Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
فک میکنم بچه های تاپیک کارشون رو دنبال کنن ولی واقعا بین این همه سال هایی که یوتیوب بودم پادکستی به فان بودن Trash Taste ندیدم.
اصلا بحث های انیمه ایی اشون به درک، کلا شیمی بینشون خیلی خوبه!
معمولا مطالب آموزنده و جالبی هم میگن!
نمیدونم بعدا بورینگ میشه یا نه ولی برای الان واقعا کانتنت های خوب و جالبی دارن.
اگه مثل من حوصله دو ساعت پادکست ندارین این چنل کلا هایلایت های پادکست اشون رو میزاره.
Trash Taste Highlights
بحثای غیر انیمه ایشون تو بعضی مواقع حتی جذابتره! :D یک بحثی رو میندازن وسط ولی راجع به همه چی حرف میزنن الا خودش.:D مهموناشونم که یکی از یکی جذابتر. یکی از دلایل جذابیتش بنظرم واسه اینه که سلیقه هاشون خیلی باهم فرق میکنه(مخصوصا کانر که کلا رد داده هست:D ) که باعث میشه از هر نظر به موضوع پرداخته بشه.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
بحثای غیر انیمه ایشون تو بعضی مواقع حتی جذابتره! :D یک بحثی رو میندازن وسط ولی راجع به همه چی حرف میزنن الا خودش.:D مهموناشونم که یکی از یکی جذابتر. یکی از دلایل جذابیتش بنظرم واسه اینه که سلیقه هاشون خیلی باهم فرق میکنه(مخصوصا کانر که کلا رد داده هست:D ) که باعث میشه از هر نظر به موضوع پرداخته بشه.
اره برای منم همینطوره، چون انیمه ایی رو که خودمون دنبال میکنیم دیگه تازگی بقیه بحث ها رو نداره، برای همین موضوعات خارج از انیمه اشون خیلی جذاب تره!

من فقط وقتی فهمیدم کانر با ویژوال نوول حال نمیکنه برام خیلی Relatable شد.:))

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
اقایونی که فیلم No Game,No Life رو دیدن بگن فیلم اش بهتر میشه؟!
وسطاشم...ولی اینقدر بورینگه حال و حوصله دیدن بقیه اش هم ندارم!:|
خب کامل دیدمش.
نیمه اولش سوپر بورینگه، نیمه دوم خوبی داره.
در کل فیلم اوکی ایی بود.
کاشکی فصل دوم رو میساختن!:(

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
خب Mushishi رو تموم کردم و اینکه لعنتی چقدر خوب بود :(( اولش که شروع کردم نتوستم زیاد باهاش ارتباط برقرار کنم ولی هر چی جلوتر رفت بیشتر به دلم نشست به خصوص فصل دومش خیلی خوش ساخت بود تم و فضای خاص و یونیک به همراه کارگردانی و ریتم و روایت فوق العادش باعث شد برام تبدیل به یکی از بهترین تجربه های انیمه ای بشه :x
فقط یک نکته اینکه حتما مخلفاتشو که دو اسپیشال و یک مووی هست ببینید که مثل اپیزود های اصلیش عالیه.
امتیاز هم به کل سری 9 میدم و یه تشکر هم بکنم از @Kurt117 که با تعاریف زیادش باعث شد برم این انیمه رو ببینم:-" واقعا یکی از اندرریت و بهترین ها بود >:):>

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
خب جدیدترین پروژه یعنی Kimetsu no Yaiba هم تموم شد و خدا لعنتت کنه @Kainé که انیمه تموم نشده معرفی میکنی ببینم :D الان باید تو کف بمونی تا فیلمش بیاد ببینیم و بعدم ادامه سریال تا سال دیگه
اما برسیم به انیمه که خیلی خیلی خوب بود. طراحی شخصیتا و فضای انیمه رو خیلی دوس داشتم، داستان و روایتش خیلی جذاب بود. بک استوری که واسه شیطان‌ها ساخته بودن واقعا زیبا بود. شخصیت تانجیرو خیلی خوب بود ولی ازون بهتر نزوکو بود که خیلی خوب و دوس داشتنی بود. ازون ۲تا احمق اینوسکه و زنیتسو هم اینوسکه رو بیشتر دوس داشتم. زنیتسو ازیناس که میبینیش چشات ۴تا میشه از حجم دریدگیشون :D ولی بعد گذشت چند قسمت حقیقتا خستم کرد اینقدر داد و بیداد کرد ولی اینوسکه ازین لاتای کوچه خلوت بود خیلی دوسش داشتم :)) اولین دیدارشون واقعا عالی بود. قشنگ همونجا به بهترین شکل میشد شناختش. قسمتای ۲۲ ۲۳ ۲۴ خیلیییی انیمه شدن و واقعا به سختی تحملشون کردم. شیاطین رو هم خیلی خوب طراحی کرده بودن مخصوصا اونایی که قویتر بودن ابیلیتی‌های جالبی داشتن.
اولین صحنه‌ای که خیلی دوس داشتم و خیلی به دلم نشست رو هم میذارم ببینیم باهم :D هرکار کردم نشد بذارمش داخل اسپویلر. ویدئو مربوط به قسمت دوم هستش

View attachment IMG_20201122_201133_602.mp4

آخرین ویرایش:

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
حالا که بحث کیمتسو بگم

فیلم kimetsu no yaiba جمع فروشش رسید به ¥25,449,291,050 ین و شد 242.6 میلیون دلار

حالا نکته همه اینا اینجاست امروز فروش فیلم اش از kimi no na wa تو ژاپن پیشی گرفت

182165

حالا نکته ترسناک این قضیه اینجاست فیلم کیمتسو فقط تو عرض 38 روز تونسته به این فروش برسه (نکته خیلی خیلی ترسناکیه دقت کنین)

نکته اخلاقی: این بازیش سال بعد غوغا میکنه :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
خب آخرین پروژه یعنی Kimetsu no Yaiba هم تموم شد و خدا لعنتت کنه @Kainé که انیمه تموم نشده معرفی میکنی ببینم :D الان باید تو کف بمونی تا فیلمش بیاد ببینیم و بعدم ادامه سریال تا سال دیگه
اما برسیم به انیمه که خیلی خیلی خوب بود. طراحی شخصیتا و فضای انیمه رو خیلی دوس داشتم، داستان و روایتش خیلی جذاب بود. بک استوری که واسه شیطان‌ها ساخته بودن واقعا زیبا بود. شخصیت تانجیرو خیلی خوب بود ولی ازون بهتر نزوکو بود که خیلی خوب و دوس داشتنی بود. ازون ۲تا احمق اینوسکه و زنیتسو هم اینوسکه رو بیشتر دوس داشتم. زنیتسو ازیناس که میبینیش چشات ۴تا میشه از حجم دریدگیشون :D ولی بعد گذشت چند قسمت حقیقتا خستم کرد اینقدر داد و بیداد کرد ولی اینوسکه ازین لاتای کوچه خلوت بود خیلی دوسش داشتم :)) اولین دیدارشون واقعا عالی بود. قشنگ همونجا به بهترین شکل میشد شناختش. قسمتای ۲۲ ۲۳ ۲۴ خیلیییی انیمه شدن و واقعا به سختی تحملشون کردم. شیاطین رو هم خیلی خوب طراحی کرده بودن مخصوصا اونایی که قویتر بودن ابیلیتی‌های جالبی داشتن.
اولین صحنه‌ای که خیلی دوس داشتم و خیلی به دلم نشست رو هم میذارم ببینیم باهم :D هرکار کردم نشد بذارمش داخل اسپویلر. ویدئو مربوط به قسمت دوم هستش

View attachment 182142
حالا میخوای Psycho Pass ندیده با انیمه خداحافظی کنی؟
:D
این Code Geass هم عالیه!
دوتاشون هم بهترین پایان ممکن رو دارن...فصل یک PP و دو فصل CG رو ببین.
بقیه اش دیگه شیردوشیه که چند سال بعد پایان اشون به سرشون زد ادامه بدن، نیازی به دیدن اشون نیست!:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نکته اخلاقی: این بازیش سال بعد غوغا میکنه

ایول بازی هم قراره داشته باشه؟ :D
ولی بازی ساختن از رو انیمه هم خیلی کار سختیه. هم باید حس و حال انیمه رو بده همه اینکه گیم خوبی باشه. یه جورایی هر ۲ کنار هم سخته. من تریلر گیم‌پلی از بازی AoT 2 دیدم چیز خاصی نداشت، خیلی ساده بود. فقط میرفت اینور اونور تایتان میکشت. ولی بازی کیمتسو اگه خوب بشه قطعا دوس دارم تجربش کنم :D اینطور که به نظر میرسه محبوبیت وحشتناکی پیدا کرده و اگه همت کنن میتونن یه بازی خوبم از توش درارن. میشه همون پایگاه اصلی رو بذارن به عنوان هاب؛ بری شیطان بکشی و لول آپ شی و آپگرید کنی با کرکترای مختلف. باس‌ها هم که اون ۱۲ تا باشن که هر کدوم یه منطقه رو تحت کنترل دارن و باید بگیری ازشون. باس آخرم که ... :D
خیلی آف تاپیک شدیم :D

حالا میخوای Psycho Pass ندیده با انیمه خداحافظی کنی؟

اشتباه نوشتم. یعنی منظورم این بود که جدیدترین پروژه‌ای که داشتم میدیدم به پایان رسید :D
اتفاقا سایکو پس رو شروع کردم ولی اختلاف زیادی بین علما بود سر دیدن یا ندیدنش به خاطر سیزن دومش :D گفتم حالا سیزن اولش رو ببینم تا بعد ببینیم چی میشه

بازیش فایتینگه

ای بابا. ایده قشنگی دادم ولی :D
فایتینگم جوابه واسش. شخصیت خیلی زیاد داره

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ولی بازی ساختن از رو انیمه هم خیلی کار سختیه. هم باید حس و حال انیمه رو بده همه اینکه گیم خوبی باشه. یه جورایی هر ۲ کنار هم سخته. من تریلر گیم‌پلی از بازی AoT 2 دیدم چیز خاصی نداشت، خیلی ساده بود. فقط میرفت اینور اونور تایتان میکشت. ولی بازی کیمتسو اگه خوب بشه قطعا دوس دارم تجربش کنم :D اینطور که به نظر میرسه محبوبیت وحشتناکی پیدا کرده و اگه همت کنن میتونن یه بازی خوبم از توش درارن. میشه همون پایگاه اصلی رو بذارن به عنوان هاب؛ بری شیطان بکشی و لول آپ شی و آپگرید کنی با کرکترای مختلف. باس‌ها هم که اون ۱۲ تا باشن که هر کدوم یه منطقه رو تحت کنترل دارن و باید بگیری ازشون. باس آخرم که ... :D

اشتباه نوشتم. یعنی منظورم این بود که جدیدترین پروژه‌ای که داشتم میدیدم به پایان رسید :D
اتفاقا سایکو پس رو شروع کردم ولی اختلاف زیادی بین علما بود سر دیدن یا ندیدنش به خاطر سیزن دومش :D گفتم حالا سیزن اولش رو ببینم تا بعد ببینیم چی میشه
بازیش فایتینگه:-"
ولی چون همون تیمی میسازه که ultimate ninja storm رو ساخته، درش شک ندارم که شاهکار میشه:D اگر مثل UNS4 بسازن که از انیمه هم میتونه خفن تر بشه:-"

سایکو پس متفق القول... فقط یک فصل داره و بس:D بقیش دروغه:))
حالا تا آخر ببینی میفهمی منظورمون رو:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد

نگاه کن فصل 1 اش کلا داستانی که میخواد بگه تموم میکنه میره پی کارش!
گن اروبوچی هم داستان فصل اول رو نوشته!(نویسنده فیت زیرو و چندتا کار گولاخ دیگه)
دیگه بقیه داستان های مختص خودشون رو دارن که ارزش تف انداختن هم ندارن!:D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نگاه کن فصل 1 اش کلا داستانی که میخواد بگه تموم میکنه میره پی کارش!
گن اروبوچی هم داستان فصل اول رو نوشته!(نویسنده فیت زیرو و چندتا کار گولاخ دیگه)
دیگه بقیه داستان های مختص خودشون رو دارن که ارزش تف انداختن هم ندارن!:D

عین همون جریان Fate/Zero پس
اونم من عاشقش بودم. فوق‌العاده بود این انیمه. ولی بچه‌ها گفتن بقیه نسخه‌هاش به لعنت خدا هم نمیرزه :D

rezatala

کاربر سایت
Dec 27, 2018
214
بحث فیت زیرو شد.من نشستم دیدمش حال داد.الان برم استی نایت یا فیلم ها رو ببینم ادامه اینه یا اونا هم روتهای انیمه هستن.در کل ببینم مزه این از زیر دندونم در نیاد؟سوالم به خصوص درباب فیلمهاست.ادامه داستان هستن یه بازسازی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بحث فیت زیرو شد.من نشستم دیدمش حال داد.الان برم استی نایت یا فیلم ها رو ببینم ادامه اینه یا اونا هم روتهای انیمه هستن.در کل ببینم مزه این از زیر دندونم در نیاد؟سوالم به خصوص درباب فیلمهاست.ادامه داستان هستن یه بازسازی
مزه این از زیر زبونت در میاد، جز اینکه بخش اکشن ماجرا برات مهم باشه:-"
از نظر کاراکترها .... فقط آهی سر میدهم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر