Arne Meyer: پورت سری Uncharted بر روی PS4 واقعا می تواند جالب باشد

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی

Arne Meyer از استودیو Naughty Dog با مدیر استودیو های Playstation، آقای Shuhei Yoshida درباره پورت سری Uncharted بر روی PS4 هم عقیده است.
او در این باره به Digital Spy گفت : "عرضه سه گانه های موفق PS3 بر روی PS4 راه مناسبی برای آشنایی آنها با دارندگان جدید Playstation است. این همچنین یک فرصت خوب برای ما می شود تا توجه خود را بر روی آن بگذاریم و کیفیت آن را بالا ببریم. این واقعا پروزه خوبی می شود. Shuhei به Uncharted علاقه زیادی دارد و من فکر می کنم این یک روش خوب برای معرفی این سری به -نمی خواهم بگویم نسل جدید- کسانی هست که می خواهند با Uncharted آشنا شوند.
کار بر روی The Last of Us Remastered به Naughty Dog کمک کرد تا با ساخت بازی بر روی PS4 آشنا شود و این امر بر روی Uncharted 4: A Thief's End اثر می گذارد. از آنجا که این اولین باری بود که ما یک عنوان را بر روی دو پلتفرم عرضه می کردیم، می تواند یک راه خوب برای گیمرها باشn تا یک سری را به طور کامل با گرافیک برابر تجربه کنند."
Meyer همچنین اضافه کرد که نمی داند استویدیو می تواند پروژه پورت سری Uncharted را انجام دهد یا خیر، اما در صورت امکان ایده مناسبی خواهد بود.

The Last of Us Remastered در تاریخ July 29 برای PS4 عرضه خواهد شد.
منبع

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خیلی ND رو دوست دارم ولی دیگه دارن زیادی میزنن توی کار Money Grubbing!
جمع کنین دیگه بابا، بگذارین یک سال از عمر کنسول بگذره! اینکارارو میکنن بهانه میدن دست فن بوی های برند های دیگه که فحششون بدن!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
من که اصلا استقبال نمی کنم و بازم می گم که tlou قضیه اش با هر بازی فرق می کنه و یک استثنا بود!
هر چقدرم دست به سر و شکل بازی بکشن و کیفیت گرافیکیش رو بهتر کنن بازم دیگه در حد بازی های نسل بعدی نمی تونه باشه و به همین خطار حتی با گرافیک بهتر از نسخه های ps3 بازیشون کنیم چون چشممون به گرافیک های بازی ها روز عادت کرده اون wooow بودن گرافیک زمان خودشون رو ایجاد نمی کنه!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
با تمام احترامی که برای ND دارم ولی باو ساکت شو دیگه :| اونایی که PS3 داشتن چه گناهیی کردن همش باید تکراری بازی کنن :| اون از اون کارایی پولی که تو مولتی UC3 کردن و اسلحه ها و ... با پول میشد خرید و یه لول ۱ میومد با GMAL ACC میکشتت :| اینم از این پورت کردنشون :|

البته با تمام این اوصاف از شاهکارای ND چیزی کم نمیشه، اما هر شاهکاری در زمان خودش ! TLOU هم چون واقعا استثنا بود و فاصله ی بین دو نسل اومد و خیلی خوب میتونه خودشو هم به عنوان یه بازی نسل جدید نشون بده ! اما UC2 چیکارش میخوان بکنن بشه در حد NEXT GEN ! ( البته هستا :d )

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اگه بازی رو یه استودیوی فرعی بسازه مشکلی به وجود نمیاد. ND هم فقط نظارت کنه. به نظر من که بد نیست یه کالکشن ساده (در حد بهتر شدن رزولوشن و فریم و نه بیشتر) قبل از عرضه نسخه 4 بدن واسه اونایی که PS3 نداشتن.
ولی این که ND بخواد کلی وقت بذاره واسه این 3 بازی منطقی نیست و مطمئنم که این کار رو هم نمی‌کنند.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
این واقعن چیز خوبیه چرا دارید از با دید منفی بهش نگاه میکنید ؟
خودتون رو بذارید جای خریدارهایی که الان به سونی اقبال نشون دادن و اومدن سراغ ps4 و نتونستن بازیهای خوب ps3 رو تجربه کنن
برای مثال خود شما الان اگه برید xbox one بخرید و نسل قبل 360 نداشتید ، دوست ندارید بازیهای خیلی خوب انحصاری 360 مثل alan wake , gears of war , lost oddyeyو halo رو روی کنسولتون تجربه کنید ؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
من که اصلا استقبال نمی کنم و بازم می گم که tlou قضیه اش با هر بازی فرق می کنه و یک استثنا بود!
هر چقدرم دست به سر و شکل بازی بکشن و کیفیت گرافیکیش رو بهتر کنن بازم دیگه در حد بازی های نسل بعدی نمی تونه باشه و به همین خطار حتی با گرافیک بهتر از نسخه های ps3 بازیشون کنیم چون چشممون به گرافیک های بازی ها روز عادت کرده اون wooow بودن گرافیک زمان خودشون رو ایجاد نمی کنه!
نمی تونه؟ Uncharted 2 و 3ـه ریمستر نشده هنوزم من رو بیشتر از خیلی از باری های این نسل ارضا می کنه! جه برسه به ریمستر شدش! اغراق هم نیست. جدا بازی های نسل 8 چی داره که Uncharted 3ـه ریمستر شده بهش نرسه؟ همچین چیزی تو چنتا بازی نسل 8ـی پیدا می شه؟

بعد نکته دیگه ای که وجود داره اینه که قرار نیست گرافیک WOWـی داشته باشه و به وجد بیاره! ریمستر هست دیگه.
کسی هم نگفته حتما پورت می کنن، اما اگر پورت کنن کسانی که مایل باشن می خرن.حالا چه نوپاها (:d) که ممکنه تجربه نکرده باشن، چه قدیمی تر ها که شاید دوباره بخوان تجربه کنن. اون کسانی هم که نمی خوان می تونن نخرن، صبر کنن برای پروژه جدید.

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این واقعن چیز خوبیه چرا دارید از با دید منفی بهش نگاه میکنید ؟
خودتون رو بذارید جای خریدارهایی که الان به سونی اقبال نشون دادن و اومدن سراغ ps4 و نتونستن بازیهای خوب ps3 رو تجربه کنن
برای مثال خود شما الان اگه برید xbox one بخرید و نسل قبل 360 نداشتید ، دوست ندارید بازیهای خیلی خوب انحصاری 360 مثل alan wake , gears of war , lost oddyeyو halo رو روی کنسولتون تجربه کنید ؟

ای کاش backward compatibility داشتند این ps4 و xbox one اونوقت بهتر بود برای حتی اشخاصی که ps3 یا 360 هم نداشتند
اون هایی هم که داشتند راحت تر بودند از یه لحاظ هایی به نظرم

(البته تاجایی که میدونم به خاطر تفاوت معماری هست که همچین چیزی به وجود آمده)

اگه مثلا چیزی شبیه کالکشن (که یکی از کاربران اشاره کرد) آنچارتد در کار باشه با قیمت مثلا 50 دلار به نظرم جالب میتونه باشه
(البته افزایش رزولیشن و کیفیت هم باید داشته باشه به نظرم (که اگر بخواند این کار رو بکنند به نظرم حتما افزایش گرافیک رو داره))

اما اگه فقط مثلا یک نسخه اش رو بخواند مثلا 50 دلار بفروشند به نظرم زیاد جالب نیست مگر تفاوتش با نسخه قبلی در حدی باشه که بیارزه واقعا

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
احیانا سونی جان قصد remaster کردن بازی های ps1 رو نداری ؟
شاید اونایی که ps تا حالا نداشتن بخوان اونا رو هم تجربه کنن

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
کسی شما رو مجبور نکرده که اینو بخرین.

درسته کیوان جان کسی مجبور نکرده ولی خب مطمئنا آوردن انچارتدها بر روی ps4 هزینه ای داره و زمان قابل توجهی به خودش اختصاص می ده و مهم تر اینکه نیروهای انسانی رو هم مدتی مشغول خودش میکنه در حالی که میشه این نیرو و زمان و هزینه رو صرف بازی های جدیدتری کرد! خب خیلی از ps3دارها با بازکردن مکرر سه گانه دیگه ازش سیر شدن و تجربه ی جدیدتر می خوان حتی اونهایی هم که ps3 داشتن و بازی نکردن هم اشتباه خودونه باید بازی می کردن!

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
حالا چنان اعتراض میکنید انگار مجبورتون کردن بخرید . اقا هرکی نمیخواد نخره . این بازی منتشر بشه یا نشه چیزی به کسی که نخواد بخره اضاف یا کم نمیشه . خوب که مایکروسافت هم اومده هیلو رو کالکشن کرده به اسم کالکشن مسترچیف داره میندازه به مردم .
من که از خدامه GOD OF WAR هم پورت شده یه حالی با کریتوس بکنیم . به به

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر