Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان اگه انیمه دیگه با فاز بریم آدمیت رو برکنیم دارید معرفی کنید:-h

فصل جدید AOT رو هم شروع نکردم امیدوارم اونا حداقل ریشه بکنن ولی خب در کل در این فاز Dark Fantasy که از کاریزمای آنتاگونیست میری سمتشون اگر کار خوبی هست معرفی کنید ممنون میشم
اگرم تهش پروتاگونیست ضعیف داستان بمیره ممنون تر میشم :D
معمایی خوبم چیزی تو دست بالتون هست بدید اینور مجلس
خیلی وقته نتونستم درست انیمه ببینم و جویای یاری سبزتون هستم (یه 10 15 تا انیمه تو سبک های مختلف البته بیشتر ندیده بودم)

Last edited by a moderator:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
حالا من زیاد موافق نیستم که داستان بدی داره! به شخصه نسبت به کارای شونن جدید جامپ مثل بوکونوهیرو یا جوجوتسو بیشتر باهاش حال میکنم! با اینحال قبول دارم در حد هایپ اش اصلا نیست. ولی خداوکیلی اقتباس خیلی عالی داره! یکجورایی این اقتباس عالیه چند پله جلو بردش!:D
داستانش میتونست خیلی بهتر پرداخت بشه ، چون موضوع جالبی داره.اما تقریبا بدترین مدلیه که پیاده شده.
طرف یه عمره تو جنگل زندگی می‌کنه بعد یهو پیریه بهش میگه اینجا هیولا هست مواظب باش شبا بیرونی ، اینم میگه نه بابا! برمیگرده خونه میبینه همه خانواده رو هیولا خورده! :D؟
بعد همین کرکتر از همه جا بی خبر میشه منجی عالم و ...حقیقتا این داستان گویی برای یه انیمه گرید B هست (همین روال رو مثلا مقایسه کنید با پرداخت ارن تو شینگکی تفاوتش حالتون رو بهم میزنه)
از این دست موارد آبکی تو این انیمه زیاده...پس وقتی خود انیمه خودشو تحویل نمیگیره و سطحش اینه، من چرا باید بگیرم
مشکل اینا نیس حالا ، میای اینجا میبینی اسم این بقل دث نوت اومده جالبه! :D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
الان یعنی کیمتسو و شینگکی در حد دث نوت یا ناروتو هم نیستن؟:-? معلومه جنس ناب استفاده می کنیا :-":D
بیشتر از اینا قلبم برای هانتر سوخت که شد یه کار متوسط :-"
شینگکی شاید!
ولی کیمیتسو خیر!!!!
خدایی کیمیتسو انگشت کوچیکه ی ناروتو هم نمیشه:D حداقل تا اینجا که نشون دادن:D

ولی یه اصل نانوشته هست که میگه خون +گرافیک، محبوبیت شدیدا زیاد میشه:p (بیشتر هم خون:-" )

یه کاری مثل آکامه گا کیل بعد از فصلی که پخش میشد اصولا باید محو میشد! ولی میبینیم هنوز اسمش میاد:| (یا الفن لاید:p )
البته کیمیتسو کار خوبیه...ولی خوبه:D با این هایپ عجیب غریب خیلیییی فاصله داره به نظرم:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
انصافاً شرم کردم:D
وان پانچ من بعد از فول متال و گینتاما بهترین انیمه تاریخه:>
من دیگه حرفی ندارم :D
ولی در کل به شخصه Mob Psycho 100 رو بیشتر از وان پانچ من دوست دارم بنظرم شخصیت پردازی و دیالوگ های بهتری داره :>
+
این ژانر Slice of life هم خیلی مظلومه همه جا من جمله همین جا بیشتر از اکشن و شونن ها حرف زده میشه بشینید 3gatsu , Mushishi , Natsume رو ببینید که رستگاری در دیدن اینهاست :>

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
این حجم از هجمه به این کیمتسو بی نوا بی سابقه ست :D
یه انتظاراتی از داستان دارید انگار جنگ و صلح تولستوی هست انیمه شده :-":D
همینکه داستان یه pacing مناسب داشته باشه و یه سری قوانین کلی برش حاکم باشه و خودش رو نقض نکنه و البته جذاب باشه برای یه انیمه شونن کافی هست دیگه (وجود کاتانا تو داستان فراموش نشه :D)
من نمی دونم چرا انتظار دارین در باب معناشناسی خلقت براتون داستان بگه یه انیمه شونن :-":D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
همینکه داستان یه pacing مناسب داشته باشه و یه سری قوانین کلی برش حاکم باشه و خودش رو نقض نکنه و البته جذاب باشه برای یه انیمه شونن کافی هست دیگه (وجود کاتانا تو داستان فراموش نشه :D)
من نمی دونم چرا انتظار دارین در باب معناشناسی خلقت براتون داستان بگه یه انیمه شونن :-":D
من که لجم گرفته از فروشش.بقیه رو نمیدونم

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی

باید طلا گرفت این جملاتو ^:)^

منم اومدم بگم قرار نیست هر انیمه ای داستان فلسفی داشته باشی بعضی ها سبکشون اینه که تمرکزشون رو روی خلق صحنه های اکشن و نفسگیر بذارن، که دیدم جملات شما بهتر اصل مطلبو بیان کرد و من سکوت می کنم :p

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
دوستان چند روزی میشه Blade of the Immortal رو دیدم و باید بگم اگر به انیمه های اکشن با خشونت بالا علاقه دارید در دیدنش شک نکنید .
اون دسته از عزیزان پیگیر اخبار دنیای انیمه اطلاع دارن که این انیمه فصل بعدی خواهد داشت یا خیر؟

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
262
اونقدر من سر این انیمه بغض میکردم که گلو درد میگرفتم
اگه از شخصیت مشتی خوشت میاد انیمه GTO رو هم ببین ولی سبک این یکی کمدی هست
مرسی gto دیدم
شخصیت منفی های انیمه دکتر ساساکی و ایشیهارا حسی جز تنفر شدید باقی نمیذاشت اکثر انیمه ها که حداقل من دیدم شخصیت منفی ها دوس داشتنی میسازن ولی اینا ...... بودن :|
جزئیات کار عالی بود مثلا اول انیمه برام سوال بود لاکپشت تحت تاثیر انفجار اتمی قرار میگیره یانه و نویسنده جلوتر جواب داد
فکر میکردم از اینا میگذره

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Shingeki no Kyojin (The Final Season) - 61
این قسمت فاجعه بودش.....کیفیت انیمه حتی از قسمت قبل هم کمتر بودش )":
اصلاً حالت چهره با لب هاشون...با دوبله برابری نمی کنه.
رنگ امیزی ها هم که دیگه نگو

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
Shingeki no Kyojin (The Final Season) - 61
این قسمت فاجعه بودش.....کیفیت انیمه حتی از قسمت قبل هم کمتر بودش )":
اصلاً حالت چهره با لب هاشون...با دوبله برابری نمی کنه.
رنگ امیزی ها هم که دیگه نگو
رنگ آمیزی رو کلا قطع امید کن مثل قبل نمیشه، حالا میتونن بگن بخاطر اتمسفره یا هر چیزی...انیمیشن هم کلا یک جوری شده. دستی هست ولی عجیب غریب کرکترا تکون میخورن:/

در هر صورت بنظرم توی این قسمت حداقل داستان رو بخوبی نشون دادن که من دیگه با اون مشکلات کنار بیام.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
خیلی خوب بود قسمت دوم
فقط شروعش ژیک میگه تنها کسی که میتونه گند گریشا یگر رو درست کنه منم پسرش! این پسر اونه؟ یعنی برادر ارن؟ راینر چقدر مرموز و خسته شده :D خیلی باحال شده شخصیتش. این گالیارد هم دوس دارم شخصیت خیلی سرد و جدی داره. حالا در ادامه رابطه‌ی فالکو و راینر خیلی باید جالب بشه و قطعا اتفاقات مهمی رقم میزنن. این قسمت واقعا از نظر کیفیت خیلی بد بود مخصوصا جایی که سر میز شام نشسته بودن و دوربین راینر رو نشون میداد :D من قسمتی قبلی خیلی واسم مهم نبود و اذیت نکرد اما اینجا قشنگ تو چشم بود مشکلاتش ولی خب داستانش خیلی جالب داره پیش میره. این حمله برای به دست آوردن غول بنیانگذار خیلی خفن میشه مخصوصا اینکه ژیک هم سال آخرشه و همه تلاششو میکنه. ازونور خیلی منتظر آرمین رو ببینم که چطور از قدرتش استفاده میکنه و همینطور به مقدار خیلی زیادی دلم واسه میساکا تنگ شده :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,384
نام
محمد
خیلی خوب بود قسمت دوم
فقط شروعش ژیک میگه تنها کسی که میتونه گند گریشا یگر رو درست کنه منم پسرش! این پسر اونه؟ یعنی برادر ارن؟ راینر چقدر مرموز و خسته شده :D خیلی باحال شده شخصیتش. این گالیارد هم دوس دارم شخصیت خیلی سرد و جدی داره. حالا در ادامه رابطه‌ی فالکو و راینر خیلی باید جالب بشه و قطعا اتفاقات مهمی رقم میزنن. این قسمت واقعا از نظر کیفیت خیلی بد بود مخصوصا جایی که سر میز شام نشسته بودن و دوربین راینر رو نشون میداد :D من قسمتی قبلی خیلی واسم مهم نبود و اذیت نکرد اما اینجا قشنگ تو چشم بود مشکلاتش ولی خب داستانش خیلی جالب داره پیش میره. این حمله برای به دست آوردن غول بنیانگذار خیلی خفن میشه مخصوصا اینکه ژیک هم سال آخرشه و همه تلاششو میکنه. ازونور خیلی منتظر آرمین رو ببینم که چطور از قدرتش استفاده میکنه و همینطور به مقدار خیلی زیادی دلم واسه میساکا تنگ شده :D
اره زیک برادر ارن میشه، که برعکس ارن خون پادشاهی رو داره.
پدربزرگ و مادربزرگ ارن و زیک هم جالب شد دیدیم که هنوز زنده هستن.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر