Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
سلام

از تمام این قدیمی ترها فقط Youjo Senki رو دیدم :D
حالا یادت هست که زیرنویس فارسی داشتن یا نه ؟ :D
انصافا این youjo senki چی داره؟ سه بار شروع کردم به دیدن نه درکش کردم، نه خوشم اومد، نه ادامه دادم. کلا مخالف سرسختش هستم- بخاطر تمام وقتایی که پیشنهادش دادن و خورده تو ذوقم

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
انصافا این youjo senki چی داره؟ سه بار شروع کردم به دیدن نه درکش کردم، نه خوشم اومد، نه ادامه دادم. کلا مخالف سرسختش هستم- بخاطر تمام وقتایی که پیشنهادش دادن و خورده تو ذوقم
باشد که رحمت ایشون شامل حالت شود:D
AnimeX_817026.jpeg

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان و عزیزان دل : بین دیدن ناروتو و وان پیس موندم - به نظرتون کدوم رو شروع کنم به دیدن "" از نظر کیفیت مبارزه ، کیفیت داستان و .... بیشتر با کدوم میشه ارتباط برقرار کرد ""

و اگه هر کدوم نظرتونه ترتیبش رو بهم بگید ممنون میشم

سپاس

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
درود

دوستان و عزیزان دل : بین دیدن ناروتو و وان پیس موندم - به نظرتون کدوم رو شروع کنم به دیدن "" از نظر کیفیت مبارزه ، کیفیت داستان و .... بیشتر با کدوم میشه ارتباط برقرار کرد ""

سپاس

امیر آکیبا منو میگیره میزنه :D (البته بعد مم بهش برمگیردونم سر قضیه Akudama Drive :> )
ولی برای شروع ناروتو خیلی راحتتره ارتباط گرفتن باهاش چه داستان چه مبارزات و چه ستینگ و شخصیت ها

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
درود

سپاس
اگه فقط میخوای یکی رو ببینی.
کیفیت داستان کرکترا و غیره... که صد در صد وانپیس!:D

ناروتو از یک‌جایی با سر میخوره زمین و کیفیت اش افت میکنه. ولی وانپیس کیفیت داستان اش هرچی میری فقط بالا میره، پایین نداره.:D

از لحاظ مبارزات توی انیمه، ناروتو خدایی بهتره!
انیمیشن های وانپیس بالا و پایین داره.
ولی خب من گوناگونی و خلاقیت قدرت های وانپیس رو خیلی بیشتر دوست دارم.

امیر آکیبا منو میگیره میزنه :D (البته بعد مم بهش برمگیردونم سر قضیه Akudama Drive
:>
)
ولی برای شروع ناروتو خیلی راحتتره ارتباط گرفتن باهاش چه داستان چه مبارزات و چه ستینگ و شخصیت ها
مخالفم
والا من تجربه شخصی ام اینکه با ستینگ وانپیس و کرکترا ارتباط بیشتری میشه گرفت.
خدایی قوانین اولیه دنیای وانپیس خیلی قابل درک تره تا جوتسو بازی ها:D
تو اول ناروتو واقعا نمیدونی داستان با اون کرکترا میخواد به کدوم مسیر بره... ولی اول وانپیس کاملا هدف روشنه.

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
درود

سپاس

100% ناروتو
به نظرم با شخصیت هاش میشه بیشتر ارتباط کرد و از نظر طراحی و شخصیت ها هم به نظرم بهتره (حداقل من ارک شخصیت های ناروتو رو خیلی بیشتر دوست داشتم)
------------------------------------
این قسمت Non Non Biyori Nonstop دوباره بهم ثابت کرد چرا برام بهترین انیمه فصله , ناتسومه یکی بی نظیرترین شخصیت هایی که تا الان دیدم

195897
یه meme کاملا سطح پایین از من :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
جدا از اینکه @Z-fan با اون هایپ بیش از اندازه ی آکوداماش نبایو حرفش رو دیگه گوش داد... :p

برای شروع وان پیس :D

---

اول اینکه دنیای وان پیس خیلی گسترده تر و درست حسابی تره:D (گرچه ناروتو هم خوبه و چعت و بسط خوبی داره)

رو دست بدمن های ناروتو تا یک جایی، میتونم بگم واقعا هیچ گروهی رو تو دنیای انیمه ها نخواهی دید
ولی به طور کلی، کاراکترهای خوب و بد وان پیس رو من خیلی بهتر میدونم:x و همینطور پرداخت بهشون!

از نظر داستانی و هیجان داستان و رمز و رازها و ...، وان پیس رو خیلی بهتر میدونم:D>:) (رو دست فلش بک های وان پیس هم کلا فلش بک نخواهی دید!)
و خیلی چیزا تو داستان هست که ممکنه جلوتر اشاراتی بهش شده باشه، و یهو خیلی جلوتر مشخص بشه قضیه ش چی بوده، یا شخصی رو معرفی کنند و جلوتر وارد داستان بشه و ...، کلا دنیای وان پیس در عین گستردگی خیلی به هم پیوسته ست و هر اتفاقی یه جای دنیا، تاثیرش رو روی کل دنیا میزاره! :D(الان دیدم همون اول گفتم، ولی بازش کردم)
بعد کلا وان پیس هر آرکش شامل یک جزیره میشه و هر جزیره کاملا تم و حال و هوای متفاوتی با جزیره های دیگه داره! و یه عالمه اشارات ریز و درشت به داستان ها و افسانه های ملل و این حرفا(در عین یونیک بودن:p )

از نظد مبارزات گفتن، ناروتو این بخش بهتره، منم تا حد زیادی قبول دارم! (مخصوصا تا همون قبل از افتش:-" )

و یک مورد! تو وان پیس رو ببینی هیچوقت دیگه نمیای بیای بگی : " اوووووووووو کی حال داره فلان قسمت انیمه ببینه! " ، هرچی بزارن جلوت راحت میبینی:D
ولی ناروتو ببینی ممکنه تنبلی کنی و نری سراغ وان پیس دیگه، و از کفت بره:|
نمونه ش تو همین تاپیک زیاده:-"

-------

امروز یه اتفاق جالبی افتاد، اشک شوق در چشمانم جمع شد:))

داشتم با یه شرکت تو تهران مربوط به عایق صوت صحبت و چت میکردم تو واتساپ، کمی بعد زنگ زد و یک سری موارد رو قبل از رد کردن فاکتور چک کردیم و Ok نهایی دادم و ... ، بعد گفت دلیل دومی که زنگ زدم این بود که دیدم گویا با توجه به عکس پرفایلتون اهل انیمه هستید، منم خودم علاقه دارم به انیمه و ... میخواستم تماس گرفته باشم :))

نمردیم و بالاخره یکی رو دیدیم اهل انیمه باشه:((

البته تو این مدت پی بردم مهندس برقمون هم انیمه میبینه، ولی نه اونقدرا :p و زیاد در موردش صحبت نمیکنه ببینم فازش چیه:-":))

پ.ن: به زورو ساما احترام بزارید که همه میشناسنش >:)
پ.ن2 : در مورد نظرسنجی محبوب ترین های وان پیس که جهانی دارن میگیرن، بسی خوشحالم که بانو روبین بهترن وایفو وان پیسه تا به الان! بالاتر از نامی و هانکوک!!!!! >:):x

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
ماهیت مجهول؟

حالا چرا یوجوسنکی کار خیلی خوبیه و به شدت پیشنهاد میشه؟
دلیل اول اینکه یوجوسنکی از کلیشه بقیه ایسکای ها کاملا دوری کرده. جنبه روانشناخیش و دیالوگ ها هم بهش اضافه کن
شخصیت پردازی خیلی خوب تانیا.
اقتباس به شدت فوق العاده از لایت ناول و کیفیت خیلی خوب انیمیشن ها و visual ها + کارگردانی خیلی خوب و detail هایی که تو انیمه چپوندن. ایده هایی هم که کارگردان برای شات کامپیزیشن های انیمه داشته هرچی ازش تعریف کنم کمه.
دنیای جنگ جهانی هم خیلی خلاقانه به تصویر کشیدن.
پلات و روایت داستانش هم خیلی خوب در آوردن انصافا :D

آخرین ویرایش:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
امیر آکیبا منو میگیره میزنه :D (البته بعد مم بهش برمگیردونم سر قضیه Akudama Drive :> )

منم موافقم.

چندبار خواستم وان پیس رو ببینم ولی نتونستم ارتباط برقرار کنم ;))

VENOMEM

کاربر سایت
May 4, 2020
488
کسی monster دیده؟ سریال
بعنوان معرفی داستان نوشته بود دکتره یه پسر رو نجات میده و پسره قاتل سریالی میشه. الان طرف اسپویل کرده سریالو؟ اینطور احساس میکنم :|
خودم هنوز چند قسمت اولو دیدم

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
کسی monster دیده؟
بعنوان معرفی داستان نوشته بود دکتره یه پسر رو نجات میده و پسره قاتل سریالی میشه. الان طرف اسپویل کرده سریالو؟ اینطور احساس میکنم :|
نگران نباش، هرچی پیش میری MindF*ck تر میشه.
خیلی کار خفنیه!

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کسی monster دیده؟ سریال

یارو به زور سه قسمت اول سری رو اسپویل کرده
اصن یه چیزیه این انیمه

طولانی ترین 74 قسمت تاریخ :D از 366 قسمت بلیچ بیشتر طول کشید برام انقدر پیسینگش بده
but anyway Good luck to you have a great journey
احیانا اگه slow pace انیمه اذیتت کرد به مانگا سوییچ کن راحت تری

اینو منم تایید می کنم
هر چقدر انیمه های سینین امروزی رو از سر و تهش میزنن که فرو کنن تو 13 قسمت
اینا قشنگ خوش و خرم برا خودشون 70 و خورده ای قسمت ساختن از متریال 150 چپتری ای که دستشون بوده :D
ولی خب مدهوس ـه. محصول نهایی علی رغم پیسینگ آروم اش وحشتناک کار با کیفیتیه

آخرین ویرایش:

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
کسی monster دیده؟ سریال
طولانی ترین 74 قسمت تاریخ :D از 366 قسمت بلیچ بیشتر طول کشید برام انقدر پیسینگش بده
but anyway Good luck to you have a great journey
احیانا اگه slow pace انیمه اذیتت کرد به مانگا سوییچ کن راحت تری

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
من شدیدا از Slow Burn بودن مانستر حمایت میکنم.
اره Pacing کنده، ولی بجاش اینقدر باعث شده متریال خوب اداپت بشه که جدا ارزشش رو داره!
این Payoff های تهشم خیلی خوبن.
من خودم پیسینگ کند رو به پیسینگ سریعی که گند میزنه به داستان ترجیح میدم.
سرعت روایت هم با داستان کاملا جور در میومد.

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
میشه یه نفر یه توضیح کوچولو در مورد سری helic بده.چطوریه؟چند قسمته؟به درد میخوره یاحیف ترافیکه
بخدا جایی دیگه نمونده.همه رو بستن فقط این تاپیک مونده.اینقدر تو ذوق من بیچاره نزنید.یه جوا کوچولو بدید دلم خوش شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر