Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Digimon و Dragon Ball Z رو بخوام ببینم حتما باید از فصل اول شروع کنم؟

چون اومدم از اولین قسمتشون شروع کنم حوصلم سر رفت :grimacing:
دوستان اینجا میدونن من یکم درباره dragonball حساسم! یا اصلا نبین یا میخوای ببینی از اول بشین درست حسابی ببین! استودیو و کارکنای مربوط به dragonball الکی و از رو دلخوشی نیومدن کلی قسمت بسازن بعدش چند نفر اینجا(قبلا هم گفتن) میگن dragonball هیچی نداره و بشینید فقط قسمت های fighting رو ببینید.. یا اصلا فقط fighting های dragonball super رو ببینید!.... اصلا این طرز فکر و پیشنهاد درست نیستش.....
تک به تک قسمت های ساخته شده برای جذاب شدن مجموع داستانی و دونستن چیز های کوچیک و بزرگ توی dragonball لازمه... امیدوارم سری dragonball رو به ترتیب دنبال کرده باشی

بچه ها میشه چندتا انیمه معرفی کنین که خون و خونریزی توش زیاد باشه و داستان قشنگی هم داشته باشه یچیزی مثل aot
داداش بیکار بودی این بنده خداها رو دوباره به جون هم انداختی! :D تازه اروم گرفته بودن، سر چندین انیمه(fullmetal چی چی! :D) داشتن هم دیگرو تیکه پاره میکردن... نظر من رو بخوای خودت دنبال اون چیزی که مد نظره بگردی مطمعنا جواب بهتری میگیری تا کسی سلیقه شخصی خودش رو برات لیست کنه(البته به لیست اساتید گرامی احترام میزارم)....
در اخر یک نگاهی هم به monogatari series بنداز! و اگر داستان و روایت داستان برات مهم نیست inuyashiki رو هم یک نگاهیی بنداز خون و خونریزی زیادی داره!
داشتم بعد مدت ها پروفایلم رو تو anime planet دستی به سر روش می‌کشیدم ، دیدم انیمه های دراپیم از ۲۰ تا عبور کرد, من که تقریبا هر چیزی رو به زور هم که شده می‌دیدم! ، چه اسامی هم داخلش بودن!

Air

فکر کنم تنها انیمه کیوتو باشه ازش خوشم نیومد و از همون قسمت اول خیلی هینت میداد که آخرش چی میخواد بشه

Another

دو سه قسمت دیدم اصلا نمی فهمیدمش

Bleezebub

یعنی کلمه bizzare رو این انیمه به معنا رسونده! هر چی هم جلوتر می‌رفت بار طنزشم کمتر میشد!

Code geass

:Whistling::Whistling::D

انیمه شاهکار ، یعنی تا لحظه ای که دراپش کنم کاملا ازش لذت می‌بردم ، دراپش یه تصمیم آنی در راستای باور های شخصیم بود!

Ergo proxy

چند بار سعی کردم ببینم از قسمت یک جلوتر نمی‌رفتم ! انیمه هم تمام این چند سال تو on holdهام بود ، طبق تجربه ام تمام انیمه های که نمیتونستم بیشتر از یه قسمت ببینم ، کامل هم می‌دیدم ازشون خوشم نمیومد ، برای همین بعد چند سال اگه قرار بود ببینم ، تا حالا دیده بودم! دیروز رفت تو دراپی ها

Full metal alchemist

:hide::hide:B-(

داشتم میدیدمش ، آنقدر بهم گفتن نبین ارزش نداره ، برو برادرهود رو ببین ، منم دراپش کردم رفتم اون رو دیدم ، ولی به نظر طراحی و اتمسفر اون چند قسمت رو بیشتر از برادرهود دوست داشتم

Mirai Nikki

یعنی یه انیمه تو دنیا وجود داشته باشه ، سزاوار دراپ کردن باشه ، همین اشغاله ! هنوزم نمی‌دونم چطور شش قسمت تحمل کردم!

Gantz

اگه نویسنده گانتز تو ایران بود ، ۳۰ سال حبس نصیبش میشد! این حجم از سیاه نمایی ، فن سرویس تهوع آور ، زن ستیزی ، شخصیت پردازی افتضاح رو تو هیچ چیزی یه جا کنار هم ندیده بودم !

Kiss & sis

من مشکلی با موضوعش نداشتم ، ولی جدا از داستان مضخرف و حوصله سر برش ، بعضی مواقع خیلی شنیع میشد! اصلا چرا تو کتگوری انیمه دسته بندی میشه؟؟؟؟

Murder princess

اصلا چی بود این؟؟؟ حتی همون دو قسمتی هم که تو پروفایلم ثبت شده رو یادم نمیاد!

Naruto Shippuden

:ar!:ar!:ar!:ar!:Punish:

به اندازه کافی پای مانگا حرص خوردم، دلیلی نداشت دوباره پای انیمه هم با اون همه فیلر باز همون قدر حرص بخورم و بگم چرا این ؟ چرا اون؟

Night head genesis

کلا دو قسمت بیشتر لازم نبود تا متوجه بشم با یکی از بدترین انیمه تاریخ طرفم

Ninja scroll series

همین الانشم هیچی ازش یادم نمیاد بس که چرند بود!

Nisekoi

فصل اول رو دیدم ، ولی دیگه سمت فصل بعد نرفتم ، انیمه بدی نیست ، ولی واقعا بی محتواست! بیشتر از خود انیمه هم طرفدارش باعث شدن دراپش کنم ، قشنگ حس کردم موقع تماشاش ، یه دو کیلو سبزی گذاشتن جلوشون و موقع پاک کردن انیمه رو میبینن و غیبت میکنن! آخه تیم چیتوگه و اونودرا چه مسخره بازی بود دیگه !

بعدم نه فقط نیسکوی، کلا انیمه های این ژانر ، شخصیت مذکر یه پسر نیرز حال به هم زنه که ارزش زنده بودنم ندارن ، چه برسه.....

Rinbow

:ninja::no::Scare::Shocked:

یه انیمه واقعا فوق العاده است ، ولی از نظرم قسمت ۱۴ انیمه تموم شد ، واقعاهیچ دلیلی برای ادامه دادنش نداشتم! خیلی هم دوست داشتم !

Rave master

بدترین انیمه‌ای که دیدم

Re-zero

تا قسمت پنج و شش جذاب بود، ولی بعد که میفته تو لوپ عذاب آور ، با خودم گفتم من برای چی دارم همچین چیزی رو میبینم!

Shiki

از همون قسمت اولش خوشم نیومد

Shuffle

چرند ، بی معنی مبتذل

Shogo chara

خیلی قشنگه ، ولی رنج سنیش برام مناسب نبود !

Terra formars

مدیریت محترم از اونجا که انیمه بزرگسال بود مثلا، نمیشه بزرگسالانه توصیفش کرد ؟؟؟ واقعا چیز چیز بود!!!

Tokyo ghoul s4

اینکه همون سیزن ۲ دراپش نکردم یه خاطر شخصیت های جانبی و مدیر کافه بود ! ولی سیزن سه رو دیگه نمی‌دونم چطور تحمل کردم ، تا برسم به فاجعه ۴ که رسما می‌گفت اقا اینو ساختیم که برید مانگا رو بخونید!

True tears

کسالت بار! زیادی قرار گرفتن تو موقعیت های خجالت آور! و اصرار بر تکرار این صحنه ها!

No.6

کسالت بار!

Fate stay night

این یکی از انیمه های بود که نمیتونستم بیشتر یه قسمت ببینم ، ولی آخرش به زور نشستم تماشا کردم ، هر قسمت خودمو خر میکردم که بهتر میشه ، آخرش قسمت ۲۳ دراپش کردم ! شیرو حتی از شخصیت اصلی میرایی نیکی هم مضخرف تر بود!

Afro samurai

رو کامل دیدم ، ولی اگه شش قسمت نبود قطعا دراپ میشد!

یه انیمه دیدگاه هم بود پسره وسط یه مشت نیمه مار و نیمه عنکبوت و اینها بود ! اسمشم یادم نیست دو قسمت بیشتر ندیدم

...........................

یه چند نکته جالب هم اضافه کنم !

Overrated ترین انیمه های که دیدم

Beck

gurren lagann

underrated ترین انیمه های که دیدم

Fractale

El Cazador de la Bruja

در مورد el cazador واقعا انیمه برای اون زمان زیادی بود ! اگه الان میمومد که همه فاز sjw گرفتن وضعش خیلی بهتر بود ! من دقیقا تو ریویوها این جمله a cute girl with big gun رو می‌دیدم و اون موقع ها خیلی عادی نبود شخصیت اصلی یه انیمه اکشن غیر جادویی دختر باشه!

درسته انیمه از لحاظ داستانی پرفکت نیست و لنگ میزنه ، ولی از لحاظ شخصیت پردازی ، طراحی و آرت ،اتمسفر به خصوص و موسیقی متن یه کار طراز اوله!

انیمه های که بیشتر از همه سوپرایزم کردن و فکر نمی‌کردم آنقدر خوب باشن

Shirobaku

Kill la kill

Gosick

Tari Tari

Tasogare Otome x Amnesia

نکته جالب اینه که تمام انیمه های دیگه رو پیش زمینه نداشتم و از قسمت اول نهایتا دوم سوم جذبشون شدم اما امنسیا حتی تا قسمت شش هم قصد دراپ کردنشو داشتم ، فقط گفتم بزار یه قسمت دیگه ببینم که قسمت هفتم خودشو نشون داد!

خنده دار ترین انیمه هایی که دیدم

Mitsudomoe

اگه مشکل تنفسی یا قلبی دارید این انیمه رو نبینید ! اکیدا توصیه نمیشه

Baka to test

Grand blue

تلخ ترین انیمه ای که دیدم

Clannad after story

Tasogare Otome x Amnesia

جواهر پنهان

Ichigo Mashimaro

Amagami brilliant park

Kino's journey

بهترین دنباله

Noragami

بدترین دنباله

Bakuman

انیمه های که شاهکار شروع شدن و اشغال تموم شدن

Darling in the franxx

Xmad: lost memories

Basquash

جالب اینه که هر سه انیمه sci.fi بودن

انیمه های که افتضاح شروع کردن وشاهکارتموم شدن !

Tasogare Otome x Amnesia

انیمه ای که تو زندگی عادیم بیشترین تاثیر رو گذاشت!

Shokugeki no suma
مازیار کل لیستت قابل احترام و حرفی هم درش نیست! حتی پست های بعدیت هم که راجع به بهترین انیمه و بدترین انیمه گذاشتی.... فقط یکی حال من رو گرفت! Ergo proxy.... چرا واقعا چرا بهش به اندازه 5 قسمت فرصت ندادی؟ چه بسا یکی از بهترین انیمه های لیستت میشد! من برای بار سوم نشستم ماه پیش دیدمش... با اون opening فوقالعاده زیبایی که داشت

آخرین ویرایش:

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
Off-Topic

SawanoHiroyuki-Tranquility-Trollz-EP.jpg

SawanoHiroyuki[nZk]:Laco 『Trollz』
ناجور رفته رو مخم :D
لامصب "هیروکی ساوانو" برداشته کپ ـه Imagine Dragons - Believer زده LOL
ولی دم Laco گرم...خیلی خوب میخونه...Zero Eclipse رو توی فصل سوم "حمله به غول" ها عالی خونده....
عزیز بیشتر کارای sawano Hiroyuki رو با کیفیت flac highres دارم اگر خواستی بگو برات بفرستم \m/
اگر زیر نویس فارسی kyousougiga ova 2011 رو داری برام بفرست!.... جایی گیر نیاوردم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t and zack fair

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
اگر زیر نویس فارسی kyousougiga ova 2011 رو داری برام بفرست!.... جایی گیر نیاوردم...

اگه اون تک قسمتی رو میخوای....زیرنویس فارسی ازش ندیدم....

P.S
تشکر....

آخرین ویرایش:
  • Like

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
Kimetsu no Yaiba - Ep25
انیمه ی خیلی خوب و بسیار زیبایی بود و با وجود شونن بودنش از کلیشه های همیشگی فاصله گرفته بود و حسابی بهم چسبید. داستان با وجود سادگیش در عین حال خیلی خوب روایت میشه که باعث شد به کل اون سادگی ابتدای داستان رو فراموش کنم و روایت بی نظیرش منو هربار برای قسمت بعد تشنه نگه میداره. استودیو Ufotable حیلی کارش رو عالی انجام داده و انیمیشن های روون و گرافیک عالیش حسابی چشم نوازه.
فقط حیف که یه قسمت بیشتر تا پایان انیمه نمونده و باید برم سراغ مانگا که متاسفانه طراحی چندان جالبی نداره.
تا به اینجای کار بخوام نمره بدم: 9/10

Oyasumi Punpun - Ch89
چون مانگا تاپیک جداگونه نداره اینم همینجا بگم... فعلا تونستم هشت جلد از مانگا شب بخیر پون پون رو تموم کنم. کار به شدت قوی و تاریکیه. اتفاقات روزمره ی جامعه رو از دید یه شخصیت خردسال به همراه دلنگرانی ها و مسائل شخصیش تا به هنگام بزرگ شدنش دنبال میکنه که در عین تاریک و بی رحم بودنش منو حسابی مجذوب خودش کرد. من که فعلا بدجوری توی تاریکی دنیای پون پون غرق شدم اگه کسی دلش هوس کارهای تلخ و تاریک کرده حتما اینو امتحان کنه.
جا داره از کسایی که زحمت ترجمه ی این کار رو به عهده گرفتن تشکر کنم، منتها یه سری سانسورهایی که توی مانگا صورت گرفته و صحنه هایی که کات خوردن باعث شده یه سری جاها مانگا مفهوم خودشو از دست بده و گنگ به نظر بیاد که این بخش ها هم بسیار تاثیر گذار بودن، برای همین توصیه میکنم اگه کسی میخواد سراغ این مانگا بره حتما نسخه ی انگلیسیش رو بخونه تا کامل متوجه ی داستان و اتفاقات بشه.

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Kimetsu no Yaiba - Ep25
انیمه ی خیلی خوب و بسیار زیبایی بود و با وجود شونن بودنش از کلیشه های همیشگی فاصله گرفته بود و حسابی بهم چسبید. داستان با وجود سادگیش در عین حال خیلی خوب روایت میشه که باعث شد به کل اون سادگی ابتدای داستان رو فراموش کنم و روایت بی نظیرش منو هربار برای قسمت بعد تشنه نگه میداره. استودیو Ufotable حیلی کارش رو عالی انجام داده و انیمیشن های روون و گرافیک عالیش حسابی چشم نوازه.
فقط حیف که یه قسمت بیشتر تا پایان انیمه نمونده و باید برم سراغ مانگا که متاسفانه طراحی چندان جالبی نداره.
تا به اینجای کار بخوام نمره بدم: 9/10

اتفاقا منم اومدم بگم چه انیمه خوبیه دیدم شما زودتر گفتی، رو این حساب من فقط می تونم تایید کنم :grimacing:

واقعا ارزش دیدن داره :Thumbsup:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
وان پیس یه طوری نشده!؟
واقعا حس میکنم سندروم داستان های فانتزی گریبان گیر وان پیس هم داره میشه!!!

از جایی که هولد کرده بودم یه سه چهار چپتر خوندم ! الان میفهمم از اینکه گفته بود تا۴ سال دیگه داستان رو تموم می‌کنه منظورش چی بود ، تازه با این همه تعطیلی که به خودش میده

@Akiba
سرعت پیشروی هر آرک داستانی okهه و به نظرم مثل همیشه ست!
اما سرعت پیشرویه داستان کلی خیلیییی یهویی داره میره جلو! وان پیس تا الان خوب پیش میرفته از این نظر، ولی یه سری چیزاش یکم خطرناکه برام:| (البته یه بخشی از این اتفاقات هم از سر فن بازی یک بنده خدایی توی مانگا هست:)) )

اما در کل 5سال دیگه جوکی بیش نیست...اگر طبق معمول هر آرک حدود دو سال طول بکشه، ما در کمترین حالت 3آرک دیگه داشته باشیم(قاعدتا باید داشته باشیم:D ) ، واقعا 5ساله جواب نمیده! مگر اینکه مثل بلیچ و کوبو، اینجا هم تفنگ بزارن رو سر اودا بگن تو سه چپتر دیگه تمومش کن:| (و من همچنان تو کفم چجوری بلیچ رو واقعا تو اون چند چپتر آخر مجبور کردن جمع کنه:| خیلییی دیگه فاجعه شد واقعا:| مبارزه با بدمن نهایی هم رسما آشغال ترین مبارزه بلیچ بود...حتی همون مبارزه با هالوهای بی نام و نشان ، مبارزات بهتری بودن:| )

در کل این 5سال از اون 5سال ها نیست انشاالله!
و امیدوارم داستان منطقی پیش بره:( من اگر بودم به شخصه یه شکست خفنی به کلاه حصیری ها میدادم، دور بر ندارن:-"
و از همه مهم تر جمع بندی خوبی داشته باشه و مثل بقیه ی کارهای مذکور جوری نشه خیلی از کاراکترهای مهم رو نفهمیم چی شدن و کجا رفتن و چه بلایی سرشون اومد!

---
چپتر اخیر هم : >:) >:) >:)

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف

قشنگ میشه امید داشت به بهترین کار تاریخ دیزنی !!! ترکوندن !

تو دنیای انیمیشن LOTR لوله
قصد توهین به انیمیشن رو ندارم ولی واقعا بعد از دیدن انیمه حوصلتون می گره انیمیشن ببینین من که خودم چند ساله انیمیشن رو بوسیدم گذاشتم کنار دیگه برام هیچ جذابیتی ندارن:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
قصد توهین به انیمیشن رو ندارم ولی واقعا بعد از دیدن انیمه حوصلتون می گره انیمیشن ببینین من که خودم چند ساله انیمیشن رو بوسیدم گذاشتم کنار دیگه برام هیچ جذابیتی ندارن:D

چرا مگه مثلا ریتم انیمیشنای کامپیوتری کند ترن یا چیزی ؟
تقریبا هر دو سه سال و بعضی مواقعم هرسال انیمیشن شاهکار میاد
امسال مثلا Toy story 4 بود

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,402
p8404826_v_v8_aa.jpg
فیلم خیلی خوب و اوریجینالی بود
هرج و مرج تو یه فضای دیجیتال فوق پیشرفته و تکنولوژیک در حالی که بیشتر جریانا همزمان تو دنیای واقعی داخل یه خونه قدیمی وسط طبیعت داره اتفاق میوفته
این تضاد از همون اول فیلم برام ایده جذابی بود
شاید بعضیا با مدل طراحی دنیای دیجیتال مشکل داشته باشن
ولی این اصلا مهم نیس چون هوسودا همیشه از عناصر خیالی فقط برای باز تر شدن دستش تو داستان سرایی واقعگرا و عمیق استفاده میکنه
عناصر خیالی تو فیلمای هوسودا هیچوقت هدف نیستن بلکه وسیله ان،
نمونه های دیگش اون دستگاه شبیه گردو داخل The Girl who Leapt through Time و یا گرگینه های Wolf Children
اینجا هم دنیای دیجیتال Oz فقط یه وسیله بود برای پیشرفت داستان و نشون دادن اتحاد مردم جهان و ...
بنظر من بهترین کارش نبود اما اگه بطور کلی با مامورو هوسودا حال میکنید این فیلم رو حتما ببینید.

Straw Hat Luffy

کاربر سایت
Jul 15, 2019
394
نام
عارف
چرا مگه مثلا ریتم انیمیشنای کامپیوتری کند ترن یا چیزی ؟
تقریبا هر دو سه سال و بعضی مواقعم هرسال انیمیشن شاهکار میاد
امسال مثلا Toy story 4 بود
دلیل خاصی ندارم کلا سلیقم بعد از دیدن ۴ تا انیمه که اولین انیمه هایی بودند که دیدم عوض شد(دث نوت،فول متال،اشتاینز گیت و اتک) و نه تنها انیمیشن ها بلکه سریال های امریکایی هم دیگه برام جذابیت قبل رو نداشتند.
از Toy story هم هیچوقت خوشم نیومد نمی دونم چرا بیشترین انیمیشن هایی که دوست دارم این ۳ تاست:
1)Kung Fu Panda 1
2)Kung Fu Panda 2
3)Rango

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
دلیل خاصی ندارم کلا سلیقم بعد از دیدن ۴ تا انیمه که اولین انیمه هایی بودند که دیدم عوض شد(دث نوت،فول متال،اشتاینز گیت و اتک) و نه تنها انیمیشن ها بلکه سریال های امریکایی هم دیگه برام جذابیت قبل رو نداشتند.
از Toy story هم هیچوقت خوشم نیومد نمی دونم چرا بیشترین انیمیشن هایی که دوست دارم این ۳ تاست:
1)Kung Fu Panda 1
2)Kung Fu Panda 2
3)Rango

می دونم سلیقه ای ها ولی اصلا درک نمی کنم چرا باید Kung Fu Panda این همه محبوب باشه، من واقعا هیچ نظری درمودش ندارم.
البته منظورم به شما نبود، در حالت کلی گفتم :sweatsmile::sweatsmile:

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر