Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
سلام
دوستان من تو دانلود مشکل پیدا کردم هر سایتی میرم یا اشتراک میخواد یا آرشیوش کامل نیست بالاخره یه مشکلی داره
یه سایتی معرفی میکنید آرشیو کامل اگه رایگان باشه که دعاتون میکنم اگه نه دیگه باید اشتراک بگیرم :D :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
سلام
دوستان من تو دانلود مشکل پیدا کردم هر سایتی میرم یا اشتراک میخواد یا آرشیوش کامل نیست بالاخره یه مشکلی داره
یه سایتی معرفی میکنید آرشیو کامل اگه رایگان باشه که دعاتون میکنم اگه نه دیگه باید اشتراک بگیرم :D :D
یه سایت تورنت انیمه هست به اسم nyaa که کاملا رایگانه :-"

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام

بهترین گزینت همین تورنتی هست که دوستمون گفت.
در غیر این صورت اگه خواستی اشتراکی بگیری، انیمه‌لیست بهترین دوست توست :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
سلام
آرشیو کامل که فقط اونایی که بچه‌ها گفتن
ولی برای انیمه‌های روز و قدیمی‌های معروف (و انیمیشن‌ها)، اگه با دانلود از تلگرام مشکلی نداری، می‌تونی سراغ کانال AnimWorldRaw و بات AnimotionArtBot و... هم بری.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
خب 3 فصل kuroko nobasket تموم شد
من زیاد انیمه ندیدم ولی عجب شاهکاری :x
بگید که فصل های جدیدم قراره بیاد :|
برم فیلمشو ببینم یکم آروم شم :D
تبریک، واقعا انیمه خوب و زیبایی رو تموم کردی
فقط خبر ناراحت کننده ای رو باید بدم. خیر، هیچ فصل جدیدی نداره :(

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
264
نام
آرش
ما رو باش دنبال سایت انیمه‌ای پالایش‌نشده (!) بودیم.
همون انیمه‌لـیست هم خسته شد و گفت فعلا دیگه آدرس پیل‌نشده نمی‌ده (البته به‌رسم معمول، سرور دانلود بازه ظاهرا)
الان آیوفیلم هم برا من بدون پیل‌بان نمیاد8-|

fire emblem

کاربر سایت
Oct 28, 2023
632
تو این چند روز نشستم zom 100 دیدم بد نبود اونقدرم خوب نبود
منم دیدمش بد نبود. زامبی میخوای Highschool of the Dead رو ببین هم هیجانش زیاده و هم پر از سکانس های زیباس >:)
................................

Nisekoi: False Love رو دیدم فصل اول عالی بود ولی فصل 2 افت کرد و تا آخرم نساختنش نامردا
این چیتوگه هم خیلی دوست داشتنی بود

undefined - Imgur.gif

ولی مادرش >:)>:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
تو این چند روز نشستم zom 100 دیدم بد نبود اونقدرم خوب نبود :D
حالا یه قسمت Monster گرفتم یه قسمتم jujutsu kaisen
کدومو شروع کنم؟ :D

زام ۱۰۰ به نظرم شروع خیلیییی خوبی داشت اما هر چی رفتیم جلو افت کرد خصوصا ۳ قسمت آخر که بعد یه وقفه‌ی خیلی طولانی منتشر شد. عجیب لوس و بیمزه شد همه چی. فکر کنم بعد مشکلات و تاخیری که دچارش شدن، فقط خواستن تمومش کنن بره.

میبینم که پارو از انیمه ورزشی فراتر گذاشتی :D

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
زام ۱۰۰ به نظرم شروع خیلیییی خوبی داشت اما هر چی رفتیم جلو افت کرد خصوصا ۳ قسمت آخر که بعد یه وقفه‌ی خیلی طولانی منتشر شد. عجیب لوس و بیمزه شد همه چی. فکر کنم بعد مشکلات و تاخیری که دچارش شدن، فقط خواستن تمومش کنن بره.

میبینم که پارو از انیمه ورزشی فراتر گذاشتی :D
یعنی فصل بعد دیگه نداره ؟

آره دیگه میخوام یه انیمه باز حرفه ای بشم :D من مشکلم با زبانش بود ولی خب خداشکر دیگه حال شده کم مونده تو خونه ژاپنی حرف بزنم :-" :D

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
بدترین اتفاق برای ادمی اینه که صبح هزارتا کار داشته باشه و شب خوابش نبره. و میدونید چی میتونه اون شب رو بدتر بکنه ، اینکه به یه انیمیشن سریالی خیلی خوب بر بخوره که دیگه حتی اگه خوابش هم بیاد تا صبح دست از انیمیشن دیدن بر نداره! بله دوستان برم قسمت ۴ام Blue Eye Samurai رو ببینم.
حیف که روش صدای ژاپنی نیس...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی فصل بعد دیگه نداره ؟

آره دیگه میخوام یه انیمه باز حرفه ای بشم :D من مشکلم با زبانش بود ولی خب خداشکر دیگه حال شده کم مونده تو خونه ژاپنی حرف بزنم :-" :D

ادامه که میتونه داشته باشه ولی فعلا چیزی نگفتن تا جایی که میدونم

به نظرم میتونی ۲تا انیمه کنار هم ببینی ولی خب با سبکای مختلف. مثلا الان مانستر داری میبینی، ۲تا انیمه میگم کنارش ببین. Usagi Drop و Barakamon. کم‌کم با سبکای مختلف هم آشنا میشی و میبینی که عجب دنیاییه این انیمه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر