Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
باورم نمیشه هیرو آکادمی بعد دو سال انتظار قسمت اولش رو فیلر بده!!! اونم همچین چیز سطحی و چرتی !!
دو سال؟ فصل قبل پارسال تابستون تموم شد. و اینکه چطوری انتظار فیلر نداشتی وقتی فصل دوم و سومش هم اولین قسمتش فیلر با محوریت معرفی دوباره شخصیت ها و یه خلاصه داستان کوتاه بود؟

Milkway Galaxy

کاربر سایت
Jan 12, 2013
248
دو سال؟ فصل قبل پارسال تابستون تموم شد. و اینکه چطوری انتظار فیلر نداشتی وقتی فصل دوم و سومش هم اولین قسمتش فیلر با محوریت معرفی دوباره شخصیت ها و یه خلاصه داستان کوتاه بود؟
دقیقا به خاطر همین انتظار نداشتم که هر بار این کار رو کردن ، کسی که تا فصل چهارم دنبال می‌کنه دیگه کامل در جریان داستان و شخصیت ها هست ، مگه اینکه سازند ها ژاپنی ها رو با ماهی اشتباه گرفتن

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
امروز داشتم فکر می کردم چه حیف شد که Bleach رو بعد از ۲۰۰ قسمت دیدن دیگه ادامه ندادم. بس که داستان کند پیش می رفت، طبق سایت My Anime List ماشالا ۴۵٪ Bleach فیلره!!!
برای همین می خوام فیلرهارو دراپ کنم تا آخرش نگاه کنم.

ناروتو هم همینطوری شد ۲۰۰ قسمت نگاه کردم بعد حوصلم سر رفت، اونم می خوام فیلرهارو دراپ می کنم که تا آخرش نگاه کنم هه هه

شماها هم بنظر من هر انیمه ای که حوصلتونو سر برد همینکارو کنید :D:D:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
امروز داشتم فکر می کردم چه حیف شد که Bleach رو بعد از ۲۰۰ قسمت دیدن دیگه ادامه ندادم. بس که داستان کند پیش می رفت، طبق سایت My Anime List ماشالا ۴۵٪ Bleach فیلره!!!
برای همین می خوام فیلرهارو دراپ کنم تا آخرش نگاه کنم.

ناروتو هم همینطوری شد ۲۰۰ قسمت نگاه کردم بعد حوصلم سر رفت، اونم می فیلرهارو دراپ می کنم که تا آخرش نگاه کنم هه هه

شماها هم بنظر من هر انیمه ای که حوصلتونو سر برد همینکارو کنید :D:D:D
فیلر آخر رو به هیچ وجه از دست نده ، از خود داستان اصلی جذابتره

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
before-and-after-cocaine-alcohol-crack-anime-dont-do-anime-20001577.png

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب اتفاقات خفنی داره میوفته !!!

امیدوارم وسعت کار استودیو های انیمه سازی روز به روز بیشتر از مانگا و ویژوال نول بشه!

همچنان منتظر روزیم که یه انیمیشن با کیفیت از فنگ شن جی ببینم !

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
خب اتفاقات خفنی داره میوفته !!!

امیدوارم وسعت کار استودیو های انیمه سازی روز به روز بیشتر از مانگا و ویژوال نول بشه!

همچنان منتظر روزیم که یه انیمیشن با کیفیت از فنگ شن جی ببینم !
منم خیلی دوست دارم از برج خدا و کوبرا انیمه ساخته بشه، البته میدونم اقتباس کردن از این دو تا اثر کار خیلی سختیه تا چون فقط یه فصل کامل رو باید به معرفی شخصیت ها، جهان انیمه و مکانیزم های مبارزات بپردازن و به احتمال زیاد هم چیز زیاد خوبی ازشون در نمیاد ولی همین که کمک کنه به شناخت بیشترشون کفایت میکنه. از اون طرف یه چیزی مثل تریس پتانسیل انیمه شدن زیاد داره (آخرش فصل سه اش رو نخوندم)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
منم خیلی دوست دارم از برج خدا و کوبرا انیمه ساخته بشه، البته میدونم اقتباس کردن از این دو تا اثر کار خیلی سختیه تا چون فقط یه فصل کامل رو باید به معرفی شخصیت ها، جهان انیمه و مکانیزم های مبارزات بپردازن و به احتمال زیاد هم چیز زیاد خوبی ازشون در نمیاد ولی همین که کمک کنه به شناخت بیشترشون کفایت میکنه. از اون طرف یه چیزی مثل تریس پتانسیل انیمه شدن زیاد داره (آخرش فصل سه اش رو نخوندم)
برج خدا و اون نوبلسه چیه تایید شده یه انیمه دارن میسازن ازشون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر