Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
امروز 30 مِی تولده بانو Yui Ishikawa بود، عجیبه کسی اشاره نکرده!!! دیگه فک کنم همه هنرنمایش توی nier automata رو یادشون باشه اونایی هم که اهل گیم نیستن با mikasa و violet میشناسنش خلاصه که کارش خیلی درسته و حیفه مثله بقیه براش تولد نگیرین :D

_____

اها راستی ما نفهمیدیم لینک از یوتُیوب اینجا گذاشتن خلافه قوانینه یا نه؟ اگه نیست که بگید کلی ویدئو خفن مرتبط با انیمه(یجواری) پست کنیم
یه مدت زمانی مغایر قوانین بودش...ولی الان دیگه اینطور نیس، تا زمانی که محتوای اون مشکلی نداشته باشه، هیچ ایرادی نداره.
والا منظور از این موسیقی های هست که تصاویر متحرک دارن و خب بعضیاشون عکساشون اگه بخوایم خیلی حساس شیم ممکنه مناسب نباشن، فک کنم پست نکنم سنگین تره :D

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
اها راستی ما نفهمیدیم لینک از یوتُیوب اینجا گذاشتن خلافه قوانینه یا نه؟ اگه نیست که بگید کلی ویدئو خفن مرتبط با انیمه(یجواری) پست کنیم
یه مدت زمانی مغایر قوانین بودش...ولی الان دیگه اینطور نیس، تا زمانی که محتوای اون مشکلی نداشته باشه، هیچ ایرادی نداره.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
امروز 30 مِی تولده بانو Yui Ishikawa بود، عجیبه کسی اشاره نکرده!!! دیگه فک کنم همه هنرنمایش توی nier automata رو یادشون باشه اونایی هم که اهل گیم نیستن با mikasa و violet میشناسنش خلاصه که کارش خیلی درسته و حیفه مثله بقیه براش تولد نگیرین :D

_____

یادش بخیر...7 سال پیش وقتی اومد مارو با صدای میکاسا عاشق خودش کرد و رفت
... دیگه Nier و Violet ادامه اون مسیر بود! :x
ایشالا حالا حالا باشه.
خدایی واقعا سخته وقتی میفهمیم اشخاصی که کرکترهایی که دوست داریم، صداگذاری میکنن، با ما پیر شدن و بلایی سرشون اومده:(
صداگذار های وایت برد، راجر و سنگوکو خیلی دلم برای صداشون تنگ میشه:((

البته احتمالا ایشون اگه ازدواج نکرده بره، مزدوج شه...این دو سال اندازه ده سال اخیر این صدا پیشه های ژاپنی وصلت کردن.
برعکس ما، فرمان تولید مثل شینزو آبه انگار اثر کرده:))

لینک یوتیوب کجا خلاف قوانینه، بزار آقا:D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
Listeners - E08
بیا اینم از MAPPA که میگید :D

واقعاً درک نمیکنم که چرا این همه وقت و انرژی صرف ED هر قسمت انیمه میکنن...!!!
خود انیمه پر از CGI , 3D anime شده...ولی ED اون اینطور نیس /:)
واقعاً نیازه که همچین کاری کنن....این همه وقت رو صرف انیمه ی اصلی میکردن، نتیجه ی بهتری می گرفتید...
حداقلش اینه که اشتباهات ـتون کمتر میشد...

قسمت 08 دقیقه ی 15:23.....جمعیت در حال راه رفتن از تو هم دیگه رد میشن :Arrowd:

واقعاً دارید چی کار میکنید....امیدوارم که همچین کاری رو با SnK نکن :D
البته بنظرم همه ی اینها تقصیر کارگردان و دستیار اون هستش....که بازم دلم صاف نیس به کارگردان فصل چهارم SnK

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
144193
Weathering with You
Tenki no Ko​

گذاشتم یه سه روز بگذره از دیدن انیمه تا بتونم حسابی اون رو تو ذهن خودم هضم کنم....بعد دربارش پست بزنم.

گرافیک: اول بگم که با یک وسواس و دقت بسیار زیاد انیمه رو نگا کردم...نه با دید اینکه بخوام ایراد بگیرم...با دید اینکه لذت ببرم.
بکگراد های اون شاهکار بودن، اینقدر پر جزئیات بودن که دهن آدم وا می موند...اینگار که تصاویر کاملاً واقعی بودن. الخصوص رنگ آمیزی اون حیرت آور بودش.

انیمیشن هاش و و الخصوص زوایا کامل و بی نقص بودش....واقعاً چشم نواز بودش، اینگار یه فیلم واقعی کارگردانی شده بود...اینقدر لذت بردم که حد نداشت.

قطرات بارون ـش هم که تو حلقم :D

موسیقی: موسیقی ـش خوب بود...بیشتر از قطعات آوازهایی که توش پخش میشد لذت بردم، یه همخونی خوبی با جو و حال هوای انیمه داشت.

دوبله: خیلی من موافق استفاده از بازیگر یا افراد متفرقه به عنوان دوبلور نیستم...و شنیدن صداشون هیچ جزابیت خاصی برام نداره...ولی این 2نفری که جای دوتا شخصیت اصلی صحبت کردن...اگه نخوام سخت گیر باشم...کارشون بدک نبود، خوب بودش و در کل ازشون راضی بودم.

دوبله سایر cast ها هم که خوب بودش...از دوبلورهای خوشنامی استفاده کرده بودن

داستان: :Arrowd:
داستان انیمه رو دوست داشتم...ولی نه به اندازه ی your name.....اون جنس از پیوند عاطفی و احساسی که تو your name بودش....اینجا احساس نمیشد.
روند انیمه خوب بودش، اصلاً احساس خستگی نکردم و با کل انیمه حال کردم، حتی میشه گفت که از لحاظ تکنیکی از your name هم خوش ساخت تر در امده بود.
ولی احساس میکنم که یه حفره تو انیمه وجود داره که قابل پُر شدن نیس، نمیدونم شاید این برداشتم تحت تاثیر کارهای قبلی شینکای باشه یا شایدم چون انتظار خیلی زیادی کشیدم برا دیدن انیمه.!

ولی با تمام اینها...بازم از داستان انیمه لذت بردم.....و شاید حتی میشه گفت که همچین سختگیری هایی میتونه نه به جا باشه.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
Tower of God تا مدت نامعلومی به Hiatus رفت. پیام SIU بعد از آخرین چپتر منتشر شده (مترجم کره‌ای به انگلیسی این متن Aido هست):
سلام به همگی. من SIU هستم. اخیرا وضعیت سلامتی من به حدی بد شده که مجبورم از برج خدا Hiatus بگیرم. من واقعا شرمنده‌ام که وسط این آرک باید این کار را انجام بدم. من تمام سعی‌ام را در این مدت می‌کنم تا به خوبی استراحت و ریکاوری کنم تا بتونم داستان را ادامه بدم. از همه‌تون ممنونم که همیشه از من حمایت ‌کردید و امیدوارم که سالم و سلامت برگردم. به خاطر شرایط موجود، من نمی‌تونم زمان دقیقی برای این Hiatus اعلام کنم. مث همیشه ازتون ممنونم و عمیقا عذرخواهی می‌کنم.
Hello everyone, this is SIU. Recently,

my health has deteriorated to the point where I must take a hiatus from Tower of God.

I am nothing but sorry that I have to take a leave in the middle of an arc.

I will do my best during the hiatus to rest well and recover so that I can continue the story.

Thank you always for cheering me on, and I hope to come back healthy and well.

(Due to the circumstances I cannot give an official expected duration for the hiatus)

As always, thank you. I apologize deeply.

SIU.

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام به بروبکس و دوستای خودم. بالاخره بعد 2 سال سربازی کوفتی تموم شد!خودم هنوز باورم نمیشه.. الان بیشتر وقت دارم برای دیدن انیمه:D
......................
دیروز با تریلر جدید shingeki no kyojin مواجه شدم، بدجور هایپم زد بالاB-)...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
Tower of God تا مدت نامعلومی به Hiatus رفت. پیام SIU بعد از آخرین چپتر منتشر شده (مترجم کره‌ای به انگلیسی این متن Aido هست):

کی بود اینجا میگفت، وقتی SIU هر هفته چپتر میده، چرا اودا نمیتونه و بریک میگیره.
بیا تحویل بگیر. اینقدر گفتی تا طرف کله پا شد!:( فک کن زیر سر استکبار دونو بود:D

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
View attachment 144193
Weathering with You
Tenki no Ko​

گذاشتم یه سه روز بگذره از دیدن انیمه تا بتونم حسابی اون رو تو ذهن خودم هضم کنم....بعد دربارش پست بزنم.

گرافیک: اول بگم که با یک وسواس و دقت بسیار زیاد انیمه رو نگا کردم...نه با دید اینکه بخوام ایراد بگیرم...با دید اینکه لذت ببرم.
بکگراد های اون شاهکار بودن، اینقدر پر جزئیات بودن که دهن آدم وا می موند...اینگار که تصاویر کاملاً واقعی بودن. الخصوص رنگ آمیزی اون حیرت آور بودش.

انیمیشن هاش و و الخصوص زوایا کامل و بی نقص بودش....واقعاً چشم نواز بودش، اینگار یه فیلم واقعی کارگردانی شده بود...اینقدر لذت بردم که حد نداشت.

قطرات بارون ـش هم که تو حلقم :D

موسیقی: موسیقی ـش خوب بود...بیشتر از قطعات آوازهایی که توش پخش میشد لذت بردم، یه همخونی خوبی با جو و حال هوای انیمه داشت.

دوبله: خیلی من موافق استفاده از بازیگر یا افراد متفرقه به عنوان دوبلور نیستم...و شنیدن صداشون هیچ جزابیت خاصی برام نداره...ولی این 2نفری که جای دوتا شخصیت اصلی صحبت کردن...اگه نخوام سخت گیر باشم...کارشون بدک نبود، خوب بودش و در کل ازشون راضی بودم.

دوبله سایر cast ها هم که خوب بودش...از دوبلورهای خوشنامی استفاده کرده بودن

داستان: :Arrowd:
داستان انیمه رو دوست داشتم...ولی نه به اندازه ی your name.....اون جنس از پیوند عاطفی و احساسی که تو your name بودش....اینجا احساس نمیشد.
روند انیمه خوب بودش، اصلاً احساس خستگی نکردم و با کل انیمه حال کردم، حتی میشه گفت که از لحاظ تکنیکی از your name هم خوش ساخت تر در امده بود.
ولی احساس میکنم که یه حفره تو انیمه وجود داره که قابل پُر شدن نیس، نمیدونم شاید این برداشتم تحت تاثیر کارهای قبلی شینکای باشه یا شایدم چون انتظار خیلی زیادی کشیدم برا دیدن انیمه.!

ولی با تمام اینها...بازم از داستان انیمه لذت بردم.....و شاید حتی میشه گفت که همچین سختگیری هایی میتونه نه به جا باشه.
دوست خوبم خلیل san... صلاح میدونی full4k bluray این انیمه رو لینک مستقیم بزارم؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
دوست خوبم خلیل san... صلاح میدونی full4k bluray این انیمه رو لینک مستقیم بزارم؟
سلام

اگه مشکلی با حجم دانلودی اون نداری....به نظرم ارزش ـش رو داره...هر چند سال یکبار ممکنه همچین انیمه ای بیاد.

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
کی بود اینجا میگفت، وقتی SIU هر هفته چپتر میده، چرا اودا نمیتونه و بریک میگیره.
بیا تحویل بگیر. اینقدر گفتی تا طرف کله پا شد!:( فک کن زیر سر استکبار دونو بود:D
من گفتم و پای حرفم هستم. این بنده خدا قبلاً هم اینطوری شده بود. خودش دو هفته تا یک ماه استراحت میکنه برمیگرده پر انرژی :D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
من گفتم و پای حرفم هستم. این بنده خدا قبلاً هم اینطوری شده بود. خودش دو هفته تا یک ماه استراحت میکنه برمیگرده پر انرژی :D
اههه تو بودی، گفتم نکنه اخوی اکانتت رو هایجک کرده:D

ما که از خدامونه! البته خداوکیلی با انیمه شدن کارش قشنگ معلومه نسبت به بقیه وبتون کار ها، کار و بارشم بهتره.
اونا قشنگ در مقابل مانگاکا ها مثل بچه های فقیر افریقا میمونن:D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ای سق سیاه . زدی ترکوندی بچه مردمو .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,442
نام
مسلم
سلام به بروبکس و دوستای خودم. بالاخره بعد 2 سال سربازی کوفتی تموم شد!خودم هنوز باورم نمیشه.. الان بیشتر وقت دارم برای دیدن انیمه:D
خسته نباشی:D عجله نکن، یکی دو هفته دیگه باید بری دنبال کار و بازم وقت برای انیمه دیدن کم میاری:D

=======================
برای اینکه اسپم نشه دو تا شخصیت توی این فیلم Weathering with You بود که به نظرم خیلی آشنا میومدن، کسی میشناسشون؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر