Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
اکسپرشن های خیلی شدید و اغراقی مث اینا، ویژگی همه انیمه های شونن هست؟

من نمیدونستم اینجوریه کلا سریال نمیبینم فولمتال رو شروع کردم اینش بشدت رو اعصابمه فک کنم دراپش کنم بخاطر همین
عایا همه شونن ها همینطور هستن یا فقط فولمتال در این حده ؟
اولا سری برادرهود رو نگاه کن دوما من خودم اولاش همیجوری بودم ولی به تدریج برام عادی شد سوما ژانر اصلی فول متال کمدی نیست و به تدریج طنزش کمتر و کمتر میشه ولی حتما بشین نسخه برادرهود رو تا اخر نگاه کن.

آخرین ویرایش:

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
سوالم چیز دیگه بود میگم همه shonen ها اینجورین و غیر شونن مث Death note و ... دیگه ازین اکسپرشن ها ندارن ؟
چون کلا سریال نمیبینم قبلش فقط Cowboy bebop رو دیده بودم و هیچ مشکلی نداشتم باهاش
فولمتال با داستانش و مخصوصا جهانش خیلی حال کردم ولی نمیدونم چه اصراری دارن تو عادی ترین احساسات دیالوگا صد برابر اغراق کنن :|
نه همه شونن ها اینجوری نیستن اتک،توکیو غول،هلسینگ،هانتر و خیلی از انیمه های دیگه این مدلی نیستن ولی خب همونطور که گفتم فول متال قسمتای اولش این مدلیه و به تدریج این طراحی ها کمتر میشه.
برای بار سوم میگم بشین نسخه Brotherhood رو تا اخر نگاه کن:D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,403
نه همه شونن ها اینجوری نیستن اتک،توکیو غول،هلسینگ،هانتر و خیلی از انیمه های دیگه این مدلی نیستن ولی خب همونطور که گفتم فول متال قسمتای اولش این مدلیه و به تدریج این طراحی ها کمتر میشه.
برای بار سوم میگم بشین نسخه Brotherhood رو تا اخر نگاه کن:D

همون برادرهود رو دارم میبینم این عکسا از اینترنت گرفتم که فقط نشون بدم
باشه اگه کمتر میشه میبینم :|

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
همون برادرهود رو دارم میبینم این عکسا از اینترنت گرفتم که فقط نشون بدم
باشه اگه کمتر میشه میبینم :|
جدا از کمتر شدن این طراحی ها هر چی میره جلوتر قشنگتر میشه بخصوص ارک اخر دیوانه کنندست.

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud

من نمیدونستم اینجوریه کلا سریال نمیبینم فولمتال رو شروع کردم اینش بشدت رو اعصابمه فک کنم دراپش کنم بخاطر همین
تقریبا همه شونن ها اینجورین و خیلی هم خوبه ، ولی چیزی که یادمه برا منم فول متال ایناش رو اعصابم بود...
البته منم تو بحث قبلی (:D) جزو کسایی هستم که میگم فول متال انیمه متوسطیه (حتی رو به پایین :-")
اگه تازه انیمه سریالی شروع کردی بشین چیزایی مثل Attack on Titan و Hunter × Hunter ببین بهتره به نظر من یه مقدار بیشتر آشنا شی و بیشتر حال کنی.

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
مساله اینه که من هیچ اطلاعاتی درباره فول متال نداشتم اما وقتی دیدم تو همه رنکینگ ها اوله خیلی مطمئن شدم رفتم همون اول چهل گیگ کامل دانلودش کردم و یجورایی رفت تو پاچم :|
خدایی چنتا چپتر مانگاشو خوندم بیشتر حال کردم تا سریال.
البته حرف من کاملا سلیقه ایه خیلیا هستن ازین اکسپرشن ها خوششون میاد
من کلا با شونن حال نمیکنم همونا ام که گفتی مطمئنم ببینم خوشم نمیاد زیاد :D
تو انیمه هایی که تعریفشون رو شنیدم چیزایی مث Monster، Death note, Samurai Champloo اینا رو احتمال زیادی میدم خوشم بیاد، کاش همون اول میگرفتم :-"
خب دیگه خودت میدونی چی دوست داری از اول همونا رو بگیر دیگه :D
حالا عیب نداره ، همون 40 گیگ که میگی رفته تو پاچت بهونه ای میشه که با شونن بیشتر آشنا شی بری بقیشونم ببینی >:)

• Like

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
البته منم تو بحث قبلی (:D) جزو کسایی هستم که میگم فول متال انیمه متوسطیه (حتی رو به پایین :-")
117859

117858

اگه تازه انیمه سریالی شروع کردی بشین چیزایی مثل Attack on Titan و Hunter × Hunter ببین بهتره به نظر من یه مقدار بیشتر آشنا شی و بیشتر حال کنی.
اتفاقا هانتر رو بنظرم باید دیرتر دید براع شروع دث نوت اتک و فول متال بنظرم بهترینن.
رفتم همون اول چهل گیگ کامل دانلودش کردم و یجورایی رفت تو پاچم
بشین تا اخر ببین بعد قضاوت کن:D

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
اتفاقا هانتر رو بنظرم باید دیرتر دید براع شروع دث نوت اتک و فول متال بنظرم بهترینن.
آخه فول متال بگیر نگیر داره ، ولی هانتر کلا بگیره :D
خودمم فول متال خیلی سال پیش دیدم ، شاید اگه وقت شد دوباره برم ببینم نظرم عوض بشه.

• Like

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
آخه فول متال بگیر نگیر داره ، ولی هانتر کلا بگیره :D
خودمم فول متال خیلی سال پیش دیدم ، شاید اگه وقت شد دوباره برم ببینم نظرم عوض بشه.
فول متال تعداد اپیزودهاش کمتره و اخرشم مثل هانتر نصفه نیمه نیست که حال ادم گرفته بشه حالا بیخیال نمی خوام این دو تا رو مقایسه کنم هر دو رو در حد مرگ دوست دارم فول متال رو با توجه به اینکه چند سال پیش دیدی منم میگم بشین یک دور دیگه ببین چون بعد از گذشت چند سال خیلی از چیزها مثل صحنه های اکشن،موسیقی متن،جزییات داستان،دیالوگ ها فراموش میشه من خودم ۳ بار کامل دیدمش و پنج شیش بار هم مرورش کردم و همه جاشو کامل حفظم:D

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
بلیچ همه چیزش خوبه، ولی من نتونستم ارتباط قوی باهاش ایجاد کنم. جدا از فیلرهای آبکی و طولانی که نگاهشون هم نکردم. به نظر من بزرگترین ضعیف انیمه در شخصیت پردازی اون هست، بطوری که هنوز نتونستم از نظر احساسی با شخصیت ها ارتباط برقرار کنم. مثلاً اگر کارکتر مثبت و یا منفی از انیمه حذف بشه (بمیره)، هیچ احساس و فشار روی من نتونسته وارد کنه.

ولی تو نارتو شیپودن، اینطور نبوده و از نظر ارتباط احساسی با شخصیت ها چه مثبت و چه منفی، خیلی خوب کار کردند و شده که بعضی از قسمت ها تحت فشار احساسی زیادی قرار بگیرم که دیگه بگم انیمه رو دنبال نمیکنم!!

تو بلیچ اکثر کارکترها همه به نوعی Large هستند و کمتر کسی دارای ضعف دورنی شخصیت هستش
دقیقا حرف دلمو زدی من خودم چند ماه پیش تا قسمت ۱۲۰ دیدم ولی میل زیادی به ادامه دادنش نداشتم و ولش کردم ولی خب فقط بخاطر صحنه های اکشنش بعدا ادامه میدم.

در حال خواندن کامنت های دوران مزوزوئیک:))

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
اهم... :D
خیلی وقت بود میخواستم مانگای Vagabond رو بخونم ولی مشغله های زندگی :-" اجازه نمیدادن.
قبل از شروع مانگا فقط میدونستم که در مورد زندگی میاموتو موساشی هست و در مورد جزئیات مانگا چیز خاصی نمیدونستم و از اونجایی که مانگا خیلی وقته اپدیت نشده، اتومات فکر کردم که مانگا کامل هست و تموم شده... ولی خیر :|
نویسنده بزرگوار به بدترین نحو ممکن مانگا رو ول کرده :| :D
بگزریم...
حتی با اینکه مانگا ناقص هست و داستان تموم نمیشه (و معلوم هم نیست که بخوان مانگا رو ادامه بدن یا نه)، داستان مانگا با وجود ساده بودنش انقدر قشنگ هست که الان اصلا پشیمون نیستم که چند شب بیخوابی کشیدم بخاطرش :D
نمیگم که مانگا بدون نقص و پرفکت هست، بعضی چپتر ها ممکنه یکم خسته کننده باشن ولی در کل کیفیت مانگا افت خاصی نمیکنه.
من تقریبا به هیچکس پیشنهاد نمیکنم که برسرک رو بخونه و اگرم پیشنهادش کنم، میگم که فقط تا پایان golden age arc رو بخونید، بعد از golden age با اینکه کیفیت هنری مانگا بهتر میشه ولی از نظر داستان سرایی و ... مانگا انقدر افت میکنه که یجورایی نمیشه باور کرد که نویسنده مانگا عوض نشده باشه.
Vagabond ولی اون مشکل رو نداره (احتمالا بخاطر اینکه منبع مانگا کتابی به همین نام هست) و حداقل بعد از خوندن 328 چپتر، ادم میتونه یکم اطلاعات پیدا کنه در مورد سرنوشت کاراکتر ها و ....

در کل اینکه این هفته اخیر واقعا با vagabond زندگی کردم :D بهترین بخش های مانگا هم برای من چپتر هایی بودن که به شخصیت های فرعی و زندگی عادی مردم( و موساشی) میپرداختن.
کوجیرو هم بهترین شخصیت مانگا هست :-"
+
نمیدونم کسی یادش باشه یا نه، ولی خیلی وقت پیش یه پست طولانی نوشتم در مورد اینکه چرا خیلی از مانگا ها یه دفعه خیلی افت میکنن، (بعد از مثلا 100 چپتر) و توی اون پست به Boku no Hero Academia خیلی ایراد گرفتم :D
مانگای bnh رو کلا دراپ کرده بودم ولی اونم شروع به خوندن کردم و فقط بگم که مانگا و داستان خوشبختانه خیلی بهتر میشن :D
هنوزم معتقدم 1-2 آرک وسط مانگا خیلی خسته کننده و بی هدف بودن، ولی ارک های بعدی دوباره بهتر شدن...
فقط امیدوارم ایندفعه مانگا کیفیتش رو حفظ کنه.

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,352
نام
مسلم

این اکسپرشن ها به خودی خود بد نیستن ولی بعضی انیمه ها درست نمیتونن درشون بیارن مثلاً همین دکتر استون هم اکسپرشن هاش خیلی رو مخن ولی برای بعضی انیمه ها مثل گینتاما نه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر