Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
حتی اگر سرور بازی هم باشه تایم اوت دادن Ping علل مختلفی داره. خیلی از شرکت ها و سرور ها پاسخ Ping رو به دلایل امنیتی از جمله Ping Flooding غیرفعال میکنند.
لطفا همینطور که دوستمون اشاره کرد اگر خبر ندارید و مطالعه نکردید راجع به این مسئله شایعه پراکنی نکنید که کمکی نمیکنه. بجاش برید رای بدید که فوایدش هم بیشتره.
پس چرا با VPN پینگ میده؟!
نکنه فقط واسه بعضی از کشورا مسائل امنیتی وجود داره و غیرفعال کردن؟!
نمیدونم چرا اصرار دارید که بگید حرف خودتون درسته، بنیاد هرچقدرم بی عار باشه اونقدر احمق نیست که مسئله ای که داخلیه رو به خارجی ربط بده و براش بره پتیشن چینج درست کنه! مطمئن بود اگه مسئله داخلی بود میگفتن دست ما نیست و بخاطر مسائل دیگه سرور ها از دسترس خارجه! احمق نیست که بیاد خودشو اینجوری ضایع کنه!
کلا ما ایرانیا به نگاه کردن عادت کردیم، طرف تو خارج نیم یورو فلان چیز گرون میشه اعتراض میکنن و ... بعد تو ایران اینکارو بکنن میگن مسخره کردین خودتونو؟!
این مسئله رو نمیدونم تاثیری داشته باشه یا نه و احتمال برای EA اصلا مهم نیست! ولی اینکه هر ظلمی بهمون شد همینجوری بشینیم و دربارش جک درست کنیم و بی عرضگی خودمون رو مسخره کنیم از ویژگی های بارز ما ایرانیا شده!

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
پس چرا با VPN پینگ میده؟!
نکنه فقط واسه بعضی از کشورا مسائل امنیتی وجود داره و غیرفعال کردن؟!
نمیدونم چرا اصرار دارید که بگید حرف خودتون درسته، بنیاد هرچقدرم بی عار باشه اونقدر احمق نیست که مسئله ای که داخلیه رو به خارجی ربط بده و براش بره پتیشن چینج درست کنه! مطمئن بود اگه مسئله داخلی بود میگفتن دست ما نیست و بخاطر مسائل دیگه سرور ها از دسترس خارجه! احمق نیست که بیاد خودشو اینجوری ضایع کنه!
کلا ما ایرانیا به نگاه کردن عادت کردیم، طرف تو خارج نیم یورو فلان چیز گرون میشه اعتراض میکنن و ... بعد تو ایران اینکارو بکنن میگن مسخره کردین خودتونو؟!
این مسئله رو نمیدونم تاثیری داشته باشه یا نه و احتمال برای EA اصلا مهم نیست! ولی اینکه هر ظلمی بهمون شد همینجوری بشینیم و دربارش جک درست کنیم و بی عرضگی خودمون رو مسخره کنیم از ویژگی های بارز ما ایرانیا شده!
دوست عزیز من که نگفتم ۱۰۰٪ حرف من درسته. گفتم که Ping ندادن دلایل "مختلفی" داره. خداروشکر ادعایی هم در این ضمینه ندارم که بگم درست میگم. اما اینقدر میدونم که نباید بدون دلیل و مدرک حرف زد.
کاری به بنیاد ملی و ازین حرفا ندارم من فقط یه چیز رو میدونم و اون اینه که EA دنبال پوله و تمام بازیهای دیگش برای ایرانیا قابل دسترسه و از طرف دیگه سابقه دولت مملکتمون نشون میده که ممکنه هر چیزی بسته بشه. همین
شما اگر دوست نداری رای نده. حرف من اینه که بدون دلیل و مدرک شایعه پراکنی نکنه کسی.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
جدیدا من اگه دو سه بار امتحان کنم صد درصد میره تو بازی
دارم لول 4 میشم
چند دست بازی کردم یه دست هم داشتیم اول میشدیم با بدشانسی دوم شدیم

ولی بازم حال نمیده آدم اعصابش خورد میشه هی ارور میده
مخصوصا بازی که تموم میشه صد درصد تایم اوت میده باید از اول کانکت بشی که بتونی جایزه هات رو بگیری

• Like
Reactions: live is life

Sajjad135

کاربر سایت
Feb 12, 2019
28
Apex بازی خوبی هست من لول 33 شدم. من رو ps4 بازی میکنم کاش هیچوقت مثل فورتنایت کراس پلتفرم نکننش. بازی کردن با دسته در مقابل ماوس اصلاعادلانه نیست هدفگیری با دسته خیلی سخته.من امروز یکم فورتنایت بازی کردم نفر اولی که باهاش روبرو میشی با یه ضربه شاتقان قبل اینکه بخوای دکمه L2 رو بگیری برت میگردونه لابی

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
جدیدا من اگه دو سه بار امتحان کنم صد درصد میره تو بازی
دارم لول 4 میشم
چند دست بازی کردم یه دست هم داشتیم اول میشدیم با بدشانسی دوم شدیم

ولی بازم حال نمیده آدم اعصابش خورد میشه هی ارور میده
مخصوصا بازی که تموم میشه صد درصد تایم اوت میده باید از اول کانکت بشی که بتونی جایزه هات رو بگیری
کاملا شانسی هست که بره تو بازی بدون قند شکن و رو اعصابت می ره با error هاش :-w من که فعلا بی خیالش شدم :|

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
تا الان یک 20 ساعتی بازی کردم بدون شک بهترین بتل رویال تا اینجای کار هست، نه اون گرافیک کارتونی و مسخره و دیوار بازی های Fortnite و داره، نه اون سرور ها و باگ های اشغال پابجی رو گرافیک بازی هم خیلی از نسخه بتل رویال کال بالاتره و دقیقا به سبک تایتانفال 2 هست.

من واقعا درک نمیتونم بکنم چرا ما باید از خرید دیجیتالی، بانک جهانی، و سرور های انلاین تحریم بشیم؟ اینه امریکا و حقوق بشر؟ لامصبا با یک سری دیگه مشکل دارید چرا با ایرانی و مردم در میفتید؟ باید رید تو حقوق بشر امریکایی

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تا الان یک 20 ساعتی بازی کردم بدون شک بهترین بتل رویال تا اینجای کار هست، نه اون گرافیک کارتونی و مسخره و دیوار بازی های Fortnite و داره، نه اون سرور ها و باگ های اشغال پابجی رو گرافیک بازی هم خیلی از نسخه بتل رویال کال بالاتره و دقیقا به سبک تایتانفال 2 هست.

من واقعا درک نمیتونم بکنم چرا ما باید از خرید دیجیتالی، بانک جهانی، و سرور های انلاین تحریم بشیم؟ اینه امریکا و حقوق بشر؟ لامصبا با یک سری دیگه مشکل دارید چرا با ایرانی و مردم در میفتید؟ باید رید تو حقوق بشر امریکایی

می‌دونی داداش جریان چیه

فرضا یه شرکتی میاد محصولش رو گرون می‌کنه اون هم خیلی الکی و فقط به خاطر سود مدیریتی، مردم و ملت هم میان اون شرکت رو تحریم می کنن و فروش و سود و اون شرکت کم میشه
حالا یا مدیریت اون شرکت باید بگه بیخیال کار اشتباهم یا خیلی راحت میاد حقوق کارگرهاش رو کم می‌کنه یا اخراج شون می‌کنه

حالا تو به من بگو سود اون چهارنفر و‌ حرص و طمع شون چه ربطی داره به کارگری که اصلا هیچ ربطی به افزایش قیمت اون محصول نداشته؟

شاید مثال یه کم عجیب باشه اما در جواب حقوق بشر شما باید اینو گفت

• Like
Reactions: alone ahmad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر