Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
آقا من که مدت طولانی‌ای، آواتارم لوگوی مقدس گروه شناسایی بود و بهشون ارادت داشتم:D
ولی خب با توجه به جهتی که داستان رفته و درگیری بین ارن/زیک و Survey Corpse و اینا، باید یه طرف رو انتخاب کنم و اون قطعا برادران یگار هست:D ارن که این فصل ماشالا یجوری شده هروقت میاد تو صحنه Cool بودن از سر و روش میباره، واقعا خیلی پیشرفت کرده دمش گرم:D آواتارم هم به افتخار خودش:D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,965
نام
احمد
حقیقتا فهمیده ترین و بهترین کاراکتر شینگکی آرمین هست. هر کی هم غیر از این میگه از خودشونه :-"
با اینکه تا شاید سیزن دو یا سه ارن رو خیلی دوست داشتم الان به نظرم ژن الاغیش غالب شده و کاراکتر محبوبم در حال حاظر شده آرمین :D:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
Mushoku tensei تموم شد :(
تا تابستون چطوری صبر کنیم....

واقعا برای من سورپرایز فصل بود، چون تا قبلش اصلا نمیدونستم که چی هست و از پست های این تاپیک باهاش اشنا شدم، بعد از شروع انیمه هم اصلا انتظار انقدر انیمیشن، صداگزاری و ... با کیفیت رو نداشتم.
کلا میشه گفت خیلی خیلی پولیش شده و بی نقص بود...
موشوکو تنسه هم تموم شد و خیلی غمگینم :( کاش حداقل 12 قسمت داشت
کسی ماشین زمان نداره؟ بخدا ظلمه 3 ماه صبر کردن برای قسمت بعدی این شاهکار!
---
من قبل اینکه قسمت آخر رو ببینم غمگین بودم، الان که دیدم ناراحت تر هم شدم! چون مثل همیشه محشر بود.:( بدون شک از بهترین انیمه های جدید چند سال اخیر بوده!

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
یک سوال از مونتگاری بازها
تو ویکی پدیا از یه سری قسمتها اسم برده که اصلا یافت نمیشه اینا قصه شون چیه؟مثلاNekomonogatari (White) تو هیچ سایتی نبود زیرنویسی هم نداشت
Nekomonogatari (White) همون 5قسمت اول Monogatari Series Second Season هستش

فصل Monogatari Series Second Season شامل این زیر قسمت ها میشه
Nekomonogatari (White)
Kabukimonogatari
Otorimonogatari
Onimonogatari
Koimonogatari
Hanamonogatari از اینجا میره برا فصل بعدی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,898
نام
نـــــــویـــــــــد
وحشتناک دوس داشتم ۲ قسمت ۱۴ و ۱۵ شینگکی رو
خیلی خیلی خوب بودن. اصلا دوس نداشتم تموم بشن. هربار که ارن رو میبینم علاقم بهش بیشتر میشه. خیلی خفن شده لعنتی. نظرم در مورد زیک هم برگشت. همچنان داریم روایتای مختلف رو میبینیم ولی خب فعلا ۲ برادر خیلی دلنشین شدن برام. دیالوگای ارن به میکاسا عجیب غریب خوب بود. کلا اتفاقات داخل اون سکانس خیلی خفن بود.لیوای هم مثل همیشه کاملا سفت و محکم تصمیم میگیره و عمل میکنه و هیچی باعث نمیشه ذره‌ای تردید کنه. حقیقتا کرکترای این انیمه یکی از یکی خقنترن. اینکه تونستیم زیک رو بیشتر و بهتر بشناسیم خیلی خوب بود و البته به موقع. حالا هفته‌ی دیگه که تموم میشه به کنار، چطور واسه پارت ۲ صبر کنیم :|

اینم اضافه کنم به قدری شخصیت پردازیا خفن و قوی هستن به نظرم که از هیچکس بدم نمیاد تو این سیزن. هرکی هرکار میکنه و هرچی میگه رو دوس دارم :D یه چیز دیگم در مورد لیوای بگم که اگه کسی بخواد تو کار و هدفش موفق بشه باید لیوای رو سمت خودش داشته باشه. لیوای قطعا کسی هستش که اصلا دوس نداری مقابلت قرار بگیره. خیلی خیلی اپیکه این کرکتر. درود خدایان بر جاپون و جاپونی

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
وحشتناک دوس داشتم ۲ قسمت ۱۴ و ۱۵ شینگکی رو
خیلی خیلی خوب بودن. اصلا دوس نداشتم تموم بشن. هربار که ارن رو میبینم علاقم بهش بیشتر میشه. خیلی خفن شده لعنتی. نظرم در مورد زیک هم برگشت. همچنان داریم روایتای مختلف رو میبینیم ولی خب فعلا ۲ برادر خیلی دلنشین شدن برام. دیالوگای ارن به میکاسا عجیب غریب خوب بود. کلا اتفاقات داخل اون سکانس خیلی خفن بود.لیوای هم مثل همیشه کاملا سفت و محکم تصمیم میگیره و عمل میکنه و هیچی باعث نمیشه ذره‌ای تردید کنه. حقیقتا کرکترای این انیمه یکی از یکی خقنترن. اینکه تونستیم زیک رو بیشتر و بهتر بشناسیم خیلی خوب بود و البته به موقع. حالا هفته‌ی دیگه که تموم میشه به کنار، چطور واسه پارت ۲ صبر کنیم :|

اینم اضافه کنم به قدری شخصیت پردازیا خفن و قوی هستن به نظرم که از هیچکس بدم نمیاد تو این سیزن. هرکی هرکار میکنه و هرچی میگه رو دوس دارم :D یه چیز دیگم در مورد لیوای بگم که اگه کسی بخواد تو کار و هدفش موفق بشه باید لیوای رو سمت خودش داشته باشه. لیوای قطعا کسی هستش که اصلا دوس نداری مقابلت قرار بگیره. خیلی خیلی اپیکه این کرکتر. درود خدایان بر جاپون و جاپونی
با توجه به موفقیت اپیزود سینمایی کیمتسو و از طرفی نوع پیشرفت داستان شایعه شده قراره که بقیش به صورت یک یا دوتا فیلم سینمایی نمایش داده شه که این به نظرم عالیه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
با توجه به موفقیت اپیزود سینمایی کیمتسو و از طرفی نوع پیشرفت داستان شایعه شده قراره که بقیش به صورت یک یا دوتا فیلم سینمایی نمایش داده شه که این به نظرم عالیه :D
واقعا دوتا سینمایی اونقدرا که فکر میکنی خوب نیست، همین فیلم های Heaven's Feel یک قرن طول کشید که سه گانه اش تکمیل شد.
اینم شاید دوتا فیلم جواب اش رو ندن و همین پارت 2 مناسب تر باشه‌.
چون چپتر باقی مونده زیاد داره.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
با توجه به موفقیت اپیزود سینمایی کیمتسو و از طرفی نوع پیشرفت داستان شایعه شده قراره که بقیش به صورت یک یا دوتا فیلم سینمایی نمایش داده شه که این به نظرم عالیه
بدترین سناریوی که میشه داشت همین فیلم سینمایی شدن بقیه ی انیمه هستش....
در بهترین حالت و اگه فیلم فقط توی ژاپن اکران بشه، حداقل6ماه باید از زمان اکران فیلم بگذره که نسخه ی بلوری اون عرضه بشه....یعنی از همین الان باید روی 2022 حساب کنی برا تموم شدن انیمه تو قالب فیلم سینمایی.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
خبر رسیده مانگای My Hero Academia وارد آرک پایانی اش شده!(امیدوارم بروتو وارش نکنن و درست و حسابی تمام بشه)
من فکر میکنم، تنها دلیلی که زورشون به Redo برای کنسل کردن نرسیده اینکه حتی برای ما حکم PTSD داره رو چه برسه به اونا! اونا هم حساس! دیگه تشنج میزنن.:))

آخرین ویرایش:

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,658
salo رو دیدی؟ (بله، اونم یکی دیگه از اشتباهات زندگیم بود:-") تصور کن از روش انیمه ساخته باشن :D

اگه ندیدی حتی سرچش هم نکن، بزار معصومیتت همچنان پابرجا باشه :-"
خوب یادم باشه از این به بعد اول ریپلای رو کامل بخونم بعد گوگل باز کنم[-o<

متاسفانه سرچ کردمx_x

پس حله حتی "for the memes" هم نمیرم ببینمش:-"

بزرگ ترین اشتباه من corpse party بود:D
ویرایش: و pupa
صرفا چون مپش رو تو osu! بازی کرده بودم دیدم
تو MAL بهش 1 دادم با ارفاق، کاش 0 هم داشت لازمه جدا :))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,352
نام
محمد
فکر کنم طرف بعد دو قسمت رفته توی کما و دیگه به پخش نرسیده که کنسلش کنه :))

اوکی، من سعیم رو میکنم:D
salo رو دیدی؟ (بله، اونم یکی دیگه از اشتباهات زندگیم بود:-") تصور کن از روش انیمه ساخته باشن :D

اگه ندیدی حتی سرچش هم نکن، بزار معصومیتت همچنان پابرجا باشه :-"

تصور کن الفن لاید پیش این خداست، حداقل یه داستان جالب داشت. این هنتا°ی هست که اومدن به زور یه داستان چپوندن توش و بدبختی اینه که داستان مزخرفی هم داره. مثلا تمش هم انتقامه ولی این کجا و آثاری مثل برسرک، وینلند ساگا و... کجا :-"

شخصیت اصلی rance 01 شرف داره به این پسره:-" اون حداقل بهونه برای خودش جور نمیکرد و رو راست بود :-"
حالا دیگه میتونستی اسم نیاری...میگی سرچ نکن بیشتر باعث میشه سرچ کنن! خود منم قلقلک شدم با اینکه میدونم بعدش پشیمون میشم:)):|

----
البته
‌!To Be fair
قسمت Disturbing داستان شاید اول بنظر اعمال پسره بیاد ولی من جلوتر رو خوندم، بلاهایی که سرش میارن به قدری فاکد آپ هستن که صد تا گاتس این بلایی ها سرشون نیومده.:| البته فکر کنم بعد قسمت دوم ندیدی و برای همین خبر نداری. اصلا بهش فکر میکنم هم PTSD میگیرم:|:D
یه جا خوندم که صداپیشه شاهزاده خانمه اولین کار جدی ای بوده که انجام داده بوده. یه ذره دلم براش میسوزه، اگه یه روزی هم مشهور بشه با همچین نقشی میشناسنش :-"
EsNVimlW8AMC1Oe.jpeg
بنده خدا در توییتر خیلی خوشحال و خندان بود، در مصاحبه هاشون لبخند بر لبه! با انیمه جور در نمیاد:)) حداقل پرفورمنسی که در نقشش داره عالیه.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر