Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
آخــــــی چقدر فصل خوبیه این فصل .
برای من که ایسکای دوست دارم عالیه .
LogHorizon دارم ??? Tensei Shitara Slime Datta ken دارم ??? Mushoku Tensei دارم ???? Re zero هم دارم ??
معمولاً خیلی کم پیش میاد من تو یه فصل بشینم بیشتر از 1 انیمه رو آنگویینگ ببینم اما الان 4 5 تا انیمه رو دارم هم زمان میبینم .
خلاصه راضیم از این فصل

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
دوستان میخواستم مانگا وان پیس شروع کنم، از اونجایی که دو ورژن داره یکی رنگی همراه با ترجمه غیر رسمی و ضعیف و دیگری نسخه اوریجینال سیاه و سفید همراه با ترجمه رسمی viz، تا چپتر 5 همزمان دوتارو خوندم، از یه طرف نسخه رسمی ترجمه فوق العاده ای داره و از طرف دیگه نسخه رنگی فوق العاده چشم نوازه و به کاراکتر ها بیشتر عمق میده، نسخه رنگی هم تا vol 92 منتشر شده.
میخواستم نظر دوستانی که خوندن بپرسم ببینم کدومو ادامه بدم بهتره؟
و اینکه انیمه رو هم ندیدم :-"
خیلی وقتها ترجمه فن مید بهتر از رسمیه ، با ترجمه هرکدوم که حال میکنی اونو برو جلو
انیمه هم بنظرم واقعا حیفه اون 500-400 قسمت اول رو نبینی از نظر من استایل و کیفیت کار اوایل انیمه خیلی دل نشینه

ببخشید میون بحث mappa vs wit تون میپرم ولی بنظرم...

192588

( :DTypical manga readers )

منی که مانگا SnK رو خوندم وقتی اسپویل هاتون و پیشبینی هاتون رو میبینم :
View attachment 192485

دیالوگ و پنل به پنل این قسمت برگرفته از خود مانگا بود. این دختر بچه راحت جز منفورترین کاراکترهای تاریخ هست. فقط یک واکنش در حد سعید سکویی میتونه حق مطلب رو درباره این ^%&%&^%&^ ادا کنه. :D
فصل دوم Promised Neverland هم عالی داره پیش میره. حیف زیر سایه SnK گم شده

So basically :

192589

View attachment 192560

تاپیک داره لوپ میشه :|
Deja_Vu.jpg

نگران نباش تو پچ بعدی مشکل حل میشه

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
من تنها انیمی که دیدم ناروتو اونم در حد یه ۲۰ ۳۰ قسمت از سری اولش بود.
بعدش یه ۲ ۳ قسمت از وان پانچ کم دیدم. که جذب نشدم.
ولی الان دیوونه اتک آن تایتان شدم. چیز دیگه‌ای دارید پیشنهاد بدید این خماری رو بشوره؟
ببین اول کار رفتی یکی از بهترین انیمه ها تو ژانر خودش رو دیدی باعث میشه پیشنهاد دادن یکم سخت بشه :D
اینهایی که میگم الزاما تو ژانر اتک آن تایتان نیستند ولی کارهای جدی هستند و تو سبک خودشون جواب پس دادن
تو سبک سامورایی و خون ریزی!
Samurai champloo (یک مقدار خیلی ریز عنصر طنز هم داره )
Mugen no juunin immortal
Dororo
Afro samurai

تو سبک فئودالی قرون وسطایی و جادو berserk 1997 غیر از این نسخه هم هیچ چیز دیگه ای با عنوان برسرک نبین

تو سبک خوناشامی hellsing ultimate

تو سبک موجودات بیگانه بخوای parasyte the maxim

تو سبک فضا و اینده بخوای cowboy bebop

تو سبک معمایی paranoia agent
Ergo proxy
Psycho pass
Death note (?)

تو سبک موجودات جادویی mushishi

یه مقدار شاید خشونت کمتری داشته باشن (نگران نباش خون و خون ریزی دارن) ولی کیفیتشون عالیه اینها هم :
Fullmetal alchemist brotherhood
Hunter x hunter
Demon slayer

تو ژانر خود اتک هم یه انیمه هست که تا حدودی المان های مشابه داره ولی خیلی ضعیف تره kabaneri of iron fortress

انیمه خوب خیلیه ولی این چند تا رو فعلا ببین ، ببین از کدوم خوشت میاد

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
دیروز یکی از بهترین قسمت های non non biyori پخش شد و بهم ثابت کرد چرا قبل اینکه پخش بشه هم بهترین انیمه فصل ام میدونستمش

یکی از بهترین فواید nonnon اینه مهم نیست اگه یه قسمت غم انگیز و احساسی یا پر از کمدی باشه هر جور باشه همیشه باعث میشه ادم روحیه بگیره

یکی از بهترین بخش های nonnon برای من شخصیت ناتسومی هست و یکی از ویژگی های ناتسومی دوستیش با هیکا نی هست و این قسمت هم چون تمرکز اصلی رو ناتسومی و هیکا نی بود معلوم بود اپیزود خوبی میشه ولی این قسمت فرای تصور من بود معلوم بود برای این قسمت حسابی وقت گذاشته بودن

نکته ای که باعث میشه قسمت های ناتسومی و هیکا نی با هم خیلی خوب باشه اینه این دو تا خیلی شبیه ولی در عین حال متنفاوتن و این قسمت خیلی خوب اینو نشون میده
-خنده هیکا نی
1.JPG

یه داستان تراژدی تو سه تصویر
5.JPG 4.JPG 3.JPG

بحث ناتسومی و هیکا نی برای اینکه چطوری جریان شکسته شدن گلدون رو بپیچونن
8.JPG 7.JPG 6.JPG

10 تصویر که از وقوع اتفاق بدی خبر بده
9.JPG
بعد این که مادر ناتسومی جریان شکستن گلدون رو میفهمه هیکا نی و ناتسومه با هم دیگه دعوا میکنن و قهر میکنن

وبعد این جریان میبینیم هیچکدوم حالشون خوب نیست و بعدش فلش بک شون رو میبینیم درست زمانی که بچه بودن
16.JPG 15.JPG 14.JPG

نکته ای که تو فلش بک وجود داره بازم اینو یاداوی میکنه این دو تا خیلی شبیه هم ولی متفاوتن , و تو این فلش بک میبینیم رابطه این دو تا خیلی قوی تر از اینه با یه دعوا از هم بپاشه
بریم سراغ فلش بک
زمین خوردن ناتسومی و ناراحتیش
12.JPG

این صحنه خیلی عذاب اوره :(
19.JPG 18.JPG 17.JPG

این صحنه خیلی خیلی خوبه , اگه یه صحنه باشه که رابطه قوی این دو رو نشون بده همین ئه , و میبینیم چطوری هیکا نی به اشتباهاتش پی میره , همینطور ناتسومی
13.JPG

برگشتن به زمان حال
اینجا میبینیم ناتسومی میخواد بیاد و دوباره با هیکا نی اشتی کنه ولی هیکا نی چون بدجور ناراحته ناتسومی مجبور میشه معذرت خواهی غیر مستقیم از هیکا نی بکنه و هیکا نی هم ناتسومی رو مثل همیشه میبخشه , اینجا بازم میبینیم رابطشون چقدر قویه
22.JPG 21.JPG 20.JPG

و تمام. یکی از بهترین قسمت های nonnon بود

در کل این قسمت از همه لحاظ عالی بود هم کارگردانی هم ارت از هر نظر عالی بود , تنها نکته منفی راجب این قسمت این بود فعلا دو یا سه قسمت خبری از قسمتی که تمرکزش رو ناتسومی باشه نیست

این شات ها رو هم دوست داشتم
23.JPG EsiMVNiXAAAMret.jpg

25.JPG 24.JPG

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من تنها انیمی که دیدم ناروتو اونم در حد یه ۲۰ ۳۰ قسمت از سری اولش بود.
بعدش یه ۲ ۳ قسمت از وان پانچ کم دیدم. که جذب نشدم.
ولی الان دیوونه اتک آن تایتان شدم. چیز دیگه‌ای دارید پیشنهاد بدید این خماری رو بشوره؟
اگر بر اساس Attack on Titan بخوام پیشنهاد بدم که داستان جدی داشته، اینا رو پیشنهاد می‌کنم:
Vinland Saga
Banana Fish
Megalo Box
هر کدوم هم یه دنیای متفاوتین :-D برو ببین با کدومشون بیشتر حال می‌کنی سلیقه‌ات مشخص‌تر شه :-D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من شخصا بعد از اینکه اتک آن تایتان رو شروع کردم فقط دیمن اسلیر من رو به اون شدت هیجان زده کرده تا حالا
خیلیا سعی کردن انیمه های مختلف رو بهم معرفی کنن ولی به نظرم کسی که تو خماری اتک آن تایتان انیمه خوب میخواد دیمن اسلیر رو باید ببینه
شاید اونقدر جدی نباشه ولی مبارزاتش به شدت اپیکه و از نظر بصری یه شاهکار واقعیه به نظرم
مخصوصا که این فیلم سینماییشم خیلی خفنه :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
این Preview قسمت جدید Re:Zero اومده، پیشنهاد میکنم اصلا نبینید، اسپویل پشم ریزانی داره.:|:-"
دیر گفتی منم رسما نفهمیدم چطوری نگاه کردم!:|
مرض دارن اسپویل به همچین سنگینی رو تو صفحه اول یوتیوب بزارن اونم 1.5 دقیقه :|

این Mushoku Tensei چقدر دلنشینه دیدنش!!ادم رسما نمیفهمه زمان چطوری می گذره یدفعه اپیزود تموم میشه و خماری میمونه این وسط:D
Horimiya هم عالی این وسط یه کار کمدی رمانتیک خوب که کیفیتش واقعا خوبه!:-bd:-bd
Jaku-Chara Tomozaki-kun هم بدک نیست واسه زنگ تفریح این وسط

کسی اینجا لایو اکشن Alice In Borderland نگاه میکنه؟من یه 2قسمتی نگاه کردم کیفیت کار خیلی خوبه و پیشنهاد میشه!

این وسط واسه منی که عاشق ایسکای هستم عالی بوده این فصل + کلی انیمه تو سبک های دیگه هم کنارش از dr stone گرفته تا اتک تایتان و......
خلاصه 2021 شروعی خوبی بوده واسه ماها:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
Dorohedoro عجیبترین چیزی بود که دیدم و به شکل باور نکردنی‌ای بی صبرانه منتظر سیزن ۲ هستم :D از همون ثانیه‌ی اول خیلی عجیب شروع میشه و همینطور عجیبتر میشه. داستانش و شخصیتاش و طراحیای خاصشون و اتفاقاتی که میفته و حتی OP و EDهاش! هیچکدوم با عقل جور درنمیان اما در عین حال به دلایلی که خودمم نمیدونم نشستم ۱۲تا اپیزود فصل اولش رو بکوب دیدم و خوشمم اومد :D شخصیت کایمن خیلی احمق و دوس داشتنیه و ترکیبش با نیکایدو خیلی خوب بود. ۲تا کرکتر نویی و شین هم خیلی جالب بودن و اون تشنه‌ی خون بودنشون خیلی خوب بود. یکی از عجیبترین شخصیت پردازی‌هایی که دیدم مال ابسیو بود که به شکل احمقانه‌ای بامزه بود و دیالوگای خیلی خنده داری داشت! از اولین ملاقاتش با کایمن تا آخرین قسمت خیلی خوب بود. شخصیت اِن و اون جادوی عجیبشم قشنگ مَچ بودن با فضای Weird انیمه. اون یارو جانسون هم که دیگه اوج خلاقیت تیم سازنده بود برا خلق شخصیت :D بعد مای هیرو آکادمیا دوس داشتم یه انیمه کوتاه ببینم که عکس کایمن رو دیدم تصمیم گرفتم برم سراغش ولی نمیدونستم تموم نمیشه و ادامه خواهد داشت. خیلی تجربه عجیب و جالبی بود. داستان خیلی مرموزی هم داره که به شخصه منو خیلی کنجکاو میکرد. هر قسمت بیشتر دوس داشتم ببینم که بالاخره چی میشه و در نهایت باید منتظر فصل بعدی بمون
یه پروژه کوتاه دیگه بریم و بعدش ببینیم چی میشه :-"

موفق باشیم

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
ببین اول کار رفتی یکی از بهترین انیمه ها تو ژانر خودش رو دیدی باعث میشه پیشنهاد دادن یکم سخت بشه :D
اینهایی که میگم الزاما تو ژانر اتک آن تایتان نیستند ولی کارهای جدی هستند و تو سبک خودشون جواب پس دادن
تو سبک سامورایی و خون ریزی!
Samurai champloo (یک مقدار خیلی ریز عنصر طنز هم داره )
Mugen no juunin immortal
Dororo
Afro samurai

تو سبک فئودالی قرون وسطایی و جادو berserk 1997 غیر از این نسخه هم هیچ چیز دیگه ای با عنوان برسرک نبین

تو سبک خوناشامی hellsing ultimate

تو سبک موجودات بیگانه بخوای parasyte the maxim

تو سبک فضا و اینده بخوای cowboy bebop

تو سبک معمایی paranoia agent
Ergo proxy
Psycho pass
Death note (?)

تو سبک موجودات جادویی mushishi

یه مقدار شاید خشونت کمتری داشته باشن (نگران نباش خون و خون ریزی دارن) ولی کیفیتشون عالیه اینها هم :
Fullmetal alchemist brotherhood
Hunter x hunter
Demon slayer

تو ژانر خود اتک هم یه انیمه هست که تا حدودی المان های مشابه داره ولی خیلی ضعیف تره kabaneri of iron fortress

انیمه خوب خیلیه ولی این چند تا رو فعلا ببین ، ببین از کدوم خوشت میاد

آقا این Paranoia Agent رو معرفی نکنید. افتضاح ترین انیمه ایه که من تاحالا دیدم :|
Overrated ترین انیمه تاریخه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
Dorohedoro عجیبترین چیزی بود که دیدم و به شکل باور نکردنی‌ای بی صبرانه منتظر سیزن ۲ هستم :D از همون ثانیه‌ی اول خیلی عجیب شروع میشه و همینطور عجیبتر میشه. داستانش و شخصیتاش و طراحیای خاصشون و اتفاقاتی که میفته و حتی OP و EDهاش! هیچکدوم با عقل جور درنمیان اما در عین حال به دلایلی که خودمم نمیدونم نشستم ۱۲تا اپیزود فصل اولش رو بکوب دیدم و خوشمم اومد :D شخصیت کایمن خیلی احمق و دوس داشتنیه و ترکیبش با نیکایدو خیلی خوب بود. ۲تا کرکتر نویی و شین هم خیلی جالب بودن و اون تشنه‌ی خون بودنشون خیلی خوب بود. یکی از عجیبترین شخصیت پردازی‌هایی که دیدم مال ابسیو بود که به شکل احمقانه‌ای بامزه بود و دیالوگای خیلی خنده داری داشت! از اولین ملاقاتش با کایمن تا آخرین قسمت خیلی خوب بود. شخصیت اِن و اون جادوی عجیبشم قشنگ مَچ بودن با فضای Weird انیمه. اون یارو جانسون هم که دیگه اوج خلاقیت تیم سازنده بود برا خلق شخصیت :D بعد مای هیرو آکادمیا دوس داشتم یه انیمه کوتاه ببینم که عکس کایمن رو دیدم تصمیم گرفتم برم سراغش ولی نمیدونستم تموم نمیشه و ادامه خواهد داشت. خیلی تجربه عجیب و جالبی بود. داستان خیلی مرموزی هم داره که به شخصه منو خیلی کنجکاو میکرد. هر قسمت بیشتر دوس داشتم ببینم که بالاخره چی میشه و در نهایت باید منتظر فصل بعدی بمون
یه پروژه کوتاه دیگه بریم و بعدش ببینیم چی میشه :-"

موفق باشیم
من قرن ها پیش مانگاش رو خونده بودم، اونجا حالت اپیزودیک داشت، حالا نمیدونم انیمه اش چطور شده.
---
یکی از دوستان بالا Megalo Box رو پیشنهاد داده، اگه به ترکیب بوکس با چاشنی تکنولوژی علاقه داری کار خوبیه، موزیک های رپ هم توش خیلی جالب استفاده شدن! 12 قسمت هم بود درست یادم باشه.

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,270
نام
Morteza
من شخصا بعد از اینکه اتک آن تایتان رو شروع کردم فقط دیمن اسلیر من رو به اون شدت هیجان زده کرده تا حالا
خیلیا سعی کردن انیمه های مختلف رو بهم معرفی کنن ولی به نظرم کسی که تو خماری اتک آن تایتان انیمه خوب میخواد دیمن اسلیر رو باید ببینه
شاید اونقدر جدی نباشه ولی مبارزاتش به شدت اپیکه و از نظر بصری یه شاهکار واقعیه به نظرم
مخصوصا که این فیلم سینماییشم خیلی خفنه :D
شما مبارزه خفن میخوای و داستان خفن تر باید بری ناروتو ببینی تا به درجه اجتهاد برسی اینایی که میگی جلو طراحی انیمیشنا و مبارزات ناروتو چیز خاصی حساب نمیشن:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بنظر من که اصلا Megalo Box رو نبینید کارکترها و صحنه های بوکسش کاملا معمولی ان :-"
اگه کار خوب در زمینه بوکس می خواید Hajime no Ippo و Ashita no Joe انتخاب های خیلی بهتری هستن :D

Mob Psycho 100 رو هم به لیست اکشن های خفن اضافه کنید هم مبارزاتش هیجان بالایی داره و هم انیمیشن های شدیدا خاص و گاد لول :x

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
دیروز یکی از بهترین قسمت های non non biyori پخش شد و بهم ثابت کرد چرا قبل اینکه پخش بشه هم بهترین انیمه فصل ام میدونستمش

یکی از بهترین فواید nonnon اینه مهم نیست اگه یه قسمت غم انگیز و احساسی یا پر از کمدی باشه هر جور باشه همیشه باعث میشه ادم روحیه بگیره

یکی از بهترین بخش های nonnon برای من شخصیت ناتسومی هست و یکی از ویژگی های ناتسومی دوستیش با هیکا نی هست و این قسمت هم چون تمرکز اصلی رو ناتسومی و هیکا نی بود معلوم بود اپیزود خوبی میشه ولی این قسمت فرای تصور من بود معلوم بود برای این قسمت حسابی وقت گذاشته بودن

نکته ای که باعث میشه قسمت های ناتسومی و هیکا نی با هم خیلی خوب باشه اینه این دو تا خیلی شبیه ولی در عین حال متنفاوتن و این قسمت خیلی خوب اینو نشون میده
-خنده هیکا نی
View attachment 192577

یه داستان تراژدی تو سه تصویر
View attachment 192580View attachment 192579View attachment 192578

بحث ناتسومی و هیکا نی برای اینکه چطوری جریان شکسته شدن گلدون رو بپیچونن
View attachment 192584View attachment 192583View attachment 192582

10 تصویر که از وقوع اتفاق بدی خبر بده
View attachment 192587
بعد این که مادر ناتسومی جریان شکستن گلدون رو میفهمه هیکا نی و ناتسومه با هم دیگه دعوا میکنن و قهر میکنن

وبعد این جریان میبینیم هیچکدوم حالشون خوب نیست و بعدش فلش بک شون رو میبینیم درست زمانی که بچه بودن
View attachment 192595View attachment 192594View attachment 192593

نکته ای که تو فلش بک وجود داره بازم اینو یاداوی میکنه این دو تا خیلی شبیه هم ولی متفاوتن , و تو این فلش بک میبینیم رابطه این دو تا خیلی قوی تر از اینه با یه دعوا از هم بپاشه
بریم سراغ فلش بک
زمین خوردن ناتسومی و ناراحتیش
View attachment 192591

این صحنه خیلی عذاب اوره :(
View attachment 192599View attachment 192598View attachment 192597

این صحنه خیلی خیلی خوبه , اگه یه صحنه باشه که رابطه قوی این دو رو نشون بده همین ئه , و میبینیم چطوری هیکا نی به اشتباهاتش پی میره , همینطور ناتسومی
View attachment 192592

برگشتن به زمان حال
اینجا میبینیم ناتسومی میخواد بیاد و دوباره با هیکا نی اشتی کنه ولی هیکا نی چون بدجور ناراحته ناتسومی مجبور میشه معذرت خواهی غیر مستقیم از هیکا نی بکنه و هیکا نی هم ناتسومی رو مثل همیشه میبخشه , اینجا بازم میبینیم رابطشون چقدر قویه
View attachment 192602View attachment 192601View attachment 192600

و تمام. یکی از بهترین قسمت های nonnon بود

در کل این قسمت از همه لحاظ عالی بود هم کارگردانی هم ارت از هر نظر عالی بود , تنها نکته منفی راجب این قسمت این بود فعلا دو یا سه قسمت خبری از قسمتی که تمرکزش رو ناتسومی باشه نیست

این شات ها رو هم دوست داشتم
View attachment 192608View attachment 192609

View attachment 192611View attachment 192610
دقیقا! هرطوری شده حال آدم رو ردیف می‌کنه:-bd
واقعا حرف نداشت این قسمت. ناتسومی عالیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر