Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
یه چیزی رو درباره اسپویل روشن کنم .
اینکه بگیم ژانر کلیه انیمه یا مانگا چیه یا حال و هواش چجوریه به خودیه خود اسپویل حساب نمیشه و نیازی هم به تگ اسپویلر نداره اما اگر هینت مستقیم درباره اپیزود یا چپتر خاصی بدیم نیاز به اسپویلر داره تا اون سورپرایز احتمالی از بین نره .
درباره عنوان اسپویلر هم که قوانین به شدت واضح و مشخصه . اسم اثر - مانگا یا انیمه بودنش - شماره فصل و اپیزود یا هر چیزی که کاملاً مشخص کنه محتویات داره درباره چی صبحت میکنه .

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
Mahouka Koukou no Rettousei - Raihousha Hen - E10
کل سریال خلاصه شده تو این دیالوگ: "اونی ساما" :|
ای درد و اونی ساما کشتی مارو :-&
اصلا هیچ ایده ندارم که چه اتفاقی میوفته و یا چی میبینم ولی همچنان در حال تماشام :)) (آره میدونم خودزن قهاریم :D )
اون دختر مو سیاهه خواهرشه؟ من این انیمه رو ندیدم، صرفا از رو عکسایی که اینور اونور دیدم فکر میکردم حداقل رومنس خوبی داشته باشه، زارت:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
اون دختر مو سیاهه خواهرشه؟ من این انیمه رو ندیدم، صرفا از رو عکسایی که اینور اونور دیدم فکر میکردم حداقل رومنس خوبی داشته باشه، زارت:D
آره، خودش تنهایی کشته مارو با اونی ساماش :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,090
نام
هومن
Enen no Shouboutai S2 - E24
کسی دنبال هم کرده اینو؟
فصل دوم هم تموم شد، انصافا خیلی خوش ساخت بود به احتمال زیاد فصل بعد دیگه فصل آخریشه (قاعدتا باید فصل آخر باشه وگرنه مزه ش میره)
یکی از مظلوم ترین انیمه همین Enen no Shouboutai هست که کمتر کسی پیگیرش هست :|
کیفیتش عالی صدا گذاری داستان و شخصیت جذاب(بنیمارو:-bd) و..... تنها مشکلی که داره به نظرم این روند ثابتی داستان هست که جوری نیست که تو رو واسه قسمت بعدی انگشت به دهن بزار و شدیدا منتظرش باشی! این قسمت اخر خیلی خوب بود مبارزش!الا یه تیکه از اون ویدیو رو بزارم اینجا همه میرن سراغ دیدن انیمه!

همین jujutsu kaisen یا Kimetsu no Yaiba که این روز ها خیلی محبوب شدن بخاطر همین روند داستانی جذابی که دارن!داستان شاید معمولی و تکرار باشه ولی چینش صحنه طوری هست که اصلا یادت میره داستانش معمولیه یا... و هی پشت سره هم می خوای نگاه کنی ببینی بعدش چی بعدش چی.....(البته نمی دونم بخاطر کیفیت انیمه هست یا مانگاکا چون مانگاشون رو نخوندم نمی تونم نظر بدم)
مثلا jujutsu kaisen هر وقت نگاه می کنم یدفعه میبینم رسیدم به اخر اندینگ:| اصلا ادم نمفهمه زمان چطوری می گذره:-?? یا همین جریان سره Kimetsu no Yaiba هم بود یه داستان تکرار ولی یدفعه خیلی برام جذاب شد و نمی تونستم واسه قسمت بعدی صبر کنم!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,349
نام
مسلم
البته من به قانون اسپویل این تاپیک خیلی معتقدم:D
خیلی گیر داده میشه به پرهام سر همین اسپویل یا تیتر اسپویل این تاپیک که چرا سخت میگیری و ... ، ولی واقعا لازمه:-" و قانون خوبی هم هست:D

جدا از اینکه از هر گناهی میشه گذشت...ولی گناه اسپویل نابخشودنیه! قرار بود قرآن الان نازل بشه، حتما جزو یکی از گناهان کبیره از اسپویل نام میبرد:-"

گرچه... این محمد آریما کیشو، خیلی چیزه... نمیزاره چند چپتر قبل وان پیس رو براش اسپویل کنم و تخلیه ی هایپ کنم:(
گناه کبیره نه ولی در مورد رازداری صحبت شده:-"

عَالِمُ الْغَیْبِ فَلَا یُظْهِرُ عَلَى غَیْبِهِ أَحَدًا؛ داناى نهان است و کسى را بر غیب خود آگاه نمى‏‌کند»

ای کسانی که انیمه ها رو دیدین و دانای نهان شدین، برای دیگران افشا نکنین، خوب نیست:D

به نظرم در حدی که مثلا خلاصه داستان چیه، شخصیت ها چطور هستن و نظرتون در مورد قسمت اول چی بوده اسپویل حساب نمیشه ولی دیگه وارد جزئیات شدن و پلات توئیست ها رو لو دادن نامردیه:-"

Mahouka Koukou no Rettousei - Raihousha Hen - E10
کل سریال خلاصه شده تو این دیالوگ: "اونی ساما" :|
ای درد و اونی ساما کشتی مارو :-&
اصلا هیچ ایده ندارم که چه اتفاقی میوفته و یا چی میبینم ولی همچنان در حال تماشام :)) (آره میدونم خودزن قهاریم :D )

Enen no Shouboutai S2 - E24
کسی دنبال هم کرده اینو؟
فصل دوم هم تموم شد، انصافا خیلی خوش ساخت بود به احتمال زیاد فصل بعد دیگه فصل آخریشه (قاعدتا باید فصل آخر باشه وگرنه مزه ش میره)
اگه فصل اول رو دیده بودی به این مکافات گرفتار نمیشدی:D

یکی از مظلوم ترین انیمه همین Enen no Shouboutai هست که کمتر کسی پیگیرش هست :|
کیفیتش عالی صدا گذاری داستان و شخصیت جذاب(بنیمارو:-bd) و..... تنها مشکلی که داره به نظرم این روند ثابتی داستان هست که جوری نیست که تو رو واسه قسمت بعدی انگشت به دهن بزار و شدیدا منتظرش باشی! این قسمت اخر خیلی خوب بود مبارزش!الا یه تیکه از اون ویدیو رو بزارم اینجا همه میرن سراغ دیدن انیمه!

همین jujutsu kaisen یا Kimetsu no Yaiba که این روز ها خیلی محبوب شدن بخاطر همین روند داستانی جذابی که دارن!داستان شاید معمولی و تکرار باشه ولی چینش صحنه طوری هست که اصلا یادت میره داستانش معمولیه یا... و هی پشت سره هم می خوای نگاه کنی ببینی بعدش چی بعدش چی.....(البته نمی دونم بخاطر کیفیت انیمه هست یا مانگاکا چون مانگاشون رو نخوندم نمی تونم نظر بدم)
مثلا jujutsu kaisen هر وقت نگاه می کنم یدفعه میبینم رسیدم به اخر اندینگ:| اصلا ادم نمفهمه زمان چطوری می گذره:-?? یا همین جریان سره Kimetsu no Yaiba هم بود یه داستان تکرار ولی یدفعه خیلی برام جذاب شد و نمی تونستم واسه قسمت بعدی صبر کنم!
روایت داستانش یه جوریه. اونقدر جذابیت نداره که آدم برای دیدن ادامه اش لحظه شماری کنه، حتی از شونن بودن هم به نظر کار متوسطی به حساب میاد:-"

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
فکر کنم به آخرین جنگی که کامل پوشش داده شده رسیدم تو Kingdom :(
دیشب رسیدم به چپتر 600 ...
و کمتر از 100 چپتر دیگه دارم...
:(
شدیدا موافقت میشه:-"
منم چند وقت پیش انگویینگ شدم و اینکه انگویینگ خوندن کینگدوم واقعا عذابه
یهو وسط صحنه جنگ تموم میشه و باید یکی دو هفته صبر براش کرد که صبر کردن براش خیلی سخته:((
با توجه به اتفاقات چند چپتر اخیر هم قراره جنگ خفنی ببینیم >:):D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
اگه فصل اول رو دیده بودی به این مکافات گرفتار نمیشدی:D
دیدم ولی فصل اول اینجوری پیش نمی رفت یا خیلی کم یادمه :D اون موقع هم اخلاقم نسبت به الان اینقدر تغییر نکرده بود که به اونی ساما گفتن دختره آلرژی پیدا کنم ;))

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
Truck-kun:Origins
با اینکه الان بجز چندتا از اکثر ایسکای ها حالمون بهم میخوره انگار پدرخوانده ایسکای ها چیز خوبی بوده.:D
این چیه ؟
شبیه ناولیه که الان داره به اسم " تناسخ یک علاف " ترجمه میشه .

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,258
نام
محمد
سلام

این چیه ؟
شبیه ناولیه که الان داره به اسم " تناسخ یک علاف " ترجمه میشه .
انیمه همونه!:D
ناول اش چیزی بوده که ترند ایسکای های مدرن رو راه انداخته!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
  • Akiba
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر