Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
این قسمت دوم shingeki s4 چرا اینجوری بود :|
نمیدونم مشکل دقیقا از کجاست ولی انیمیشن ها یجوری بودن :| کل اپیزودم انگار لگ داشت :D

در کل mappa که توانایی تکنیکی خوبی داره، همین انیمه های اخیرشون همگی خوب بودن ولی snk زیاد خوب نبوده ت ااینجا...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
این قسمت دوم shingeki s4 چرا اینجوری بود :|
نمیدونم مشکل دقیقا از کجاست ولی انیمیشن ها یجوری بودن :| کل اپیزودم انگار لگ داشت :D

در کل mappa که توانایی تکنیکی خوبی داره، همین انیمه های اخیرشون همگی خوب بودن ولی snk زیاد خوب نبوده ت ااینجا...
دقیقا همین مشکل لگ رو داشت! لگ توی انیمیشن ندیده بودیم که دیدیم. فریم هم مشکل داشت:))

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
انیمیشن های شینگکی چرا اینجوری بود؟ لعنتی چشمام داشت کور میشد :))
چرا راه رفتنشون اینطوری بود؟
گرافیک خوبه این انیمیشن ها و cgi خیلی رو مخن
خدا سه چهار قسمت بعدی رو به خیر کنه
ولی باز حداقل خوبه روند داستان رو آدمی زادی جلو میبرن.

این مقایسه جالبی گذاشته بین مانگا و انیمه قسمت اول. only anime watcher ها نگاه کنن خالی از لطف نیست

حتی اشاره هم کرده که cgi تایتان آرواره تو تریلر دستی طراحی شده ولی تو ورژن نهایی انیمه کلا کامپیوتری شده بود

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,506
نام
میلاد
این حجم از هجمه به این کیمتسو بی نوا بی سابقه ست :D
یه انتظاراتی از داستان دارید انگار جنگ و صلح تولستوی هست انیمه شده :-":D
همینکه داستان یه pacing مناسب داشته باشه و یه سری قوانین کلی برش حاکم باشه و خودش رو نقض نکنه و البته جذاب باشه برای یه انیمه شونن کافی هست دیگه (وجود کاتانا تو داستان فراموش نشه :D)
من نمی دونم چرا انتظار دارین در باب معناشناسی خلقت براتون داستان بگه یه انیمه شونن :-":D
والا کسی همچین انتظاری نداشت ، خود شما برگشتی میگی کیمتسو در حد دث نوت و ناروتو! که باعث یه سکته دست جمعی شد :D

Ecthelion

کاربر سایت
Apr 28, 2019
257
مرگ بر CGI.:D
چقدر بد شده بودن تایتانای قسمت اول. اوپنینگ اندینگ هم هیچکدوم قابل قیاس با فصل‌های گذشته نبودن.
به نظرتون این طراحی بچه واریورا یکم بد نیست؟:D انگاری کله‌ی یه آدم ۲۵ ۳۰ ساله رو برداشتن گذاشتن رو بدن بچه. اون موقعی که مانگا رو هم می‌خوندم این موضوع خیلی تو چشم بود.
درباره شخصیتشون هم بخوام بگم، واقعا تو تمام سریال، فیلم و انیمه‌هایی که دیدم هیچ گروهی رو به حماقت این جماعت نمی‌شناسم.
فله فله بردنشون اونجا ازشون به عنوان یاور تخریبچی استفاده کنن + آدم‌هایی که باهاشون زندگی کردن رو بردن به عنوان بمب انسانی استفاده می‌کنن ولی با همه اینا الدیان خوبا ماییم و بااااید اینو به دنیا ثابت کنیم.:D
شما این دیالوگ راینر رو داشته باش فقط: dont damage public property. :))
موضوع بعدی اینه این شخصیتایی که ما در طی داستان دیدیم به یکباره دچار یه تغییر اساسی میشن و کار به جایی میرسه که همین ماگاث لعنت‌الله میاد این اواخر میشه شهید راه حق. اینکه یه یه شخصیتی به مرور زمان زمان تغییر کنه خب ایرادی نداره ولی دیگه نه به این سرعت و لحظه‌ای.
کلا این سعی نویسنده در اینکه میخواد همه رو به یک میزان خاکستری نشون بده اصلا قابل‌درک نیست.
از اون موقعی‌ای که بره اولین بار گابی رو تو مانگا دیدم تا الان که دوباره دیدمش هیچ وقت همچین فشار عصبی رو متحمل نشده بودم. اینقدر از این بشر متنفرم.:D
کل الدیانای درگیر داستان یه فالکو و داداش خوبن.:D واقعا نمیدونم بدون این ۲تا چطور داستان رو تحمل می‌کردم.
نهایتا اینکه خیلی وقته داستان از اون ژانر سینن فاصله گرفته و بیشتر شده شونن. امیداورم اقلا پایان درخوری داشته باشه.

درباره مقایسه شینگکی، کیمتسو و حتی ناروتو هم باید بگم که اصلا در یک لیگ نیستن که بخوان با هم مقایسه بشن. شینگکی جزو معدود کارهاییه که میشه به قشر بیننده سریال و کلا خارج فندم انیمه پیشنهاد کرد و مورد استقبال واقع میشه.

خب کل نقشه ارن همینه دیگه برادر من :D نابودی کل انسان های دنیا به جز الدیایی ها که اینطوری دوباره الدیایی ها زیر یک پرچم جمع میشن. (البته به جز آکرمن ها اونا اجدادشون به یمیر نمیرسه واسه همین تایتان نمیشن و با قدرت بنیان گذار هم نمیشه ذهنشون رو دستکاری کرد. :p)
ببین الان همه این راینر و اینا زورکی فرستاده شده بودن به پارادایس بخاطر خونواده هاشون. این ‌وسط هم چندتا ریتارد میتارد مثل گبی بودن که با زندگی تو پارادایس و دیدن مهمون نوازی اون دختره که دعوتشون کرده بود و یک سری اتفاقات دیگه ایدئولوژیشون عوض شد.
خب وقتی که ارن یهو(؟) میاد همچین تصمیمی میگیره طبیعیه همه دنیا ایدئولوژیاشون رو کنار بذارن بیان جلوی اینو بگیرن.
شیپ آرمین و آنی هم خیلی خوبه 8-> فقط خوب میشد اگه آرمین هم همون ترپ سابق میموند
داستان از ژانر سینن فاصله گرفته و شده شونن یعنی چی؟:|:D
دموگرافی از همون اول شونن بوده دیگه. داستان هم تو آرک پارادایس وار خیلی دارکه اصلا هم نمیشه انکارش کرد. در کل شینگکی همینطور میگذره سگی تر میشه... :-"
درک می‌کنم آقا. نظرم و پستم تحت تاثیر احساسات انباشته شده طی این مدت بود و خب اغراق داشت.:D از راینر گله‌ای نیست.:D

درباره تغییر لحظه‌ای منظورم گابی و صرفا شخص نبود. به عنوان مثال بیشتر رابطه‌شون با امثال ماگاث که بهش احترام میذاشتن. یا اینکه جلوتر زمان حمله‌ی ارن به فستیوال نگرانی ماگاث برای واریورها. وگرنه همین گابی که اینقدر متنفرم هم الان کاملا قابل درکه.:D
جدی سینن نبود جزو ژانر داستان؟:D به هرحال منظورم رو بد رسوندم. با یه مثال بخوام تصحیح کنم:
تا قبل از اون تصمیم ارن واسه نابودی کل دنیا تقریبا ما انتظار هر اتفاق غیرمنتظره‌ای رو داشتیم ولی از زمانی که همه علیه ارن متحد شدن دیگه اینطور نبود. به نوعی همه اتفاقات به نفع یه جبهه رقم میخورد. از فرارشون از پارادایس گرفته تا زنده موندن مردم لیبریو و در ادامه شکست احتمالی ارن تو نقشه‌ش.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
قسمت دوم فصل 4 شینگکی یه استفاده سنگینی از تکنیک رتروسکوپ داره
منتها Mappa قشنگ جای ای که 24 فریم رتروسکوپ کنه، انگار 12 فریم رتروسکوپ کرده برای هر انیمیشن :D
سر همین یه چیز عجیب غریبی شده
ولی در کل خود طراحی روی رتروسکوپ ها محشره

نمیدونم چرا این قدر Experimental دارن رفتار می کنن با انیمه
در کل ولی من دارم حال می کنم، اورآل انیمه خفنیه :D

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
مرگ بر CGI.:D
چقدر بد شده بودن تایتانای قسمت اول. اوپنینگ اندینگ هم هیچکدوم قابل قیاس با فصل‌های گذشته نبودن.
به نظرتون این طراحی بچه واریورا یکم بد نیست؟:D انگاری کله‌ی یه آدم ۲۵ ۳۰ ساله رو برداشتن گذاشتن رو بدن بچه. اون موقعی که مانگا رو هم می‌خوندم این موضوع خیلی تو چشم بود.
درباره شخصیتشون هم بخوام بگم، واقعا تو تمام سریال، فیلم و انیمه‌هایی که دیدم هیچ گروهی رو به حماقت این جماعت نمی‌شناسم.
فله فله بردنشون اونجا ازشون به عنوان یاور تخریبچی استفاده کنن + آدم‌هایی که باهاشون زندگی کردن رو بردن به عنوان بمب انسانی استفاده می‌کنن ولی با همه اینا الدیان خوبا ماییم و بااااید اینو به دنیا ثابت کنیم.:D
شما این دیالوگ راینر رو داشته باش فقط: dont damage public property. :))
موضوع بعدی اینه این شخصیتایی که ما در طی داستان دیدیم به یکباره دچار یه تغییر اساسی میشن و کار به جایی میرسه که همین ماگاث لعنت‌الله میاد این اواخر میشه شهید راه حق. اینکه یه یه شخصیتی به مرور زمان زمان تغییر کنه خب ایرادی نداره ولی دیگه نه به این سرعت و لحظه‌ای.
کلا این سعی نویسنده در اینکه میخواد همه رو به یک میزان خاکستری نشون بده اصلا قابل‌درک نیست.
از اون موقعی‌ای که بره اولین بار گابی رو تو مانگا دیدم تا الان که دوباره دیدمش هیچ وقت همچین فشار عصبی رو متحمل نشده بودم. اینقدر از این بشر متنفرم.:D
کل الدیانای درگیر داستان یه فالکو و داداش خوبن.:D واقعا نمیدونم بدون این ۲تا چطور داستان رو تحمل می‌کردم.
نهایتا اینکه خیلی وقته داستان از اون ژانر سینن فاصله گرفته و بیشتر شده شونن. امیداورم اقلا پایان درخوری داشته باشه.

درباره مقایسه شینگکی، کیمتسو و حتی ناروتو هم باید بگم که اصلا در یک لیگ نیستن که بخوان با هم مقایسه بشن. شینگکی جزو معدود کارهاییه که میشه به قشر بیننده سریال و کلا خارج فندم انیمه پیشنهاد کرد و مورد استقبال واقع میشه.
خب کل نقشه ارن همینه دیگه برادر من :D نابودی کل انسان های دنیا به جز الدیایی ها که اینطوری دوباره الدیایی ها زیر یک پرچم جمع میشن. (البته به جز آکرمن ها اونا اجدادشون به یمیر نمیرسه واسه همین تایتان نمیشن و با قدرت بنیان گذار هم نمیشه ذهنشون رو دستکاری کرد. :p)
ببین الان همه این راینر و اینا زورکی فرستاده شده بودن به پارادایس بخاطر خونواده هاشون. این ‌وسط هم چندتا ریتارد میتارد مثل گبی بودن که با زندگی تو پارادایس و دیدن مهمون نوازی اون دختره که دعوتشون کرده بود و یک سری اتفاقات دیگه ایدئولوژیشون عوض شد.
خب وقتی که ارن یهو(؟) میاد همچین تصمیمی میگیره طبیعیه همه دنیا ایدئولوژیاشون رو کنار بذارن بیان جلوی اینو بگیرن.
شیپ آرمین و آنی هم خیلی خوبه 8-> فقط خوب میشد اگه آرمین هم همون ترپ سابق میموند
داستان از ژانر سینن فاصله گرفته و شده شونن یعنی چی؟:|:D
دموگرافی از همون اول شونن بوده دیگه. داستان هم تو آرک پارادایس وار خیلی دارکه اصلا هم نمیشه انکارش کرد. در کل شینگکی همینطور میگذره سگی تر میشه... :-"

آخرین ویرایش:

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
این چه مریضی بود سر صبحی دیدم:))
اقا خواهشا وقتی اسپویل از مانگا میزارید توی تایتل بنویسید! تا یکی مثل بنده اشتباهی باز نکنه اسپویل بشه!:|
همه که انگار تو اسپویلره :-?
نه منظورم اینکه توی تایتل بنویسن:
Manga Chapter XY
انگار اسپویلر بدون تایتلی نمیبینم حالا ولش همون بهتر که نمیبینم:D
خلاصه برادر بهت تسلیت میگم اسپویل شدن بد دردیه:|:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر