Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
یعنی تا پایان بازی اون سپر رو نمیتونیم بگیریم ؟یه چیزی شبیه یه حاله تخم مرغی دور جلولین بود تکه حالت شیلد داشت
ولش کن اونو، اصلا مهم نیست، یه مدت میاد و بعدشم میره و تاثیری هم نداره، فقط جنبه داستانی داره

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من psn ام تموم شده بعد تمديد اصافه ميشم بهتون :)
psn که تموم نمیشه! شبکه پلی استیشن رو میگن ولی شاید منظورتون پلاس هست که بعله بازی بدون پلاس اجرا نمیشه برعکس بازیهای آنلاین مثل دستینی یا دیویيژن که اجرا میشه بدون پلاس فقط با گروه نمیتونین برین مراحل رو

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
خوب منم بازی رو تمام کردم بازی خوبی بود بازی پتانسیل بالایی داشت ولی ...:no: الان هم همه ی مراحلش برام تکراری شده از استرانگ هولد ها گرفته تا مراحل زرد رنگ ... اگر مراحل متفاوتی داشت خیلی بهتر میشد! لول آپ بعد یه مدت زمان تکراری میشه

• Like
Reactions: ps34

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
بازیش خدایی الانشم گرافیک تر و تمیزی داره خیلی چشمنوازه حیف واقعا
بعد یه مدت بازی تکراری میشه اسلحه بازی کم و محتویاتش لوت کردن اصلا ادم وادار به بازی کردن نمیکنه تمام کردن داستان بازی تجربه خوبی به خصوص با سیستم پروازش

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خوب منم بازی رو تمام کردم بازی خوبی بود بازی پتانسیل بالایی داشت ولی ...:no: الان هم همه ی مراحلش برام تکراری شده از استرانگ هولد ها گرفته تا مراحل زرد رنگ ... اگر مراحل متفاوتی داشت خیلی بهتر میشد! لول آپ بعد یه مدت زمان تکراری میشه
الان با آپدیت جدید 1.1 که اومده یک استرانگ هولد به بازی اضافه شده که خیلی خوبه تمام فضاهای این استرانگ هولد فرق داره با خود بازی ولی دشمنان همون قبلی ها هستند

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
الان با آپدیت جدید 1.1 که اومده یک استرانگ هولد به بازی اضافه شده که خیلی خوبه تمام فضاهای این استرانگ هولد فرق داره با خود بازی ولی دشمنان همون قبلی ها هستند
این بخش هم نهایتش بتونه 2-3 ساعت پلیر رو سرگرم کنه بعدش چی!؟

• Like
Reactions: guppy

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دقیقا بازی اصلا ادم نمیتونه تو خودش نگه داره من که فروختم بازی از پایه مشکل داره تنوع کم سلاح لوت ضعیف گیم پلی تکراری اما ارزش یکبار تجربه داره ولی بازی نیست که برای افزایش gearادم بازیش کنه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دقیقا بازی اصلا ادم نمیتونه تو خودش نگه داره من که فروختم بازی از پایه مشکل داره تنوع کم سلاح لوت ضعیف گیم پلی تکراری اما ارزش یکبار تجربه داره ولی بازی نیست که برای افزایش gearادم بازیش کنه
تو بازیهای سبک دستینی بازی تازه بعد از اتمام بخش داستانی شروع میشه ! و شما بعد اون باید لول آپ بشین و آیتم جمع کنید تو خود بازی دستینی هم بخش داستانی خیلی زود تموم میشه در صورتی که شما تا لول 50 میتونین لول آپ کنید البته برمیگرده به علاقه بازیکن به فضا ها و گیم پلی و الا بازی مثل دیویژن هم همینطوره من خودم شخصا چون از فضاهای اتنم خیلی خوشم میاد الان با اینکه بخش داستانی رو خیلی وقته تمام کردم ولی دارم تو بخض فری پلی میگردم تو نقشه اگه دقت کرده باشین بازی رایگان وارفریم هم همینطور هست یعنی شما مدام باید مراحل رو برین و آیتم ها و لول خودتونو آپ کنید.. ولی اگه علاقه زیادی به بازی ندارین همون بخش داستانیش کفایت میکنه براتون... مثلا تو بازی گاد آف وار شما میتونی بازی رو به اتمام برسونید در صورتی که خیلی از مکانهای نقشه رو نرفته باشین و محل والکری ها تازه بعد از اتمام بازی باز میشن!

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تو این بازی قیافه سلاح فکر میکنم زیاد مد نظر نبوده بیشتر و جولین یا همون پوشش کارراکتر برنامه ریزی کردن البته سلاح های لجندری و مسترورک وجود دارند که نقش و نگار طلایی و رنگی دارند ولی مثل دستینی نه اصلا تنوع نداره و دلیلش هم عرض کردم خدمتتون

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تو بازیهای سبک دستینی بازی تازه بعد از اتمام بخش داستانی شروع میشه ! و شما بعد اون باید لول آپ بشین و آیتم جمع کنید تو خود بازی دستینی هم بخش داستانی خیلی زود تموم میشه در صورتی که شما تا لول 50 میتونین لول آپ کنید البته برمیگرده به علاقه بازیکن به فضا ها و گیم پلی و الا بازی مثل دیویژن هم همینطوره من خودم شخصا چون از فضاهای اتنم خیلی خوشم میاد الان با اینکه بخش داستانی رو خیلی وقته تمام کردم ولی دارم تو بخض فری پلی میگردم تو نقشه اگه دقت کرده باشین بازی رایگان وارفریم هم همینطور هست یعنی شما مدام باید مراحل رو برین و آیتم ها و لول خودتونو آپ کنید.. ولی اگه علاقه زیادی به بازی ندارین همون بخش داستانیش کفایت میکنه براتون... مثلا تو بازی گاد آف وار شما میتونی بازی رو به اتمام برسونید در صورتی که خیلی از مکانهای نقشه رو نرفته باشین و محل والکری ها تازه بعد از اتمام بازی باز میشن!
درست ولی بازی مثل divisionبا destinyیه چیزی دارن که ادم مدام برای لوت بازی کنه این بازی تکراری همه چیزش

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
دوستان جهت اطلاع بازی تو پلی استیشن استور پنجاه درصد تخفیف خورده و شده سی دلار. به نظر قیمت بدی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر