Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
خوب بازی آپدیت شد سیزن یک اومد ولی مشکل اتصال برطرف نشد و احتمالا هیچ وقت برطرف نشه فک میکنم زمان پاک کردن بازی رسیده باشه
من پاکش میکنم گور باباشون

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
کلا ربطی به آپدیت و ... نداره. این بازی همراه با دیویژن 2 دقیقا مثل راکت لیگ هستن. قسمتی از اطلاعات این بازیا تو سیستم ابری گوگل ذخیره میشن و از اونجایی که گوگل دسترسی رو برا ایرانیا بسته نمیتونیم به سرورا لاگین بشیم. نه ربطی به فیلترینگ داره و نه ربطی به EA و Ubisoft. (متاسفانه فیلتر نیست، چون اگه فیلتر بود با یکم پافشاری میتونستیم از فیلتر دربیاریم)

• Like
Reactions: CriRo7

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
خوب بازی آپدیت شد سیزن یک اومد ولی مشکل اتصال برطرف نشد و احتمالا هیچ وقت برطرف نشه فک میکنم زمان پاک کردن بازی رسیده باشه
من پاکش میکنم گور باباشون
چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی وقتی راحت تر از آب خوردن میشه با شیر کردن vpn از کامپیوتر یا استفاده از روتر بازی رو تجربه کنی ؟!
تمام بازی های اینده رو هم میخوای بگی گور باباشون ؟! الان ایپکس و دیویژن ۲ به سادگی و بهترین پینگ با vpn به سرورها وصل میشن.
اگر نخوای از تحریم شکن ها استفاده کنی بدون تا سال دیگه این موقع حتی ۱ دونه بازی آنلاین جدید نمیمونه برات بازی کنی رفیق

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یه چیز جالب که امروز متوجه شدم رو بهتون بگم
با وجود این که بتل پس بازی ارزش خرید نداره و اگه قراره سلاح یا هیرویی بیاد تقریبا رایگانه و تنها ارزش خرید این بتل پس فقط رسیدن به لول 100 و 110 هست که سه تا ایتم خیلی خفن رو بگیرید ولی نکته جالبش اینجاست که اگه بتل پس رو بگیرید و خودتون رو تا لول 100 برسونید بازی بهتون رو هم 1000 اپکس کوین میده یعنی انگار بازی بهتون پول کافی برا خرید بتل پس بعدی رو داده:D
خیلی جالب بود از EA توقع نداشتم البته شاید بتل پس بعدی 20 یا 30دلار باشه که با توجه به اون رود مپی که عکسش رو بالا گذاشتم خیلی بعیده
البته ما که همون 10 دلار هم نداریم که بتل پس بگیریم:|:))

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
چرا اینقدر خودت رو اذیت میکنی وقتی راحت تر از آب خوردن میشه با شیر کردن vpn از کامپیوتر یا استفاده از روتر بازی رو تجربه کنی ؟!
تمام بازی های اینده رو هم میخوای بگی گور باباشون ؟! الان ایپکس و دیویژن ۲ به سادگی و بهترین پینگ با vpn به سرورها وصل میشن.
اگر نخوای از تحریم شکن ها استفاده کنی بدون تا سال دیگه این موقع حتی ۱ دونه بازی آنلاین جدید نمیمونه برات بازی کنی رفیق
اول از همه اینکه تمام بازی ها اینطوری نیست. پابجی و رینبو و با تغییر دی ان اس فورتنایت رو به راحتی میشه بازی کرد.
دوم اینکه نبرد تو این بازی بر اساس پروجکتایل گلوله ها هست برای همین وقتی با ویی پی اان پینگت بالا میره عملا بخش زیادی از شلیک هات رجیستر نمیشه و اکثر مواقع وقتی میری پست کاور هنوز هم گلوله میخوری.
نمیشه بازی کرد؟ میشه!
نمیشه لذت برد؟ میشه.
میشه رقابتی بازی کرد؟ اصلا.
باید بری تو زمین و قبول کنی یه سر و گردن از بقیه پایین تری.

یه چیز جالب که امروز متوجه شدم رو بهتون بگم
با وجود این که بتل پس بازی ارزش خرید نداره و اگه قراره سلاح یا هیرویی بیاد تقریبا رایگانه و تنها ارزش خرید این بتل پس فقط رسیدن به لول 100 و 110 هست که سه تا ایتم خیلی خفن رو بگیرید ولی نکته جالبش اینجاست که اگه بتل پس رو بگیرید و خودتون رو تا لول 100 برسونید بازی بهتون رو هم 1000 اپکس کوین میده یعنی انگار بازی بهتون پول کافی برا خرید بتل پس بعدی رو داده:D
خیلی جالب بود از EA توقع نداشتم البته شاید بتل پس بعدی 20 یا 30دلار باشه که با توجه به اون رود مپی که عکسش رو بالا گذاشتم خیلی بعیده
البته ما که همون 10 دلار هم نداریم که بتل پس بگیریم:|:))
این مدل بتل پس رو فورتنایت هم داشت. باعث میشه بازی زنده بمونه چون اکثر بازیکنا به لول 100 نمیرسن و اونایی که میرسن هم بازی رو با بازیشون زنده نگه میدارن که اگر کوین هاشون رو خرج نکنن میتونن بتل پس بعدی رو بگیرن که اونم مثه چی جون بکنن واسه بتل پس بعدیش. آمار بازیکناس که باعث جذب سرمایه گذار و اسپانسرو شاید هم ورود به esport میشه.

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
apex گیم شاخ و نسل بعدیه هست ولی باید دید چه سرنوشتی در انتظارشه و همه ش بستگی به ea و خود تیم داره امیدوارم بازی رو یکمی تکنیکی تر کنن

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
من تو ps4 بازی میکنم با اینترنت همراه اول
الان من فقط سرورهای لندن و امستردام و فرانکفورت 1 و 2 پینگ حدود 120 میده بدون پاکت لاس و از زمان اول انتشار خیلی بیشتر وصل میشه بدون قندشکن، ولی هنوز بعد از هر مچ تایم اوت میده البته گاهی اوقات هم نمیده
الان مشکل من گروهی بودن بازیه اکثرا همون اول میپرن بیرون میخان سریع وارد جنگ بشن
زودتر یه نفره رو اضافه کنن
و همون طو که چندتا پست بالاتر یکی گفت بنل پس ارزش خریدن نداره چون هیچ چیز به درد بخوری توش نیست.
و
اون یارو که کلاغ داره عشق منه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
اول از همه اینکه تمام بازی ها اینطوری نیست. پابجی و رینبو و با تغییر دی ان اس فورتنایت رو به راحتی میشه بازی کرد.
دوم اینکه نبرد تو این بازی بر اساس پروجکتایل گلوله ها هست برای همین وقتی با ویی پی اان پینگت بالا میره عملا بخش زیادی از شلیک هات رجیستر نمیشه و اکثر مواقع وقتی میری پست کاور هنوز هم گلوله میخوری.
نمیشه بازی کرد؟ میشه!
نمیشه لذت برد؟ میشه.
میشه رقابتی بازی کرد؟ اصلا.
باید بری تو زمین و قبول کنی یه سر و گردن از بقیه پایین تری.
این حرف های الکی دیگه چیه.من توی ایپکس پینگم ۹۰ هست. لولم ۶۰ شده . ده ها بارم اول شدم حتی شده هم تیمی هام یه کیل نگرفتن خودم همه رو زدم.
توی دیویژنم لولم اخراشه که فول شه و سخت ترین مراحل بازی هم که واکنش سریع میخواد راحت بردم.
پشت کاور هم من تیری نخوردم و تاخیری هم ندارم.شما بهتره هنوز چیزی رو تست نکرده قضاوت نکنی.البته اگر میخوای این خیال بافی ها رو به خورد خودت بدی که بعدش با خیال راحت قید بازی ها رو بزنی دیگه جریانش جداست.درضمن من چیکار بقیه بازی ها دارم که بازن چون روند بازی های جدید داره اینجور میشه که همشون بسته خواهند شد.
حالا هم الان میخوام برم ایپکس بزنم به بدن و برای بار صدم اول شم شما هم این بحث رو ادامه بده که فلانه و یه سر و گردن پایین تری از بقیه ببینم به کجا میرسی :))

• Like
Reactions: A7A

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من تو ps4 بازی میکنم با اینترنت همراه اول
الان من فقط سرورهای لندن و امستردام و فرانکفورت 1 و 2 پینگ حدود 120 میده بدون پاکت لاس و از زمان اول انتشار خیلی بیشتر وصل میشه بدون قندشکن، ولی هنوز بعد از هر مچ تایم اوت میده البته گاهی اوقات هم نمیده
الان مشکل من گروهی بودن بازیه اکثرا همون اول میپرن بیرون میخان سریع وارد جنگ بشن
زودتر یه نفره رو اضافه کنن
و همون طو که چندتا پست بالاتر یکی گفت بنل پس ارزش خریدن نداره چون هیچ چیز به درد بخوری توش نیست.
و
اون یارو که کلاغ داره عشق منه
اون جریانی که میگی همه همون اول میپرن در حقیقت مشکل نیست وقتی لولت بره بالا و حرفه ای تر بشی میفهمی جریان رو
این که اول بازی میپرن در حیقیت برا بالابردن هیجان بازیه و جلوگیری از اون خستگی برا گشتن ایتم تو محیطه
بجا این که خودت رو خسته کنی بری محیط های خیلی دور تا یه ایتم گیرت بیاد بجاش میری از دث باکس های حریفت میگیری
مورد بعدی هم تنها راه برا گرفتن 16 یا 18 یا 20تا کیل استریک و بعد چمیپن شدن همین پریدن زود موقعس
مورد بعدی هم اینه که باعث میشه با اکثریت سلاح ها وارد بشی چون وقتی میایی رو زمین مجبوری با هر سلاحی که اومد دستت کیل بگیری
سعی کن خودت رو عادت بدی به همین زود پریدن چون اگه بمیری هم بعد 2 یا 5 دقیقه میمیری و سریع میتونی بری یه مچ دیگه ولی اونطوری بعد 15 دقیقه الکی چرخیدن و هیچ نتیجه ای نگرفتن میری مچ بعدی

• Like
Reactions: Siavash_MH

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
دوستان کسی در رابطه با دستگاه پورتو باکس چیزی شنیده؟ میگن به وسیله اون میشه به سرور های اینجور بازی ها کانکت شد

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,191
نام
Soroush
این حرف های الکی دیگه چیه.من توی ایپکس پینگم ۹۰ هست. لولم ۶۰ شده . ده ها بارم اول شدم حتی شده هم تیمی هام یه کیل نگرفتن خودم همه رو زدم.
توی دیویژنم لولم اخراشه که فول شه و سخت ترین مراحل بازی هم که واکنش سریع میخواد راحت بردم.
پشت کاور هم من تیری نخوردم و تاخیری هم ندارم.شما بهتره هنوز چیزی رو تست نکرده قضاوت نکنی.البته اگر میخوای این خیال بافی ها رو به خورد خودت بدی که بعدش با خیال راحت قید بازی ها رو بزنی دیگه جریانش جداست.درضمن من چیکار بقیه بازی ها دارم که بازن چون روند بازی های جدید داره اینجور میشه که همشون بسته خواهند شد.
حالا هم الان میخوام برم ایپکس بزنم به بدن و برای بار صدم اول شم شما هم این بحث رو ادامه بده که فلانه و یه سر و گردن پایین تری از بقیه ببینم به کجا میرسی :))
چیزشکنت چیه پینگ 90؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر