Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دیویژن رو من تا حدودی رو ps4 رفتم داستانش بده ولی بازیش خوبه

این 3 دلار هم فقط برای ایکس باکس هست متاسفانه و رو pc نیست، هر چند استور مایکروسافت واقعا عذاب آوره
روی تمام پلتفرم ها ۳ دلاره از یوپلی برای PC بخر

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
دیویژن رو من تا حدودی رو ps4 رفتم داستانش بده ولی بازیش خوبه

این 3 دلار هم فقط برای ایکس باکس هست متاسفانه و رو pc نیست، هر چند استور مایکروسافت واقعا عذاب آوره
منم يكش رو بازي كردم بد نبود كلا سبك بازيش انقدر انلاينه كه داستان يمقدار بي معني ميشه يه سري ميژن اصلي و فرعي بود كه بايد انجام ميدادي

البته اينكه الان ٣ دلار شده حسنش اينه احتمال اومدنش رو گيم پس خيلي زياده :D

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
من همین یک ساعت پیش چک کردم LOL باز خوبه شما خبر دادید ....
منم از ارا دیدم خودم خبر نداشتم :D
ممنون، من که بعید هست بخرم ولی از uplay چطور میشه خرید؟ سرچ زدم ندیدیم مثل استیم والت کارت و این چیزا داشته باشه
کردیت کارت یا از این سایت ها که براتون خرید بزنن

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
یـ کامنت تو رددیت :

screenshot-www.reddit.com-2020.02.11-22_43_06.png

پ.ن : یعنی قشنگ میتونی PR بودن یـ بیانیه رو از 100 کیلومتری تشخیص بدی ما افتخار داریم به چیزی که ساختیم بلاه بلاه ...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arima Kishou

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
EA Access دارم، ارزش داره این بازی رو دانلود کنم؟ در حد division 2 هست ؟ ناسلامتی +85 گیگه!!:|:D

کاری به گیم پلی یا خوبی و بدی ندارم اما اگر کنسولت معمولیه و pro نداری بیخیال شو

بی مروت توی دمو ش کنسول داشت پرواز میکرد، دور فن فکر کنم نهایت بود
بازیش برای این نسل نیست

• Like
Reactions: Abyss Watchers

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
کاری به گیم پلی یا خوبی و بدی ندارم اما اگر کنسولت معمولیه و pro نداری بیخیال شو

بی مروت توی دمو ش کنسول داشت پرواز میکرد، دور فن فکر کنم نهایت بود
بازیش برای این نسل نیست
رو کامپیوتر بازی میکنم، در مورد قدرت مشکلی ندارم، با نهایت کیفیت بازی میکنم، در حد division 2 هست یا استار وارز 2 رو دانلود کنم؟!

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
رو کامپیوتر بازی میکنم، در مورد قدرت مشکلی ندارم، با نهایت کیفیت بازی میکنم، در حد division 2 هست یا استار وارز 2 رو دانلود کنم؟!
نه اصلا در حد divisio2نیست ولی برای یک دور بازی کردن حتما ارزش داره سیستم نواوراته پرواز با گان پلی خوب ایرادش تکراری بودن مراحل ولی ارزش یکبار بازی داره

• Like
Reactions: Abyss Watchers

ali2

کاربر سایت
Oct 10, 2007
19
سلام به همه ... آقا تر خدا یکی به داد ما برسه من anthem را برای ps4 خریدم به سرور وصل نمیشه یکی از بچه ها گفت باید puls داشته باشی یک 14 روزه خریدم که ببینم وصل میشه یا نه اینترنتم هم سرعتش بد نیست ولی اصلا وصل نمیشه اعصابمون را خورد کرده .... اگر کسی می تونه راهنمایی کنه چه کار کنم ... dns را هم تغییر دادم هر چی بود تو دنیا dn 137866 s زدم نشد . .. دیگه نمی دونم چی کار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر