Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خب Samurai Champloo هم تموم شد. خیلی خیلی خوب بود. از همون شروعش عاشق آرت استایلش شدم و به خاطر شخصیتای خیلی خوبش و داستانای جالبشون ادامه دادم. موگن و جین و فو یه ترکیب خیلی خوب رو تشکیل داده بودن. واقعا هر ۳تاشون دوس داشتنی بودن و شخصیت پردازی خیلی خوبی داشتن. به هر ۳تاشون هم به خوبی پرداخت شد و گذشته‌ی جالبی هم براشون ساخته بودن که هیچ رقمه نمیتونستن ازش فرار کنن. شخصیتای فرعی هم که وارد داستان میشدن همه خوب بود. تمام قسمتای انیمه رو دوس داشتم ولی از قسمت ۲۰ به بعد به نظرم یه لول بهتر شد همه چی. قسمت مربوط به بیسبال رو خیلی دوس داشتم. ترکیدم از خنده سر این قسمت. اون قسمتی که در مورد شهاب سنگ هم توضیح میده اولش خیلی خیلی خوب بود. ۳قسمت آخرش هم که عالی بود و به نظرم بهتر ازین نمیشد. موزیکای خیلی جالبی داشت که اکثرا تضاد داشتن با تم انیمه ولی همین جذاب و جالبشون میکرد. مخصوصا چندجا خود کرکترایی که میدیدیم آهنگ میزدن عالی بود :D قسمت اول یه صحنه منشوری داره که فو در حال دوعیدنه. خدایی ازون صحنه‌های ماندگار تاریخ انیمس :)) به ریسکش نمیرزه که اینجا بذارمش اما اگه انیمه رو دیده باشید متوجه میشید کجارو میگم

۲تا OVA مای هیرو آکادمیا هم دیدم. با ندیدنشون چیزی خاصی رو از دست نمیدادم ولی خب از رو کنجکاوی رفتم سراغشون. البته دومی از اولی بهتر بود :D تا در ادامه ۲تا فیلماشم ببینم.

موفق باشیم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
۲۵ قسمت کجا و ۳۶۶ کجا! از چیزی خوشت نمیاد دراپ کن آقا؛ چیزی که زیاده انیمه. ولی البته بلیچ رو دراپ نکن. خوبه بلیچ.:D
فقط اینکه تاکید می‌کنم به هیچ وجه فیلراشو نبین. بلیچ حداقل نصفش فیلره.

بلیچ بعد از Death Note دومین انیمه‌ای بود که می‌دیدم. اون موقع هم سواد انیمه‌ای نداشتیم و نمی‌دونستم فیلر چیه، یه کله نشستم ۳۰۰ قسمت انیمه که نصفش فیلر بود رو دیدم. همین الان که دارم درباره‌ش تایپ می‌کنم قلبم درد می‌گیره.:| فیلر اسم روشه، چه خوب و چه بد.
یادش بخیر چهOST خوبی داشت بلیچ. چه اوپنینگ اندینگایی! Ranbu no Melody\m/ انیمه رو اگه ندیدید تگ اسپویلر رو باز نکنید.
ندیدن فیلر آرک G-8 وان پیس = ندیدن جنگ بزرگان
بله...اینجوریاست:D :-"
فیلرهای بلیچ هم باید دید! وقتی خوبه، چرا که نه>:)

قسمت 101 سری اول ناروتو هم جزو واجبات ناروتویی هست دیدنش:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این انیمه چیه؟ :))
Little Witch Academia
= عشق :D

الان ویدیو رو کامل دیدم، بخش دوم Zombieland Saga ، در سبک Idolی!

بخش اول بیشتر به چیزایی که میبینی میاد:D (هری پاتریه:-" )

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
ندیدن فیلر آرک G-8 وان پیس = ندیدن جنگ بزرگان
بله...اینجوریاست:D:-"
فیلرهای بلیچ هم باید دید! وقتی خوبه، چرا که نه>:)

قسمت 101 سری اول ناروتو هم جزو واجبات ناروتویی هست دیدنش:D

این g-8 هم صرفا اسمش میاد چون کمدی نسبتا خوبی داره.:D ولی شما همین ۱۱ قسمت رو مقایسه کن با انیمه‌های کمدی دیگه! کاگویاساما، barakamon، Grand blue و ... وقتی اسمش کنار اینا میاد دیگه مشخصه اگه قرار به انتخاب یکی باشه، g-8 که میره که کنار.
بلیچ و وان‌پیس و ... اینی که الان هستن رو مدیون سورس متریالشونن که مانگا باشه. بدون اون هیچن.
وقتی بخوام فیلرآرک‌های بلیچ یا هر انیمه دیگه‌ای رو مقایسه کنم با یه کار دیگه که اونم اقتباسه یا اصلا اورجینال باشه، مثل کدگیاس؛ فیلرها یه کار بی‌هویت محسوب میشن. حالا هر چقدر هم که میخوان از نظر کیفیت انیمیشن و ... خوب باشن. هرچقدر هم بیان بگن اینو ما با نظارت مسقیــم مانگاکا ساختیم.:D
تصمیم گیری آسونیه. تو دید اول شما اولین هزینه‌ای که برای انیمه دیدن، می‌کنید اون وقتیه که میذارید. حالا وقتی با هزینه یکسان می‌تونی یه کار بهتر ببینی چرا اینکا رو نکنی؟ نصف فیلرای بلیچ رو نبین، جاش D-gray man ببین مثلا.:D
من واقعا سخت می‌بینم امروزه کسی بتونه از اون آرک بائونتو بلیچ سلامت رد شه.
بحث فیلر شد دیدن این توضیح گینتاما از فیلر هم خالی از لطف نیست.:D که حالا این خودش هم فیلره.:-"
انتخاب راحته! 100% فیلر G-8 وان پیس با حضور زورو و لوفی و بقیه ی رفقا >>> هر انیمه ای که بگی:D

اون فیلرها هم باز، حضور ایچیگو و دوستان >>> بقیه ی اون کارها :D
خیلی راحت بود انتخاب:D بلیچ اتفاقا اون فیلرهای یکی دو قسمتیش که شعبده بازه حضور داشت رو نباید دید! مفت گران است:-"

در مورد گینتاما...
صرف نظر از چند آرک آخر ، بقیه ی گینتاما چندان فرقی با فیلر نداره!:-" بله طنز خیلی خوبیه! ولی کاملا فیلریه:D
برای کسی که مانگای اون اثر رو نمیخونه اصلا مهم نیست حالا این بخش اورجیناله، یا فیلره ، یا زیر نظر نویسنده ست یا ... !
از کاراکترها لذت میبری؟ میگن فلان فیلر خوبه؟
بشین ببین!
(چه بسا اصلا همین فیلرها شاید باعث بشن از بعضی کاراکترهای دیگه بیشترم خوشت بیاد :D )

در کل من به شخصه دیدن فیلرهای بلیچ رو بهتر از دیدن دی گری من، سول ایتر ، بلک کلاور و چندین و چند کار این سبک و سیاقیه دیگه میدونم:D
آیبو!:D من حالا مثال زدم D-gray man. فیلرای بلیچ رو به این ترجیح میدی ولی قطعا یه کاری هم هست که اونا رو بهش ترجیح ندی! می‌تونه انیمه، سریال، کتاب، گیم یا چیز دیگه‌ای باشه. اگر هم نیست که دیگه واقعا چی بگم من!:D

گینتاما خب اپیزودیکه، توقع دیگه‌ای ندارن ازش.
اتفاقا بره اونا باید مهم‌تر باشه. که بدونن چی رو کی داره به خوردشون میده. صحبت یکی دو قسمت که نیست. ۱۵۰ اپیزود میشه ۵۰ ساعت! :D
از کاراکترا تو مانگا و بخش‌هایی که فیلر نیستن قطعا بیشتر لذت‌ بردم و همون به نظرم لازم و کافی بوده.:D

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این g-8 هم صرفا اسمش میاد چون کمدی نسبتا خوبی داره.:D ولی شما همین ۱۱ قسمت رو مقایسه کن با انیمه‌های کمدی دیگه! کاگویاساما، barakamon، Grand blue و ... وقتی اسمش کنار اینا میاد دیگه مشخصه اگه قرار به انتخاب یکی باشه، g-8 که میره که کنار.
بلیچ و وان‌پیس و ... اینی که الان هستن رو مدیون سورس متریالشونن که مانگا باشه. بدون اون هیچن.
وقتی بخوام فیلرآرک‌های بلیچ یا هر انیمه دیگه‌ای رو با یه کار دیگه که اونم اقتباسه یا اصلا اورجینال باشه، مثل کدگیاس؛ فیلرهای‌ بلیچ یه کار بی‌هویت محسوب میشن. حالا هر چقدر هم که میخوان از نظر کیفیت انیمیشن و ... خوب باشن. هرچقدر هم بیان بگن اینو ما با نظارت مسقیــم مانگاکا ساختیم.:D
تصمیم گیری آسونیه. تو دید اول شما اولین هزینه‌ای که برای انیمه دیدن، می‌کنید اون وقتیه که میذارید. حالا وقتی با هزینه یکسان می‌تونی یه کار بهتر ببینی چرا اینکا رو نکنی؟ نصف فیلرای بلیچ رو نبین، جاش D-gray man ببین مثلا.:D
من واقعا سخت می‌بینم امروزه کسی بتونه از اون آرک بائونتو بلیچ سلامت رد شه.
بحث فیلر شد دیدن این توضیح گینتاما از فیلر هم خالی از لطف نیست.:D که حالا این خودش هم فیلره.:-"
انتخاب راحته! 100% فیلر G-8 وان پیس با حضور زورو و لوفی و بقیه ی رفقا >>> هر انیمه ای که بگی:D

اون فیلرها هم باز، حضور ایچیگو و دوستان >>> بقیه ی اون کارها :D
خیلی راحت بود انتخاب:D بلیچ اتفاقا اون فیلرهای یکی دو قسمتیش که شعبده بازه حضور داشت رو نباید دید! مفت گران است:-"

در مورد گینتاما...
صرف نظر از چند آرک آخر ، بقیه ی گینتاما چندان فرقی با فیلر نداره!:-" بله طنز خیلی خوبیه! ولی کاملا فیلریه:D
برای کسی که مانگای اون اثر رو نمیخونه اصلا مهم نیست حالا این بخش اورجیناله، یا فیلره ، یا زیر نظر نویسنده ست یا ... !
از کاراکترها لذت میبری؟ میگن فلان فیلر خوبه؟
بشین ببین!
(چه بسا اصلا همین فیلرها شاید باعث بشن از بعضی کاراکترهای دیگه بیشترم خوشت بیاد :D )

در کل من به شخصه دیدن فیلرهای بلیچ رو بهتر از دیدن دی گری من، سول ایتر ، بلک کلاور و چندین و چند کار این سبک و سیاقیه دیگه میدونم:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اسم بلیچ اومد فکر کنم تقریبا یک سالی میشه از on hold کردنش میگذره تا قسمت 120 دیدم و بعد زیاد بهم نساخت و ادامشو گذاشتم برای بعد :-"
در کل ناروتو و وان پیس رو خیلی بهتر از بلیچ میدونم :-":-"
+
برید شرم کنید از اوردن اسم گینتاما کنار کارهای بلند دیگه بقیه کارهای بلند بنظرم از نظر کیفیت اصلا در سطحی نیستن که بخوان با گینتاما مقایسه بشن :-"
چه از نظر کمدی و اکشن و کست جذاب گینتاما واقعا یک چیز دیگست :x

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
گویا Studio Ghibli فاجعه ساخته :|
Earwig and the Witch

من نمی دونم این مرض 3D چیه میفته به جون استادیو ها.
Production I.G. هم سر همین GITS: SAC_2045 رو به F داد.

تریلر Earwing رو ببینید عمرا به ذهنتون خطور نمی کنه که ممکنه اینو یه سازنده ژاپنی ساخته باشه چه برسه به این که Studio Ghibli بیاد به ذهن آدم!!!

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی
به به موشوکو تنسی رو حالا حالا ها قراره داشته باشیم.
پروژه ایی بوده که 4 سال داشتن روش کار میکردن.:|
چیزی دیده نمیشه. توییته؟

دیدم توی این تاپیک گفته بودن نویسنده موشوکو تنسه گفته این منحرف بودن شخصیت اصلی رو جدی نگیرید و بعداً توی داستان درست میشه.
نمی‌دونم مانگاش چه قدر با رمانش و انیمه منطبق میشه اما می‌تونم اطمینان بدم مقدار منحرف بودنش روز به روز بدتر هم میشه:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
چیزی دیده نمیشه. توییته؟

دیدم توی این تاپیک گفته بودن نویسنده موشوکو تنسه گفته این منحرف بودن شخصیت اصلی رو جدی نگیرید و بعداً توی داستان درست میشه.
نمی‌دونم مانگاش چه قدر با رمانش و انیمه منطبق میشه اما می‌تونم اطمینان بدم مقدار منحرف بودنش روز به روز بدتر هم میشه:D
اره باید توی دهن فندوق شکن بزنی!:D
اینم کل مصاحبه اشه.
r/anime - In the latest interview, Egg Firm chairman and producer Nobuhiro Osawa revealed that "Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation" is planned to be a long-running anime adaptation of light novel works, similar to 'Sword Art Online' and 'DanMachi"
توی کامنت ها ترجمه بهترش هست.

یک مورد جالب هم هست اینکه نويسنده سال هاست درخواست استدیو های مختلف رو رد میکرده، چون اون چیزی که میخواسته نبودن، یکی از شرط های انیمه شدن اش اقتباس کامل داستان اش بوده. همین که یک استدیو کامل پای انیمه شدن اش تاسیس شده، نشون میده اقتباس گولاخی قراره بشه.
---
والا انگار فقط گفته درصد انحراف اش کم میشه، ولی گفته اصلا هیچوقت انحراف اش به کل حذف نمیشه.
البته این پسر اون پدره! کلا اگه این تناسخ هم پیش نمیومد آخر و عاقبت اش همین بود.:))

مانگاش شنیده میشه گند زدن.:D

گویا Studio Ghibli فاجعه ساخته :|
Earwig and the Witch

من نمی دونم این مرض 3D چیه میفته به جون استادیو ها.
Production I.G. هم سر همین GITS: SAC_2045 رو به F داد.

تریلر Earwing رو ببینید عمرا به ذهنتون خطور نمی کنه که ممکنه اینو یه سازنده ژاپنی ساخته باشه چه برسه به این که Studio Ghibli بیاد به ذهن آدم!!!
سر این GITS انگار نتفلیکس زیادی با CGI حال میکنه:|

این گورو میازاکی کلا چیزی ازش در نمیاد. همون میازاکی فیلم آخرش رو بسازه خلاص شیم.:D

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
rudeus درجه انحرافیش همینه نه کم میشه نه زیاد (زیادیش رو مطمئن نیستم :D)
من خیلی دیدم میگن بهتر میشه درجه انحراف بودنش که به کل غلطه به نظرم و اینکه یه نکته که rudeus رو شخصیت اصلی فوق العاده ای میکنه همین منحرف بودنشه
اصولا منحرفی چیز بدی نیست بگیم درست میشه تو خون شه حالا واسه بعضی ها کمتره بعضی ها بیشتر (حداقل به نظر من منحرف بودنش نکته منفی نیست راجب شخصیتش)

اون خبر راجب اینکه MT قراره مثل SAO بشه هم ترجمه غلطه مثل اینکه:

193701

یه تصویر از sylphy برای اینکه روحیتون بره بالا

193698
:>

---------------------------------------------------

قسمت چهارم Wonder Egg Priority : فکر کنم ضعیفترین قسمت تا اینجا بوده , با اینکه قسمت خوبی بود ولی در حد سه قسمت قبلی نبود

قسمت چهارم Kemono Jihen : سوپرایز فصل بوده واسه من , به شدت عالیه و تا الان کلی لذت بردم از دیدنش , نکته مثبتش شخصیت هاشه همشون عالین , این قسمت هم حول و محور اکیرا بود و با شخصیتش بیشتر اشنا شدیم

قسمت چهارم non non biyori nonstop: این قسمت هم لذت بخش بود و عالی داره پیش میره , نکته ای که باعث شده انیمه دیدنش چند برابر لذت بخش تر بشه اینه احساس میکنم اون چیزی که انیمه تو 2 فصل کاشته بود رو این فصل میتونیم بخوبی ببینیم و همین باعث شده خیلی بهتر بشه این فصل و چیزی نمیشه گفت جز بهترین انیمه فصل برای من ئه

قسمت چهارم World Trigger 2nd Season: این فصل کیفیتش فوق العادست پر از اکشن های پر کیفیت ئه جدا فصل اول خیلی ظلم شد به مانگا ولی این فصل قشنگ دارن جبران میکنن

قسمت چهارم re zero s2 part 2:

بلاخره بعد مدتها غیبت اومد
جا داره بگم صدای اکیرا ایشیدا عالیه ملت همش از ماتسوکا تعریف میکنن ولی اکیرا ایشیدا خودش چیزی کم نداره هیچ بهترم هم هست به نظرم
جدا از قسمت بعدی نمیتونم برای ارک 5 صبر کنم (بریم شمع روشن کنیم به 10 سال نکشه)
-----------------------

این فصل تا اینجا فصل خوبی بوده و تا الان لذت بردم

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
خب Great Pretender هم منم بالاخره دیدم.
بعد از مدت ها یک انیمه متفاوت با ایده های عالی دیدم.چقدر داستان و کرکترا عالی بودن. از نظر ویژوال هم خیلی چشم نواز و یونیکه.
یک ترس هایی داشتم چون دیده بودم بعضیا از پایان اش خوششون نیومده بود...ولی خودم بشخصه بشدت خوشم اومد و برام راضی کننده بود.
---
این بودجه‌ اش رو نتفلیکس داده؟ یا جریان اش مثل Violet Evergarden اهه؟چون توی ویکیپدیا اش زده نتفلیکس لایسنس اش رو داره و خود Wit ساختش...حتی پخش تلویزیونی هم داشته و انحصار کامل نتفلیکس نبوده.
یعنی بعد تعداد گند هایی که نتفلیکس زده باور کنم انیمه درست و حسابی زیر دستش ساخته شده؟:D
البته انگار بعضی از این CGI هایی که ساختن مثل
Beastars خوب در اومده. :-"
البته حالا که یادم اومد از حق نگذریم با پخش توی نتفلیکس از بعضی از این محدودیت های تی وی توی ژاپن رد شدن.
---
هنوز هیچی نشده بازی موبایل هم از موشوکو تنسی بیرون دادن، پائول کودک هم یکی از شخصیت هاشه!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر