Anonymous خشمگینانه سونی را تهدید کرد .... ما نمیبخشیم ...ما فراموش نمیکنیم ...!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
Anonymous خشمگینانه سونی را تهدید کرد ..ما فراموش نمیکنیم ... نمیبخشیم ( آپدیت شد !)

درود ....

Anonymous-vs-Sony.jpeg

Anonymous از پشتیبانی سونی از SOPA ناراحت است و تهدید کرده شبکه های ( network ) سونی را دوباره پایین می آورد .... همچنین این گروه هکر ustin Bieber, Lady Gaga, Kim Kardashian، Taylor Swift را نیز تهدید کردند .... قسمتی از متن این گروه معروف ولی ناشناس به این شرح میباشد :
توجه : البته منبعی گفته که Anonymous بعد از اینکه از این موضوع اطلاع پیدا کرده منتظر عواقب آن بوده و الان قصد داره تا با جمعیت فعالش جلوی قانون Stop Online Piracy Act ایستادگی کنه ...

سلام سونی ...ما Anonymous هستیم !
این عمل تو کسب و کار ( تجارت ) آنلاین را متوقف میکند و دسترسی بسیاری از کاربران را به بسیاری از سایتها محدود میکند .حمایت از SOPA مثل اینه که تلاش کنی برای :
an entire company from off a bridge
حمایت شما از این قانون .... امضای حکم مرگ ( حکم اعدام ) برای شرکت سونی و همکارانش است ...بنابراین بار دیگر ما تصمیم گرفته ایم شبکه های شما رو نابود کنیم ...ما روح (شبح ..) تو را در اینترنت متلاشی (نابود ) میکنیم ، و اشاره میکنه که آماده باش برای خاموش شدن .... و بعد میگه :
Justice will be swift, and it will be for the people, whether some like it or not
سونی ،ما به شما هشدار دادیم و برای آن دسته از کسانی که به قدرت ما شک دارند .... ما توانسته ایم تنها در یک روز به سرور بانک مرکزی آمریکا ، وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا ، سازمان ملل متحد و Lockheed Martin نفوذ کنیم ....
این گروه در مورد تصویب SOPA مراتب خشمشان را از Justin Bieber. Lady Gaga. Kim Kardashian، Taylor Swift ابراز کردند ...
عملیات Blackout شروع شده ...عملیات Mayhem شروع شده ...عملیات LulzXmas شروع شده ... حامیان SOPA شما باید انتظار ما را داشته باشید .

ما Anonymous هستیم
ما Legion ( گمنام یا ناشناس ) هستیم
ما فراموش نمیکنیم
ما نمیبخشیم

منبع : توضیحات :
SOPA مخفف Stop Online Priacy Act هست ..... SOPA هم در بعد نرم افزاری هست هم سخت افزاری.
SOPA در واقع برای جلوگیری از نشر بازی های کپی و راه های هک کنسول به وجود آومده و بر طبق اون اگر سایتی اقدام به نشر بازی های کپی و یا کرک شده و راه های هک کنسول بازی بکنه این اجازه به شرکت سازنده اون کنسول و یا بازی داده می شه که دامین اون سایت رو مصادره کنند و از شرکتی که اون هاست و یا سرور رو در اختیار این سایت گزاشته شکایت کنند و دامین رو Black List کنند ....البته SOPA فقط به موارد بالا محدود نمی شه و در هر موردی در زمینه Priacy صدق می کنه و بخش بالا مربوط به گیمینگ هست.در آخرین اقدام Nintendo,EA,Sony به SOPA پیوستند.فعلا تنها کنسول سازی که عضو SOPA نیست Microsoft هست.
با تشکر از ashash برای قسمت توضیحات

آپدیت خبر :

vxyifd2ahxwwi6dr0u1.jpg

تهدید Anonymous باعث عقب نشینی سونی و چند شرکت دیگر شد ...

بعد از منتشر شده ویدیویی تحریک آمیز و خشمگینانه از Anonymous به سونی شنیده ها حاکی از این است که سونی فعلا حمایت از این قانون ( SOPA) را از برنامه خود خارج میکند ... ولی همچنان عضو قانون کپی رایت خواهد بود .
گزارشها حاکی از این است که نینتندو بی سروصدا در حال عقب نشینی از این قانون است و سونی نیز از این قانون عقب نشینی کرده و به عقیده ی سایتها دلایلش تهدید گروه هک آنلاین Anonymous در مورد پایین آوردن سرورهای سونی میباشد این در حالی است که کمتر از 48 ساعت از پخش شدن ویدیو گروه Anonymous در اینترنت این اتفاق افتاده است .سایت GamingBolt میگوید این اولین باری است که Anonymous اول تهدید میکند قبل از اینکه هکی انجام دهد .....و کمی بعد از آن چندین شرکت مربوطه از موضع خود کوتاه می آیند . البته در حال حاضر 3 شرکت دیگر از سونی که بیشتر در زمینه مدیا و موسیقی فعال هستند همچنان حامی این قانون میباشند .

Nintendo, Sony stop supporting SOPA after threats from Anonymous

Reports are coming in that Nintendo has quietly backed out of supporting SOPA (Stop Online Piracy Act)
. Sony has also backed down, and it's allegedly because of further threats against the PSN from online hacking group, Anonymous.

منبع اول: منبع دوم : منبع سوم :
کافیه ترس سونی از Anonymous رو سرچ کنی واست 1000 تا منبع میاره .
------------------------------------------------
حرف آخر : خبر تهدید Anonymous وقتی از این گروه منتشر شد که سونی هنوز حامی SOPA بود و کمتر از از 48 ساعت بعد از ویدیو سونی و برخی عقب نشینی کردند ... ( البته دیرتر اینجا منتشر شد )
موفق باشید و با هکر ها در نیفتید ...
بای

آخرین ویرایش:

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
اصلا از همه اینا بگذریم . موضوع اینه که الان شرکت های بازی سازی و شرکت هایی مثل سونی خیلی بیشتر از اون چیزی که باید سود میکنن و به همین خاطر هم من وجدانم ناراحت نمیشه که نسخه کپی رو بازی کنم . اگه قرار بود یه بازی ساخته بشه و تمام افراد دنیا برای بازی کردنش مجبور بشن اورجینال بخرن پس شرکت های بازی سازی الان از دولت آمریکا هم پولدار تر شده بودن.

همین سود زیاد بازیها باعث میشه شرکت های بازی سازی تنبل بشن و واسه سودش یه چیزی سرهم کنن منتشر کنن . مثل الان که دیگه خبری از بازیهای هنری قدیم نیست

یه مثال میزنم . من واسه بازی کردن بتل فیلد 3 مجبور شدم 50 هزار تومن هزینه کنم اما آخرش هم به خاطر سرعت کم اینترنت و نداشتن سرور تو ایرانو
آخرش هم نتونستم درست و حسابی بازیش کنم . درحال که اون آمریکایی که برای این بازی 60 دلار هزینه کرده در حد 10 هزار تومن ایران بوده واسشو
بدون مشکل هم بازیش کرده و سرعت اینترنتش هم عالی بوده و کلی سرور هم داشته اون بازی تو آمریکا و غیره

حالا ایرانی که با متوسط درآمد 400 - 500 هزار تومن بخواد بازی اورجینال 80 هزار تومنی بخره یا خیلی احمقه یا خیلی فداکار

آخرین ویرایش:

P.soldier

کاربر سایت
Dec 2, 2011
165
نام
پارسا
وقتی بعضی ها کارهایی رو میکنن اسم اون کار رو بقیه رو ما میزارن.!
کل دنیا ما رو یه مشت عرب تروریست میدونن. تا وقتی که قانون کپی رایت توی ایران انجام نمیشه رو بقیه هم تاثیر داره! و تا موقعی که ما خودمونو درست نکنیم به هیچ جا نمیتونیم برسیم!

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
امیدوارم یه روزی بازیهای سونی واسه pc هک بشه چه شود این گروه هم بزنن بدر سونی بول دوست رو دربیارن

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
عجب حالی دادن به سونی,اینم از اون امنیتی که بعضی ها میگفتن.
با تهدید اون خواننده ها هم کلی حال کردم.از همشون بدم میاد.
واقعا هکر ها شخصیت های نازنینی هستن.

---------- نوشته در 11:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:13 AM ارسال شده بود ----------

وقتی بعضی ها کارهایی رو میکنن اسم اون کار رو بقیه رو ما میزارن.!
کل دنیا ما رو یه مشت عرب تروریست میدونن. تا وقتی که قانون کپی رایت توی ایران انجام نمیشه رو بقیه هم تاثیر داره! و تا موقعی که ما خودمونو درست نکنیم به هیچ جا نمیتونیم برسیم!
مثلا اگه ما از فردا همه چیزمون ارجینال بشه دیگه اسم تروریست رو از ما ورمیدارن؟
هروقت این شرکت هایی که شما سنگشون رو به سینه میزنی ما رو آدم حساب کردن و واسمون نمایندگی زدم اونوقت بیا این حرف ها رو بزن.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
يه عده انگار اصلا كور شدن!باشه بابا فهميديم هك خوبه،رحم نكردن به آواتار و بازی نيم سنتی و يه دلاری و خالی كردن كرديت كارت ميليون ها نفر و آزار و اذيت ديگران تو بازی آنلاين خيلی خوبه (در مورد PS3 صدق می كنه چون بعد هك مثل 360 جيتگی می شه كه به لايو می شه وصل شه) و هكراییم كه اين كار رو (شامل دزدی و آزار مردم) رو انجام بدن آدمای خوبين!
هكرا واقعا آدمای خوبين!تو همين سايت خودمونم كرديت كارت چند نفر پولدار رو خالی كردن تو جريان اون هك يه ماهه!
منطق ايرانی اينه كه هر كی دزد باشه ولی مثل گداها بگرده آدم خوبيه و هر كس دزد نباشه و ظاهر پولدار داشته باشه دزده!
اين در مورد شاه فقيد قشنگ صدق می كرد!همه بهش می گفتن دزد ولی اون دزد بود يا الانی ها؟
درحال که اون آمریکایی که برای این بازی 60 دلار هزینه کرده در حد 10 هزار تومن ایران بوده واسشو
بدون مشکل هم بازیش کرده و سرعت اینترنتش هم عالی بوده و کلی سرور هم داشته اون بازی تو آمریکا و غیره

حالا ایرانی که با متوسط درآمد 400 - 500 هزار تومن بخواد بازی اورجینال 80 هزار تومنی بخره یا خیلی احمقه یا خیلی فداکار
شصت دلار تو امريكا شصت دلاره عزيز،كی گفته 10 تومن ماست؟اگه 10 تومن بود ديويد جيف نمیومد بگه 60 دلار برای بازی پول زياديه!
ايرانی هایی هم هستن كه خيلی بيشتر از 400-500 درميارن (البته خودم نيستم) دارندگی و برازندگی.
هر كی داشته باشه و بتونه راحت بازی ارجينال بخره می شه غير ايرانی؟
امیدوارم یه روزی بازیهای سونی واسه pc هک بشه چه شود این گروه هم بزنن بدر سونی بول دوست رو دربیارن
ايشالا بزودی تو خواب شبت همچين چيزی رو ببينی...

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
1 - نمیدونم بازی اورجینال یا نخریدنش چه ربطی به فرهنگ داره !!!!
2 - نمیدونم چرا هممون دوست داریم مفت بدست بیاریم !!!! ( گر چه خودم کپی میگیرم چون میتونم از بقیه پول بهتر استفاده کنم )!!!!
3 - نمیدونم را بعضیها فقط میخوان بهم دیگه بتوپن و یا با تمسخر حرف خودشون و بزنن !
4 - نمیدونم چرا سونی از حق خودش سفت و محکم دفاع میکنه هزار جور بهش بهتون میزنن !!!! خود تو هم روی یک چیزی کار کنی و ببینی کپی شده میگی خب بذار حالش و ببرن از حق خودت میگذری !!!!

یک دوستی دارم که پولی که میاد دستش میره بازی اورجینال میخره ولی نه تو حرف زدن فرهنگ داره نه رانندگی نه هیچ کار دیگه ای برعکس یکی دیگه رو میشناسم که شاید دو سه ماه یکبار یک یا دو تا بازی کپی دانلود میکنه اما خیلی آدم باشخصیتی هستش !!!
درسته خود من بازی PS3 و کپی میخرم اما یک کتاب یا هر چیز دیگه رو میرم تهیه میکنم با اینکه خیلی راحت میتونم بیشترشون و دانلود کنم !!!!!
من زیاد وارد بحث نمیشم !!!

با شکر ممنون و موفق باشید و باشیم

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
جالبه! واقعا برام جالبه. طرفداری کورکورانه از یه شرکت بعضی ها رو تا کجا پیش میبره که اصلا توجه نمیکنن اگه این قانون تصویب و عملی بشه، همین بازیسنتر خودمون هم در خطر بلاک شدن و مصادره شدن قرار میگیره. این چیزا اصلا مهم نیست! چرا فلانی گفته بالای چشم سونی ابروئه مهمه! باید تا آخرین قطره ی خون حمایت کرد!
Grow the fu*k up بابا.
کسی طرفداری این قانون رو نکرد.مطمعنن همه با این قانون مشکل دارن تو این شکی نیست.
اگر اینجا کسی طرفداری سونی رو می کنه به خاطر این گروه بسیار با مزه هستش که کاری جز تهدید کردن بلد نیستن.
راستی نمیدونم چرا مد شده ملت فکر می کنن اگر آخر حرف هاشون یه جمله انگلیسی بگن خیلی فشارش بیشتره.
ما انگلیسی نمیفهمیم آقای مدیر اگر لطف کنی همین فارسی بگی از این به بعد ممنون میشم.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شصت دلار تو امريكا شصت دلاره عزيز،كی گفته 10 تومن ماست؟اگه 10 تومن بود ديويد جيف نمیومد بگه 60 دلار برای بازی پول زياديه!
ايرانی هایی هم هستن كه خيلی بيشتر از 400-500 درميارن (البته خودم نيستم) دارندگی و برازندگی.
هر كی داشته باشه و بتونه راحت بازی ارجينال بخره می شه غير ايرانی؟
...
حالا اگه 10 تومن نمیشه90 تومن هم نمیشه بازی دی اس 29دلاری اندازه قوطی کبریت طرف میزاره تو ...میاره ایران میگه100 تومن میگی عجب:میگه گمرک و دلار دهن منو سرویس کرده

استاد بزرگ دیوید جفی هم درست میگه برا بازی که مثلا 4ساعت وقت تو رو پر میکنه 60 دلار خیلیه باهاش میشه چقدر کارای دیگه کرد!

ما چکار به اون داریم که پول داره?اونی که داره نمیاد تو سایت دنبال بازی ارزونتر بگیره یا بازی خودش رو بفروشه!
شما ندیدی همچین ادمی دیدی?

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
حالا دوستان ماهیی چه قدر حقوق میگیرید بیاید اینجا داد بزنید ؟ بگید اگه خوب باشه ماهم بریم با یکی ! :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
پ.ن: موندم اگه PS3 همون روز اولی هک میشد بازم این همه آدم سوپر با فرهنگ مادرزادی اوریج خور که واسه سونی نارنجک به خودشون میبندن میرن زیر تانک داشتیم یا نه... .

اونجوری اصلا کسی سمت 360 نمیرفت تو ایران و این تاپیک انقد توش دعوا نمیشد :D

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
من ایران نیستم و درامد ماهیانه من بالای 6 هزار یورو هستش و مشکل خریدن بازی اورجینال ندارم
میدونی چرا به اینجا رسیدم؟ چون احمق نبودم یک عده برام تصمیم بگیرن
در ضمن املا فارسی من ضعیفه زیاد زحمت نکش

آها پس احمق مساویست با حقوق پایین , اون آدم فاسدی که با اختلاس و زدبند ماهی 60 هزار یورو (به جای 6 هزار شما) گیرش میاد پس خیلی باهوشه و به نظر شما جز جرگه احمق ها نیست . شما مشخصه اونور آب باهات چیکار کرده که با اینکه داری فارسی مینویسی ولی ملیت و هویت خودتو کتمان میکنی.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
حالا دوستان ماهیی چه قدر حقوق میگیرید بیاید اینجا داد بزنید ؟ بگید اگه خوب باشه ماهم بریم با یکی ! :biggrin1:

شما که حقوق خوبی رو از اون بالا میگیری ! لازم نیست بیای به گروهی بپیوندی !

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
چقدر دزدی کردن(هک) اینجا طرفدار داره.
اگر از خودتون هم می دزدیدند اینقدر شادمان بودید؟
قابل ذکر هست که من خودم از بازی کپی استفاده می کنم ولی مثل بعضی ها به این کار مفتخر نیستم!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ت.اگر اینجا کسی طرفداری سونی رو می کنه به خاطر این گروه بسیار با مزه هستش که کاری جز تهدید کردن بلد نیستن.
بله؟؟.همین گروه میتونه راحت مثل اونبار سونی رو پایین بیاره!!!سونی از ترس همین گروه از حمایت این قانون مسخره دست کشید!!!!بعد میگی فقط بلده تهدید کنه.

---------- نوشته در 12:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

چقدر دزدی کردن(هک) اینجا طرفدار داره.اگر از خودتون هم می دزدیدند اینقدر شادمان بودید؟قابل ذکر هست که من خودم از بازی کپی استفاده می کنم ولی مثل بعضی ها به این کار مفتخر نیستم!
هیچکس به اینکار افتخار نمیکنه ولی دیگه مجبوری یا کپی یا هیچی!!!!این کپی بازی ما مثل کمک اون ناشر به یه خیرست و فرقی نمیکنه فکر نکنم ناشر خوب از این ناراحت باشه

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
اینجا یک شرایطی حاکم هست که هر کس هرطوری بتونه سعی میکنه مثلا زرنگی کنه و اینو حق خودش میدونه ...
مردم میرن باگ تو سیستم شبانه آی اس پی پیدا کنند یک ساعت بیشتر دانلود کنن ! 200-300 مگ !
همه مشکل از مردم نیست ! اینطوری شدیم ! از بچگی گفتن زرنگ باش و گلیم خودتو از آب بکش بیرون !

پس خورده نگیرین فلانی کپی خوره یا ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر