Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
من دیدم فیلم وانپیس بیشتر ازش فروخته دیگه هایپم رفته اونور ببینم اون چیه!:D
---
دو قسمت دیگه از سامر تایم رندر مونده، اگر در دیوار نره میشه گفت با یکی از بهترین انیمه های کامل تمام شده چند سال اخیر که تا انتها کیفیت خودش رو حفظ کرده طرف هستیم!

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
چرا کسی از پارت دوم فصل 6 جوجو چیزی نمیگه....

View attachment 272702

خیلی خوب بودش....لامصب هر قسمت طوری تموم میشد که احساس میکردم 10 دقیقه ای بودش.
اصلاً اینکه شخصیت اصلی داستان شده یه دختر....خیلی خوب شده
با این روشی که برای انتشار انیمه در پیش گرفتن در واقع گند زدن به همه هایپش :-" من قبلا مانگاش رو خوندم و توی سری برام نمیدونم چندمی به حساب میومد ولی به نظرم اینجا دیگه جایی بود که نهایت استفاده از مبحث استند رو برده بودن و وقتش شده بود که یه تغییر اساسی در داستان بدن. برای همین خیلی منتظر پارت 7 و ایشون هستم :D

Gyro.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم
---
دو قسمت دیگه از سامر تایم رندر مونده، اگر در دیوار نره میشه گفت با یکی از بهترین انیمه های کامل تمام شده چند سال اخیره که تا انتها کیفیت خودش رو حفظ کرده!
انیمه های این فصل از وسط فصل هایپ همشون برام کم شد ولی این سامر تایم رو دو فصله دارم هفتگی میبینم و همچنان جذابه :D یه اعترافی هم بکنم، من از قسمت اول داشتم دنبالش میکرد، ولی یادم رفت بیام اینجا معرفیش کنم یا شایدم فکر میکردم معرفی کردم کسی محل نذاشته بود :p

یه قسمت از سایبرپانک دیدم، امیدوار کننده بود :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
دیگه رسما مجبور نیستیم سراغ بازی بریم :>
Time, Money and Sanity Saved

Thank You Ufotable
همینقدر که بقیه انیمهدهای از روی بازی به اون خوبی بودن؟ :p

90% محتوای داستانی حذف میشه:(

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
---
دو قسمت دیگه از سامر تایم رندر مونده، اگر در دیوار نره میشه گفت با یکی از بهترین انیمه های کامل تمام شده چند سال اخیر که تا انتها کیفیت خودش رو حفظ کرده طرف هستیم!
من مانگاشو خوندم پایانش خوب و قابل قبوله خارق العاده نیست اما تو ذوقم نمیزنه و تهش حس خوبی داری

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,080
نام
Mohsen
unfotable : خب voice actor شخصیت اصلی کیه ؟
We don't do that here. : mihoyo

منم بعید میدونم داستان اصلی باشه هم به خاطر حضور دوتا شخصیت و هم داستان خود بازی.
دنیای خوبی داره برای انیمه شدن اما تریلر چیزی نشون نداد احتمالا یه کار جمع جور باشه صرفا به خاطر marketing که چندنفر ببینن جذب بازی بشن.
-----

مانگاهای این هفته عالی بودن چه سکوتی کردید :D

به خصوص وانپیس ..

چرا آرک های آخر همیشه سر و کله یه چشم دایره دایره پیدا میشه ؟ :D
لوفی چی رو گفت ؟ همون که پادشاه میشم ؟
کایدو سبز عالی بود :))

کلاه حصیری ها میدونن این یارو باتلاقیه (همینه ؟ :D) باهاشونه یا هنوز مخفی هست ؟ یه جورایی نقش باگی تو کشتی راجر رو داره. فکر کنم آخرش ناخواسته یه کمک میکنه یا مثل باگی خالی بند میشه :D

بالاخره دوباره این یارو رو دیدیم. اینکه میگفتن آسمون سیاه شده انگار چیزی هست احتمالا یه کشتی پرواز کننده ای چیزی باشه و با اون دیالوگ آخر روبین احتمالا همین پونیگلیف باشه.
اگر اون نباشه و قدرت این یارو هست طرف دیگه خیلی op میشه هرکسی رو بخواد میتونه بزنه! یا شاید هم کنترل کنندست ؟
الان یه چیزی به ذهنم رسید. شیراهوشی هم یکی از این سلاح ها بود ؟ یه همچین چیزی یادمه. اگر اینطور باشه پس این یارو شاید پونیگلیف باشه :-"
گزارشی که مارین داشت میداد هیچ اتفاقی نیوفتاد هیچ استراق سمعی نبود همچین جایی وجود نداشت، احتمالا باعث فراموشی هم میشه :-?

سابو رو هم خیلی بعید میدونم مرده باشه خیلی زوده، نمیشه دوباره مثل جریان ایس بشه :| حیف نتونست حرفش رو کامل کنه
این دختره رو آکاینو و تیچ دنبالش بودن یه چیزی باید داشته باشه تا آخر سفر همراه کلاه حصیری هاست.
آرک آخر فکر کنم شروع شد :x

این پسره تنها Villain ـی هست که ازش خوشم نمیاد اما به خاطر زدن شخصیت خوب ها راضیم ازش :D حقیقتا فکر نمیکردم بعد اون قلب سازی، مانگاکا یه شاهکار دیگه بزنه. واقعا نابغست از این لحاظ، انصافا هم حرکت خوبی بود. هر آدمی اون صحنه رو ببینه 7 ثانیه طول میکشه تا بگه Wtf.

این آرک خیلی خوبه ! واقعا انتظار نداشتم اینطوری عوض بشه. فقط خواهر یامی =))قیافه آستا عالی بود. زودتر ببینیم این گروهه چیه :D
حالا اگر این یارو Wizard King ایناست پس یعنی تو بقیه قلمروها هم Wizard King جدا داریم ؟ :-?

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی

منم بعید میدونم داستان اصلی باشه هم به خاطر حضور دوتا شخصیت و هم داستان خود بازی.
دنیای خوبی داره برای انیمه شدن اما تریلر چیزی نشون نداد احتمالا یه کار جمع جور باشه صرفا به خاطر marketing که چندنفر ببینن جذب بازی بشن.
-----

مانگاهای این هفته عالی بودن چه سکوتی کردید :D

به خصوص وانپیس ..

چرا آرک های آخر همیشه سر و کله یه چشم دایره دایره پیدا میشه ؟ :D
لوفی چی رو گفت ؟ همون که پادشاه میشم ؟
کایدو سبز عالی بود :))

کلاه حصیری ها میدونن این یارو باتلاقیه (همینه ؟ :D) باهاشونه یا هنوز مخفی هست ؟ یه جورایی نقش باگی تو کشتی راجر رو داره. فکر کنم آخرش ناخواسته یه کمک میکنه یا مثل باگی خالی بند میشه :D

بالاخره دوباره این یارو رو دیدیم. اینکه میگفتن آسمون سیاه شده انگار چیزی هست احتمالا یه کشتی پرواز کننده ای چیزی باشه و با اون دیالوگ آخر روبین احتمالا همین پونیگلیف باشه.
اگر اون نباشه و قدرت این یارو هست طرف دیگه خیلی op میشه هرکسی رو بخواد میتونه بزنه! یا شاید هم کنترل کنندست ؟
الان یه چیزی به ذهنم رسید. شیراهوشی هم یکی از این سلاح ها بود ؟ یه همچین چیزی یادمه. اگر اینطور باشه پس این یارو شاید پونیگلیف باشه :-"
گزارشی که مارین داشت میداد هیچ اتفاقی نیوفتاد هیچ استراق سمعی نبود همچین جایی وجود نداشت، احتمالا باعث فراموشی هم میشه :-?

سابو رو هم خیلی بعید میدونم مرده باشه خیلی زوده، نمیشه دوباره مثل جریان ایس بشه :| حیف نتونست حرفش رو کامل کنه
این دختره رو آکاینو و تیچ دنبالش بودن یه چیزی باید داشته باشه تا آخر سفر همراه کلاه حصیری هاست.
آرک آخر فکر کنم شروع شد :x

این پسره تنها Villain ـی هست که ازش خوشم نمیاد اما به خاطر زدن شخصیت خوب ها راضیم ازش :D حقیقتا فکر نمیکردم بعد اون قلب سازی، مانگاکا یه شاهکار دیگه بزنه. واقعا نابغست از این لحاظ، انصافا هم حرکت خوبی بود. هر آدمی اون صحنه رو ببینه 7 ثانیه طول میکشه تا بگه Wtf.

این آرک خیلی خوبه ! واقعا انتظار نداشتم اینطوری عوض بشه. فقط خواهر یامی =))قیافه آستا عالی بود. زودتر ببینیم این گروهه چیه :D
حالا اگر این یارو Wizard King ایناست پس یعنی تو بقیه قلمروها هم Wizard King جدا داریم ؟ :-?
بلک کلاور رو که ترجمه فارسی می‌خونم و هنوز نخوندم و کلا نسبت بهش خنثی هستم. نه بدم میاد و نه عاشقش هستم. برای همین ازش هیجان زده نمیشم.

اما در مورد وان پیس واقعا این قسمت بهم حس خفن بودن یا هیجان آور بودن یا کنجکاوی‌برانگیز بودن بهم نداد. دیگه بعد از ۱۰۶۰ قسمت این مدل مرموز بازی‌ها اصلا جذاب نیست.
«من به عیال گفتم بعد از ظهر بریم ....»
«رفقا: بابا دمت گرم. عجب چیزی گفتی. نه بابا. جدی؟»

خب الآن خواننده باید چه کار کنه؟ الان باید هیجان من رو بگیره که ۵۰۰ قسمت دیگه معلوم میشه این بابا چی گفته؟ یا اونی که توی تاریکی بود کی بوده؟
این طور نیست که وان پیس برام کشش نداشته باشه اما دیگه بعد از این همه وقت، این جور اسرارآمیز بازی‌ها جواب نمیده. این برای ۱۰۰ قسمت اول یه مانگای بلنده که خواننده رو بخواد دنبال خودش بکشه.

این بود نک و نال من در مورد قسمت‌های اخیر.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,138
نام
Melkor
انیمه سایبرپانک عجب چیزی بود . رومنسش از نود درصد انیمه های رومنس بهتر بود و اینکه همچنان خراب اندینگشم :(

پ ن :‌ انتخاب کردن بست گرل بین Rebecca و Lucy و Ushio شدیدا سخته :D

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,423
نام
مسلم

نه اتفاقا گفتن پروژه بلند مدت خواهد بود. در مورد شخصیت اصلی هم هر دو تاشون وویس دارن، فقط میهویو خریت کرد و برداشت توی بازی اونی که ما کنترل میکنیم رو بی صدا کرد. که البته همونم با این پچ آخری یکمی تغییر موضع داد و چند تا جمله بهش داد که صحبت کنه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
نه اتفاقا گفتن پروژه بلند مدت خواهد بود. در مورد شخصیت اصلی هم هر دو تاشون وویس دارن، فقط میهویو خریت کرد و برداشت توی بازی اونی که ما کنترل میکنیم رو بی صدا کرد. که البته همونم با این پچ آخری یکمی تغییر موضع داد و چند تا جمله بهش داد که صحبت کنه :D
و البته توی پروفایل، 10هزارتا خط صحبت میکنه...
تو بخش داستانی بازی لالش کردن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر