Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,188
نام
نیما
بریم واسه آشپزی :Excited:
%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D9%87-%D8%A7%DB%8C.jpg

این قسمت طرز تهیه رامن :)):)):)):)):))
خدایی راحته :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
@Sarvior
از دلتورا فقط همین اسمش رو یادم هست و بس:-"
حتی دقیق یادم نیست کدوم کتابیه که خوندم:)) (نه یه چیزایی یادمه ولی واقعا در حد همین حدوده:-" )

انیمه خوب از دارن شان نمیسازن؟ :(
اون اوااااایل فکر کنم یه مانگایی داشت ازش میومد، ولی خوب...اون دارن شان ذهن من نبود:-"
در بدترین حالت، دارن شان ذهنم باید تو مایه های قسمت اول جنگیر آبی باشه:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
@Sarvior
از دلتورا فقط همین اسمش رو یادم هست و بس:-"
حتی دقیق یادم نیست کدوم کتابیه که خوندم:)) (نه یه چیزایی یادمه ولی واقعا در حد همین حدوده:-" )

انیمه خوب از دارن شان نمیسازن؟ :(
اون اوااااایل فکر کنم یه مانگایی داشت ازش میومد، ولی خوب...اون دارن شان ذهن من نبود:-"
در بدترین حالت، دارن شان ذهنم باید تو مایه های قسمت اول جنگیر آبی باشه:D
:))
خب اگر یادت نیست که چه بهتر دیگه دردسر نداری ، بخاطر نوستالژی هم که شده شروعش کن
کتابهای دارن شان یکم سخته انیمه بشه بخاطر جوش ، باید بیافته دست یه ادم کار درست وگرنه به سرنوشت فیلم سیرک عجایب دچار میشه
فکر کن دموناتا انیمه شه :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
:))
خب اگر یادت نیست که چه بهتر دیگه دردسر نداری ، بخاطر نوستالژی هم که شده شروعش کن
کتابهای دارن شان یکم سخته انیمه بشه بخاطر جوش ، باید بیافته دست یه ادم کار درست وگرنه به سرنوشت فیلم سیرک عجایب دچار میشه
فکر کن دموناتا انیمه شه :x
دمونتا رو من اتفاقا فکر میکنم انیمه بشه خوشم نیاد‌.. اصولا کارهایی که خیلی خشنند، تو انیمه ها برام جذاب در نمیان ...
اون رو همینجوری کتابش رو میگیری خون ازش میچکه! بعد حساب کن فقط همون اتاقی که اوایل کتاب شطرنج توش بازی شده ... از مانیتورت خون میریزه تو صورتت و کیبوردت و ...:-"

ولی دارن شان رو میشه شوننی خشن تر... یا مثلا مثل خشونت شینگکی درش اورد... (به نسبت امثال برسرک و الفن لاید و گنتز و ...شینگکی به نظرم خشونت ناجور نداره...وحشتی که همراه خشونتش هست خفنش میکنه!)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
دلتورا ؟ بنظرم لذت انیمه ش اونهایی که کتاب رو خوندن کمتر از اونهایی باشه که کتاب رو نخوندن
ولی ارزششو داره چکش کنی فقط سعی کن تصوراتت از شخصیت ها رو قبل از شروع انیمه کنار بزاری
بیشتر از 10 سال پیش خوندمش و تنها چیز قطعی ای که ازش یادمه یه کمربنده :D
یعنی اسم کاراکترها رو هم حتی یادم نمیاد :|

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
سلام

بیشتر از 10 سال پیش خوندمش و تنها چیز قطعی ای که ازش یادمه یه کمربنده :D
یعنی اسم کاراکترها رو هم حتی یادم نمیاد :|

آقا چرا همه دلتورا رو یادشون رفته ؟ :D
البته بخوام راستشو بگم منم اولین بار 10-12 سال پیش خوندم ولی 6-5 سال پیش یه بازخوانیش کردم

دومین رمانم بود (بعد نارنیا) بخاطر همین یه جایگاه ویژه داره برام هرچند کارهای فانتزی بهتر از اون زیاده

ولی در کل فکر کنم از مشکلات قرن 21 هست ، حجم مدیای در دسترس اونقدر بالاست که ادم نمیتونه همه رو بخاطر بسپاره

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,954
نام
احمد
GTO رو آخر سر دیدی؟
خیر :Dعتیقه نمی بینم :-"
بنظرم اگر مانگاش رو شروع نکردی بزن تو کارش و حالشو ببر :D

----------------------------------------------------------------------------------

عزیزانی که دستی بر ترجمه دارن ، رشتشون زبان بوده یا زبانشون خوب هست میشه منابع دانشگاهی و غیر دانشگاهی رو برای تقویت زبان-ترجمه معرفی کنید ؟ ممنون :x
از چپتر چند می شه ادامه انیمه تو مانگا؟
ولی انصافا گاکوتو رو بدون اون صدای بی نظیرش نمی شه تصور کرد اصلا :( چرا خاک برسرا خبری نمی دن از ساخت سیزن دو؟
برا چه زبانی کتاب می خوای ؟ انگلیسی یا ژاپنی؟ :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ولی انصافا گاکوتو رو بدون اون صدای بی نظیرش نمی شه تصور کرد اصلا :( چرا خاک برسرا خبری نمی دن از ساخت سیزن دو؟
منم پیشنهاد میدم مانگا را بخونی ولی اینم بدون همه چیز تا چپتر یکی مونده به اخر خوب پیش میره ولی چپتر اخر یه اپیک فیل بزرگ هست (حداقل برای من که اینطور بود [-()

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
منم پیشنهاد میدم مانگا را بخونی ولی اینم بدون همه چیز تا چپتر یکی مونده به اخر خوب پیش میره ولی چپتر اخر یه اپیک فیل بزرگ هست (حداقل برای من که اینطور بود [-()
نه فقط برای تو اینطور نبوده، بصورت فکت وار چپتر آخرش اینقدر بده که پایان سیزن 8 گات بنظرم منطقی تره!:| چه افتضاحی بود واقعا! هزار جور دیگه میتونست به پایان برسه، زد به داستان گند زد و تموم اش کرد.:|

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
999
نام
Ali
خیر :Dعتیقه نمی بینم :-"
195386

ضرر میکنیا ...خود دانی ! :D

81 انیمه تموم میشه از اونجا شروع کن

اره انیمش خیلی اوکی هست حقیقتا
احتمالا بخاطر اندینگ بیخیال ادامه انیمه شدن (jk):D

انگلیسی :D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
فصل سوم اریا Aria the Origination فوق العاده بود پر از دیالوگ های ماندگار ، احساسات زیبا و لحظات شیرین و دوست داشتنی :x
دو فصل اول هم خوب بود ولی این فصل به دلیل کیفیت ساخت بهتر و پخته و کامل شدن روابط بین کارکترها حقیقتا یک لول بالاتر بود :x
موسیقی متن انیمه و اهنگ هایی که خونده میشد روح و روان رو نوازش می کرد بس که خوب بودن و op و ed ها هم عالی بودن
اینم اندینگ مورد علاقه من :

و در اخر اینم بگم که پایان انیمه کاملا عالی و راضی کننده بود و برام تبدیل به یکی از بهترین تجربه های انیمه ای شد :x
و همچنین تشکر از ارش @pkarash بابت معرفی و هایپ این انیمه:-" واقعا یکی از اندرریت ها بود :D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
نه خط آخر من چنین انتظاری اصلا ندارم و کاملا اشتباهه:-"
ولی همون اولی که گفتی درسته، ولی خو وقتی هیچکدوم F/SN جات اصلی این برنده نمیشه ( 2006 , UBW و HF ) خو فایده نداره! اون ملعونم باید همون قسمت اول بمیره بره:)) اصلا به چه میدونم مثلا 20 قسمت نباید برسه:))

خوب بقیه سری یکی دیگه ش مثلا F/Aه ، که رسما هییییچ کاراکتری نداره گه به F/Z نزدیک بشه! یک دنیا اختلافه:-"

اونی که یه مشت دختر بچه ن با محوریت ایلیا که حرفشم نزنیم زشته:))

اونی که نرو شخصیت اصلیش هست رو راستش ندیدم:-" ولی خو من قطع امید کردم دیگه از سری و میدونم اون F/Z یه باگ تو کل سری هست!

کلا این سری اگر کسی وایفو میخواد، یا صرفا یه اکشن بی مغز، شاید به دردش بخوره:p
ولی اگر به کار تاپ همه جوره و مخصوصا از نظر داستانی بخواد؛ فقط و فقط F/Z رو داره:D
کلا مقایسه بقیه سری و یا اوردن اسم بقیشون کنار F/Z توهینه:-"

(چقدر به F/A امیدوار بودم ولی گند خورد به همه چی:(:| )
Fate/Kaleid بهترین داستان رو تو کل سری داره، و در کل به جز موارد فنی بهترین فیته به نظرم :D

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
فصل سوم اریا Aria the Origination فوق العاده بود پر از دیالوگ های ماندگار ، احساسات زیبا و لحظات شیرین و دوست داشتنی :x
دو فصل اول هم خوب بود ولی این فصل به دلیل کیفیت ساخت بهتر و پخته و کامل شدن روابط بین کارکترها حقیقتا یک لول بالاتر بود :x
موسیقی متن انیمه و اهنگ هایی که خونده میشد روح و روان رو نوازش می کرد بس که خوب بودن و op و ed ها هم عالی بودن
اینم اندینگ مورد علاقه من :

و در اخر اینم بگم که پایان انیمه کاملا عالی و راضی کننده بود و برام تبدیل به یکی از بهترین تجربه های انیمه ای شد :x
و همچنین تشکر از ارش @pkarash بابت معرفی و هایپ این انیمه:-" واقعا یکی از اندرریت ها بود :D
آقا مخلصم! خوشحالم که راضی بودی از دیدن‌اش. فدایی داری! :x
همینی که گفتی؛ واقعا آندرریت ئه. و چقدر حیف؛ چون شاید انیمه شبیه‌اش نداشته باشیم.
ضمنا سرعتت چقدر بالا بود! من هنوز قسمت آخر فصل سه رو ندیدما :D دلم نمیاد.
پ.ن: راستی Aria the Avvenire رو هم اگه ندیدی ببین. دو سه قسمته ولی بازم از هیچی بهتره. آخ انیمه سینماییش هم که هنوز تو ژاپن هم اکران نشده.
پ.ن ۲: آخ! این اندینگ‌اش عالیه! من علاوه بر این یکی، از Natsumachi هم خیلی خوشم میاد

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آقا مخلصم! خوشحالم که راضی بودی از دیدن‌اش. فدایی داری! :x
همینی که گفتی؛ واقعا آندرریت ئه. و چقدر حیف؛ چون شاید انیمه شبیه‌اش نداشته باشیم.
ضمنا سرعتت چقدر بالا بود! من هنوز قسمت آخر فصل سه رو ندیدما :D دلم نمیاد.
پ.ن: راستی Aria the Avvenire رو هم اگه ندیدی ببین. دو سه قسمته ولی بازم از هیچی بهتره. آخ انیمه سینماییش هم که هنوز تو ژاپن هم اکران نشده.
پ.ن ۲: آخ! این اندینگ‌اش عالیه! من علاوه بر این یکی، از Natsumachi هم خیلی خوشم میاد
Aria the Avvenire رو هم دیدم در کل خوب بود و ارزش دیدن داشت.
ساخت فیلم جدیدش هم خبر خوبیه به لیست فیلم هایی که دوست دارم ببینم یک عنوان اضافه شد :>
Fate/stay night: Heaven's Feel - III. Spring Song
Violet Evergarden Movie
Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen
Gintama: The Final

Shirobako Movie
Aria the Crepuscolo

الانم میرم سراغ انیمه Kono Oto Tomare که امیدوارم خوب باشه:-"

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
بچه ها بهترین کارهای ایسکای یا مواردی که به تناسخ ربط دارن رو لیست کنین برام :D
چیزاهایی که قطعاً دیدم و اینجا دربارشون حرف زدم هم تو لیست باشن دوشواری نداره :D
پیشاپیش ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر