Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
سلام :D
ما هم خودمون رو به هیاهوی فصل اخر Attack on Titan رسوندیم . مثل روز روشنه با سرعت نور میخوان تمومش کنن . واقعا نمیدونم چجوری قرار این همه توئیست داستانی رو جمع کنن ؟ یـ حس شدیدا دوگانه ای پیدا کردم نمیدوم واقعا حس عجیبی از یـ طرف فکم دائم روی زمینه از اون طرف یـ کمی که فکر میکنم حس بدی بهم دست میده چرا اخه باید تو این مقطع زمانی فقط سه قسمت به پایانش مونده باشه ؟ F*ck 8-|
این اسم The Final Season روشه ولی درواقع فصل آخر نیست‌:| انیمه احتمالا سر چپتر 116 مانگا تمام میشه، مانگا چپتر 139 تموم میشه.:D
یا پارت دوم داره یا اینکه با یک یا دو فیلم تموم میشه.
بجز این دوتا راه نداره.
امشب اتک آن تایتان نداریم متاسفانه. به خاطر زلزله تاخیر خورده ?
انگار دقیقا دقایق آخر پخشش زلزله اومده.:|
بجز این انگار زمانی که برای روی کرانچیرول میاد مثل برنامه قبلیه.
پس ممکنه امشب برامون پخش بشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
احتمالا با یه movie تمومش میکنن
هرچقدر هم از مانگا اسکیپ کنن بازم راه نداره تو 3 قسمت جمع بشه :D
این اسم The Final Season روشه ولی درواقع فصل آخر نیست‌:| انیمه احتمالا سر چپتر 116 مانگا تمام میشه، مانگا چپتر 139 تموم میشه.:D
یا پارت دوم داره یا اینکه با یک یا دو فیلم تموم میشه.
بجز این دوتا راه نداره.
خوب پس هیچی فقط امیدوارم رو همین ترتیب سالانه ادامه بدن یهو نشه دو سال دیگه !!! فقط یـ چیزی مانگاش هنوز تموم نشده ؟ چون دیدم تو توئیتر دارند در موردش بحث میکنن دو سه جاش هم تو کامنتا بدجوری اسپویل شدم لعنت به باعث و بانیش 8-|
=======================
@Arima Kishou
حاجی فصل دوم Re Zero رو بعد دو سال اسرار کردنت میخوام شروع کنم :p شرایطش چجوریاست ؟!

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
خوب پس هیچی فقط امیدوارم رو همین ترتیب سالانه ادامه بدن یهو نشه دو سال دیگه !!! فقط یـ چیزی مانگاش هنوز تموم نشده ؟ چون دیدم تو توئیتر دارند در موردش بحث میکنن دو سه جاش هم تو کامنتا بدجوری اسپویل شدم لعنت به باعث و بانیش 8-|
والا با یک فیلم حالا میشه صبر کرد، ولی دوتا فیلم باشه. عزیزان هم هایپ رو میکشن، هم خیلی طول میکشه به دستای ما بلوری اش برسه. تا اونموقع هم همه به دستان مانگا خون های عزیز در سرتاسر اینترنت پایان رو اسپویل شدن.:D:|
20 فروردین چپتر آخر میاد و مانگا تمام میشه. چپتر یکی مونده به آخر رو اسپویل شدی!:(
---
پارسال فصل یک رو دیدی میشه یکسال خو!:D
والا از 25 قسمت، 23 قسمت اومده. چهارشنبه این هفته هم قسمت 24 میاد، یعنی هفته دیگه تمامه!
کیفیت هم والا شاهکاره! بشین ببین.:D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
هر چقدر خواستم جلوی خودم بگیرم واسه پست دادن......
این قسمت خوب بود ولی یه چنتا من نقد دارم
1-سر صحنه مرگ السا چرا یه توضیح خاصی ندادن نقطه ضعفش فلان هست و یا اونجا که همدیگرو suXk می کردن چطوری یه خون اشام نتونست خون بیشتری بگیره؟!تنها چیزی که من دیدم هی دیالوگ چطوری منو میکشی گارفیل هم می گفت اینقدر می زنمت تا بمیری:D قشنگ چندباری تکرار شد!
2-یا سره قسمت که سوباره اون دست های نامرئی رو اورد و یه مشت به گارفیل زد چرا یه توضیحی نداد که یدفعه سوبارو از کجا این قدرت بدست اورد یا متوجه اش شد!
و بازم هم یه سکانس خیلی بد که اونجا رام به رزوال میگه دوستت دارم!!طرف زده کل جد و ابادت رو تو اتیش سوزنده بعد همینجوری می بخشیش هیج عاشقش هم میشی؟WTF :-q:-??
یا تو فصل 1 اونجا که سوباره اول پیشنهاد میده به رم فرار کنیم و منو انتخاب کن من تو رو دوستت دارم بعده سخنرانی رم یدفعه میگه دلم با یکی دیگست و و اونو دوست دارم:-q:| کلا 1-2 روز با امیلیا نبود طرف اینو ایگنور میکرده بعد از اون طرف این همه رم براش فداکاری و... کردن اخراش خندان خندان گفت من یکی دیگه رو دوست دارم~X(:-q
نویسنده اش واقعا بعضی جاهاش نتونسته اصلا خوب داستان رو ببره جلو و انگاری عجله داشته!!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
هر چقدر خواستم جلوی خودم بگیرم واسه پست دادن......
این قسمت خوب بود ولی یه چنتا من نقد دارم
1-سر صحنه مرگ السا چرا یه توضیح خاصی ندادن نقطه ضعفش فلان هست و یا اونجا که همدیگرو suXk می کردن چطوری یه خون اشام نتونست خون بیشتری بگیره؟!تنها چیزی که من دیدم هی دیالوگ چطوری منو میکشی گارفیل هم می گفت اینقدر می زنمت تا بمیری:D قشنگ چندباری تکرار شد!
2-یا سره قسمت که سوباره اون دست های نامرئی رو اورد و یه مشت به گارفیل زد چرا یه توضیحی نداد که یدفعه سوبارو از کجا این قدرت بدست اورد یا متوجه اش شد!
و بازم هم یه سکانس خیلی بد که اونجا رام به رزوال میگه دوستت دارم!!طرف زده کل جد و ابادت رو تو اتیش سوزنده بعد همینجوری می بخشیش هیج عاشقش هم میشی؟WTF :-q:-??
یا تو فصل 1 اونجا که سوباره اول پیشنهاد میده به رم فرار کنیم و منو انتخاب کن من تو رو دوستت دارم بعده سخنرانی رم یدفعه میگه دلم با یکی دیگست و و اونو دوست دارم:-q:| کلا 1-2 روز با امیلیا نبود طرف اینو ایگنور میکرده بعد از اون طرف این همه رم براش فداکاری و... کردن اخراش خندان خندان گفت من یکی دیگه رو دوست دارم~X(:-q
نویسنده اش واقعا بعضی جاهاش نتونسته اصلا خوب داستان رو ببره جلو و انگاری عجله داشته!!

1. فایت بین السا و گارفیل رو خلاصه کردن یه سری. چیزی که گارفیل میگه ولی در کل درسته. چیز نامیرا نداریم. تهش این قدر میمیری تا بلند نشی :D حالا این که چرا زورش نرسید به گارفیل و اینا دیگه بحثش مفصله

2. ساده است. وقتی سوبارو زد بتلگیوس رو کشت، ناخودآگاه Witch Factor ـشو به دست آورد.
تو رمان چند باری هینت داده میشه به قضیه. (اون جایی که سوبارو و اوتو تو یکی از لوپ ها از دست گارفیل هیولا شده فرار می کنن، یه بار اتفاقی ازش استفاده می کنه تو وب ناول. این سکانس رو تو لایت ناول حذف می کنن)
فشاری که به سوبارو موقع استفاده از دست نامرئی وارد میشه وحشتناک بالاست. توصیفات خیلی عجیب غریبی داره رمان تو این سکانس ها. و این که سوبارو کلا نمیتونه بیشتر از یه دست استفاده کنه

3. That's What Roswaal also was Thinking Too :D
و این که رزوال قبیله Oni ها رو نکشته، صرفا میدونسته و گذاشته اینا کارشون رو بکنن چون طبق کتاب پیشگویی اکیدنا باید رَم رو از اون جا برمیداشته. برای این که با هم وارد قرارداد شن، رزوال خودشو دلیل مرگ Oni ها معرفی می کنه (Kinda True) و عملا با رم پیمان می بنده که اگه بهش کمک کنه به هدفش برسه میذاره انتفامشو ازش بگیره.
هر چند همه چی به هم میریزه به مرور زمان و رم بیشتر عاشق رزوال میشه تا متنفر، تا جایی که براش مهم نیست حتی اگه رزوال ازش استفاده ابزاری کنه واسه اهدافش. ولی این که رزوال این جوری به خفت بیفته واسه اجرای مو به موی کتاب؟ Can't do that :D باید رزوال رو نجات بدیم :D

4. اون سکانس که تاریخیه، من فکر نمی کنم ربطی به عجله کردن داشته باشه. ولی از دید سوبارو نگاه کنیم، جوابش خیلی منطقیه :D
هر چند تو فصل 2 خیلی روشنه که چقدر سوبارو قلبا به رِم وابسته است

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
661
نام
امیرحسین
خب من نتونستم تحمل کنم و شروع کردم به خوندن مانگا:|
میتونم بگم جایی که ارن به میکاسا گفت از بچگی ازت بدم میومد یکی از به یاد موندنی‌ترین صحنه‌های کل داستان بود برام... هیچوقت از میکاسا خوشم نمیومد، بنظرم شخصیت تک بعدی و لوسی داشت همش نگران ارن، در حال مراقبت از ارن، فقط ارن ارن ارن... ولی لامصب ارن جوری قهوه‌ایش کرد که منِ هیتر میکاسا هم دلم براش کباب شد!:D حتی آدم هم حسابش نمیکنه، صرفا موجودی که به طور غریضی داره به زندگیش با یه هدف ثابت ادامه میده.
مشت آرمین تو صورت ارن رو که دیگه اصن نگم براتون. کل موهای تنم سیخ شده بود اون لحظه. چیه اصن این شینگکی؟:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
این ترجمه ی مانگای کینگدام چجوریاست دقیقا؟
الان دو سه روزه میبینم گویا نسخه ژاپنی چپتر 672 توی نت هست(اینکه چند قرن پیش اومده دیگه خبر ندارم) و هنوز که هنوزه خبری از ترجمه نیست:|

اون نحوه ی تموم شدن چپتر 671 هم بخوره تو سرشون:| چه وضعشه خو؟ :|

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
قراره هفته آینده یکشنبه دو قسمت از Attack on Titan پخش بشه.
یکی مال این هفته که نیمه کاره مونده بود، یکی هفته آینده.
خلاصه این یک هفته اینایی که میخوان اسپویلی چیزی نشن سعی کنن سوشال مدیا نرن.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
از هفته بعد باید سه ماه برای قسمت بعدی موشوکو تنسه صبر کنیم؟
نههههههههههه:((:((:((

از اون جا کلا قسمت این هفته، خیلی نکته خاصی واسه وا کردن نداره (طبق معمول قسمت محشری بود البته :x)
میرم براتون یکم Trivia از سیستم شمشیرزنی انیمه میارم

تو رو خداااا فقط پستم رو پاک نکنید...:(( هیچ اسپویلی از وقایع انیمه نداره... قول میدم هم عکسی از نوازش شدن دخترهای پائول نذارم... :D
تو رو خدا پست منو نفرستید کوهستان توبه :((

خب برگردیم موضوع اصلی
اینو تو یکی از پست ها ردیت خوندم، با توجه به چیزایی که از انیمه دیدیم تا این جا به نظر میومد درستن
واسه همین میذارمشون این جا و یه ترجمه تحت االلفظی می کنم که یکم بیشتر با دنیای موشوکو تنسه آشنا باشید.

همون جور که جادوگر ها واسه هر عنصر جادو رنک مخصوص دارن. (به طور مثال رنک جادوی آب رودئوس بالاتر از رنک بقیه جادوهاشه)
واسه شمشیر زنی هم عملا همینه. سه تا سبکه و هر شمشیر زن اصولا تو یکی از این سبک ها مهارت داره
مثلا گیلین رنک King رو تو سبک Sword God داره

رنک بندی ها هم واسه جفت جادو و شمشیرزنی به این ترتیبه
Beginner > Intermediate > Advanced > Saint > King > Emperor > God

سه تا سبک شمشیرزنی هم هست
Sword God و Water God و Northern God

198281

گیلین که گفتم، رنک King تو سبک Sword God ـه، ولی پاول Generalist ـه. تو هر سه تا سبک این بشر رنک Advanced داره. البته پاول رسما نابغه و به قول معروف Prodigy بوده و اگه نمیزده تو خط مرد خانواده بودن، میتونست تا رنک Siant و King هم تو این سبک ها جلو بره که خیلی OP اش می کرد (هر چند باید خندید به ریش اش سر مرد خانواده بودنش 8-|)

حالا فرق بین سه تا سبک شمشیر زنی چیه؟

سبک Sword God عملا حالت نرماله، با تمرکز رو قدرت و سرعت. که اوایلش عین یه شوالیه عادی می جنگی. از رنک King به این ور کم کم میزنی تو خط شمشیر نور و رد شدن از سرعت صوت و 4 ماخ و اینا :D کار به جایی میرسه که دیگه فایت یه سری از اینا رو نمیشه با چشم عادی رصد کرد. :D

Water God سبک جاخالی و Parry و Roll Dodge و این چیزاست. عملا بیلد Dex تو دارک سولزه :D اوایلش هی از حمله های ملت جاخالی میدی و هیچی ضربه نمیخوری تا نقطه ضعف ببینی تا کم کم از رنک King به این ور عملا میزنی تو خط هاکی مشاهده و حریف قبل این که حرکت رو بزنه Parry شده رفته :D خلاصه که بعضی هاشون قشنگ تو خط I'm 4 Parallel Universes ahead of You اند موقع فایت >:)

سبک Northern God قشنگ سبک "شمشیر چیه باو" ـه. :D چیزی رسمی نخوندم در موردش ولی قشنگ معلومه که کل سبک و شیوه اش از درگیری های راهزن ها و آدم های Rogue و اینا حاصل شده. تو رنک های اولیه تو خط شمشیر پرت کردن و خاک کردن تو چشم و متوصل به هر چی شدن ـه. تو رنک های King به بعد کار به جایی میرسه که قشنگ My Body is my Sword میشن و کل زمین مبارزه رو سلاح خودشون تصور می کنن و رسما جلوشون باید انتظار بمبوزل شدن به هر طریق ممکن رو داشته باشی :D

اصولا تو هم جادو و هم شمشیرزنی با تمرین و مطالعه و... تا رنک Advanced بالا اومدن صرفا ممارست میخواد و تمرین. برای Saint شدن باید یکم استعداد و خرخونی و سگ زنی موقع تمرین ها داشته. از رنک Saint به King ولی Power Gap زیادیه و قشنگ میرسی به یه لول افسانه ای و اسمت می پیچه تو کل قاره اگه رد کنی این Power Gap رو که مثلا یکی مثل گیلین از پسش براومده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر