Multi Platform Apex Legends

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
February 2019
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___media.contentapi.ea.com_content_dam_apex-legends_images_2019_01_apex-featured-image-16...jpg

سازنده:Respawn Entertainment
ناشر:EA
تاریخ انتشار:2/4/2019
سبک : Battle royale

Apex Legends عنوانی F2P در سبک Battle Royale و تیمی از سری Titanfall است که توسط Respawn Entertainment سازندگان سابق Call of Duty ساخته شده و بر روی پلتفرم های PS4.Xbox one.PC عرضه شده است . بازی دارای شخصیت (Legend) های مختلف است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند .

آخرین ویرایش:

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
من فکر می کنم این قضیه بیشتر سوتفاهمه. اونا نمی دونن ما از اکانت بقیه کشورا استفاده می کنیم فکر می کنن در کل داریم میگیم! مشکل داره کل خاورمیانه!

شما از هر اکانتی هم استفاده کنی آی پی شما آی پی ایرانه و مسدوده
در کل تحریم بازی اوج حماقته

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
شما از هر اکانتی هم استفاده کنی آی پی شما آی می ایرانه و مسدوده
درسته که IP ایران هست. اما ایرانی تحریم میشه نه هرکی که توی ایرانه! بچه ها گفتن که تونسن بخش Training رو انجام بدن. من خودمم تونستم منوی کاراکترا رو بیارم و از اون ارور اولی رد بشم.

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
دوستان بازی فیلتر نشده تحریمه
یکی توی فروم ea پرسید نمیتونیم از ایران وصل شیم
خود مدیر فروم ea جواب داد به خاطره پیروی از قوانین تحریمای آمریکا ایران و چند کشور دیگه دسترسی ندارند.
آمریکا هم کثیف بودنش رو نشون میده با تحریم گیمرا
عزیزم هم وطن هات 2 روز دیگه قراره بریزن خیابون همین امریکایی که میگی رو فحش بدن نکنه انتظار داری سرور اختصاصی برای من و شما تدارک ببینه و با فرش قرمز ازمون استقبال کنه

hamidrezaa67

کاربر سایت
Feb 9, 2019
21
عزیزم هم وطن هات 2 روز دیگه قراره بریزن خیابون همین امریکایی که میگی رو فحش بدن نکنه انتظار داری سرور اختصاصی برای من و شما تدارک ببینه و با فرش قرمز ازمون استقبال کنه

حالا اینجا جای بحث سیاسی نیست ولی خنده داره بخاطره آزمایش موشکی و جیزای دیگه سرور بازی رو ببندن...یعنی چیز دیگه نبود که تحریم کنن بعدشم اونا اوی هر مصاحبه میگن نجات مردم ایران ولی تحریماشون فقط ضربه به مردمه
در کل اینوریا و اونریا دلسوز ما نیستن
بازی هم با vpn میشه انجام داد که لپ تاپ میخواد

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
با وی پی ان راحت وصل میشه به بازی.بحث تحریم هم فکر نکنم درست باشه چون bf1،bfv،anthem و خیلی از بازهای دیگه ی ea کوچکترین مشکلی ندارن

• Like
Reactions: saeed_sg

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا اینجا جای بحث سیاسی نیست ولی خنده داره بخاطره آزمایش موشکی و جیزای دیگه سرور بازی رو ببندن...یعنی چیز دیگه نبود که تحریم کنن بعدشم اونا اوی هر مصاحبه میگن نجات مردم ایران ولی تحریماشون فقط ضربه به مردمه
بحث اصلی اونی که شما گفتی نیست بخوای ادامه بدیم بن میشیم پس بیخیال

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوست عزیز بازی تحریم نیست من چند بارم گفتم بدون قند شکن وصل میشم راحت کانکت میشه ایرانم هستم isp هم فن اواست.
با چیز شکنم بعضیا نمیتونن وصل بشن معلوم نیست مشکل از کجاست.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
من کشف کردم مشکل از سرور های بازی نیست مشکل از سیستم انتی پیت بازیه به فورتنایت هم اضافه کردن نمیزاره ایرانیا وصل بشن

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
این تحریم بازی از سمت اونور واقعا بزرگترین نقض بشر هست ما خودمون کم مشکل داریم از سمت اینترنت کشور تازه اینا ها از اون ور دارن فقط محدودیت برامون ایجاد میکنه

دوستان چرا از این dns ک ما Xbox ها برا مشکل ساین این مون استفاده میکنم استفاده نمیکنید شاید مشکلتون حل شد
178.22.122.100

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر