Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
بلاخره شخصیتی که مدتها منتظرش بودم اومد
یکی از محبوبترین شخصیت های من

EsgpljgUYAES-yl.jpg

تعجب sylphy
EshKhO7UwAAjXaq.jpg

خوشحالی sylphy
EshGCdsUwAEd1vN.jpg

خنده sylphy
EsgjN5GUwAEEaW2.jpg

---
EsgjN6BUcAIHTzF.jpg

و یه ویدیو از بازیگوشی sylphy برای بهتر کردن روحیه تون
View attachment EsgcSa3VcAAjGJk.mp4

جدا از sylphy که مهمترین نکته این قسمت بود یکی از شخصیت هایی که تمرکز ویژه ای روش شده بود paul بود که نشون داده شد راه درازی داره تا یه پدر ایده ال بشه
این قسمت دو چپتر 7 و 8 ولوم 1 رو انیمه کردن (تا اینجا که عالی بوده اقتباس)

و اینکه اگه دقت کرده باشین فعلا اپنینگ نشون ندادن و اینطوری هم که معلومه اصلا نمیبینیم اپنینگ رو , مثل اینکه میخوان اون 90 ثانیه اپنینگ رو برای خود انیمه وقت بزارن و طول قسمت های انیمه بیشتر میشه در واقع (یه جورایی همون کاره re zero رو دارن انجام میدن)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
این قسمت با چندتا سورپرایز برای بچه‌های پارادایس شروع شد و تلفات قابل توجهی هم دادن اما بعد ورود آرمین ورق کاملا برگشت. هم زیک ترکید به طور کامل و هم گابی به طور نصفه نیمه به فنا رفت! دیگه کی جرعت میکنه لیوای آکرمن رو به مبارزه دعوت کنه؟! :D وقتی Beast Titan افتاد زمین خیلی صحنه خوبی بود، لیوای رفت رو صورتش نارنجک رو کاشت و بوووم. قشنگ در حد نام و آوازش به تصویر کشیدنش. صحنه‌ای که آرمین تبدیل شد عالی بود. بدون هیچ تردیدی تو اون جای شلوغ تبدیل شد و همه چی رو با خاک یکسان کرد. وقتی اومد بیرون دیالوگ خیلی جالبی گفت. "پس منظره‌ای که میدیدی این شکلی بود برتولت"! ارن چه زارتو زورت تبدیل میشه. لعنتی چه قدرتی پیدا کرده. از تایتانش میاد بیرون میپره بلافاصله دوباره تبدیل میشه. صحنه‌ای که با آرواره‌ی غول آرواره کریستال لارا رو شکست خیلی اپیک بود. کرک و پرک جمع ریخته بود کاملا. اون وسط گالیارد خودشو جر داد که جان مادرت ولم کن اما فایده نداشت. قبلشم که دستو پاهاشو قطع کردن. ولی خب گالیارد مردانه جنگید و خیلی مردانه هم ترکید! هفته بعد هم که مبارزه‌ی ارن و راینر رو شاهد خواهیم بود. یه مبارزه‌ی سنتی با قدمت زیاد :D
الان که ارن، تایتان پُتک رو خورد چقدر زمان میخواد تا قدرتش رو به دست بیاره؟!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
من فقط اومدم دوباره بگم کاش wit این فصل اخرو میساخت، تا هفته بعد خدافظ :-":-":-"
+
منم همین الان دیدم:
بجز تایتان آرمین که بنظرم اینجا بهتر از CGI های Wit بود، همه چیز بجز داستان و کرکترا به معنای واقعی کلمه بنظرم Meh است.
تا ببینیم تهش چی در میاد.:D

من یکی از مشکلام اینه هر وقت تایتان ها رو از نزدیک نشون میدن، خیلی تابلوئه که cg هست، اونم cg بد :-" حالا یه سری موارد دیگه بماند...
در کل به نظرم مشکل کلی یا بودجه بوده یا زمان کم، چون مثلا dororo یادمه از نظر انیمیشن خیلی خوب بود یا همین jujutsu kaisen...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
من فقط اومدم دوباره بگم کاش wit این فصل اخرو میساخت، تا هفته بعد خدافظ :-":-":-"
منم همین الان دیدم:
بجز تایتان آرمین که بنظرم اینجا بهتر از CGI های Wit بود، همه چیز بجز داستان و کرکترا به معنای واقعی کلمه بنظرم Meh است.
تا ببینیم تهش چی در میاد.:D

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
چرا این گابی این قدر رو مخ منه؟ :Dدهنشو که باز میکنه میگم بمیر لعنتی دیگه.البته به خاطر اهمیتش در داستان و این که شخصیتش بچه هست بعید میدونم حالا حالا ها بمیره.اپیزوده بعدیم تو پرویو نشون داد یه غلطی میخاد بکنه.اگه بزنه و کسیو بکشه جز منفورترین کاراکترا میشه برام :D اپیزودم اپیزود خوبی بود و زیک هم به نظر من نمرده.چون احساس میکنم صحنه اپیک تری برای مرگش میزاشتن.ولی امیدوارم که نظریه م غلط باشه و به درک واصل شده باشه.و بزرگترین پوئن مثبت فصل هم میرسه به این که میکاسا هر 1 دقیقه نمیگه ارن:D

سر صحنه ای که تودو از ایتادوری تایپ مورد علاقشو پرسید و فانتری های بعدش=))=))خدا خیرشون بده مدت ها بود اینقد نخندیده بودم:D

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
بدون شرح:-":-":-":-":-"
Levi Vs Zeke
Wit
Levi Vs Zeke
Mappa

در کل به نظرم مشکل کلی یا بودجه بوده یا زمان کم، چون مثلا dororo یادمه از نظر انیمیشن خیلی خوب بود یا همین jujutsu kaisen...
اگه مشکل بودجه بوده باشه‌، که خاک بر سر کمیته ساخت اشون! واقعا بعید میدونم مشکل پول بوده باشه...همون اصل کاری وقت بوده، سریع ترین راه بنظرشون همین CGI کردن خرکی بوده تا به آخر مانگا برسن!

ماپا استدیو بدی نیست، مشکل اش بنظر خودم ثبات نداشتن کیفیت اش هست، بعضی کارهاش مثل جوجوتسو خوبن و بعضی کار هاش هم نه واقعا!

با اینحال همین استدیو کار های دستی اش مثل جوجوتسو خیلی بیشتر از کار های CGI اش موفق تر هستن، واقعا باورش برام سخته با دونستن این موضوع بازم با CGI کردن تایتان ها موافقت کردن.:|

آخرین ویرایش:

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
دوستان میخواستم مانگا وان پیس شروع کنم، از اونجایی که دو ورژن داره یکی رنگی همراه با ترجمه غیر رسمی و ضعیف و دیگری نسخه اوریجینال سیاه و سفید همراه با ترجمه رسمی viz، تا چپتر 5 همزمان دوتارو خوندم، از یه طرف نسخه رسمی ترجمه فوق العاده ای داره و از طرف دیگه نسخه رنگی فوق العاده چشم نوازه و به کاراکتر ها بیشتر عمق میده، نسخه رنگی هم تا vol 92 منتشر شده.
میخواستم نظر دوستانی که خوندن بپرسم ببینم کدومو ادامه بدم بهتره؟
و اینکه انیمه رو هم ندیدم :-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان میخواستم مانگا وان پیس شروع کنم، از اونجایی که دو ورژن داره یکی رنگی همراه با ترجمه غیر رسمی و ضعیف و دیگری نسخه اوریجینال سیاه و سفید همراه با ترجمه رسمی viz، تا چپتر 5 همزمان دوتارو خوندم، از یه طرف نسخه رسمی ترجمه فوق العاده ای داره و از طرف دیگه نسخه رنگی فوق العاده چشم نوازه و به کاراکتر ها بیشتر عمق میده، نسخه رنگی هم تا vol 92 منتشر شده.
میخواستم نظر دوستانی که خوندن بپرسم ببینم کدومو ادامه بدم بهتره؟
و اینکه انیمه رو هم ندیدم :-"
اون نسخه ای که به زورو میگه Zolo رو بنداز دور! (=ترجمه رسمی viz رو بنداز دور :D )
صد در صد رنگی رو بخون:D
البته من خدایی این شروع کار و تا خیلی جلوتر رو انیمه پیشنهاد میدم، چون صداپیشه های کار واقعا عالی و کار درستن! :x همون حس رنگ رنگیه مانگا هم میگیری! خدایی کیفیت کار اون اوایل خوبه!(حتی شاید از آرک های اخیر بهتر!!! خیلی بهتر:)) )
اما به هر حال، بین مانگاها، همون رنگی رو فعلا بیا جلو، و وقتی رسیدی به تهش دیگه کوچ کن به سیاه و سفید و ترجمه غیر رسمی:p

---

شینگکی رو هم من که قبلا گفتم با این فصل مشکل خاصی ندارم!
ولی کلا بهانه بودجه در مورد این سری یکی از مضحک ترین چیزاییه که میشه گفت!
مثل اینه فصل بعدی کیمیتسو رو پرفکت نسازن، بگن بودجه نداشتیم :))

البته وقتی با وان پیس هم چنین کاری میکنند، خوب...هر چیزی ممکن میشه:|

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اون نسخه ای که به زورو میگه Zolo رو بنداز دور! (=ترجمه رسمی viz رو بنداز دور :D )
صد در صد رنگی رو بخون:D
البته من خدایی این شروع کار و تا خیلی جلوتر رو انیمه پیشنهاد میدم، چون صداپیشه های کار واقعا عالی و کار درستن! :x همون حس رنگ رنگیه مانگا هم میگیری! خدایی کیفیت کار اون اوایل خوبه!(حتی شاید از آرک های اخیر بهتر!!! خیلی بهتر:)) )
اما به هر حال، بین مانگاها، همون رنگی رو فعلا بیا جلو، و وقتی رسیدی به تهش دیگه کوچ کن به سیاه و سفید و ترجمه غیر رسمی:p

---

شینگکی رو هم من که قبلا گفتم با این فصل مشکل خاصی ندارم!
ولی کلا بهانه بودجه در مورد این سری یکی از مضحک ترین چیزاییه که میشه گفت!
مثل اینه فصل بعدی کیمیتسو رو پرفکت نسازن، بگن بودجه نداشتیم :))

البته وقتی با وان پیس هم چنین کاری میکنند، خوب...هر چیزی ممکن میشه:|
اره واقعا این زورو میگه زولو خیلی رو مخم بود :D
انیمه هم به دلیل کمبود وقت نمیتونم ببینم 900 قسمتو :(

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
بدون شرح:-":-":-":-":-"
Levi Vs Zeke
Wit
Levi Vs Zeke
Mappa
در مورد این جاج ناجوانمردانه‌ای که سر levi vs zeke کردی، باید بگم که چیزی که mappa ساخته درست مثل مانگا بود! با کمترین درصد اسپویل بخوام بگم هفته آینده توبه می‌کنی از این جاج اشتباه :D

چرا این گابی این قدر رو مخ منه؟ :Dدهنشو که باز میکنه میگم بمیر لعنتی دیگه.البته به خاطر اهمیتش در داستان و این که شخصیتش بچه هست بعید میدونم حالا حالا ها بمیره.اپیزوده بعدیم تو پرویو نشون داد یه غلطی میخاد بکنه.اگه بزنه و کسیو بکشه جز منفورترین کاراکترا میشه برام :D اپیزودم اپیزود خوبی بود و زیک هم به نظر من نمرده.چون احساس میکنم صحنه اپیک تری برای مرگش میزاشتن.ولی امیدوارم که نظریه م غلط باشه و به درک واصل شده باشه.و بزرگترین پوئن مثبت فصل هم میرسه به این که میکاسا هر 1 دقیقه نمیگه ارن:D
خیلی رو مخه گابی! اصلا ضعف mappa اینه که این جرثومه فساد رو به قدر کافی منفور به تصویر نکشیده! :-??

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آقایون من واقعا این همه هیت به ماپا رو متوجه نمیشم من خیلی دارم حال میکنم :D
این اپیزودم که شدیدا موها و پر هام ریخت از شدت اپیک بودنش
به نظرم که زیک نمرده کلا باید خیلی زنده باشه من شدیدا دوستش دارم این بشر رو :D به نظر من باید یه فایت خیلی اپیک با ارن داشته باشه دوتا برادر با هم بجنگن :D
در مورد گبی هم که واقعا آرزو میکنم زودتر زیر پای یه تایتانی چیزی گیر کنه و با زمین یکی بشه :D مخصوصا با توجه به اسم اپیزود بعدی فک کنم زرتی میزنه یکیو به فنا میده :D امیدوارم کله اسبی زنده بمونه

آقا تایتان پتک واقعا خورده شد توسط ارن ؟ به همین سادگی تموم شد ؟ :D مختصر جواب بدید همینو بدونم فقط :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر