Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
نمیدونستم اینو داخل تاپیک الدن رینگ بزارم یا اینجا ولی به هر حال اینجا بچه های بیشتری انیمه بین هستن :D

mvxvo9gd96y81.jpg

s327qubqkjo81.jpg

elden-ring-summon-latenna-wolf.jpg

بازم هست: مثلا اون Walking Mausoleum شبیه قلعه متحرک هاول هستن یا Farum Azula همون لاپیوتا هست:D

کلا یه ترکیب جالبی از رفرنس های انیمه های گیبلی و برسرک و ارباب حلقه ها رو میشه داخل بازی پیدا کرد:D

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نمیدونستم اینو داخل تاپیک الدن رینگ بزارم یا اینجا ولی به هر حال اینجا بچه های بیشتری انیمه بین هستن :D

mvxvo9gd96y81.jpg

s327qubqkjo81.jpg

بازم هست: مثلا اون Walking Mausoleum شبیه قلعه متحرک هاول هستن یا Farum Azula همون لاپیوتا هست:D

کلا یه ترکیب جالبی از رفرنس های انیمه های گیبلی و برسرک و ارباب حلقه ها رو میشه داخل بازی پیدا کرد:D

چه خفن
پسر من عاشق کارهاییم که به انیمه های گیبلی رفرنس میدن
قشنگ آخر Aesthtetic ـه همه کارهاشون
کارهای فومیتو اوئدا و Zelda: BotW هم همین وایب رو دارن از کارهای گیبلی (و منم عاشق شونم :x)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
چه خفن
پسر من عاشق کارهاییم که به انیمه های گیبلی رفرنس میدن
قشنگ آخر Aesthtetic ـه همه کارهاشون
کارهای فومیتو اوئدا و Zelda: BotW هم همین وایب رو دارن از کارهای گیبلی (و منم عاشق شونم :x)
آره انیمه های قبلی گیبلی از نظر ورلد بیلدینگ و طراحی هنری خدا بودن.
منم خیلی از اینجور رفرنس ها خوشم میاد، موقع بازی کردن الدن رینگ هم همیشه احساس میکردم یه چیزهایی رو قبلا دیدم ولی فقط یوکول از پرنسس مونونوکه یا D از ومپایر هانتر D یا اون سواران شب از ارباب حلقه ها خیلی ضایع بودن، واسه همین خیلی گشتم تا ببینم چیزهای دیگه ای هم هست یا نه:D باور کن بازم هست ولی هنوز صرفا کسی متوجه شون نشده :D

پ.ن: یه عکس دیگه اضافه کردم :D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دوستان انیمه خوب سینمایی که رو پرده باشه الان چیزی هست؟ :D
فقط چیزی باشه که نیاز نباشه قبلش صد قسمت انیمه سریالی و 5 تا سینمایی دیگه دیده باشی...

Goodbye, DonGlees!
انیمه استدیو مدهاوس ئه و کارگردانش هم ishizuka atsuko هست که قبلا no game no life , no game no life zero , yorimoi رو کارگردانی کرده بوده این انیمه جدیدش هم تا جایی که شنیدم مثل اینکه خیلی خوبه و بیشتر شبیه کار قبلیش yorimoi هست که شاهکار بود

Blue Thermal
اقتباس از یه مانگاست و کارگردانش هم Tachibana Masaki هست که قبلا کار های به شدت خوبی مثل Barakamon و Princess Principal و Tokyo Magnitude 8.0 رو کارگردانی کرده این فیلم جدیدش هم به شدت امتیاز خوبی داره تو سایتها

Bubble
کار جدید Araki Tetsuro هست که قبلا دث نوت و شینگکی رو کارگردانی کرده بوده و نویسندنش هم Urobuchi Gen هست که البته مثل مثل نصف کار های دیگه اش خودش فقط ایده رو داشته و داستان رو یکی دیگه نوشته این چون هم رو پرده رفته و هم رو نتفلیکس منتشر شده خودم دیدم و انیمه خوبیه اگه از انیمیشن به شدت خوب و ارت زیبا خوشت میاد ببین ولی داستان و شخصیت هاش معمولین به نظرم ولی بازم لذت بخش بود

اینا الان رو پرده ان ولی خب به غیر اینا یه سری دیگه هستن که ماه بعد و تابتسون منتشر میشن که به احتمال زیاد فیلم های به شدت خوبی میشن:

Inu-Ou
کارگردانش Masaaki Yuasa هست که قبلا کارهای شاهکار مثل Ping Pong the Animation و The Tatami Galaxy رو کارگردانی کرده و این فیلم جدیدش هم مطمئنن یه چیز به شدت خوبی میشه

Natsu e no Tunnel, Sayonara no Deguchi
اقتباس از یه نوال ئه و نوالش شنیدم به شدت خوبیه و با توجه به کارگردانش باید کار خیلی خوبی بشه

Ame wo Tsugeru Hyouryuu Danchi
کارگردانش Ishida Hiroyasu هست که قبلا Penguin Highway رو کارگردانی کرده و به خاطر همین مطمئنم کار به شدت خوبی میشه

بعد اینا یه سری انیمه هستن برای پاییز 2021 و زمستون 2022 که خوب مطمئنم رو پرده نیستن دیگه ولی کارهای خوبی هستن اگه خواستی ببین

بعد اینا کلا خیلی هاشون ادامه انیمه های قبلیین , کلا بعد کیمتسو خیلی از مدیر های شرکت ها دارن رو میارن رو فیلم درست کردن و به خاطر همین انیمه های فیلم که قبلا سریالی بودن یا انیمه هایی که باید سریالی باشن ولی شدن فیلم به شدت زیاد شده و متاسفانه هم مشکل اینه به غیر این انیمه های فیلم که ادامه هستن اورجینال ها رسما شکست میخورن و فروش نمیرن و برای اینکه فیلم اورجینالت هم موفق بشه باید اسمت میازاکی و ماکوتو شینکای یا مامورو هوسودا باشه

مثلا الان 14 فیلم قراره بهار رو پرده برن که فقط 2 تاش نیاز نیست صد قسمت انیمه سریالی و 5 تا سینمایی دیگه دیده باشی کلا وضع فیلم انیمه به شدت بده (یا باید اینا بیان جهانی منتشر کنن شاید یه فرجی شد موفق شد فیلم یا اینکه به همین نتفلیکس اکتفا کنن)
تابستون هم همین طور 11 فیلم رو پرده میرن که فقط 2 تاش اورجیناله

آخرین ویرایش:

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
اندینگ kpop کاگویا عجب چیزی بود! قشنگ انگار کل بودجه فصل رو سره همین خرج کردن ولی واقعا عالی دراوردن:-bd

Paripi Koumei تا اینجا واقعا خوش ساخت بود و عالی بوده.اصلا فکر نمی کردم خوشم میاد :-bd

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بلخره دیدیش ؟
آره سه‌روز یک کله نشتسم تمومش کردم . اون اوایلش زیاد جذبم نکرد ولی داستان افتاد رو دور پیسینگ ـش خوب شد . شخصیت ها یکی از یکی بهتر هر کدومش کامل مفید شخصیت پردازی داشتن بدون هیچ اضافاتی . روایت داستان هم در عین داشتن ی عالمه توئیست ریز و درشت خیلی ساده و سرراست بود از اینش خیلی خوشم اومد . بقیه چیزاش هم مثل انیمیشن خوب بودن هرچند بازم یـ جاهایی احساس میکردی کم کاری شده که احتمالا بحث بودجه مطرح بوده.

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
3,141
نام
آریا
گایز
انیمه ای دیدین که مثلا یه سری آدم یا یه کاراکتری رو به یه اسمی صدا بزنن ؟ یه اسم که مثلا یه معنی خاصی پشتش باشه؟

کلا یه کلمه که مختص همون انیمه باشه و قبل ازون معنی نداشته

----
جدا از انیمه اگه تو بازی یا جای دیگه هم شنیدین بگین لطفا 🙏

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
گایز
انیمه ای دیدین که مثلا یه سری آدم یا یه کاراکتری رو به یه اسمی صدا بزنن ؟ یه اسم که مثلا یه معنی خاصی پشتش باشه؟

----
میخواستم بگم تو ناروتو هی میگفت dattebayo و تو هیچ انیمه دیگه ای نشنیدم که متوجه شدم گفتی به اسم صدا بزنن طرفو ، حیف شد 🚶‍♂️

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,438
نام
مسلم
گایز

----
Yorozuya به حساب میاد؟ :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
پنل آخر این چپتر وان پانچ من:)):))
این چند قسمت آخر وان‌پانچ من باعث شده جامعه مسموم هوادارانش مسموم‌تر از همیشه بشه:D
و پنل آخر هم ظاهراً شلیک مستقیم به قلب کالت وب‌کمیک بوده. به حدی که یه ساب جدید توی ردیت برای خودشون زدن که به مانگا فحش بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر