Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,400
این والپیپرای پوکیمان پیکسل 4 برا من جذاب ترین اتفاق تکنولوژی چند سال اخیر بود ( البته بعد از گوشی های High refresh rate) :|

google-pixel-4-pokemon-6-1.jpg
میتونی براش دست تکون بدی جواب میده، قلقلکش کنی و قابلیتای دیگه

ویدیوش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,570
نام
بهنام
داشتم همینجوری تو هیستوری youtube میگشتم ی دفعه نگاهم افتاد به ویدئوی لایو ورژن sakura از بند ikimono-gakari با اینکه زیاد ساکورا رو گوش میکنم ولی وقتی ویدئوشو دیدم تمامه خاطراتم برام زنده شد واقعا انگار تمامه اون لحظات داشت از جلو چشمام رد میشد اون روزای که تازه با انیمه اشنا شده بودم و بعد از ی مدت عاشقه زبان ژاپنی شدم ، تصمیم گرفتم موزیک ژاپنی گوش بدم و بیشتر انیمه ببینم و سعی کردم با این فرهنگ فوق‌العاده بیشتر اشنا بشم ، چه دورانه خوبی بود چه لحظات خوبی داشتم و کلی دوسته خوب تو همین تاپیک پیدا کردم که همشون واقعا برام عزیزن:x فقط حیف ، حیف که دیگه نمیتونم مثله سابق از ی چیزی با تمام وجود لذت ببرم خیلی وقته حتی ی قسمت انیمه هم ندیدم ولی مهم نیست همینکه میام اینجا و میبینم دوستان هنوز دارن با قدرت:D ادامه میدن و از چیزای که میبینن انقدر قشنگ تعریف میکنن باعث میشه منم کلی کیف کنم ، خلاصه که عاشقه همتونم و البته این تاپیک:x

چرا از بحث اصلای منحرف شدم:))
میخواستم بگم واقعا بندی از ikimono gakari دوست داشتنی تر هم هست اصلا؟(اگه هست معرفی کنید:D) دقیقا تو هر اجرای که من ازشون دیدم kiyoe ی تشرت ساده پوشیده بدون ارایش خاصی و زرق برق اضافه و خیلی ساده فقط موزیکشو میخونه به بهترین شکل ممکن هم میخونه و همه کیف میکنن چون هم برای خودشون هم طرفدارها مهارت و توانایی هاشونه که مهمه نه چیزای دیگه
اینم لینک یکی از اجراهای زنده ی این ترک
https://www.youtube.com/watch?v=v8lN_AGf_-c

HK0

کاربر سایت
Sep 4, 2018
25
با خیال اینکه انیمه 148 قسمتی داستانش قراره تموم بشه شروع کردم به دیدنش اما بعد اخرین قسمت، دیدم ای دل غافل ... توی حساس ترین جا تموم شد :)) من موندمو هزار تا سوال بدون جواب ک مهمترینش سرنوشت عنکبوت ها و رییسشونه
گفتم شاید 4-5 تا سینمایی خفن براش دادن که ناتموم نمونه ولی از اینم خبری نبود:|:| الان منی که از اول انیمه دلمو برای نبرد هیسوکا (:x) و گون صابون زده بودم چجوری قسمتای اخرو هضم کنم . مثلا اون همه دنبال رییس بعدی انجمن بودن اخرش چی شد؟واقعا هیچی:| 20 قسمت الکی الکی هدر رفت برای هیچی~X(~X(
فقط خداحافظی اخر گون و کیلوا خوب بود:-<

قبل از 15-20 قسمت اخر شاهکار بود از نظر من . بهترین بخش داستان(بهش میگن ارک؟:-/) با ورود عنکبوت ها استارت خورد که خب اخرش نفهمیدم کجا غیبشون زد
اون صحنه خشم گون با اون موسیقی حماسیش احتمالا بهترین صحنه ای بود که توی انیمه دیدم (البته زیاد انیمه ندیدم شاید بعدا یچی دیگه بیاد جاش:D:D)

نمره اصلیم 9.5 ولی گردش میکنم به بالا:D 10 / 10

دوستان بی زحمت چندتا انیمه معرفی کنید که شخصیت اصلیش شرور باشه؟با خوبی و خوب بودن مشکل داشته باشه مثلا:-"

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,347
نام
مسلم
با خیال اینکه انیمه 148 قسمتی داستانش قراره تموم بشه شروع کردم به دیدنش اما بعد اخرین قسمت، دیدم ای دل غافل ... توی حساس ترین جا تموم شد :)) من موندمو هزار تا سوال بدون جواب ک مهمترینش سرنوشت عنکبوت ها و رییسشونه
گفتم شاید 4-5 تا سینمایی خفن براش دادن که ناتموم نمونه ولی از اینم خبری نبود:|:| الان منی که از اول انیمه دلمو برای نبرد هیسوکا (:x) و گون صابون زده بودم چجوری قسمتای اخرو هضم کنم . مثلا اون همه دنبال رییس بعدی انجمن بودن اخرش چی شد؟واقعا هیچی:| 20 قسمت الکی الکی هدر رفت برای هیچی~X(~X(
فقط خداحافظی اخر گون و کیلوا خوب بود:-<

قبل از 15-20 قسمت اخر شاهکار بود از نظر من . بهترین بخش داستان(بهش میگن ارک؟:-/) با ورود عنکبوت ها استارت خورد که خب اخرش نفهمیدم کجا غیبشون زد
اون صحنه خشم گون با اون موسیقی حماسیش احتمالا بهترین صحنه ای بود که توی انیمه دیدم (البته زیاد انیمه ندیدم شاید بعدا یچی دیگه بیاد جاش:D:D)

نمره اصلیم 9.5 ولی گردش میکنم به بالا:D 10 / 10

دوستان بی زحمت چندتا انیمه معرفی کنید که شخصیت اصلیش شرور باشه؟با خوبی و خوب بودن مشکل داشته باشه مثلا:-"
دقیقاً درک میکنم چی میکشی چون منم همین احساس رو داشتم و بعد رفتم مانگا رو خوندم که تا حدودی جبران مافات کرد ولی مانگاکای نامرد اونجا هم دستمون رو گذاشت توی حنا و خیلی وقته که چپتر جدید نیومده (همون موقع هم با تاخیر میومد و سر هر چپتر فقط باید نیم ساعت فکر میکردم که داستان اصلاً از چه قرار بوده). حالا با توجه به این چیزی که نوشتی به نظرم بهتره مانگا رو بخونی تا جواب چند تا از سوالاتت رو پیدا کنی:D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
سلام

دوستان انیمه Mugen no Juunin: Immortal که داره پخش میشه ادامه Blade of Immortal هست دیگه؟ و قسمت قبلیش که سال 2008 اومده رو باید حتما ببینیم دیگه؟
فکر میکنم ریمیک باشه !
مثل فول متال و فول متال برادر هود

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
تو بیخوابی شبهام سوالات زیادی پیش میاد ولی یکیش خیلی اذیت میکنه اونم اینه که چرا آیزاوا از قدرتش رو دختر نامرئیه استفاده نمیکنه و قدرتشو خنثی نمیکنه که صورتشو رو ببینیم؟ :D
تو قسمت یک که معرفی بود باید اینو نشون میدادن :D

Minato Arisato

کاربر سایت
Sep 21, 2015
305
نام
امیر
توی انیمه‌های این فصل Ahiru no Sora هم انیمه ورزشی خوبیه واقعاً. یه سری کلیشه‌هایی که همه ورزشیا دارن رو داره، ولی بازم شخصیتاش دوست داشتنی و دلچسبن. اینطور که پیداست هم قرار نیست یهو از ورزشی به سوپر پاور تغییر ژانر بده، چون هنوز با این که حتی یه مسابقه هم گذاشته نشده کلی حرکت بسکتبال نشون دادن. در کل اگه کسی ورزشی میبینه به نظرم اینو یه امتحانی بکنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
داشتم همینجوری تو هیستوری youtube میگشتم ی دفعه نگاهم افتاد به ویدئوی لایو ورژن sakura از بند ikimono-gakari با اینکه زیاد ساکورا رو گوش میکنم ولی وقتی ویدئوشو دیدم تمامه خاطراتم برام زنده شد واقعا انگار تمامه اون لحظات داشت از جلو چشمام رد میشد اون روزای که تازه با انیمه اشنا شده بودم و بعد از ی مدت عاشقه زبان ژاپنی شدم ، تصمیم گرفتم موزیک ژاپنی گوش بدم و بیشتر انیمه ببینم و سعی کردم با این فرهنگ فوق‌العاده بیشتر اشنا بشم ، چه دورانه خوبی بود چه لحظات خوبی داشتم و کلی دوسته خوب تو همین تاپیک پیدا کردم که همشون واقعا برام عزیزن:x فقط حیف ، حیف که دیگه نمیتونم مثله سابق از ی چیزی با تمام وجود لذت ببرم خیلی وقته حتی ی قسمت انیمه هم ندیدم ولی مهم نیست همینکه میام اینجا و میبینم دوستان هنوز دارن با قدرت:D ادامه میدن و از چیزای که میبینن انقدر قشنگ تعریف میکنن باعث میشه منم کلی کیف کنم ، خلاصه که عاشقه همتونم و البته این تاپیک:x

چرا از بحث اصلای منحرف شدم:))
میخواستم بگم واقعا بندی از ikimono gakari دوست داشتنی تر هم هست اصلا؟(اگه هست معرفی کنید:D) دقیقا تو هر اجرای که من ازشون دیدم kiyoe ی تشرت ساده پوشیده بدون ارایش خاصی و زرق برق اضافه و خیلی ساده فقط موزیکشو میخونه به بهترین شکل ممکن هم میخونه و همه کیف میکنن چون هم برای خودشون هم طرفدارها مهارت و توانایی هاشونه که مهمه نه چیزای دیگه
اینم لینک یکی از اجراهای زنده ی این ترک
https://www.youtube.com/watch?v=v8lN_AGf_-c
دقیقا منم با آهنگ blue bird همین ایکیمونو گاکاری شروع کردم در کنار انیمه آهنگ ژاپنی گوش کردن !

آهنگای مورد علاقم اینا بودن
Kira Kira Train
Hana wa Sakura Kimi wa Utsukushi
Hotaru no Hikari
Hanabi
یکی دیگه هم بود اسمش تو گوشیم ژاپنی بود برای همین یادم نیست!

یادش بخیر بهترین روزهای زندگیم بود ، یه جوون ۲۲ ساله که هیچ کدوم از دغدغه ها و مشکلات زندگی نداشت و فقط دنبال تجربه و کشف چیزای جدید بود

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
منم خیلی دوست دارم از برج خدا و کوبرا انیمه ساخته بشه، البته میدونم اقتباس کردن از این دو تا اثر کار خیلی سختیه تا چون فقط یه فصل کامل رو باید به معرفی شخصیت ها، جهان انیمه و مکانیزم های مبارزات بپردازن و به احتمال زیاد هم چیز زیاد خوبی ازشون در نمیاد ولی همین که کمک کنه به شناخت بیشترشون کفایت میکنه. از اون طرف یه چیزی مثل تریس پتانسیل انیمه شدن زیاد داره (آخرش فصل سه اش رو نخوندم)
نظر خودم اینه که میرن سراغ وبتون‌های رومنس یا این گ*ی بازی‌ها. از جوامع خوره منهوا که بری بیرون، نظرات توی سایت‌های عمومی‌تر هم روی همون‌جور کارهاست.
واقعاً تصویری برام مجسم نیست که یه روز برج خدا و کوبرا انیمه بشن. به خصوص کوبرا. واقعاً یه تیم کمتر از خارق العاده نمی‌تونه از کوبرا انیمه خوبی در بیاره.
به نظرم انیمه کردن برج خدا که خودش یه جورایی شکستن شاخ غوله، حتی دست گرمی برای ساختن انیمه کوبرا هم نیست.
چون اگر همین جوری انیمه بشه احتمالاً تبدیل به قرص خواب میشه یا منبع ساختن میم‌های جدید:D
-----
تریس لعنتی ترجمه نشده. در حالی که واقعاً خفنه. نمی‌دونم چرا ترجمه سری جدید چند‌ساله که نصفه و نیمه مونده. البته لایسنس شدن ناموفقش هم بی اثر نیست اما بازم...
برج خدا و اون نوبلسه چیه تایید شده یه انیمه دارن میسازن ازشون!
هنوز به اون تایید شدنه مشکوکم. یعنی خود خبر برام خیلی مبهم بود. به نظرم بیشتر اشتباه ترجمه‌ای بود:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
توی انیمه‌های این فصل Ahiru no Sora هم انیمه ورزشی خوبیه واقعاً. یه سری کلیشه‌هایی که همه ورزشیا دارن رو داره، ولی بازم شخصیتاش دوست داشتنی و دلچسبن. اینطور که پیداست هم قرار نیست یهو از ورزشی به سوپر پاور تغییر ژانر بده، چون هنوز با این که حتی یه مسابقه هم گذاشته نشده کلی حرکت بسکتبال نشون دادن. در کل اگه کسی ورزشی میبینه به نظرم اینو یه امتحانی بکنه.
این همه آشغال زیرنویس میشه ، همین یه دونه انیمه هنوز ساب نشده :| منم که عشق انیمه ورزشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر