Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,124
نام
محمد علی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
واقعاً از این گیفی که می‌فرستم شرمنده‌ام. اما چاره‌ای ندارم

View attachment 251626

قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری😎:>
آخه قدر فاضلاب رو که دیگه شما نباید بشناسی برادر من:-" در شان شما نیست:-"

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
هولی شیت عجب فصل خوبه :D
یه ۱۰ تا انیمه از ژانر های مختلف دیدم اصلا یکی نبود که بگم اشغاله و باید دراپ بشه واقعا یکی از یکی بهتر بودن
خلاصه فصل پشیم ریزونی هست:-t
Spy x Family
Aharen-san wa Hakarenai
Deaimon: Recipe for Happiness
.
.
.
خلاصه این فصل برای همه تو هرسبکی یه انیمه خوب هست + فصل جدید kingdom , tate no yuusha ,kaguya

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
قسمت اول Spy X Family رو دیدم. در مجموع خوب بود :D یک سری بخش‌ها که سر خوندن مانگا خیلی بهشون می‌خندیدم، به نظرم توی انیمه چندان خوب در نیومده بود. می‌تونه دلیلش این باشه که من قسمت‌های اول مانگا رو سه چهار باری خوندم:D ولی خودم فکر می‌کنم که جریان سیال ذهن رو خیلی خوب نمی‌شه توی انیمه و فیلم نشون داد. تکنیکی هست که نیاز به کند کردن ریتم داره تا اثرگذار باشه. از اون طرف کند کردن ریتم، خیلی مناسب فرمت انیمه نیست. توی مانگا فقط کافیه که توی یه پنل چهره بهت زده آنیا رو هنگام خوندن ذهن باباش نشون بدی. مخاطب ناخودآگاه هنگام خوندن این پنل مکث می‌کنه. برای همین هم، جواب بانمکی که آنیا می‌ده ناخودآگاه خنده بیشتری توی مانگا ایجاد می‌کنه. در کل ولی من راضی بودم<:-P

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کم کم به طور جدی دارم به دراپ کردن برج خدا فکر می‌کنم:-s تا آخر این فصل که ادامه‌اش می‌دم. امیدوارم انتهای این فصل منو بیشتر از این نااُمید نکنه. برج خدا، حداقل برای من، هیچ وقت مانگایی نبوده که با نشون دادن نبردهای هیجان انگیز جذبم کنه. خوب یا بد، در حال حاضر، وجود صحنه‌های نبرد جذاب ترند شده. نمونه‌ی خیلی مشخص‌اش هم Solo leveling هست. چیزی منو اذیت می‌کنه این هست که چرا SIU می‌خواد به زور می‌خواد این پدیده رو بیاره توی برج خدا. اگه توانایی این کارو داشت، مشکلی نبود. مشکل از جایی شروع می‌شه که این کار رو نمی‌تونه درست انجام بده. نتیجه می‌شه یه چپتر با یه سری پنل در هم و بر هم از یه سری مبارزه. من هیچی نمی‌فهمم از این مبارزه‌ها، اصلا نمی‌فهمم کی داره، کی رو می‌زنه:D چیزی که اصلا درک نمی‌کنم، این هست که چیرا SIU به توانایی‌های خودش باور نداره. آخه کی شروع به خوندن برج خدا به خاطر مبارزه‌های باشکوه کرده؟ من شخصا مبارزه‌های ساده و قابل فهمی رو که سیو قبلا می‌کشید، به شرایط فعلی ترجیح می‌دم. متاسفانه این علاقه عجیب غریب SIU به این موضوع، بقیه قسمت‌های داستان رو هم تحت تاثیر خودش قرار داده.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آرک فعلی Sousou no Frieren خیلی خوبه :x
این مانگا نژاد Demon داره... یه کار شونن درجه سه عین خربفروشی به اسم Demon Slayer هم Demon داره :D
چند عالم فاصله است :D
حالا چرا درجه سه؟:D باور کن همین Demon Slayer از همه شونن‌های تازه منتشر شده Jump بهتره. درجه سه میشه یه شوننی مثل Doron Dororon. تازه همین کار هم حکم لنگ کفش پاره توی بیابان رو داره:D وقتی به حجم کارهای ایسکای، عاشقانه‌های دو هزاری و Villaness ای که هر سال منتشر می‌شه بندازی، همین Doron Dororon اش هم تبدیل به یه اثر نوآورانه و فاخر می‌شه:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,252
اولین تیزر تریلر انیمه Suzume no Tojimari، اثر جدید ماکوتو شینکای، کارگردان انیمه Your Name منتشر شده است.

انیمه Suzume no Tojimari برای اکران در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) در کشور ژاپن برنامه‌ریزی شده است.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,447
نام
محمد
سلام
این انیمه Violet Evergarden (2018) چطوریه؟ خوبه؟ نمراتش که بالاست.
بعد اینکه فقط اون قرمزه رو ببینیم؟ چون اون دو تا زردا فیلم هستند. قضیه اونا چیه؟ 👇

View attachment 251777
شاهکاره!
فصل اول وایولت رو نگاه میکنی.
وسطی بین فصل اول و فیلمه هست.
فیلم پایان داستانه.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,170
نام
پویان
شاهکاره!
فصل اول وایولت رو نگاه میکنی.
وسطی بین فصل اول و فیلمه هست.
فیلم پایان داستانه.
آها.
پس به ترتیب:
Violet Evergarden 2018
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memories Doll 2019
Violet Evergarden: The Movie 2020
درسته؟

gintama for ever

کاربر سایت
Aug 18, 2021
54
سلام
این انیمه Violet Evergarden (2018) چطوریه؟ خوبه؟ نمراتش که بالاست.
بعد اینکه فقط اون قرمزه رو ببینیم؟ چون اون دو تا زردا فیلم هستند. قضیه اونا چیه؟ 👇

View attachment 251777
دوباره این اسم رو دیدم اتیش گرفتم
اون پدرسوخته بی شرف رو چکارش کردن؟ استودیو بلاخره احیا میشه یا نه؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,474
نام
مسلم
دوباره این اسم رو دیدم اتیش گرفتم
اون پدرسوخته بی شرف رو چکارش کردن؟ استودیو بلاخره احیا میشه یا نه؟
استودیو احیا شد، فیلمش هم ساختن، اکران هم شد، بلوریش هم اومد:D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,474
نام
مسلم
چقدر از روزگار عقب بودم من😁😁
کی همه اینا شد؟ کار جدیدشون چی بود؟ با چه اسمی ادامه دادن؟ از مهمتر اون یارو چی شد😐
همین فیلم وایولت و فصل جدید دراگون مید تا حالا بیرون اومده:D

نمیدونم من زیاد پیگیر اخبارش نبودم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر