو توسعه داد و به يك المان و ايده در گيم پلي بازي تبديل كرد بازي red dead بود .بنده هم ادعاي تخصص ندارم.

---------- نوشته در 01:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 AM ارسال شده بود ----------

درسته دوست عزيز منتظر ميمونيم ببينيم سايتها به گرافيكش چند ميدن اصلا نظر من اهميتي نداره فراموشش كنيد.

من نمیگم بازی گرافیک محشری داره ولی در حدی نسبت به اساسین های قبلی بد هم نیست
106.gif

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اینی که شما فهمیدی و میگی چیز جدیدی نیست ... یوبیسافت از همون روز اول که بازی رو معرفی کرد اعلام کرد که این بازی از RDR الهام گرفته

تمام.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چقدر بازی باگ گرافیکی داره تو این 4 5 ساعتی که بازی کردم بالای 10 تا باگ دیدم از غیب شدن افراد گرفته تا رو هوا موندن تفنگ و شمشیر و ادمها .
کنترل بازی هم موقع جنگیدن ها یکم لنگ میزنه و دوربینم یکم قاط داره .
کلا من روی این بازی خیلی حساب میکردم در حد goty اما فکر نکنم میانگین امتیازاش بالای 8.5 بشه

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
ببین این fifa و dishonord با ما چچه کرده که از ac3 غافل شدیم

مگه بیرون اومده ؟
الاهی دووووووووووررررت بگردم

الان بالای 20 صفحست که دوستان دارند در مورد گرافیک و غیره بازی صحبت می کنند. بله بازی رلیز شده و تو همه فروشگاه هم به فروش می رسه.
بد نبود یه سرچ می کردی هم این جا هم تو گوگل:d

---------- نوشته در 09:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

چقدر بازی باگ گرافیکی داره تو این 4 5 ساعتی که بازی کردم بالای 10 تا باگ دیدم از غیب شدن افراد گرفته تا رو هوا موندن تفنگ و شمشیر و ادمها .
کنترل بازی هم موقع جنگیدن ها یکم لنگ میزنه و دوربینم یکم قاط داره .
کلا من روی این بازی خیلی حساب میکردم در حد goty اما فکر نکنم میانگین امتیازاش بالای 8.5 بشه

من با جنگیدنش خیلی حال می کنم. خیلی جالب سلاحشو حرکت می ده، حس می کنی داری صحنه سینمایی می بینی، و نفر آخر هم که می خواد بکشه انیمیشنش خیلی باحاله:)

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 AM ارسال شده بود ----------

دوستان این بازی برای لایو پوینت می‌خواد؟

یکی از دوستان چند صفحه پیش نوشته بود که برای لایو 800 پوینت نیاز داره.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Gamespot 8 یا 7.5 داد تعجب نکنید !
باگ ها،هوش مصنوعی،زاویه دوربین،افت شدید فریم ریت در بازی، و ... خیلی رو مخ ـه

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
Gamespot 8 یا 7.5 داد تعجب نکنید !
باگ ها،هوش مصنوعی،زاویه دوربین،افت شدید فریم ریت در بازی، و ... خیلی رو مخ ـه

من به این نمره ها زیاد توجهی نمی کنم، مهم اینه که شما از بازی لذت ببرید و موقع بازی کردن حس خوبی به شما منتقل بشه و این حس کاملا به من دست می ده. gamespot نمره 5 هم به این بازی بده از نظر من بازی خوبی هستش چون من باهاش ارتباط برقرار می کنم و به من حس میده.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خیلی نیاز نیست به عقب برگرذیم، احیانا اسم بازی Oblivion به گوش شما استاد گرامی که خورده رفیق؟تقریبا تمام بازی های RPG یه همپین چیزی رو دارن.
واقعا اینکه شما فکر میکنی این ایده برای اولین بار تو RDR اومده نشون میده که چقدر روی بحثی که میکنی تسلط داری و اصلا هم نمیخوای ترول کنی!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر