Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
ولی نمیام هم سیبر بزارم یوزرم:p

به هر حال هرکی کلا وان پیس گزینه اولش نباشه که به نظر من یه جای کارش میلنگه:p اونم میگم...وقتی که کسی چنین یوزری داره بیشتر:p
و در چنین شرایطی حداقل از نظر خودم جایز نیست چنین کسی به سلیقه م گیر بده:p
شاید برای شما اسم یوزر چیز خیلی مهمی باشه ولی برای من اصلا چیز مهمی نیست اون موقع تو حال و هوای وان پیس بودم و اسمو گزاشتم لوفی ممکن بود شاید اگه الان ثبت نام میکردم اسم پروفایلمو میزاشتم اراراگی
بازم میگم این حرف بنظرم درست نیست الان یکی از کاربرهای اینجا بهترین انیمش اشتاینز گیته ولی اسم پروفایلش کایکیه حالا من بیام بگم سلیقش مشکل داره نه بنظرم این حرف منطقی نیست
حالا اون حرفم هم جنبه شوخی داشت فکر کردم ادم باحالی هستی گفتم یک شوخی بکنم خلاصه ببخش اگه باعث ناراحتیت شدم :D

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
5) Hinamatsuri : با این که هر از گاهی لحظات کمدی و درام خوبی داشت ولی در کل یک کار معمولی بود البته از کاری که اکیبا پیشنهاد بده نمیشد بیشتر از این هم انتظار داشت:D امتیازم : 6/10

مانگاش رو هم به نظرم بخون. از انیمه‌اش بهتره. یه سری از شوخی‌های مانگا رو نتونستن توی انیمه خوب در بیارن. یه سری از قسمت‌های خیلی خنده‌دار مانگا رو هم کلا حذف یا کوتاه کردن. مثلا یه قسمتی توی مدرسه می‌خوان تئاتر سیندرلا بازی کنن، اون قسمتش عالیه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
امروز اتفاقی تو یوتیوب چشمم به اندینگ اخر Bleach خورد!یدفعه انگار برگشتم به چند سال پیش که هفته گی دنبال میکردم عجب انیمه جذابی بود8->(بجز اون فیلر های بی وقتش)
این اندینگ رو واقعا دوست داشتم و چسبید:x
ولی اندینگ اولش رو بهترین اندینگ بلیچ میدونم:x (اینم مقام دوم رو داره:-" ) مخصوصا نسخه ی کامل آهنگ که یه داستان رو روایت میکنه و روابطی که شکل میگیره و تغییر میکنه و ...

ولی اینو گذاشتی و داغ دلمان را تازه کردی:(
بلیچ میخوام ... نه اون آرک پایانی...ولی بلیچ میخوام:( یه آرک پایانی که دوباره نوشته(کشیده) بشه:(

یا...حداقل Burn the Witch رو مانگا و انیمه کنید:|
کلا آرت استایل کوبو رو دوست دارم!

لعنت بهشون:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
این اندینگ رو واقعا دوست داشتم و چسبید:x
ولی اندینگ اولش رو بهترین اندینگ بلیچ میدونم:x (اینم مقام دوم رو داره:-" ) مخصوصا نسخه ی کامل آهنگ که یه داستان رو روایت میکنه و روابطی که شکل میگیره و تغییر میکنه و ...

ولی اینو گذاشتی و داغ دلمان را تازه کردی:(
بلیچ میخوام ... نه اون آرک پایانی...ولی بلیچ میخوام:( یه آرک پایانی که دوباره نوشته(کشیده) بشه:(

یا...حداقل Burn the Witch رو مانگا و انیمه کنید:|
کلا آرت استایل کوبو رو دوست دارم!

لعنت بهشون:|
کوبو هنوز داره برای جامپ کار میکنه،،،؟؟؟ اگه آره کی هیچی

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
باز امیر آکیبا اومد به سیبر گیر داد... استغفرالله (دست به ریش‌اش می‌کشد) :D
-----
این فیلم/انیمیشن سونیک چقدر خوب بود! نه به طراحی داغون اون موقع‌شون نه به الان. فیلم برای من یکی که قشنگ همونی بود که باید باشه؛ فقط سونیک می‌شد یکم کیفیت رندر مندرهاش بالاتر باشه و با صحنه‌های فیلم هماهنگ‌تر، که اونم مورد خیلی تو چشمی نیست؛ با توجه به اینکه وسط ساخت، طراحی‌ش رو عوض کردن راحت می‌شه ندید گرفت. و ایول جیم کری! اگ‌من محشری بود :-bd
تیتراژ پایانی هم خیلی چسبید و عجیب اجراش خوب بود و اون صحنه‌ی...
صحنه‌ی بعد تیتراژ پایانی. قشنگ کف و خون قاطی کردم.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
امروز اتفاقی تو یوتیوب چشمم به اندینگ اخر Bleach خورد!یدفعه انگار برگشتم به چند سال پیش که هفته گی دنبال میکردم عجب انیمه جذابی بود8-(بجز اون فیلر های بی وقتش)
اتفاقاً بهترین فیلرها رو داشت بلیچ .
تو انیمه های بلند هیچکدوم فیلر بدردبخور ندارن به غیر از بلیچ .
ولی بی وقتی رو قبول دارم . تو اوج هیجان آرک یهو 1 سال میرفت تو فیلر .

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
تو انیمه های بلند هیچکدوم فیلر بدردبخور ندارن به غیر از بلیچ .
فیلرهای گینتاما هم فوق العادست اصلا حس نمی کنی که فیلره و حتی بعضی هاش از اپیزودهای اصلی هم خنده دارتره البته از ۳۶۷ قسمت فقط ۲۲ قسمت فیلر داره.
جایی رو سراغ دارین naruto shippuden با زیرنویس هماهنگش گذاشته باشه
پدر ادم در میاد دونه دونه زیرنویس هماهنگ کنه
زیرنویس چسبیده داشته باشه که چه بهتر
قسمت های اول رو باید خودت هماهنگ کنی ولی فکر کنم از ۱۰۰ به بعد نیازی به هماهنگی نداشته باشه و خودش کاملا هماهنگه.

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
از طرفی سه گانه کیزو هم رسما Greatest Anime Trilogy of all time بود
من قبلا این سه گانه رو همون اوایل که شروع کردم به انیمه دیدن دیدم
همیشه هم برام سوال بود که چرا ایتقدر نمره اش بالاس
به عنوان یه پروژه دانشجویی که مثلا 4 تا دانشجو دور هم جمع شدن اینو ساختن بهش نگاه میکردم چون پس زمینه های صحنه ها در انیمه خیلی ساده بودند
سری مونوگاتاری رو همین 6 7 ماه پیش باهاش آشنا شدم و توی لیستم بود برای دیدن
نمیدونستم این سه گانه ادامه همونه
واجب شد یه بار از اول این سری رو ببینم شاید قیلا چون هیچ درکی از دنیای مونوگاتاری و داستان های قبلیش نداشتم اون سه گانه زیاد به چشمم نیومد گرچه همون موقع هم تونست هیجانم رو بر انگیزه و احساساتم رو غلقلک بده ولی نه در این حدی که تو تعریف کردی

در حال حاضر سه گانه برزرک برای من این عنوانی که گفتی رو داره

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بله انیمه تا تابستون انگار تاخیر خورده!
لعنتیا بهارمون رو کوفتمون کردن.:|
بحث بهار شد، دو سه روز پیش دیدم گویا بازسازی Digimon Advrnture قراره بیاد...و همین بهار!!!! :x

من که هااااایپم:x

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
من قبلا این سه گانه رو همون اوایل که شروع کردم به انیمه دیدن دیدم
همیشه هم برام سوال بود که چرا ایتقدر نمره اش بالاس
به عنوان یه پروژه دانشجویی که مثلا 4 تا دانشجو دور هم جمع شدن اینو ساختن بهش نگاه میکردم چون پس زمینه های صحنه ها در انیمه خیلی ساده بودند
سری مونوگاتاری رو همین 6 7 ماه پیش باهاش آشنا شدم و توی لیستم بود برای دیدن
نمیدونستم این سه گانه ادامه همونه
واجب شد یه بار از اول این سری رو ببینم شاید قیلا چون هیچ درکی از دنیای مونوگاتاری و داستان های قبلیش نداشتم اون سه گانه زیاد به چشمم نیومد گرچه همون موقع هم تونست هیجانم رو بر انگیزه و احساساتم رو غلقلک بده ولی نه در این حدی که تو تعریف کردی

در حال حاضر سه گانه برزرک برای من این عنوانی که گفتی رو داره
سری مونوگاتاری رو حتما باید به ترتیب سال پخش دید نه بر اساس تایم لاین
البته سبک انیمش خاص هم هست و ممکنه به مذاق خیلی ها خوش نیاد ولی خب من از مدل قصه گویی و داستانش واقعا خوشم اومد
با این سه گانه هم خیلی حال کردم واقعا سه ساعت تمام میخکوب بودم و خیلی چسبید:x

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
آخرم خودم
برید تو آپارات لعنتی نnaruto shippuden با زیرنویس رو سرچ کنین بشینین دانلود کنید حالشو ببرید زیرنویس چسبیده
حکمت اینه که... اکثرا بچه ها هاردساب نمیگیرن برای همین نمیتونند کمک کنند:-"
از اونطرف اینکه میخوای با چه فن سابی هماهنگ باشه و ... هم هست! (همینجوریشم کارای بلند سخته لینک درست حسابی ازشون:D )

و در آخر اینکه تورنت دوست خوب شما انیمه بین ها هست:D
و نرم افزار aegisub ، برای تغییرات راحت توی زیرنویس(از جمله زمان بندی)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر