Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,093
نام
هومن
این سازنده های فصل دوم Tate no Yuusha no Nariagari پیش خودشون چی فکر کردن این همه از سرو ته داستان زدن؟ :| 2 قسمت دیدم هنور نفهمیدم چی به چیه همه چیز با سرعت هرچه تمام تر میره جلو نه توضیحی نه منطقی یا این از کجا اومد و.....خلاصه رفتم مانگا رو خوندم دیدم بله قشنگ چند قسمتی از مانگا رو اسکیپ کردن+کلی تغییر دیگه تو جریان های که داره اتفاق می افته:| خب میمردید یدفعه انیمه نمی کردید یا حداقل قبلش چنتا ova میداد بیرون توضیح میداید....

این به کنار یه چند فصل هست یه انیمه خوب ورزشی نداشتیم و یا کیفیتشون شدید بد بوده انگار این سبک از انیمه یجروایی محبوبیتش کم شده فقط یه !!!haikyu موفق بوده که اونم بازم کمه...یادش بخیر ace of diamond , kuroko no basket و...
فعلا قسمت اول Ao Ashi بدک نبوده ولی یکم به ناحیه دراپ نزدیک شده:|امیدورام کیفتش بره بالا تو قسمت های بعدی

Spy x Family عالی عالی همون قسمت اول جذبش شدم:-bd
Otome Game Sekai wa Mob هم خوب بوده پیشنهاد میشه
Aharen-san wa Hakarenai هم بدک نیست کمدی
Deaimon قسمت دوم یکم افت کرد برام ولی هنوز هم برام دیدنش شیرینه:D امیدوارم قسمت به قسمت بهتر بشه چون خیلی وقته منتظره یه چیزی درحد barakamon هستم ولی.....
Kaguya-sama که حرف نداره:-bd
Kingdom هم واقعا خیلی پیشرفت کرده از نظر جزئیات و...واقعا قابل مقایسه به اون CGI مسخره فصل اول و دوم نیست ولی نمی دونم چرا با این که کیفیته انیمه بدک نیست ولی اون جذابیت و هیجان مانگا رو نداره:| انگار بعضی کارها ساخته شدن که فقط مانگاشون رو بخونی.اصلا هم کسی نه انیمه اش میبینه نه تو یوتیوب ریکشنی ازش هست

Komi-san wa Comyushou رو کسی میدونه تفاوتش با نسخه که از نتفلیکس قرار پخش بشه چیه؟ منتظر بمونم یا ببینم؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,461
نام
مسلم
این سازنده های فصل دوم Tate no Yuusha no Nariagari پیش خودشون چی فکر کردن این همه از سرو ته داستان زدن؟ :| 2 قسمت دیدم هنور نفهمیدم چی به چیه همه چیز با سرعت هرچه تمام تر میره جلو نه توضیحی نه منطقی یا این از کجا اومد و.....خلاصه رفتم مانگا رو خوندم دیدم بله قشنگ چند قسمتی از مانگا رو اسکیپ کردن+کلی تغییر دیگه تو جریان های که داره اتفاق می افته:| خب میمردید یدفعه انیمه نمی کردید یا حداقل قبلش چنتا ova میداد بیرون توضیح میداید....

این به کنار یه چند فصل هست یه انیمه خوب ورزشی نداشتیم و یا کیفیتشون شدید بد بوده انگار این سبک از انیمه یجروایی محبوبیتش کم شده فقط یه !!!haikyu موفق بوده که اونم بازم کمه...یادش بخیر ace of diamond , kuroko no basket و...
فعلا قسمت اول Ao Ashi بدک نبوده ولی یکم به ناحیه دراپ نزدیک شده:|امیدورام کیفتش بره بالا تو قسمت های بعدی

Spy x Family عالی عالی همون قسمت اول جذبش شدم:-bd
Otome Game Sekai wa Mob هم خوب بوده پیشنهاد میشه
Aharen-san wa Hakarenai هم بدک نیست کمدی
Deaimon قسمت دوم یکم افت کرد برام ولی هنوز هم برام دیدنش شیرینه:D امیدوارم قسمت به قسمت بهتر بشه چون خیلی وقته منتظره یه چیزی درحد barakamon هستم ولی.....
Kaguya-sama که حرف نداره:-bd
Kingdom هم واقعا خیلی پیشرفت کرده از نظر جزئیات و...واقعا قابل مقایسه به اون CGI مسخره فصل اول و دوم نیست ولی نمی دونم چرا با این که کیفیته انیمه بدک نیست ولی اون جذابیت و هیجان مانگا رو نداره:| انگار بعضی کارها ساخته شدن که فقط مانگاشون رو بخونی.اصلا هم کسی نه انیمه اش میبینه نه تو یوتیوب ریکشنی ازش هست

Komi-san wa Comyushou رو کسی میدونه تفاوتش با نسخه که از نتفلیکس قرار پخش بشه چیه؟ منتظر بمونم یا ببینم؟
اتفاقا داشتم به همین فکر میکردم که چه مرضی هست که وقتی فصل اول یه انیمه خوب در میاد، فصل بعدی رو با بودجه کمتر و اقتباس داغونتر بسازن؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین

استایل Suzuki حرف نداره :D
عالیه این بشر!
چند روزیه نشستم این آهنگ+ بقیه اپنینگ هایی گه برای کاگویا سانا خوندن رو میگوشم:))

اصلا انگار ساخته شده برای همین انیمه:))

دو قسمت spy x family رو دیدم دلم بچه خواست :))
در این حد می خوام بگم خوبه:D
من این حس رو از زمان Usagi Drop گرفتم:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
با پایان مانگا چه حسی گرفتی؟:>
نخوندم و هنوز جزو خطوط قرمزه که اسپویل نکنید:|
پیشته پیشته این بحثو راه ننداز؛ یهو یکی میاد گند میزنه به خطوط قرمز:|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
نخوندم و هنوز جزو خطوط قرمزه که اسپویل نکنید:|
پیشته پیشته این بحثو راه ننداز؛ یهو یکی میاد گند میزنه به خطوط قرمز:|

من بمیرم برات :D

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
675
نام
امیررضا
دو قسمت spy x family رو دیدم دلم بچه خواست :))
در این حد می خوام بگم خوبه:D
دیروز 2 قسمت دیدم انقدر جالب بودن نشستم مانگا رو خوندم تا قسمت 60 اومده و هنوز ادامه داره امیدوارم داستانش افت نکنه و خوب ادامه پیدا کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر