Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20
اوه اوه بازار گرمی میکنن عجیب و غریب !!! من مرکز مخابراتی اون سمتی که بودیم داغون بودا داغون هر روز کارم این بود زنگ میزدم فحش و فحش کاری که این چه پینگیه این چه وضعیت تایم آوته و اونا هم هی مدام میگفتم خاموش کن مودم رو بعد پنج دقیقه روشن کن ( همون فن قدیمی و مشترک رو سر کار گذاشتن ) دیگه این اواخر گفتم آقا اینقدر خاموش و روشن کردم مودمه سوخت !!!!
آره بعد چند روز خودشون زنگ زدن و یه خانومه ای و سلام و احوالپرسی شدید و گرم که آره آقای فلانی ما یه سیستم جدید آوردیم و اینه و اونه و دیگه مرکز مخابراتی این وسط حذف میشه و شما مستقیماً به ما بی واسطه وصل میشی و ما دسترسی بیشتری به پنل شما داریم و این حرفا خلاصه که خام شدم که نگو اون موقع پول توی دست و بالمم بود کار میکردم و خرج میکردم مثل بنز ! با هزینه ی کابل کشی از پشت بوم کابل متری شیش هزار تومن اون موقع که الان فکر کنم چیزی حدود پونزده تومنی شده باشه ( این کابل آوت دور outdoor ) هستش و در مقابل خورشید و برف و سرما و باران مقاومه و تا صد مگابایت دیتا رو رد و بدل میکنه و اینا چیزی حدود یک میلیون و سیصد یا یک و چهارصد توی خرج رفتم !!!
کلاه سرم رفت که رفت ! آخر سر هم گفتن کاری از دست ما بر نمیاد اگه میخواید آنتن رو از شما میخریم سیصد هزار تومن !!!
آتیش گرفتم اون لحظه !!!!
حالا هم من به شما میگم نکن برادر نکن !!!!
فناوری ایران هنوز به اون مرحله نرسیده که اینترنت قوی دست مشتری بدن !!! هر روز یه جای کارشون میلنگه ! این گردن اون میندازه اون گردن این !!
آخر سر هم تو می مونی و خودت وخودت و یه آنتن که هیچ ارزشی برات نداره !!!!!
از ما گفتن بود .
دقیقا منم با همون خانوم مودبه حرف زدم .. پیشنهاد ایشون بود...
ممنون از کمکت شک نکن دیگه سمتش نمیرم ..
منم دیگه قبول کردم این حرف شمارو که اینا توانایی اینترنت خوب دادن به مشتری رو ندارن .. یا همین یا هیچی

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
یا خدا ۲۰ گیگ اپدیت؟؟؟
من نمیدونم این اروپاییا و امریکاییا دیگه واقعا سرعت اینترنتشون مگه چقدره که هیچ کدوم این حجما تخمشونم نیست

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
یا خدا ۲۰ گیگ اپدیت؟؟؟
من نمیدونم این اروپاییا و امریکاییا دیگه واقعا سرعت اینترنتشون مگه چقدره که هیچ کدوم این حجما تخمشونم نیست

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
دو گیگ اپدیته اقا! اگه زده بیست گیگ اپدیت رو پاک کن دوباره بزن برا اپدیت (PS4)

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20
بچه ها بیاین ادد کنین بازی کنیم بابا
این مود جدید خیلی حال میده حیفه با هم زبون خودت بازی نکنی من دیشب شانسی خوردم به دوتا از بچها ی ایرانی دو دست بازی کردیم همش مردم مث نوب سگ اما حال داد ..
فقط ادد کنین بگین من از بازی سنتر اومدم
Psn: mak4veli833

• Smile
Reactions: xbox0ne

Mhmdjvn

کاربر سایت
Aug 19, 2019
10
سلام دوستان من با یه روشی پینگمو اوکی کردم .اول بازی رو با فیلتر شکن باز میکنم تا اوریجین کانکت بشه و بعدش که وارد بازی شدم فیلترشکنو خاموش میکنم و بازی رو میندم (اویجین بسته نمیشه) بعد باز ایپکس رو ران میکنم و با پینگ اوکی بازی میکنم.ضمنا من pc پلیر هستم

mak4veli

کاربر سایت
Aug 27, 2019
20
سلام دوستان من با یه روشی پینگمو اوکی کردم .اول بازی رو با فیلتر شکن باز میکنم تا اوریجین کانکت بشه و بعدش که وارد بازی شدم فیلترشکنو خاموش میکنم و بازی رو میندم (اویجین بسته نمیشه) بعد باز ایپکس رو ران میکنم و با پینگ اوکی بازی میکنم.ضمنا من pc پلیر هستم
کاش واسه ps هم به همین اسونی بود و حل میشد
این تاپیک واسه ایپکس پلی استیشن هست

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

مشکلشون با ایران حل شده ولی ایران با خودش مشکل داره!

یادمه سال ۸۷ کال او دیوتی ۴ میزدم روی pc اونم سرورای ترکیه با پینگ ۸۰ الی ۹۰.

زمان گذشت و بعد چند ماه دوباره خواستم برم زیر ۲۵۰ نبود! آسیاتک میگفت مشکل از ما نیست نمیدونن از کجائه در حالی که کل ملت مشکلشون رو میدونستن از کجاست!

سال بعد اوضاع خوب شد ولی بین ۱۲۰ تا ۱۸۰ بود و بازم به درد نمیخورد!

الان fortnite روی ps4 رفتم با نت گوشی بین ۱۰۰ الی ۲۰۰!

میخوام بدونم ایپکس که رایگانه یا بازیهایی که نیاز به پلاس داره مثل کال او دیوتی با نت گوشی چطوره؟!

هر یک ساعت چقدر حجم میخوره؟! ۸ مگابیت کافیشه؟!

اگه adsl بگیرم چقدر پینگم بهتر میشه؟!

ما که تو ایرانیم محکوم به سرورای خاورمیانه هستیم یا میتونیم به سرورای eu و us هم وصل بشیم؟ پینگ چطوره با اونا؟

آخرین ویرایش:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
البته لعنت به سونی اینترتینمت که از زمان vhs دلالی حجم و مدیا رو شروع کرد! حجم بازیها ۵ مگ هم نبود کرد ۵۰۰ مگ! بعد ۵ گیگ! الان هم بازی ۵۰ گیگه آپدیتش ۱۵ گیگ!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
شاید یه عده از تعدد بازی های که حالت سرویس دارن پیدا می کنن خوشحال باشن مثل همین یا مثلاً نسخه f2p دستینی۲ یا ...

ولی من به شدت حالم بهم میخوره چون بعد چند وقت چنان بازی رو به گند میکشن که برای هر چیزی نیاز به پرداخت پول چندتا بازی میشه

الان خیلی شیک سیستم بتل پس بازی و آن قسمت فری ایش نسبت به قبل هیچی نداری یعنی قبلا تا سطح ۵۰ هر دو سطح یه لوت باکس میداد الان جمعا ۳-۴ تا میده و تو سطح ۳۷ با یه اسکین به کل جمع میشه

این سطح از پولی بودن با اینکه مسلما اینا برای رضای خدا کار نمی کنند و باید پول دربیارن، بی سابقه است
هر چند همون فورتنایت هم فاجعه است

یعنی من اگر نخوام خرجی بکنم عملا بعد ۱۰ ساعت باید بیخیال پیشروی توی بازی بشم چون هیچی به دست نمیارم

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
شاید یه عده از تعدد بازی های که حالت سرویس دارن پیدا می کنن خوشحال باشن مثل همین یا مثلاً نسخه f2p دستینی۲ یا ...

ولی من به شدت حالم بهم میخوره چون بعد چند وقت چنان بازی رو به گند میکشن که برای هر چیزی نیاز به پرداخت پول چندتا بازی میشه

الان خیلی شیک سیستم بتل پس بازی و آن قسمت فری ایش نسبت به قبل هیچی نداری یعنی قبلا تا سطح ۵۰ هر دو سطح یه لوت باکس میداد الان جمعا ۳-۴ تا میده و تو سطح ۳۷ با یه اسکین به کل جمع میشه

این سطح از پولی بودن با اینکه مسلما اینا برای رضای خدا کار نمی کنند و باید پول دربیارن، بی سابقه است
هر چند همون فورتنایت هم فاجعه است

یعنی من اگر نخوام خرجی بکنم عملا بعد ۱۰ ساعت باید بیخیال پیشروی توی بازی بشم چون هیچی به دست نمیارم
سیستمیه که فورتنایت یاد همه داده متاسفانه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر