Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
میفرمایند مانگا خواندن...وقتی مانگاش خوب باشه یکی از بهترین لذت های دنیاست:D
از اونطرف،کلا خوندن یک کتاب کاغذی و حس ورق زدن و بوی کاغذ کجا و ... خوندن دیجیتالی کجا:-" (برعکس گفتم فکر کنم:p )

به هر حال...یکی از لذت های دنیا اینه که جلدهای محبوبت رو بتونی گیر بیاری و فیزیکی داشته باشی و بخونی:D ... حتی اگر اشتباهی نوشته باشن Zolo :|

View attachment 129287

1 و 61 ، شروع داستان و شروع دوباره ی ماجراجویی هست، و از اونطرف طرح کاورشون جالبه....مسیری که کلاه حصیری ها طی کردن و ناکاماهایی که پیدا کردن:D

50... Nothing Happened ... همین برای گرفتن یکی از بهترین ولوم ها کفایت میکنه... پنلی که جزو TOP3 پنل های کل وان پیسه:D

89 ... انقدر گفتیم و گفتیم و گفتیم در وصف حضرت و این مبارزه که نیازی به گفتن نیست دیگه:D ولی داشتنش از واجبات بود!:-"

و ناروتو... پایان یک افسانه... هعی... :( هرچقدر آخراش غر زدیم، ولی با این حال نمیتونم بگم که سری ناروتو رو دوست ندارم و از تموم شدنش ناراحت نشدم:(

توی گزینه هام ولوم 16 هیرو آکادمی و آخر بلیچ هم بود(بلیچ هم مثل ناروتو:-") ولی دیگه ... همینم نابودم شدم و موجودیم صفر که هیچ منفی شد:|
انشاالله قسمت بشه دفعات بعد چند ولوم دیگه وان پیس و تک و توک از بقیه رو بگیرم:-" اصلا وان پیس باید همش رو گرفت:))

پ.ن: اینکه میبینید از انیس لابی نیست، دلیلش اینه که فلش بک + I Want to Live رو دارم:-" اونم جزو TOP3 صحنه های وان پیسه برام...و یا حتی بهترین(خدایی این و همینی که تو جلد 50هست برام انتخابشون خیلی سخته که کدوم اول و کدوم دوم باشه)
به شادی استفاده کنی:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
سلام
توی این آرک اودا خیلی داره طعنه های سیاسی میزنه و مسائل خاص اجتماعی رو مطرح میکنه. وان پیس یه جورایی از غلظت فانتزی بودنش کم شده و به رئال بودنش اضافه شده. حتی توی آرک درسروزا هم که آنتاگونیستی مثل دوفلامینگو در راس داستان بود این حد از اتمسفر تیره و تاریک رو ندیده بودم. (البته حالا که بیشتر فکر میکنم شایدم دیده بودم :-? ولی اون مدلش فرق داشت این حد از خیانت، دروغگویی، پستی و بایکوت اطلاعاتی توی دردسروزا نبود و به جاش یه چیزای دیگه غالب بودن)

میخوام بدونم این جو سیاسی - اجتماعی که بر وانو حاکمه رو نمیدونید اقتباس از کدوم دوره ها در ژاپنه؟

چند روزیه دوباره شروع کردم دارم انیمه رو میبینم و الان قسمت 909 هستم... و اون حسی که در مورد این بحث میگیرم رو توی مانگا به اندازه انیمه نگرفتم...

حس در مورد جواب سوالی که تو دو خط آخر دوستمون پرسیده!
دقیقا جواب من هم مثل جواب دوستمون @jack daw هست!
نمیخوام بحث رو باز کنم و بگم چه چیزاییش این حس رو دادن و فلان و ...! ولی شدیدا مطمئنم نزدیک ترین جواب اینه! حتی اگر خود اودا چنین قصدی نداشته باشه:| (البته گزینه کره شمالی احتمالش هست که به ذهن اودا اومده باشه:-" )

ولی اگر این قضایا به دوره ای تو ژاپن برمیگرده و تحقیقی کردید، منم در جریان بزارید که واقعا کنجکاو شدم:|

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
ولی اگر این قضایا به دوره ای تو ژاپن برمیگرده و تحقیقی کردید، منم در جریان بزارید که واقعا کنجکاو شدم:|
اگه حال و حوصله تحقیق داشتم که اینجا نمی پرسیم :))

اینکه اودا داره از دوره ادو (سال ۱۶۰۳ تا ۱۸۶۸ میلادی) اقتباس میکنه کاملا واضحه؛ ولی خب یه فکت هایی توی نظام اجتماعیه وانو وجود داره که با دوره ادو متفاوته بنابراین اودا احتمالا از دوره های دیگه ای هم برای ترسیم چهره سیاسی اجتماعی وانو الگو گرفته.
من کلیتش رو میدونم ولی چون از جزئیاتش خبر ندارم خواستم اگه کسی میدونه بهم رفرنس معرفی کنه.

توی چند تا کتابخونه و کتابفرشی و حتی طاقچه گشتم چیزی پیدا نکردم اکثرا کلیات رو گفتن در حالی که من دنبال جزئیات بصورت واقعه محور میگردم تا بتونم با وقایع آرک وانو تطابق بدم. البته این سایت مرکز مطالعات ژاپن هم هست ولی خب در مورد دوره ادو خیلی کم توضیح داده.

حالا اگه امسال رفتم نمایشگاه کتاب حتما دنبالش میگردم. (پارسال که دیر رسیدم وقت نکردم همه جا رو بگردم؛ تازه همه مانگا های خوب رو هم برده بودن فک کنم فقط آرک الابستا و فیش من از وان پیس باقی مونده بود)

میدونی قضیه چیه انیمه وان پیس توی آرک وانو حس متفاوتی بهم میده. شاید بخاطر انیمیت متفاوت و افکت هایی که میزنند باشه ولی در اصل بخاطر اینه که توی این آرک گروه کلاه حصیری ها بیشتر به حاشیه رونده شدن و اصل داستان در مورد معرفی فضا سیاسی اجتماعیه وانو هست البته اینکه این آرک اولین آرکی بوده که قبل از دیدنش مانگا رو خونده بودم هم توی حسی که نسبت بهش دارم بی تاثیر نیست.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اینو که دیدم هوس کردم برم دوبله انیمه اش رو بگیرم و ببینم:D

این دیگه چه جهنمی بود

رسما greatest of All time بود...

نظرم راجع به دوبله انگلیسی عوض شد

فقط ناله های کاتسورو

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,398
نام
مسلم
این دیگه چه جهنمی بود

رسما greatest of All time بود...

نظرم راجع به دوبله انگلیسی عوض شد

فقط ناله های کاتسورو
باید دوبلرهاش رو پیدا کنن و یه تجلیل و تقدیری ازشون بکنن:D احتمالاً بهشون گفتن تا زمانی که لیپ سینکش هماهنگ باشه هر چی دلشون بخواد میتونن بگن.

hosein_fisher

کاربر سایت
Sep 6, 2006
880
نام
حسین
فصل سوم SnK رو دیدم. تا شماره 126 مانگا هم خوندم نیاز به آرامبخش دارم :D
اصلا تصورش رو نمیکردم که اندینگ فصل دوم اینقدر کلیدی باشه اونم با اون اهنگ باحالش. تم اهنگ مرموزه ولی صدای خواننده و مدل خوندنش یه حالت کودکانه داره تصاویر هم که پر از رمز و راز. بعد که به فصل سوم میرسی متوجه اون تصاویر میشی ارضای معنوی میشی:D

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
اصلا تصورش رو نمیکردم که اندینگ فصل دوم اینقدر کلیدی باشه اونم با اون اهنگ باحالش ..... تصاویر هم که پر از رمز و راز. بعد که به فصل سوم میرسی متوجه اون تصاویر میشی ارضای معنوی میشی:D
اندینگ های فصل دوم توکیو غول هم تقریبا یه همچین حالتی دارن

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
والا اون تنها حالتی که داره بد و اشغال بودنه:D
خود پارت اول مانگا اش واقعا اینجاها عالی بود.
حیف که بقیه اش هرچی ساخته بودن خراب کرد.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,353
نام
محمد
تریلر فیلم وایولت منتشر شد :((:((تاریخ اکران جدید هم بالاخره مشخص شد:x

نمیدونم کامنت ها یا خود تریلر بیشتر اسپویل اتون میکنه :-"در هر صورت پیشنهاد میکنم کامنت سکشن اش رو بیخیال شید:))

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
لامصب چقدر تند تند انیمه تموم میکنی من الان یه هفته اس دارم اینو میبینم تازه قسمت 6 فصل اولم8-|
بالاخره تموم شد :D
Sangatsu no Lion

1556744464-769c956a.jpg
هر اپیزود شامل پارت های مختلف میشه که زندگی روزمره یه بازیکن شوگی جوون و ارتباطش با اطرافیانش رو نشون میده
چالش هایی که به عنوان یه شوگی باز حرفه ای تجربه میکنه؛ رابطه با اطرافیانش و برخورد هایی که با افراد بالغ اطرافش داره همگی این انیمه رو جذاب تر کردن
فضاسازی های انیمه اکثرا بر انزوا و تنهایی کاراکتر اصلی و همچنین ورودش به دنیای بزرگسالی تاکید داره
انیمه از سیستم تعدیل سازی خوبی بهره میبره و بر پایه طنز موقعیت به بهتر ارتباط برقرار کردن مخاطب با داستان کمک میکنه

برای منی که نظر مثبتی نسبت به ژانر "برشی از زندگی" دارم و همیشه بهشون دست بالا نمره میدم این انیمه یه خوراک عالی بود
نمره ای که برا فصل اول در نظر گرفتم 9 ـه و با انتظارات بالا به سراغ فصل دوم میرم =P~

sajjadBOX

کاربر سایت
Jan 5, 2020
127
نام
سجاد
حالا که بیشتر فکر میکنم بهتر بود برای تشابه با اندینگ سیزن دوم SNK ، اندینگ مانستر رو مثال میزدم :Cheesygrin:

به هر حال اندینگ فصل دوم توکیو غول هم جذابیت خاصی برام داره و اونم بخاطر طراحی های سوئی ایشیدا ست که طراحی های اندینگ هر قسمت با هم متفاوته
این یه جور حس ترکیب مانگا با انیمه رو به آدم منتقل میکنه و برام خوشاینده

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
سلام به بروبکس چند روز نبودم..... 129430
چند روز پیش تولد makoto shinkai بود....اکثر ما حداقل با یکی از کارهای ایشون خاطره داریم..
چند تا از کار های ایشون
1.
The World be Enclosed
(囲まれた世界 Kakomareta Sekai)
2.Other Worlds
(遠い世界 Tōi Sekai)
3.She and Her Cat
(彼女と彼女の猫 Kanojo to Kanojo no Neko)
4. Voices of a Distant Star
(ほしのこえ Hoshi no Koe)
5.Minna no Uta:Egao
(みんなのうた「笑顔」)
6.The Place Promised in Our Early Days
(雲のむこう、約束の場所 Kumo no Mukō, Yakusoku no Basho)
5Centimeters per Second.7
(秒速5センチメートル Byōsoku Go-Senchimētoru)
8.Children Who Chase Lost Voices
(星を追う子ども Hoshi o Ou Kodomo)
9.Someone's Gaze
(だれかのまなざし Dareka no Manazashi)
10.The Garden of Words
(言の葉の庭 Kotonoha no Niwa)
11.Your Name
(君の名は。 Kimi no Na wa.)
12.Weathering with You
(天気の子 Tenki no Ko)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
میفرمایند مانگا خواندن...وقتی مانگاش خوب باشه یکی از بهترین لذت های دنیاست:D
از اونطرف،کلا خوندن یک کتاب کاغذی و حس ورق زدن و بوی کاغذ کجا و ... خوندن دیجیتالی کجا:-" (برعکس گفتم فکر کنم:p )

به هر حال...یکی از لذت های دنیا اینه که جلدهای محبوبت رو بتونی گیر بیاری و فیزیکی داشته باشی و بخونی:D ... حتی اگر اشتباهی نوشته باشن Zolo :|

View attachment 129287

1 و 61 ، شروع داستان و شروع دوباره ی ماجراجویی هست، و از اونطرف طرح کاورشون جالبه....مسیری که کلاه حصیری ها طی کردن و ناکاماهایی که پیدا کردن:D

50... Nothing Happened ... همین برای گرفتن یکی از بهترین ولوم ها کفایت میکنه... پنلی که جزو TOP3 پنل های کل وان پیسه:D

89 ... انقدر گفتیم و گفتیم و گفتیم در وصف حضرت و این مبارزه که نیازی به گفتن نیست دیگه:D ولی داشتنش از واجبات بود!:-"

و ناروتو... پایان یک افسانه... هعی... :( هرچقدر آخراش غر زدیم، ولی با این حال نمیتونم بگم که سری ناروتو رو دوست ندارم و از تموم شدنش ناراحت نشدم:(

توی گزینه هام ولوم 16 هیرو آکادمی و آخر بلیچ هم بود(بلیچ هم مثل ناروتو:-") ولی دیگه ... همینم نابودم شدم و موجودیم صفر که هیچ منفی شد:|
انشاالله قسمت بشه دفعات بعد چند ولوم دیگه وان پیس و تک و توک از بقیه رو بگیرم:-" اصلا وان پیس باید همش رو گرفت:))

پ.ن: اینکه میبینید از انیس لابی نیست، دلیلش اینه که فلش بک + I Want to Live رو دارم:-" اونم جزو TOP3 صحنه های وان پیسه برام...و یا حتی بهترین(خدایی این و همینی که تو جلد 50هست برام انتخابشون خیلی سخته که کدوم اول و کدوم دوم باشه)
امیر این مانگاها اورجیناله یا کپی هست؟

• Like
Reactions: zack fair

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
امیر این مانگاها اورجیناله یا کپی هست؟
اورجیناله ... یکی از بچه ها رفته بود دبی،تعارف زد اکشن فیگور نمیخوای؟ رو هوا گفتم...مانگا ندارن؟:-"
گفت دارن و یه عکس از قفسه مانگاهای وان پیس فرستاد و خیلی از جلدها توش معلوم بود...از 1 تا...وانو:|
منم سریع رفتم چپترها و ولوم های محبوبم رو در اوردم و با توجه به حداکثر بوجه م گفتم اینا رو برام بگیره:-"
اینکه هر 4ولومی از وان پیس که میخواستم رو داشت بسی شادم کرد:((

---
خوب... خوب...

اودن ... :(( :(( :((
اودن .......... :(( :(( :(( :(( :((
اودن ................ :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

آخر اودا کار خودش رو کرد...که چندبار چپتر رو پشت هم بخونم و اشک تو چشمام جمع بشه:(

یکی از بچه ها بحث جالبی از ردیت فرستاد...میفرستم و بعد نظر خودمم میگم :

[14/02, 16:54] Luffy Khan: Oden is too stupid, Luffy is like 10 x smarter than Oden.
Vivi was making the same mistake as Oden did in the last 5 years.
Thinking they could save everyone by themselves without people dying. Not going straight to the source.
Meanwhile, their country's people were suffering.
Unlike Oden, Vivi had Luffy to point out the flaw's in her thinking. Oden did not have Luffy to advise him, so he failed.
Luffy would never fall for the tricks Oden did. This is proven is impel Down and mairneford.
Ex Crocodile- Luffy never trusted him one bit and was proven right but Luffy caught on and prepared.
1) When Toki was dropped off in Wano, his retainers said they needed help with the problems in Wano. Even Oden could tell how bad it was
Luffy would stay, beat Orochi with the Roger Pirate crews help, before continuing on his journey to Raftel.
2) Oden and Vivi thought the same way and made the same mistakes. Vivi thought she could win without abyone dying, mean while more people were suffering due to her not taking out the source of the problem.
Luffy told her that way of thinking would not get her anywhere and would do more harm than good.
3) Oden was so selfish that he never accepted help, when the Roger Pirates offered to help clean up Wano and open the borders
Luffy would have accepted the help to fixing Wano's problems right away.
Bonus
4) Tricked by Orochi told when Orochi revealed all the bad he had done to Oden's family and Wano's country.
Luffy in Impel Down never forgot Crocodile or believed Crocodile when he said he would not cause any trouble or whatever lie he told.
The mistakes written above make Luffy look like Einstine compared to Oden.

[14/02, 16:54] Luffy Khan: -
.....I think you have the right of it here. You know you need help when you are clearly more gullable then freaking Monkey D. Luffy of all people.

[14/02, 16:55] Luffy Khan: -
I think you made a good point about Oden and Vivi and I personally think it help justifies Oden action. Well, I won't deny their stupidity but that's because we, the readers, look at their situations from outside and that we already knew the results.
What makes Oden, Vivi, or even Riku different than Luffy is that they have a lot more burden to shoulder. By this I mean their country and people. 'I'll do whatever it needs to save even just one of my people, even I'll look pathetic in their eyes' is what made them good kings/ rulers, and that's why their people (and us) like them.
You're right that Luffy is the one that told Vivi about her innocence. But Vivi was too the one who teach the most important lesson to Luffy that 'violence sometimes is not the solution and bowing is not necessary a bad thing '.

[14/02, 16:55] Luffy Khan: Shanks taught Luffy violence is not always the right answer.
Oden and Vivi wanted to save a few while the rest of the country was suffering.
Luffy told Vivi that her apprpach would not work, as to many people were suffering, and that she should go directly to the source of the problem.
Not only that but Vivi also thought she could do everything by herself.

[14/02, 16:56] Luffy Khan: I don't think Luffy learned about being a good leader from Shanks at that time. He was just a kid. Besides, Shanks just didn't care about those bandits (the same way Luffy didn't care about Bellamy). Vivi was the one who pointed out to Luffy that he needed more to be captain and taught him to bow to people when Nami's life was on the line. We even saw him did that many time after that (Iceberg, Hancock,...).
As for Oden and Vivi, they can't led people die if there's anything they can do to prevent that, the number is not important. Their logic and their nature as a ruler can't led they do that. In Oden case, he was just deceived (I agree he was stupid in believing that snake Orochi). Yes, people are suffering but they're still alive. He believed that by dancing for 5 years, he can save his people. If he fight Kaido at that time he might probably win, but at what cost? Yeah, and when he saw that his peaceful way didn't work, then he went for the source of the problem.
Well yeah, Vivi was kinda idiot who thought she can do anything by herself. But I what else would she do in that situation? She was lucky that she met the strawhats that kindly gave her a hand and taught her to rely on her friends.
This is my view about this situation which you guys might not agree. I don't deny that their peaceful methods were the best thing, but just want to point out that their decisions were understandable. If a fully-armed thief broke into my house and ask me to dance to save my family, I would
dance till I drop.​

بحث جالبی بود! مخصوصا اینکه در مورد پیشرفت شخصیتی کاراکترها هم صحبت کرده بودن(اونجا که در مورد جون نامی گفته بود، کجا منظورش بود؟)

ولی به نظرم واقعا همچنان اودن اشتباه کرد همونجا نجنگید! اودن 5سال رقصید، ولی توی این 5سال چقدر ملت و کشورش بیشتر به فنا رفتن...
البته من خودم همین دیدگاه رو دارم که درست نیست بین جون یک عده تصمیم گیری کرد(یعنی بگم ok من اینجا میجنگم و ممکنه این 100نفر تو قصر بمیرن، ولی از مرگ هزار نفر تو چند سال آینده محافظت میکنم. ) و اگر جای اودن بودم احتمالا منم میرقصیدم
ولی با این حال اودن رو آدم کله شق تری میدیدم و فکر میکردم دقیقا مثل لوفی خر بشه تو چنین مواقعی و بزنه به سیم آخر نه بکشه عقب
بهتر بگم،اونچنان مسئولیت پذیر و آدم عاقل(حالا اینجا میگن برعکس عاقل نبوده که نجنگیده) نمیدیدمش

(گرچه توی این تصمیم گیری ها هم اگر 1آشنا/دوست/فامیل vs صد نفر غریبه باشه، اون یک نفر رو انتخاب میکنم‍♂)

اما به هر حال... اودن و این شرط یک ساعته!
و حتما 1ساعت دووم میاره!

و... الان واقعا فکر میکنم جاسوس نداریم! امکان نداره جاسوس داشته باشیم بین 9نفر، و شینوبو هم نیست دیگه

و... این چپتر و بقیه ی فلش بک ها اگر تو یک ولوم قرار بگیرن... اینم میره تو لیستی که دوست دارم بگیرمش! :(
اصلا فلش بکی که وایت بیرد داشته باشه، داستان زندگی راجر رو روایت کنه! و از این طرف هم اودن:( ... واقعا مگه میشه بی خیالش شد؟
گرچه وانو باید مبارزه خفن از زورو هم داشته باشیم... لعنت بهش! خو نیست پولش:)) :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر