Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
از انیمه های فصلی چند تاشون رو شروع کردم.

مید این ابیس که نیاز به تعریف نداره.
اون اوجی سان هم قسمت اولش باحال بود.
اون دخترهایی هم قاتل بودن بودن و توی کافه بودن رو باید ببینم در ادامه چی میشه.
شادو هاوس فصل یکش ندیده بودم، رفتم گرفتم و یه قسمت دیدم و جذبم نکرد.
ولی از همه بیشتر با Yofukashi no Uta حال کردم، بیشتر به خاطر تم شبگردیش که این موقع شب دیدنش فاز دیگه ای داره:D

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
منم ۵ قسمت summertime rendering رو دیدم، عاقا سرعت جلو رفتن انیمه و داستان چقدر بالاست :-"

توی این ۵ قسمت اندازه یه فصل اتفاق ریز و درشت افتاد... :| ,
برام جالب شد داستان چطوری پیش میره چون گویا انیمه ۲۴ قسمتی هم هست و با این سرعتی که داستان جلو میره پیش بینی اتفاقای‌ اینده سکم سخت میشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
منم ۵ قسمت summertime rendering رو دیدم، عاقا سرعت جلو رفتن انیمه و داستان چقدر بالاست :-"

توی این ۵ قسمت اندازه یه فصل اتفاق ریز و درشت افتاد... :| ,
برام جالب شد داستان چطوری پیش میره چون گویا انیمه ۲۴ قسمتی هم هست و با این سرعتی که داستان جلو میره پیش بینی اتفاقای‌ اینده سکم سخت میشه.
جلوتر یکم سرعت داستان کند میشه که جریانات رو توضیح بده. منم اولا خیلی برام خر تو خر بود.:|

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,144
نام
Melkor
با هر منطقی نباید ایسکای اوجی سان اینقدر خنده دار باشه، چقدر خوب بود.:)):)):))=))
سِگا ۱۰۰ تا فن اینجوری داشت الان داشت به کنسول ساختن ادامه میداد :D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,081
نام
Mohsen
Overlord رو یکی دو ماه پیش شک کردم فصل آخر رو دیدم یا نه سر همین سریع یه مرور کردم و ایندفعه برام خیلی بی معنی بود منم گفتم شاید سلیقه ام عوض شده صداش رو در نیاوردم :-"
فصل اول هم خوب بود هم اون زمان ایده جدید و خفنی بود اما الان کلی انیمه های مشابه و بهتر اومده ضمن اینکه فصل های بعدی به خصوص سوم هیچی برای گفتن نداشت.
همه چیز پیش از حد یه طرفست و هیچ داستان و ارتباطی بین شخصیت ها هم نیست که اونو بپوشونه میگم شاید قدیم بود هنوز جذاب بود اما الان کلی جایگزین وجود داره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,387
نام
محمد
دو مورد وحشتناک در Summer Time Rendering روی اعصابم میره:
یکی اینکه بعضی جاها شخصیت اصلی مرگ به هیچ جاش نیست بعضی موقع ها براش سخته.

مورد دوم اینکه کاشکی مثل Re:Zero این جریان لوپر بودنش راز میموند. الان همه شخصیت ها میدونند یکم برام جالب نیست. باز خوبه همه لوپ ها رو میتونند ببینند‌. راه رو ولی این حرکت برای پلات هول باز میکنه.:D
---
تو رو جون پدرشون Tokyo Revengers رو تموم بکنند.
هرچپتر دعا میکنم تمام بشه، زباله محض‌!
الانم فقط دارم میخونم که بدونم تهش چقدر بد تمام میشه.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
Yunko wars😂😱

View attachment 264331

باگی ترو پاور

البته باگی شیجیبوکایه که داره یونکو نفله میکنه>:) ولی حقش بیش از این حرفاست! بالاخره افسانه ی زنده ست>:)
ولی براش این بچه بازیا اهمیت نداره>:)

مانگا هم نمیاد که! رو اعصابه به خدا! پیر شدیم =((

صد البته که باگی ساما یونکو شده... ولی خوب گفته ی بالا اسپویل بود برای انیمه:-" باید ماست مالی میشد:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر